Výcvik pro hráče Glaide(Gerenn Torr)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Glaide
Učedník
Učedník
Příspěvky: 61
Registrován: 06.1.2008 17:36:27
Bydliště: Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Glaide »

Chrám v džungli, Yavin 4:
Takže jí mám asi zničit meč..super.
Připravil jsem se a pak mě zase něco napadlo
Třeba pomůže, když jí ho pomocí Síly vytrhnu z ruky.
Chystal jsem se na ni vrhnout zase mým smýšeným stylem a ve vhodné chvíli, když by to nečekala jí její meč vytrhnout a něják zničit.
Doufám, že jsem to pochopil správně, jestli ne a jestli to ted nevyjde, tak už asi nebudu mít dost sil na další boj
Nakonec jsem se nachystal přivolast si znovu Sílu na zrychlení útoku, i když mi připadalo, že se stejně neudržím dostatečně dlouho na nohou.
Nikdy jsem neřekl, že si to myslím
Řekl jsem s vypětím sil a započal můj plán.
May the Force be with you!

...There is no death, there is the Force

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám v džungli, Yavin 4:
Zmobilizoval jsi svoje zbývající síly a přichystal se na finální útok. Rozeběhl jsi se proti Waylle a přivolal jsi si pomoc na své zrychlení. Chystala se přejít do obrany, když se ozvalo zabušení na velké masivní dveře, kterýma jsi tady byl uvězněn. Udržel jsi svoje soustředění a nevnímal jsi bušení na dveře. To a zbytek tvých sil, ti pomohlo k tomu, aby jsi svůj útok nesměroval na Wayllu, ale na její meč. Jenom jsi jemně škrábl její emitor, ale i to stačilo, aby začala mohutně řvát, až se její hlas rozléhal po celé místnosti. Přesto před tebou stále stála a dál mohutně křičela.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Glaide
Učedník
Učedník
Příspěvky: 61
Registrován: 06.1.2008 17:36:27
Bydliště: Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Glaide »

Chrám v džungli, Yavin 4:
Stál jsem tam a Waylla křičela, věděl jsem že musím dokončit svůj útok a pokračoval jsem v díle započatém. Znovu jsem sekl a čekal co bude dál.[/u]
May the Force be with you!

...There is no death, there is the Force

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám v džungli, Yavin 4:
Napřáhl jsi se a zrovnu v tu chvíli přestala křičet, ale už bylo pozdě. Tvůj úder byl tentokráte naprosto přesný a Wayllyn meč jsi přeťal ve dví a jeho obě části dopadli na zem. Waylla znovu naposledy mohutně zakřičela a osoba zvaná Waylla složená z temného mraku se explozí rozplynula, tak že tě odhodila až na druhou stranu místnosti. Byl jsi na pokraji bezvědomí, ale jedním jsi si byl jistý, duch této padlé Jedi, jež se schovával připoutaný ke svému meči, tu už nebyl. Jediné co tu zůstalo byli dvě půlky jejího meče, ty přiražený na jednu ze zdí a dívka v bezvědomí uprostřed místnosti.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Glaide
Učedník
Učedník
Příspěvky: 61
Registrován: 06.1.2008 17:36:27
Bydliště: Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Glaide »

Chrám v džungli, Yavin 4:
Ted jsem byl totálně mimo, přesto jsem mohl zpozorovat, že se sem někdo chce dostat, ale nebyl jsem ve stavu, kdy bych mohl použít Sílu na zjištění kdo to je.
To musí být Kirana Ti.
Zadoufal jsem
Nikdy by mě nenapadlo, že se muže tak velká síla schovávat ve světelným meči
Teď jsem se zahleděl na dívku ležící uprostřed, stále byla v bezvědomí a já jsem to měl na hraně. Něják jsem z ní nemohl spustit oči, ani nevím proč, možná jsem očakával, že se konečně probudí a budeme si moct promluvit aniž by ji halil temný mrak.
May the Force be with you!

