Výcvik pro Potana(Alpha 65- Miles) (SR)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Potan

Příspěvek od Potan »

AAT
Co mám v plánu? bejt za tohle povýšen
usměji se pod helmou a odpovím řidiči.
Trochu se projedeme, skus najít alternativní cestu ven s pevnosti.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

AAT, Garáž v pevnost, Faa:
Alternativní cestu pane ? Jediná cesta ven, kterou projede tohle AAT vede přes ta zavřená vrata garáže, která vedou nejspíš na výjezdovou cestu skrz hlavní bránu, kde jistě bude teď hodně droidů a dovolte mi připomenout, že z tamhletěch dveří se brzo vyřítí droidi.
odpoví řidič a poukáže na dveře, kterými jste přišli. Zároveň jako ostatní čeká, co vymyslíš teď.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Potan

Příspěvek od Potan »

AAT, Garáž v pevnost, Faa
On snad spochybnuje moje rozkazy
Nabyte dělo a rozraště bránu
-----------------
Nebudu se zlobit, když budeš psát taky věty jako - pronesl jsem přísným tónem, abych podtrhnul důležitost uděleného rozkazu. Popřípadě - pomyslel jsem si trochu rozčileně. Přecejen to pak vypadá líp.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

AAT, garáž v pevnosti, Faa:
Vojáci se dál nehádali a činili přesně podle rozkazů. Přesně když vystřelili z děla a čelní brána se rozletěla na kusy v trhli bočníma dveřma do místnosti droidi. Tvoji vojáci, kteří se nevešli do AAT a byli rozmístění na jeho povrchu tím směrem okamžitě opětovali palbu a droidi se začali sesypávat ve dveřích.
Co teď pane ?
pronese řidič, který okem mrkne ke dveřím, kde se shromažďovalo více a více droidů a okem vraty na jakýsi dvůr, kde zahlédl hlavní dveře a na dvoře se taky objevila skupina asi dvanácti droidů, kteří už vás taky zaregistrovali.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Potan

Příspěvek od Potan »

AAT, garáž v pevnosti, Faa
Začíná to bejt zajímavý
pronesl jsem na střelce přísným tónem, abych podtrhnul důležitost uděleného rozkazu
Palte dle libosti

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

AAT, garáž v pevnosti, Faa:
Tvůj hlavní střelec v AATečku se zaměřil palbou především dírou v dveřích garáže a droidi padali jeden po druhým, aby se místo nich objevili další. Zbytek tvých mužl na kapotě se přeskupil, aby mohl krytí tankem před droidy z venku pálit do dveří, kde se vyrojila skupinka droidů. Tohle chvilku pokračovali, když se před garáží začali vyrojovat skupinky droidů s těžkými blastery, které by pancíř tanku už nemusel unést.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Potan

Příspěvek od Potan »

-------------
CO je to těžkej blaster?
--------------
Promiň - upřesním to tedy - měl jsem na mysli Blasterový kanón(Prostě těžký rychlopalný opakovací blaster na stojánku :D )

Potan

Příspěvek od Potan »

AAT, garáž v pevnosti, Faa
Zaječím na střelce
Střílej na ty zdělem
Otevřu poklop tanku a začnu svou karabinou střílet droidy.
Takhle by to dál nešlo
Přísně řeknu vojákům kryjících se za tankem
Neschvovájte se tady rozptiltese, potřebujeme krýt boky tanku.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

AAT, Garáž v pevnosti, Faa:
Ano, pane.
pronese střelec a začne se hlavně zaměřovat na droidy s blasterovým kanónem, kteří se po chvilce vypaří, zatímco ty odstřeluješ ty ostatní. Vojáci za tankem se ropztýlili a využívali další techniky v garáži, aby se mohli krýt a pokračovali v odstřelování. Vaši pozici se podařilo udržet opět o něco déle. Jenom jeden voják dostal zásah do ruky, ale srdnatě bojoval dál s blasterem v jedné ruce a kryl se. Začalo se zdát, že pžíliv droidů z bočních dveří polevuje.
Kdo spustil střelbu ? Všem týmům klonů, kdo zahájil útok ?!
ozvalo se zlověstně z vysílačky, zatímco jsi právě odstřelil jednoho dalšího droida a jeden blasterový výstřel dopadl těsně vedle tebe.
Naposledy upravil(a) Jordi Linx dne 29.1.2008 11:06:03, celkem upraveno 1 x.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Potan

