výcvik pro Dash Spience(Alpha-63 Dash)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Strategická místnost, Kamino:
Jakmile se usadíš, tak si všimneš, že v místnosti je zatím pět velitelů. A dovtípiš se toho, že se jedná o velitele týmů, které spolu s tebou prováděli akci na 'tvoji' pevnost.
Předtím, než rozebereme akci, tak každý sepíše stručné hlášení o průběhu vaší mise. Já je poté v rychlosti projdu a v porovnání se záznamy provedu vyhodnocení jednotlivých týmů. Takže se pusťte do práce.
pronese Jango Fett, který tu na vás už společně s Walonem Vau čekal.
-----------------------
Hlášení dej do Code. V pravidlech to sice není, ale sám jistě uznáš, že to bude vypadat lépe.(totéž můžeš dělat o jakýchkoliv písemnostech, záznamech do deníků, či do počítačů apod. v rámci mých výcviků a misí.)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Strategická místnost, Kamino:

Je pravda že jsme asi útočili na jinou pevnost než druhé tými.Něco jsem slyšel ale nic určitého.Tohle to potvrzuje.
Rozkaz pane.
Řeknu sborovně stejně jako všichni velitelé kteří zde jsou.

Kód: Vybrat vše

Vysazení a pochod k určené pozici proběhl hladce.Otevření dveří které= zařídil další tým byl bez problému.Průchod k informačnímu centru provázen několika drobnými střety s droidy.Na křižovatce ke komunikačnímu centru tým rozdělen.Část kryje křižovatku zbytek zajištuje komunikační centrum.Po zavolání Laat/i obdržena zpráva o stálé funkčnosti jedné protiletecké baterie.Pomoc při jejím dobývání a následném zneškodnění.Krytí Laat/i a zajatců se obešlo bez potíží jeden voják z ýmu byl při tomto zřejmně těžce raněn.Byl evakuován se zajatci a ostatními těžce raněnými.Odchod k místu vyzvednutí bez problému.Spolupráce hlavně s týmem 64.
Tak tohle by mělo Fettovi Vauovi stačit.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Strategická místnost, Kamino:
Poté co jsi společně se svými kolegy dopsal hlášení, tak jste jej předali Jango Fettovi a Walonovi Vau, kteří je chvilku procházeli a také vzájemně porovnávali. Poté požádali všechny kromě Alphy-60, aby počkali před místností. Po chvilce Alpha-60 vyšel ven a poslal dovnitř Alphu-61. Takhle to pokračovalo, než ti Alpha-62 sdělil poté co vyšel ven, že tě čekají vevnitř. Vešel jsi dovnitř a na pokyn Jango Fetta jsi se posadil naproti němu.
Před tím než přejdu k hodnocení mise, tak bych rád věděl, jak ty sám osobně smýšlíš o uběhlé akci.
zeptá se Jango Fett a čeká, co mu odpovíš.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Strategická místnost, Kamino:

Osobní pohoor mně napadl jako první když sem vešel dovnitř ta kse to potvrdilo.
Já pane myslím že byla celkem úspěšná.Cíl svého úkolu sem splnil.Beze ztrát.Pouze dva ranění a to já a jeden voják.Celková spolupráce týmu byla výborná.Myslím že plnění proběhlo docela hladce.Řeknu a pohlédnu na oba muže.Vím že můj pohled je trochu s nadhledem ale ta kto vidím spolupráce dobrá mise splněný.Čekám co mi řeknou .
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Strategická místnost, Kamino:
Samozřejmě nemůžu nic namítat. Vaše hlášení bylo výstižné samo o sobě a shodovalo se s hlášeními ostatních, jak jsme samozřejmě očekávali. Dokonce jste byl pochvalně zmíněn i v několika jiných hlášeních.
pronese Jango Fett a společně s Walonem Vau si stoupnou do pozoru.
Alpho-63, Dashi. Tímto vám osobně a tím i celému vašemu týmu gratulujeme k úspěšnému zakončení vašeho výcviku, stejně jako zbytku vašeho týmu, zraněných nevyjímaje. V souvislosti s vaším nadprůměrným výsledkem vás také s okamžitou platností povyšujeme do hodnosti seržanta.
pronese slavnostně Jango a společně s Walonem ti oba nabídnou pravici.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Strategická místnost, Kamino:

Povášení pochvali to vše my vířilo hlavou.By lsem nadšený a potěšený.
Pane já děkuji pane.
Řeknu dle předpisů.Sundám si helm abych viděl Fettovi do očí.Potřesumu pravicí a poté i Walonovi.Je čest si s naším otcem potřást rukou a slyšet od něj takové hodnocení.Otočím se a vydám na ubikaci abych to vstřebal.A odpočinul si.Už to docela dost potřebuji.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Strategická místnost, Kamino:
Ještě před odchodem, tě zastaví Jango a hlasem určeným pouze tobě dodá.
A příště si dávejte větší pozor na zbloudilé střely. Neradi bychom přišli o tak dobré vojáky, mezi než patříte.
Aby jsi poté odešel a nechal vejít Alphu-64.
-----------------------------------
Takže tímto považuji výcvik za ukončený. Později doplním hodnocení, které poté umístím i do příslušné sekce. První misi očekávej ke konci týdne, nejpozději o víkendu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hodnocení:
Tvar příspěvků: Tady není co vytknout, až na občasné upsání se, ale to se samozřejmě toleruje, protože jsme přeci jenom lidé. Co se délky týká, tak ani tady nemám výhrady.
Chování charakteru: I zde musím hodnotit pozitivně, protože se držíš rozkazů(což je pro vojáky důležité), ale vyvíjíš i vlastní iniciativu a prokazuješ dobré velitelské schopnosti.
Postup v příběhu: Ani zde si nemám na co stěžovat, protože postup je vesměs plynulý a bez většího zasekávání. Takže až na jeden dva detaily s nepozorností, taky na úrovni.
Reakce na podněty: I tady jsi si počínal bez problémů a nemusel jsem tě nikam dodatečně usměrňovat.
Takže se započtením více než dobré znalosti okolí, výzbroje apod. se dostávám na celkové hodnocení k těm 91 procentům.

LOCK :)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“