Výcvik pro hráče StoVosum(Andyn Toylle)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
StoVosum
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 06.1.2008 16:25:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od StoVosum »

Chrám Jedi, Yavin 4:
Ano Mistře, chápu že máme chránit Republiku, jelikož je demokratická a stará se o své občany dobře...na chvíli se zamyslím..:jen mě tak tědka napadlo...je správné považovat ochranu Republiky za jednu z Jediovských povinností? Naší povinností je přeci chránit dobro a blahobyt a tak bychom tomu také měli říkat ne? Nevysvětlujte si to špatně Mistře, já jsem pro Republiku všemi deseti, jenom mi přijde divné to takhle nazývat, připadá mi to pak jako kdybychom byli něco jako jejich úřad, správní orgán nebo tak něco....my jsme přeci nezávislí.... dlouze se zamyslím co jsem to vlastně všechno ze sebe vyplavil.....sakryš, teď mu určitě budu připadat jako Imperialistický agitátor...a to sem si myslel jak jsem dobrý řečník...ach Andyne, ty špatně dopadneš.... ještě chvíli se dívám na mistra, skoro se až bojím co mu teď běhá hlavou a tak raději začnu otázkami o našem "výletě": Říkal jste soukromá návštěva u Lady Santhe na Lianně? Upřímně řečeno jsem o ní nikdy neslyšel, snad se to před naším příjezdem zlepší....a kdy že to odlétáme Mistře?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám Jedi, Yavin 4:
Správné ? Republika umožnila znovuvybudování tohoto chrámu a podporuje řád. Neříkám, že republika je ideální a občas ji musíme chránit i před jí samotnou. Ale prioritou je udržování pořádku a míru v republice. O tom nesmíš pochybovat.
vysvětlí mistr Streen úlohu Jedi v republice.
A co se týká Lady Santhe, tak je nejvlivnější osobou na Lianně, doporučuju si něco zjistit předem. Odlétáme dnes navečer. Zhruba v hodinách večeře, takže si na zajdi dříve. A snaž se nepřijít pozdě, to je prozatím vše. Nebo máš snad ještě nějaké dotazy ?
zeptá se mistr Streen a čeká na tvoji odpověď.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
StoVosum
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 06.1.2008 16:25:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od StoVosum »

Chrám Jedi, Yavin 4:
Já...ehm...ne, žádné další dotazy Mistře.Zajdu si do knihovny zjistit potřebné informace a pak na večeři. Uvidíme se tedy večer v hangáru ano?....ukloním se a vyjdu směrem ke knihovně....jako ne že by mi nemohl říct víc...tak se tedy budu muset zase snažit sám, ti Jediové to nám padawanům nikdy neusnadní že? Tak přece jenom, jsou starší a moudřejší takže asi vědí co dělají.....procházím chodou směrem ke knihovně, kontroluji kolik mám asi tak ještě času abych všechno stíhal, míjím padawany i mistry aniž bych si jich moc všímal, čas od času na sebe navzájem kývneme či někoho pozdravím mávnutím ruky, ale jsem moc zadumán než abych sledoval co se vlastně děje kolem.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám Jedi, Yavin 4:
Takto jsi dorazil do knihovny, alespoť do místnosti, která tomutu účelu sloužila. Ani zdaleka se nemohla rovnat knihovně, která kdysi byla v archívech na Coruscantu. Ale každým dnem se obsah této knihovny zvětšoval. Vše měla na starost mistryně Tionne, která ti i teď vykročila naproti. Než k tobě dorazila, tak jsi se porozhlédnul - po několika pultech, kde byli psané knihy, jinak vše ostatní bylo uloženo v počítačových panelech a několika hologramech. To vše připojené na jednu počítačovou databázi.
Mohu ti nějak pomoci, padawane ?
zeptá se Tionne, když k tobě dorazí.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
StoVosum
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 06.1.2008 16:25:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od StoVosum »

