Výcvik pro hráče StoVosum(Andyn Toylle)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Výcvik pro hráče StoVosum(Andyn Toylle)

Příspěvek od Jordi Linx »

Cvičná hala, Yavin 4:
Jsou to už tři roky, co jsi byl přijat na akademii na Yavinu a dohromady 6 let, co byla založena zdejší akademie a znovuobnoven řád Jedi. Během doby, kterou jsi zde strávil jsi už zažil mnohé a mnohé ses naučil. Teď jsi však stál s cvičným mečem, proti dívce, která tě tehdy zachránila - Messi. Čekal jsi až se pohne kupředu, ale zatím jste se na sebe pouze dívali a chodili v kruzích, takže jste si od sebe drželi stále stejnou vzdálenost.
Říkal jsi, že jsi se zlepšil, ale zatím jsi mi nic neukázal.
rýpne si Messi a snaží se tě vyprovokovat k prvnímu ataku.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
StoVosum
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 06.1.2008 16:25:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od StoVosum »

Cvičná hala, Yavin 4:
Kolik jen cvičných soubojů jsem v této místnosti zažil, soubojů rozličných povah, průběhů i výsledků. Pokaždé jsem byl v relativním klidu a soustředil se pouze na meč, soupeře a Sílu kolem....ale dnes, dnes to bylo jiné....naproto mě stojí Messi....pamatuji si to jako by to bylo včera kdy mě zachránila před osudem dalšího pomatence na Corusantu, hlava se mi zatočila když jsem jí spatřil.....a teď tu stojím naproti ní, ona mě popichuje a já mám zůstat klidný a soustředěný? Jen zůstaň v klidu Andyne, tak jako pokaždé....aaa doufám, že si nevšimne mého neklidu....
Víš Messi, nerad útočím první. Zvláště pak na holku, to se přeci nesluší.......zakecávám svojí rozpačitost.....Já už to vidím, vyběhne na mě a dvěma švihy mě pošle k zemi...to bude trapas....SOUSTŘEĎ SE ANDYNE!

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Cvičná hala, Yavin 4:
Tvé obavy se naplnili velice rychle, zatímco jsi váhal jak dál, Messi proti tobě rychle vyrazila a snad jen se štěstím jsi vykryl její útok svým mečem, ale další rána tě už poslal k zemi, aby se pak k tobě pokrčila a doslova se ti posmívala.
A tvůj mistr říkal, že jsi se zlepšil.
posmívala se, zatímco jsi se nelibě zakabonil.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
StoVosum
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 06.1.2008 16:25:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od StoVosum »

Cvičná hala, Yavin 4:
Messin rychlý výpad,jedna rána, druhá rána- a už ležím na zemi. No že sem si to nemyslel...málem jsem si vyrazil dech jak nešikovně sem dopadl a ona se mi ještě posmívá,moc hezký... Pomalu a vklidu se zvednu, přemítám si v hlavě všechny výpady které jsem kdy použil nebo alespoň viděl, jsem rozhodnut tentokrát zaútočit první.....soustředím se na Sílu, pohlédnu Messi do očí a provokuji: ,,Aby ses neradovala brzo, teprve sme začali." vyšlu na ni proud Síly abych jí rozhodil a vyrazím do útoku...

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Cvičná hala, Yavin 4:
Messi bez problémů vykryje tvůj proud Síly a stejně tak i tvůj první útok. Dalšími několika údery ji zatlačíš několik metrů dozadu, takže musí ustupovat. Sebevědomě pokračuješ v útoku, když náhle promáchneš prázdným prostorem a jenom ucítiš Messin světelný meč na krku a jeho elektrostatické brnění, z něhož se ti ježí všechny chloupky na těle.
To bylo lepší, ale že by to bylo celkově nějaké zlepšení.
pousmála se znova Messi.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
StoVosum
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 06.1.2008 16:25:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od StoVosum »

No to je snad vtip, vždyť ještě před chvílí nevěděla kde jí hlava stojí a teď by mě mohla klidně podřiznout jak na zabíjačce! Jak jí mám porazit? Snad po ní hodit kávovar nebo si zavolat Rancorna či dva....jinak nevím.... pomalu a vzprímeně odstoupím od zdroje mých naježených chloupků, stoupnu si opodál a chvíli sleduji čepel svého sklopeného meče...V Síle je mnohem silnější, mečem máchá jak nikdo s kým jsem kdy bojoval....zapomeň na meč Andyne, zkus trochu atletičtější přístup-třeba jí ukopni hlavu, ona to už pochopí :D Holka ještě jednou mě vypráskej a naštvu se, přece nechceš být ta která mě přivede na temnou stranu viď že ne? řeknu lehkým tónem a připravím se k útoku....hmm,Messi se vždycky tváří jako by to pro ní byla hračka.....zkusím jí trochu znervóznit různejma průpovídkama, třeba jí to rozviklá :roll:
-------------------
Dodržuj pls tvar příspěvku - chybí ti lokace.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Cvičná hala, Yavin 4:
Neříkej mi, že jsem tě naštvala ? Víš, že by jsi měl kontrolovat svoje emoce ?
pousměje se znova Messi a zdá se, že tvoje pokusy o verbální znervóznění nebudou mít účinek. Zkoušíš ještě nějaký řeči, ale Messi se jenom usmívá a chodíte okolo sebe v kruhu.
Víš, teď mě napadlo, že mě možná unudíš k smrti. To by jsi pak i vyhrál.
usměje se znova a provede prudký výpad, který horko těžko odrážíš, ale nakonec jej ustojíš, jenom jsi těsně u stěny a Messi se chystá na další útok.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
StoVosum
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 06.1.2008 16:25:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od StoVosum »

Cvičná hala, Yavin 4:
Další prudký výpad na mě až sem byl zahnán na konec místnosti. A sakra, za mnou už je jenom stěna, to je konec, tři nula na zápasy? Mám se ještě hodně co učit....ikdyž.... napadne mě myšlenka využití své nevýhody - vstřebám co nejvíce Síly na pomoc a prudce se odrazím od zdi přímo na Messi, doufaje, že jí srazím na zem a konečně aspoň jednou porazím...