Příspěvek od Potan »

AAT, Garáž v pevnosti, Faa
Zalezu do tanku, sundám si pot a setřu si helmu s čela a klidným hlasem promluvým do vysílačky
Pane, útok jsem spustili mi, je to připravená akce, do několika minut můj tým sám dobije celou základnu. Hodili by se nám ale posili.
---------
právě odstřelil jednoho dalšího klona
ses asi upsal Jordi ne? xD
Nj, zmatek na bitevním poli a když mluvíš o tom upsání - sudám si pot a setřu si helmu ? :Trooper:

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

AAT, Garáž v pevnosti, Faa:
Alpho-65 jste se zbláznili ? Podle plánu je můj tým měl vylákat na nádvoří, až by byli všichni shromaždění ve svých vozech, tak jste je měli odpálit, ne dřív ! Zatímco teď jim bráněním hangáru dokonce zamezujete přístup k jejich podminovaným vozidlům ! Máte se držet daných rozkazů !
rozčílí se hlas a tobě dojde, že se jedná o jednoho z dalších velitelů týmů nesjpíš 67, který měl pravděpodobně na starosti nastražení oné pasti na droidy. Zatímco z venku se sníží častost střelby, což svědčí o tom, že už neútočí tolik droidů.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Potan

Příspěvek od Potan »

AAT, Garáž v pevnosti, Faa
Cože? šptaně vás slyším, asi nějaký droidský rušení, Cožeeeee?
A vypnu vysílačku.
Namyšlenej blbec
Zase otevřu poklop a zakřičím na vojáky
Kupředu s garáže, útok. Tank vás bude krýt
Zalezu do tanku a potichu řeknu řidiči
Pomalu vpřed

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

AAT, Garáž v pevnosti, Faa:
AAT stále ostřelujíc dveře garáže se vydalo pomalu vpřed, zatímco tvoji klonoví vojáci kráčeli za ním a kryli si záda střelbou do dveří, kde se sem tam objevil nějaký droid. Vyjedete pomalu z garáže a střílíte všude, kde se cokoliv hne. Droidů tu však bylo mnohem méně, než se dalo očekávat. Cesta vedla lehce točitě doprava z garáže směrem k hlavní bráně, která byla doposud zavřená. Napravo od ní byli zavřené dveře, které vedli nejspíše zpět do pevnosti. Nalevo byli schody nahoru na ochoz, který vedl k dalším dveřím do pevnosti, které byli otevřené a nejčastěji jimi procházeli droidi. Když se vzdálíte na pět metrů od garáže všimneš si až teď něčeho, co jsi předtím nemohl zahlédnout, dva těžké obranné blasterové kanóny, které se natáčeli směrem k vašemu ukořistěnému AAT a bylo jasné, že oba nestihnete zničit včas.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Potan

Příspěvek od Potan »

AAT, Garáž v pevnosti, Faa
Kurva, děla
Vystupovaaat
začnu otvírat poklop a vyskakovat s tanku

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Pevnost, Faa:
Nikdo z tvých vojáků ani na chvilinku neváhá a všichni rychle seskáčou popřípadě vyskáčou z AATečka, jež o chvíli později exploduje pod palbou blasterových děl. Ta jsou naštěstí příliš pomalá, aby mohla střílet po jednotlývhc členech tvého týmu, kteří teď byli nebezpečně roztroušení okolo explodovaného vozidla a zrovna v tu chvíli se zeshora začali rojit další droidi, zatímco ti v garáži okamžitě zamířili ke svým vozidlům.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“