Výcvik pro hráče StoVosum(Andyn Toylle)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
StoVosum
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 06.1.2008 16:25:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od StoVosum »

Tovární střecha, Lianna:

Trochu zaúpím bolestí - vážně jsem nečekal že by mě mohl trefit.
Mé techniky naučené v Chrámu mi pomohou tohle vyléčit, ale ne tady a teď, na to potřebuji klid....

Hele chlape, nevím co máš za lubem, ale věz, že tady tvá cesta skončila. Ikdyž mě porazíš, tak můj Mistr tu bude každou chvilku a tomu už neutečeš. Prosím, odlož zbraň a vyhni se tak zbytečnému souboji...
na znamení mé serióznosti jsem vypnul meč, ale rozhodně se ještě nechystám uklidit jej na opasek.

Jestli se hýbne jenom trochu špatným směrem tak si ho (atentátníka) k sobě prostě Silou přitáhnu a seknu...a je mi jedno, kam se trefím...

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Tovární střecha, Lianna:
Tvůj protivník nic neřekl, a zvědavě na tebe chvilku pohlížel. Zdálo se ti jakoby jeho čepel klesla k zemi a on opravdu uvažoval o možné kapitulaci.
To jste všichni Jediové tak naivní ?
pronese nakonec zahořklým tónem a ze záhybu svého obleku vyndá aktivovaný termální detonátor a položí ho mezi vás. Zasměje se a už se belhá směrem od tebe, zatímco tvoji pozornost upoutal termální detonátor. Nezbývalo ti už mnoho času, spíš několik vteřin do jeho exploze a proto jsi musel jednat rychle.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
StoVosum
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 06.1.2008 16:25:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od StoVosum »

Tovární střecha, Lianna:

Proč jsou vždycky ti kriminálníci tak tvrdohlaví a nenapravitelní?
Rychle mi proběhne hlavou....rychle přemýšlím jak tohle vyřešit... Vyhodit detonátor do vzduchu? Odskočit pryč? Sakra....už vím...snad...

Jestli náhodou nejseš naivní ty... Silou přitáhnu atentátníka zpátky a hodím ho přímo na detonátor, tak aby ho zalehl...

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Tovární střecha, Lianna:
Útočník s sebou cukne a přiskočí směrem k tobě, jak ho přitáhneš. Trochu se skutálí, takže nedopadne přímo na detonátor, který je těsně u vás obou. Útočník se po něm ještě zkouščí natáhnout, ale zvýšená intezita pípání velice brzy přejde v explozi. Uvidíš velký záblesk a odletíš nazpět. Tělem ti projede obrovská bolest, kterou umocní tvůj dopad po odlétnutí z explozí. Začneš pomalu ztrácet vědomí a obklopuje tě temnota.
Andyne ? Andyne, slyšíš mě ?
uslyšíš hlas svého mistra a pokusíš se otevřít oči a promluvit. Uvidíš jeho rozmazaný obraz, ale nepovede se ti nic vyslovit.
Co jsi to udělal za hloupost ? Proč ?
ptal se až zklamaným tónem mistr Streen a ty jsi chtěl vypravit omluvu, ale nedařilo se. Naopak jsi cítil, jak ti odcházeli síly.
Měl jsem být pečlivější, promiň mi to Andyne. Doufám, že mi to odpustíš.
dodá ještě smutným hlasem mistr Streen a ty se alespoň pokusíš o vřelý úsměv, než naposledy zavřeš své oči, naposledy vydechneš a pocítíš poslední pracovní cyklus tvého srdce, poté vše pohltí temnota.
--------------------------
Tímto končí tvůj výcvik, bohužel jsi udělal osudovou chybu, kterou umocnilo, jak jsi ji udělal, což bylo zcela jistě proti Jediským způsobům. Takže výcvik končí smrtí tvého charakteru jménem Andyn Toylle.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

--------------
Co dál ? Můžeš si vytvořit novou postavu a začít znovu od začátku. Proč došlo k smrti tvé postavy ? Poslední akce, kde jsi udělal dvě chyby - ta první, že jsi se zachoval neJedisky a úmyslně jsi zabil atentátníka, - ta druhá, že jsi stál příliš blízko tomu granátu. Hodnocení sestavovat nebudu, protože je výcvik neúspěšný, téma zamykám.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“