Výcvik pro uživatele Raaki A. Daarien

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Výcvik pro uživatele Raaki A. Daarien

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin - Enkláva rytířů jedi - Výcviková místnost:


Padawan se zrovna dostavil do výcvikové místnosti. Zde již čekal mistr Kavar s rozsvíceným mečem.
Kavar: Zdravím tě padawane. Teď se budeš učit boj se světlným mečem. Zaútoč!
Vyzval tě mistr a čekal na tebe s rozsvíceným světelným mečem v obrané pozici.
..............................................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Arianus

Příspěvek od Arianus »

Dantooine - Enkláva rytířů Jedi - Výcviková místnost:

"Zdravím tě padawane. Teď se budeš učit boj se světelným mečem. Zaútoč! "
Vyzval mne mistr Kavar. Já svíral jsem již svůj meč v ruce a ten se v okamžiku tohoto rozkazu rozežhnul. Přešel jsem do postavení a chvíli na Mistra hleděl. Vykročil jsem a začal jsem krokovat okolo něho. Mistr mne pozoroval, soustředil se. Jeho tvář jako by byla vytesána z kamene. V Síle, tam kde stál, nebylo nic, jen klid. Naše meče hučely v tichu tělocvičny a nebylo jiného zvuku, který by se tímto prostorem rozléhal. Ani náš dech toto memento nerušil. Byli jsme oba napjatí, ale ani jeden se nepohnul, aby tak nedal šanci tomu druhému toho využít...
Hlavou se mi hnalo tisíce myšlenek, tvořily hradbu před tou jedinou, na kterou jsem upíral svou mysl. Napřáhl jsem meč nad hlavu, a uchopil ho oběma rukama. Vykročil jsem vpřed a rychle jsem sekl klamně po mistrovo rameni s úmyslem sek převést na jeho bok. Věděl jsem, že nemám šanci ho zasáhnout, ale má snaha to ani nebyla. Podebrat jeho čepel a odhodit, dát si tak okamžik, který, když bych vhodně využil, by mi dal šanci k úderu...
Naposledy upravil(a) Arianus dne 12.1.2008 18:21:46, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin - Enkláva rytířů jedi - Výcviková místnost:


Zkusil jsi na mistra zaútočit. Ten ale zahájil překvapivě útok ještě před tebou a srazil tě velkým máchnutím mečem na zem. Meč ti vyletěl z ruky a ty jsi se svalil na zem. Mistr zhasnul své meče a sklonil se k tobě.
Kavar: Slabé! Ještě jednou! Tentokrát se budu jenom bránit!
Řekl ti mistr Kavar a znovu se postavil do obrané pozice, zažehnul své světelné meče. Místnost zalila modrá barva. Najednou zhaslo světlo a mistrovi meče také zhasnuli.
Kavar: Zkus mě najít!
Řekl ti mistr potichu za zády, když jsi se ale ohnal tím směrem, tak tam mistr nebyl.
..............................................................

________________________________________________________
Přímou řeš piš tučně, pomocí "tlačítka" B
Myšlenky piš kurzívou, pomocí tlačítka i
Mastr Kavar
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Arianus

Příspěvek od Arianus »

Dantooine - Enkláva rytířů Jedi - Výcviková místnost:

Slabé! Ještě jednou! Tentokrát se budu jenom bránit!
Mistrova slova byla ostrá, ale přesně tkaová měla být. Postavil jsem se na nohy. Mistr stál proti mně. Náhle zhasla světla a mistrovo meče taktéž.
Zkus mne najít! rozkázal mi mistr. Jeho hlas vycházel zpoza mých zad, ale když se se tam otočil, již tam nebyl. Přesunul se.
Utišil jsem myšlenky a odevzdal svou mysl prázdnotě. Utnul jsem dech, aby to jediné, co v místnosti mohlo dělat hluk, byly mistrovo pohyby. Zavřel jsem oči, neboť můj zrak mne mohl pomílit, nehledě na to, že ve tmě mi byl spíše ku škodě; zavřel jsem oči, abych tak dal svému tělu signál k užití jiných smyslů. Sluchu, kterým bych mohl slyšet mistra; hmatu, který mohl zaznamenat chvění vzduchu; čichu, kterým bych mohl ho cítit...a Síle, která mi mohla napovědět, kde se nachází.
Stál jsem uprostřed místnosti, v bezmyšlenkovitém tichu a čekal na mistrův pohyb.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“