výcvik pro Dash Spience(Alpha-63 Dash)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Pevnost, Faa:

Uff střela zasáhla svůj cíl.To je dobré.
Takže máme tam čtyři problémy.Vojáku my vás budeme krýt a další a zároven nače poslední střela z PLX-1 bude patřit těm dveřím.Budeme vás krýt palbou.Jasné jdeme na to.Na můj povel.
Ukážu na toho vojáka s raketometem a připravím se k palbě.Přeměním již prázdný zásobník za nový a dám povel.
TED!!!
VYkloním se a pošlu směrem k droidům salvu.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Pevnost, Faa:
Ty a tři další vojáci jste se vyklonili a začali kropit střežící droidy, kteří stihli zopakovat palbu, než jich dvojce spadla pod vaší salvou. Hned na to se vyklonil tvůj voják s PLX-1kou a věnoval svoji poslední raketu dveřím před vámi. Doposud přeživší nebohá dvojice droidů byla neutralizována zásahem dveří a úlomky stěny. Chodba byla nyní klidná a na konci zívala velká díra za jejímiž okraji se teď sosutředila osmika droidů, kteří až doposud operovali u protiletecké baterie.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Pevnost, Faa:

Dobrá takže není času na zbyt.J8 se kryt palbou pokusím dostat na dálku kdy je možné tak hodit granát.Budu kryt palbou, než vyběhnu ještě hodíme do chodby granát na oslepení třeba to zabere.Sniper nebude plýtvat municí jasné???Takže já jdu připravit ted.
Počkám až do chodby vletí granát a po jeho výbuchu se snažím se nejrychleji dostat abych mohl v klidu hodit granát.Využívám výběžků ve stěně jako krytu.Až sem v příhodné pozici vystřelím par ran do té díry a pak tam hodím granát.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Pevnost, Faa:
Až do vzdálenosti na hod granátu jde vše jak po másle, ale když odjistíš a vrháš granát, tak se jednomu z droidů poštěstí tě zasáhnout do levého stehna. Spadneš na břicho na zem, ale granát odhodíš přesně a doletí na určenou destinaci. Jeho exploze vyčistí od droidů, nyní 'otevřené' dveře a vy můžete dovnitř. Po vyhodnocení tvého zásahu jste zjistili, že se jedná o čistý průstřel a pouze tě lehce omezuje v chůzi.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Pevnost, Faa:

Jen vidím granát jak letí když ucítím v noze prudkou bolest.Upadnu na zem a odsunu se ke zdi abych se skryl.Předemne dopadne hlava jednoho droida ještě fungují nějaká obvody.Pomocí stěny se postavím a zkouším na nohu došlápnout je to dobré jde to.Sice bolí ale jde to.Přibíhající vojáky posílám at zneškodní baterii.Já sem vedlejší.
Dejte pozor kdyby tam ještě něco bylo.
Systém zabudovaný do brnění my mezi tím vpíchl do krve trochu látky proti bolesti takže to nebolí.Pajdavou ale přesto rychlou chůzí dojdu k baterii.A sleduji její deaktivaci.
---------------
Malá drobnost - ucítím v ruce prudkou bolest ? Určitě jsi myslel nohu že ? Doopravit případně :lol:
Naposledy upravil(a) Dash Spience dne 26.1.2008 08:58:04, celkem upraveno 1 x.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Pevnost, Faa:
Když se dobelháš do místnosti, tak vidíš, jak tvůj inženýr už zadává finální instrukce, aby celá místnost potemněla.
Vypnul jsem veškerá moitorovací zařízení pevnosti, stejně jako baterii, ještě předtím jsem změnil kódy, kdyby se sem náhodou stihli včas dostat pane. Co dál ?
nahlásí inženýr, když splní svůj čast úkolu, zatímco si všimneš druhých dveří, které vedou do chodby odkud slyšíš střelbu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Pevnost, Faa:


Sledovat ty sehrané chlapce je pohled jak po bohy.
Rozumím vojáku dobrá práce.Támhle...
Ukážu na chodbu odkud je slyšet střelba.
...bude asi nás potřeba takže vyrazíme tím směrem.
Rychlým krokem co my jen má zraněná noha dovolí vykročím směrem ke střelbě.
Alpha-63 velení baterie zneškodněne ve vzduchu už by Laat/i nemělo nic ohrožovat.63ka 60ce jaká je vaše situace???baterie zneškodněna z vašeho směru slyšíme střelbu jdeme vám na pomoc vydržte.
Pozvednu DC-15 do pohotovostní pozice a razím kupředu.