Knihovna chrámu Jedi, Yavin 4:
tahle knihovna mi nikdy moc neučarovala...často jsem slýchával o té gigantické na Corusantu ještě za časů Staré republiky....tam to muselo být prima.....pokaždé, když přijdu do této knihovně, mě začnou napadat takovéhle myšlenky....chystám se začít šmátrat co potřebuji když v tom ke mě přijde mistryně Tionne s nabídkou pomoci.
kolikrát už jsem od ní tuto větu slyšel...pokaždé to samé, ale přesto mě to pokaždé potěší...
Zdravím Mistryně Tionne. Chystáme se mistrem na Liannu a tak se zajímám o planetu i o Lady Santhe....nevíte, kde bych našel potřebné informace? Především ty aktuální, jak to tam teďka vlastně vypadá potom,co Lady Santhe úspěšně osamostatnila planetu?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Knihovna v chrámu Jedi, Yavin 4:
Lianna, říkáš ?
zamyslí se mistryně Tionne a přejde k hlavnímu počítači, který má pod správou ona nebo někdo jiný, kdo v její nepřítomnosti dohlíží na knihovnu.
Ah, ano Lianna. Běž ke konzoli 3, máš tam zpřístupněny požadované informace. Nyní mě omluv, musím se postarat o dalšího učedníka toužícího po vzdělání.
odpoví ti mistryně a po lehké úkloně přejde k nově příchozímu, zatímco ty zamíříš k naznačené konzoli, kde si vyvoláš požadované informace:

Kód: Vybrat vše

Planeta: Lianna
Lokace: Systém Lianna, sektor Tion
Profil planety: Suchý, převážně pláně a industrializovaná města
Obyvytelstvo: Tionané, Lidé
Státní zřízení: Vládnoucí rody, nejvýznamnějším rod Santhe
Významné objekty: Santhe/Sienaar Technologies, Přítomnost na Perlemianské cestovní trase.
Měl jsi možnost si ještě vyvolat nějaké detaily o rodu Santhe, Santhe/Sienaar Technologies, Perlemianské cestovní trase a stručné historii planety.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
StoVosum
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 06.1.2008 16:25:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od StoVosum »

Knihovna chrámu Jedi, Yavin 4:
ta ženská se nezastaví, evidentně dělá svoji práci dobře....tak se na to podívejme....povrch plných industrializovaných měst...hmm,to je jak corusant, tam bych se nemusel cítit úplně mimo... na chvíli odhlédnu od počítače a zadívám se kamsi do dále....vzpomínám na corusant, na své rodiče, kamarády, zábavu....z mého snění mě vytrhne až padawan který zrovna prošel a omylem do mě strčil - omlouvá se mi, To nic, v pořádku. odpovídám mu já a lehce se usměji a zadívám zpátky do konzole....přestaň se porád rozptylovat Andyne, to k ničemu nevede...raději si přečti co potřebuješ ať se pak před mistrem neztrapníš.....o historii jsem něco málo slyšel, Santhe/Sienaar technolohies mi také nebyly cizí, ale co se týkalo té cestovní trasy a rodu Santhe tak jsem byl neznalí, tudíž jsem si nechal vyvolat potřebné a pustil se do čtení.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Knihovna chrámu Jedi, Yavin 4:
Postupně jsi si vyvolal obě položky, aby ti po chvilce vyjeli stručné informace:

Kód: Vybrat vše

Rod Santhe - jedna z vládnoucích rodin na planetě Lianna. V jeho současném čele stojí Lady Santhe, vlastním jménem Valles Santhe, jenž je vnučkou Kerreda Santheho, jenž měl významný podíl na vzestupu moci jeho rodu. Vzhledem k významnosti tohoto rodu se rod Santhe pod vedením Lady Valles Santhe dá považovat za vládnoucí rod na Lianně.
Synem Lady Santhe je Phillip Santhe, který je zároveň inženýrem v rodinné společnosti. Má dvě děti - syna Kashana a dceru Miri.
!Tajné! - Kashan Santhe sympatizoval s rebelskou aliancí.

Perlemianská obchodní cesta - význámná obchodní hypercesta skrze galaxii. Původně založena pro propojení republiky s Ossussem před 25'000 lety. Začíná na Coruscantu a prochází planetami jako Anaxes, Carida,Taanab, Lianna a další.
Zvědavě jsi se zahleděl do informací, aby jsi zjistil, že čas do odletu se ti až nebezpečně začal krátit.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
StoVosum
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 06.1.2008 16:25:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od StoVosum »