...There is no death, there is the Force

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám v džungli, Yavin 4:
A jako by dívka opravdu vyslechla tvé přání, tak se probrala a nejdřív se posadila. Když se rozhlédla, tak se pousmála a podívala se směrem k tobě.
Děkuju ti, nyní jsem konečně volná.
pronese dívka a zmizí v jasném záblesku, aby poté nic nezůstalo. Omámený a unavený jsi se dovedl posadit, když se ozvala rána od dveří. Ty se rozletěli na několik kousků a dveřmi rychle proskočila Kirana Ti, aby tě viděla ležet unaveného v rohu.
Co se stalo ?
pronesla rychle, když k tobě dorazila.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Glaide
Učedník
Učedník
Příspěvky: 61
Registrován: 06.1.2008 17:36:27
Bydliště: Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Glaide »

Chrám v džungli, Yavin 4:
Zavedla mě sem nějáká dívka, pak se zevřeli ty dveře a oběvila se tady nějáká Waylla, byl to asi duch nebo co a snažila se mi vnutit své učení, když jsem odmítl, vrhla se na mě. Zničilo ji to, když jsem rozsekl její světelný meč. A ta dívka před pár vteřinama zmizela.
Řekl jsem své mistrini a pak jsem se vysílením zhroutil na zem.
Měl jsem co dělat, aby ze mě nebyla sekaná
Pokračoval jsem ještě.
May the Force be with you!

...There is no death, there is the Force

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám v džungli, Yavin 4:
To je znepokojivé, ale hlavně že jsi v pořádku, teď ti pomůžu do našeho tábora a dospíme do rána. Poté se vrátíme do akademie a promluvíme o tom s mistrem Skywalkerem. Protože i na mě něco zapůsobilo, snažilo se mě to uspat a navštívila mě nějaká temná žena v mém snu.
dodá k tomu Kirana Ti a pomůže ti se zvednout, aby jste zamířili směrem ven.
Sem se zatím vracet nebudeme, nevypadá, že by tady ještě něco mohlo být.
dodá k tomu ještě Kirana Ti a opustíte tuto místnost. Ještě před tím však Kirana Ti sebere rozpůlený světelný meč a schová ho k sobě.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Glaide
Učedník
Učedník
Příspěvky: 61
Registrován: 06.1.2008 17:36:27
Bydliště: Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Glaide »

Chrám v džungli, Yavin 4:
Došli jsme ven a já si konečně mohl po souboji oddechnout, když jsem si lehnul ne své místo.
Jsou vždycky tyhle chrámy tak nebezpečné?
Zaptal jsem se Kirany
May the Force be with you!

...There is no death, there is the Force

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám v džungli, Yavin 4:
Kirana Ti se posadila vedle tebe u ohně.
Už se párkrát přihodilo několik neočekávaných událostí, ale s ničím takovým jsem se ještě nesetkala.
pronesla Kirana Ti a přiložila do ohně několik polen, aby opět získal na síle.
Teď se vyspěme, v Síle už necítím žádné nebezpečí a ráno vyrazíme zpět do akademie.
dodá ještě Kirana Ti a sama ulehne, stejně jako o chvíli později i ty, aby jste si oba dopřáli řádného spánku.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Glaide
Učedník
Učedník
Příspěvky: 61
Registrován: 06.1.2008 17:36:27
Bydliště: Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Glaide »

Chrám v džungli, Yavin 4:
Škoda, že ta dívka tak zmizela, ani jsem se nedozvěděl, kdo to je
Nepřestával jsem přemýšlet o tom co s v chrámu stalo a pak už jsem se snažil usnout, abych nečerpal do rána dostatek sil a ani mi to moc dlouho netrvalo s tím, jak jsem byl unavenej.
May the Force be with you!