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Cvičná hala, Yavin 4:
I díky Síle získá prudkost tvého odrazu od zdi na síle a ty se vyřítíš přímo proti Messi, ta se pevně zapře a oba dva se tvrdě srazíte, aby jste i oba následně odletěli a spadli na záda.
Zajímavé řešení souboje, přesto není tolik úspěšné. Tušíš čím to bude padawane ?
pronese zpoza tebe nejznámější hlas z celé akademie, aby jsi zjistil že u dveří do tréninkové haly stojí samotný mistr Skywalker v doprovodu tvého mistra Streena, který byl jedním z nejstarších členů akademie.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
StoVosum
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 06.1.2008 16:25:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od StoVosum »

Cvičná hala, Yavin 4:
au,moje kosti...to byl ale blbej nápad nadávám si v duchu, když v tom slyším cizí hlas...koho to sem zas čerti nesou....ou,mistr Skywalker a mistr Streena!...podivím se a okamžitě se zvedám na nohy, přitom nabídnu Messi ruku abych jí pomohl vstát a zběžně sleduju,jestli sem jí moc neublížil,ikdyž o tom pochybuju - ta holka je jak skála,tu jen tak něco nebolí.....Mistře Streene,Mistře Skywalkere.... lehce se ukloním upřímně řečeno, vlastně ani nevim....možná je to tím, že jsem špatný v soubojích, možná tím že u souboje moc přemýšlím nebo je to zkrátka tím že je Messi lepší....ale dané řešení mi v té situaci přišlo jako nejlepší, už jsem neměl kam uhýbat, mistře.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Cvičná hala, Yavin 4:
Síla ti vždy ukáže cestu.
odpoví stručně mistr Skywalker a dorazí na vzdálenost dvou metrů.
Ale prohrál jsi, protože jsi se řádně nesoustředil na souboj. Spíš ses soustředil na Messi než na svůj meč. Jinak by jsi ji čelil mnohem lépe. Ale na tvé pokárání je tu mistr Streen, mě ještě čekají povinnosti. Síla vás provázej.
vysvětlí mistr Skywalker důvod tvé porážky a odejde.
Mistr Skywalker to ideálně vystihl, takže co mi k otmu řekneš.
pronese tvůj mistr Streen kárným tónem.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
StoVosum
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 06.1.2008 16:25:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od StoVosum »

Cvičná hala, Yavin 4:
ouč, to sem si dal....teď jsem schytal výprask od holky a dvou mistrů, může být tendle den horší?....postavím se rovně, abych zakryl svojí sklíčenost z neúspěchu a podívám se mistru Streenovi do očí: Mistře, musím se ještě hodně učit, mám hlavu plnou myšlenek které odvádí mojí pozornost....příště se to už nestane, budu se soustředit na Sílu a čepel svého meče jak jen to bude možné. dořeknu a ukloním se

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Cvičná hala, Yavin 4:
Vím, že příště budeš opatrnější, ale to nechme až na příště, teď mě následuj.
pronese k tobě mistr Streen a ukloní se na pozdrav Messi, která jeho gesto opětuje.
Republika si vyžaduje naši pomoc a ty mě budeš doprovázet. Už je také na čase.
pronese mistr Streen, jakmile opustíte cvičnou halu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
StoVosum
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 06.1.2008 16:25:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od StoVosum »

Chrám Jedi, Yavin 4:
příště to bude lepší....jsem zvědavý......sklopím oči před mistrem, zamávám Messi a odcházím po boku Mistra Streena....republika potřebuje pomoct? Co se asi tak děje? Za ty tři roky co jsem tady jsem vlastně ani pořádně nevytáhl paty ven, co se tam venku vůbec děje? A co moji kamarádi? Jak se asi tak mají tam na Corusantu,snad jsou v pořádku,jak rád bych je potkal...zahrál si s nima pazaak, zaskotačil na hřišti nebo třeba jenom zašel na skleničku........sleduji cestu přede mnou, kolem je spousta studentů, mistři jsou nejčastěji sami v komnatách....Republika potřebuje naší pomoc?Nás Jediů? To už ale celá staletí ne?Copak se děje tentokrát, že máte takový zvláštní záchvěv hlasu Mistře?....snad jsem ho neurazil....bůhví co se takhle muži ošlehaným léty zkušeností jako on honí v hlavě...ale vím co se honí v hlavě mě - jsem vůbec připraven na akci v terénu?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám Jedi, Yavin 4:
Poletíme na planetu Lianna, kde se v soukromí setkáme s Lady Santhe. Náplní našeho setkání by mohlo být i jednání o vstup této planety do republiky. Více se dozvíme až na místě. Jinak se nejedná o oficiální misi.
vysvětlí stručně mistr Streen cíl vaší další destinace, aby se zastavil a podíval se na tebe.
A nezapomeň, že jsme tu od toho, abychom republiku chránili, takže když potřebuje pomoci, jsme tu od toho, abychom to vyřešili. To je jedna z náplňí Jediského života. Jediové nevládnou, ale chrání.
podotkne ještě mistr Streen k tvé poznámce o republice.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“