Knihovna chrámu jedi, Yavin:
takže kashan nám rebeloval jo? dobrá zpráva, snad by nám mohl pomoct přesvědčit svoji babičku aby se připojili k republice hmm? zkontroluji svůj čas a v tom se leknu: a sakra! za chvilku už mám být v hangáru! a já přitom ještě nemám ani zabaleno! a mám hlad...šmarjá musím si pospíšit!....rychlým krokem si to namířím k jídelně, kde mám v plánu si jídlo vzít s sebou a sníst ho při cestě do pokoje, popřípadě ho ještě zakusovat při balení, pokud budou dávat velké porce.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám Jedi, Yavin 4:
V jídelně pouze rychle popadneš jídlo a zamíříš rychle do svého pokoje. Cestou chvilku pokousáváš, chvilku se soustředíš na jídlo. Zrovna když už zatáčíč do chodby ke svému pokoji, tak do někoho vrazíš a Síla neSíla ty i tvoje jídlo jste všude okolo.
Jéé, Andyne, nečekala jsem, že tě ještě dneska potkám.
pousměje se z vesela Messi a pomůže ti vstát.
Kam jsi tak letěl ?
pozasměje se zvesela, když se podívá okolo a vidí ten nepořádek od rozsypaného jídla.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
StoVosum
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 06.1.2008 16:25:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od StoVosum »

Chrám Jedi, Yavin 4:
paráda! a jsem o hladu...snad bude velká vítací hostina... pomalu se deru na nohy za asistence Messi. Jéé no ahoj...vskutku překvapivé setkání...zasměji se té náhodě, ale za chvilku mě smích přejde, když se podívám kolem sebe na všechno to jídlo...i když možná by bylo lepší Tě nepotkat když to tak vidím...s úsměvem dořeknu a Silou začnu nabírat všechny ty zbytky a házet je do koše. Jedu s mistrem na Liannu a už začínám mít docela skluz, proto jsem tak běžel s pusou plnou jídla....hle ne že bych se ti chtěl mstít za tu srážku, ale pomůžeš mi prosím s balením? Aspon to rychleji uteče.....

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám Jedi, Yavin 4:
No, mám dojem, že jsem tě dneska potrápila už dost, takže to bude na místě.
usměje se Messi a jde s tebou do pokoje, kde ti pomůže s balením některých tvých věcí.
Doufám, že tě mistr Streen moc nevyhuboval po našem tréninku.
zeptá se Messi, když skončíte s balením.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
StoVosum
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 06.1.2008 16:25:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od StoVosum »

Chrám Jedi, Yavin 4:
přebaluji se ve věcech které potřebuji, házím na stranu ty co nepotřebuji a přitom jenom přemítám v duchu: takovej bordel tady, na to že se snažím být Jediem který má být symbolem mimojiné i disciplíny tak teda jako jako nic moc, kdyby jen tenhle nepořádek viděl mistr Streena, to by se za mě snad i styděl......otočím se na Messi: Mistr Streena a hubovat? To vážně ne...on, když je nespokojený, tak to dá najevo jednoduše tím, že se mě zeptá co jsem podle sebe provedl špatně a má přitom takový...mno...vpodstatě káravý tón, ale to je tak všechno.... zabaluji si poslední věci, ještě jednou všechno zkontoluji...Ha! Tak snad je to všechno.Díky moc za pomoc Messi, vážně jsi mi to usnadnila....a teď běžím do hangáru, snad bych taky pro jednou mohl být někde dřív než mistr usměju se při vzpomínání na všechna ta setkání s mistrem, kdy jsem přišl pozdě Tak už mi jenom popřej štěstí a já vyrazím, určitě ho budu potřebovat....řeknu ze srandy Messi a otvírám jí dveře, aby mohla jít první.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám Jedi, Yavin 4:
Messi vyjde první a počká na chodbě, než také vyjdeš a zavřeš dveře.
Nemáš za co a ... Síla tě provázej.
pousměje se Messi a odejde opačným směrem, než ty. Takže zamíříš do hangáru, kde však už mistr Streen čeká, i když máš správně ještě několik minut času. Stojí vedle stíhače modelu R-22 Spearhead, který jako jeden z mála má misto pro dva členy posádky.
Jdeš poměrně brzy, nezapoměl jsi si nic ?
pronese mistr Streen, když dorazíš k němu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
StoVosum
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 06.1.2008 16:25:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od StoVosum »

Hangár chrámu Jedi, Yavin 4:
Doufal jsem, že taky jednou přijdu dřív než Vy Mistře, ale evidentně je to nadlidský výkon. zasměju se nad mistrovým stylem přesnosti a pokračuji: Pokud já vím, tak mám všechno.Dokonce aj Messi mi pomáhala zabalit....pomalu přejdu ke stíhači a mířím k sedadlu kopilota...Já jsem připravený, co Vy?

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“