------------------------------------------------
Jasný to byla chyba režije :( hned to spravím
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Pevnost, Faa:
Díky za pomoc Alpho-63, když na ně vlítnete ze zadu, tak nám tím ohromně pomůžete. Uvízli jsme na jednom místě a nemůžeme se hnout.
dostane se ti brzké odpověďi, zatímco tví vojáci, kteří zrovna nehlídají chodbu, kterou jste přišli, čekají odhodlaně na rozkazy připraveni vběhnout na pomoc týmu 60.
Od chodby vás dělí jediné dveře a čeká se jen na tvůj rozkaz.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Pevnost, Faa:

Dobře už jdeme řeknu vám až pujdeme na věc.
Podívám se po družstvu.
Takže bude to rychlý dveře letí granát po výbuchu jdeme dovnitř je to všem jasné?
Připravím se do prostřed jednotky nemůžu jí t se svou nohou první proto nechám jít první marináky ale jdu hned za nimi .Ještě ukážu na jednoho standartního vojáka který hodí dovnitř granát.
0ko odpočítávám.3...2....1...na chvíli sem se odmlčel a .....TED!
Naposledy upravil(a) Dash Spience dne 26.1.2008 18:11:50, celkem upraveno 1 x.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Pevnost, Faa:
Jakmile jsi odpočítal, tak voják u dveří je otevřel a rychle jimi prosvištěl granát. Ještě než stačil dopadnout, tak se už tvoji vojáci rozmístili před dveřmi a začali pálit do skupiny droidů. Akce proběhla rychle a hrozivě efektivně. Droidi doposud zaměstnaní odstřelováním zablokovaného týmu 60 nic takové podle svých algoritmů nepředpokládali a bleskový vpád přežili pouze dva na kraji, než se však otočili, tak je sundala palba směrem od týmu 60, který využil vaší akce a rozhodl se podpořit váš útok. Celá akce netrvala ani 30 vteřin. Nyní jsi stál naproti veliteli týmu 60.
Moc díky za pomoc Alpho-63, bez vás by jsme to nezvládli.
pronesl a nabídl ti jako znamení díků pravici.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Pevnost, Faa:

Efektivnost se my líbila.Sám sem setřelil jenoho droida.Ale tým udělal to hlavní.Když sem přecházel zbytky droidů jen sem se pod helmou pousmál.Velitel 60ky vylezl z úkrytu.Bylo na něm vidět že si tu pořádně užili.Brnění měl na několika místech ožehlé a na jednom byl zraněn.Bylo to povrchové škrábnutí ruky co jsem mohl odhadnout.
Není zač Alpho-60 rádi jsme pomohli.Tak my ted musíme jít dohlédnout na zajatce a transport potřebujete nějakou pomoc???Nebo to zvládnete sami???
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Pevnost, Faa:
Teď už to bude snad v pohodě, Alpho-63. Ještě jednou díky. Můj tým už má teď jenom vylézt na střechu a hledat případné odstřelovače, kde nepředpokládám už větší problémy. Ale nebudu vás dál zdržovat. Hodně štěstí.
dodá ještě Alpha-60, zasalutuje a následován svým týmem odběhne zpět do chodby ve které byli ještě před chvilkou uvězněni. Nyní nastal čas, aby jsi se i ty vydal dál, nejlépe dle svých rozkazů.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Pevnost, Faa:

Dobře tak hodně štěstí.
Kývnu ještě směrem k 60ce a pak se otočím k týmu.
my bychom měli vyrazit směrem k přistávací ploše toho transportu takže jdeme.
Vydám se chodbou kupředu Nechám před sebou jít Ty dva marináky protože jsou z družstva nejlepší a v součastné situace i rychlejší a asi přesnější ve střelbě než já pajdající voják.Cestou by už neměli být žádné nepříjemnosti ale pro jistotu jdeme opatrně.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Pevnost, Faa:
Cestou jste opravdu žádné větší nebezpečí už nepotkali, až na osamělé dvojice droidů, které si většinou vychutnala dvojice v předu jdoucích mariňáků. Dorazili jste až ke dveřím na nádvoří, které bylo vyhrazeno pro přistání záchranného LAAT/i, když se ozvala vysílačka:
Alpho-63 ? Kde jste ? Jsme tu pod palbou a vaše pomoc by se hodila.
ozve se hlas a bezproblémů poznáš, že je to hlas Alphy-64. Stejně jako tlumenou palbu zpoza dveří na nádvoří. Sám si uvědomíš, že jste zhruba o patro výš, než plocha nádvoří, kvůli vaší zacházce na pomoc týmu 60.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Pevnost, Faa:
¨
Marináci postupovali vpřed a dvojice droidů padali.Do jejich hlav si vžydy někdo kopnul.Přede dveřmi se zastavím.
Takže jdeme dál.Za těmi dveřmi bude nějaký ochoz nebo římsa.Odsud se budou dobře droidi odstřelovat můžeme se klidně potom spustit dolů na laně.Takže jdeme na věc.
Otevřeme dveře vyjdeme na ochoz a kryti ochozem začneme střílet do droidů,
Už jsme tady 64ko.0ka měla problém s jejich turbolaserovou baterií.Museli jsme ji zneškodnit aby se sem dostal Laat/i.Jsme na ochozu patro nad vámi.
Zvednu se a pošlu několik střel na zrovna přibíhající dvojici droidů.Jednoho trefím do hrudi a druhého do zbraně.Toho následně skosila palba jednoho z marináků.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“