Výcvik pro hráče Glaide(Gerenn Torr)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Velký chrám, Yavin 4:
Jedním z prvků temné strany je chaos, který se v nás uživatelé temné strany snaží často vyvolat. Ale ty jsi obstál na výbornou a nepoddal jsi se tomu. Navíc jsi předvedl své schopnosti v boji s mečem, odvahu a sílu svého ducha.
pronese mistr Skywalker a natočí se ke Kiraně Ti.
Co myslíš, Kirano ?
Ta si teprve teď uvědomí nač mistr Skywalker naráží a souhlasně přikývne, čímž dá najevo jednoznačný souhlas s Lukovo rozhodnutím.
Protože souhlasí i tvá mistryně, tak věřím, že tě můžu oficiálně prohlásit za rytíře řádu Jedi. Proto se běž nyní připravit na večerní ceremonii, kde vše uděláme oficiálním.
pronese s úsměvem Luke a prozatím tě propustí.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Glaide
Učedník
Učedník
Příspěvky: 61
Registrován: 06.1.2008 17:36:27
Bydliště: Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Glaide »

Velký chrám, Yavin 4:
Eh, Děkuji mistře Skywalkere, bude mi ctí.
Byl jsem z toho dost překvapený, otočil jsem se na Kiranu Ti
Vám samozřejmě taky mistrině. Takže večer se uvidíme.
Řekl jsem, otočil jsem se a odešel z místnosti, stále mi to asi ještě nedošlo. Přišel jsem do svého pokoje a lehl si do postele, abych si ještě trochu odpočinul, kdyř se schylovalo k večeru, oblékl jsem si čisté oblečení a ještě jsem chvíli přemýšlel nad tím, co se všechno v chrámu stalo.
May the Force be with you!

...There is no death, there is the Force

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Velký chrám, Yavin 4:
Stále trochu zaskočený tím, co ti mistr Skywalker řekl, ale s pocitem radosti, že dnes se staneš skutečným rytířem řádu Jedi, jsi dorazil do prázdné jídelny, kde jsi se chtěl před ceremoniálem navečeřet, ale našel jsi zde pouze svoji mistryňi Kiranu Ti.
Je na čase, pojď se mnou.
pronese pouze úsměvně a ty si všimneš, že má na sobě jedijské roucho s insigniemi jejího dathomirského rodu. Následoval jsi ji až ke dveřím, před východ z chrámu.
Teď jdi stejným tempem jako já po mém levém boku.
dodá a otevře dveře, aby pomalu vyrazila kupředu a ty bok po boku vedle ní. Rozhlédl jsi se po všech přítomných a vpravo jsi zahlédl nastoupené rytíře řádu a zástupce republiky, kteří tu pomáhají s údržbou chrámu, zatímco nalevo byli nastoupeni všichni padawani. Pomalu a klidně jste kráčeli dopředu k vyvýšenému pódiu, kde ve svém černém rouchu čekal Luke Skywalker společně se svoji ženou Marou Jade Skywalker, která tě na toto místo přivedla před necelýma dvěma roky. Došli jste až k pódiu, kde jste se zastavili a Kirana Ti vystoupila po druhý bok Luka.
Předstup blíže, padawane Gerenne Torre.
pronese Luke a ty vystoupíš na pódium a po náznaku poklekneš před mistrem Skywalkerem. Nyní všichni přítomní rytíři aktivují své světelné meče a drží je kolmo vzhůru, stejně tak i Mara a Kirana Ti, jen Luke jej drží skloněný.
Síla je všude okolo nás a ve všem. My, Jediové ji užíváme ve prospěch spravedlnosti a míru, ve prospěch Republiky. Dnes mezi nás Síla přivedla tohoto muže, Gerenne Torra, který ji naslouchal a poté začal žít v souladu s ní.
pronese Luke úvodní frázi ceremoniálu a přiloží ti svůj meč téměř až na pravé rameno.
Gerenne Torre, z vůle Síly, tě tímto jmenuju rytířem řádu Jedi.
pronese oficiálně tvé jmenování Luke, překmitne mečem nad tvé levé rameno a potom jej i on uchopí kolmo.
Povstaň rytíři a uchop svůj meč.
pobídne tě Kirana Ti, aby jsi jí uposlechl, uchopil meč dle vzoru ostatních a otočil se čelem k seřazeným účastníkům ceremoniálu. Mezitím, misrtyně Tionne odložila svůj meč, uchopila svůj hudební nástroj a zapěla baladu, jíž také ukončila tvůj jmenovací ceremoniál.
--------------------------------
Výcvik je tímto dokončen - úspěšně. Brzo připojím hodnocení, pokud by jsi nechtěl pokračovat v misích tak mi dej vědět do pošty, jinak v nejbližší době založím misi(tak do 3 dnů, jen ji krapet promyslím :wink: )
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hodnocení:
Tvar příspěvků: Co se tvaru týká, není co vytknout, pokud jsem se nepřehlídl, tak skoro vždy dle pravidel. Jediná výtka, že občas jsou některé příspěvky trochu moc krátké.
Chování charakteru: Dobře jsi si osvojil chování rozvážného Jediho, který je správně opatrný a stojí si za svým, takže bez výtek.
Postup v příběhu: Další kladná položka, prakticky bez zádrhelů, jenom občas trošičku víc kreativita pro prodloužení některých příspěvků.
Reakce na podněty: I zde musím chválit, všímáš si některých náznaků a rad okolí, které ti často dost pomohou.
Využití Síly: Další plus, občas jsi zkoušel své hranice a většinou jsi je dostatečně odhadl a vhodně použil. Na Sílu jsi se spoléhal jak by to měl dělat správně Jedi, takže ani zde nevidím problém.
Takže celkově shrnuto a sečteno to byl velice kvalitní a dobře sehraný výcvik a musím hodnotit 94 procenty.

Následky výcviku:
+ Zlepšil jsi si svoji techniku v Juyo
+ Zlepšení reflexů v boji - hlavně v obraně a odrážení předmětů - takže i zlepšení tvého Soresu
+ Nyní jsi schopen delších a vyšších skoků(hurá přes řeku :wink: )
+ Zlepšila se ti schopnost rozpoznávat pravdu, stále se sice najdou hodně dobří lidé, kteří jsou schopni ti lhát, ale to musí být opravdový profíci (jinak je tohle předzvěst zlepšování čtení myšlenek)

LOCK
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“