...There is no death, there is the Force

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám v džungli, Yavin 4:
Když jsi se ráno probral, tak měla Kirana Ti už sbalené svě věci a byla připravená k odchodu, aby jsi si uvědomil, že tě úmyslně nechala spát o něco déle.
Najez se něco málo ze zásob a poté vyrazíme.
dodá jenom a zahlazuje ohniště tak, aby brzo nebylo poznat, že tu nějaké bylo. Ty jsi se mezitím najedl a sbalil, aby jste mohli hned vyrazit. Šli jste mnohem rychlejším tempem, než nazpět, ale tobě to nevadilo a když jste opět překračovali řeku, tak jsi tentokrát využil kamene uprostřed, takže jsi se ani nesmočil. Takhle jste dorazili do chrámu krátce po obědě. Zatímco jsi byl poslán odložit si věci, tak Kirana Ti zařídila schůzku s mistrem Skywalkerem, takže teď jsi seděl naproti němu po boku Kirany Ti.
Slyšel jsem, že vaše výprava nešla ideálně dle představ, pověz mi co se ti tam přesně přihodilo ?
zeptá se mistr Skywalker.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Glaide
Učedník
Učedník
Příspěvky: 61
Registrován: 06.1.2008 17:36:27
Bydliště: Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Glaide »

Velký chrám, Yavin 4:
První noc mě ze spánku vyrušilo nějáké volání v Síle, které vycházelo ze vchodu do chrámu. Přemýšlel jsem jestli se tam mám jít podívat, ale než jsem se rozmyslel, tak to přestalo a spal jsem dál.
Začal jsem svou dlouhou odpověď
Celý chrám byl v podivně zachovalém stavu, a při průzkumu prvních dvou chodeb jsme našli nějákou lidskou panenku. Poslední chodbu jsme už nestihli a v noci mě zase něco probudilo, tentokrát jsem však neslyšel volání, ale vyděl jsem u vchodu do chrámu stát nějákou dívku, která mě pokynula abych šel za ní. Snažil jsem se probudit mistrini Kiranu, ale nešlo to, tak jsem se rozhodl jít za ní. Šla do té chodby, ve které jsme nebyli a stoupla si do prostřed větší místnosti, která chodbu zakončovala. Potom jsem se zeptal co tam dělá a kdo vlastně je. a ona mi odpověděla že už přichází. V téhle době jsem ucítil ohromnou temnotu a snesl se tam temný mrak, byla to osoba, která si říkala Waylla. Chtěla mě učit svoje umění a já odmítl, tak se na mě vrhla. Po dlouhém boji, když jsem začal kombinovat prvky dvou stylů a použil Sílu na zrychlení útoku, jsem ji přesekl na dva kusy, ale ona se zase dala do hromady a pokračovala ve svém útoku na mě. V téhle době mi ta dívka poradila, že musím zničit její světelný meč, abych ji porazil. Potom dívka upadla do bezvědomí a mě se povedlo zničit Weyllin meč a Weylla samotná se rozplynula. Když se dívka probrala, řekla, že už je volná, poděkovala mi a najednou zmyzela a ani mi neřekla svoje jméno.
řekl jsem vše, co mi přislo důležité
Kirana Ti má zbytky toho světelného meče u sebe.
Dokončil jsem ještě.
May the Force be with you!

...There is no death, there is the Force

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Velký chrám, Yavin 4:
Mistr Skywalker se jenom zamyslel a poté se podíval na meč, který mu podala Kirana Ti. Chvilku si ho prohlížel a poté se podíval na tebe.
Během této výpravy jsi prokázal velkou statečnost. Podle všeho jsi se nejspíš utkal s duchem padlé Jedi, který se uchoval díky tomuto meči. A protože to bývala Jedi, tak využívala Sílu, aby se mohla takhle zobrazovat. ale pravděpodobnější je, že zabila tu dívku, kterou jsi tam viděl a uvěznil její duši, díky čemuž mohla přežít takovou dobu.
pronese mistr Skywalker a vstane, aby přešel pomalým krokem k oknu.
Jak se nyní cítíš, po těchto událostech ?
zeptá se ještě.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Glaide
Učedník
Učedník
Příspěvky: 61
Registrován: 06.1.2008 17:36:27
Bydliště: Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Glaide »

Velký chrám, Yavin 4:
Už jsem se cítíl i líp, ale mám špatný pocit z toho, že někdo může být tak zlý. Dělala to stylem: nepřidáš se ke mě, nebudeš vubec. Jsem ted trochu zmatený.
Odpověděl jsem pravdivě mistru Skywalkerovi
May the Force be with you!

...There is no death, there is the Force

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“