Výcvik pro checkmana

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

sw

Příspěvek od checkman »

Corusant - Chrám Jedi - Rada

Došlo mi že začít mluvit nebylo správné a trochu sem mistry podráždil.A ted mě vyhodí...určitě mě vyhodí...možná bych si mohl ponechat světelný meč...asi ne Ta myělenka nechat si meč se stejně rychle rozplynula jak se zde objevila.Dobře mistře chcete abych se netrenoval na Jedie sám protože bych mohl spadnout na temnou stranu...teda aspon já to takhle chápu...nashle mistři...řeknu a odejdu do sveho pokoje a ihned začnu s balením...Pak někdo zaklepe Kdo to může být??Asi nějaky mistr aby mi vzal meč.Jdu ke dveřím a otevřu je...za nimi stojí Rew.zeptala se:Ahoj proč balíš nebo máš nějakou misi??Ja smutně:vyhodili mě a proto odjíždím podlehl jsem temné straně a proto musím pryč a začnu balit zase až je vše sklizeno tak vezmu kabelu a odejdu.Na Rew zamávám a ona mi zamava taky.Pak mířím k bráně...

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Re: sw

Příspěvek od Heinz »

No, myslela jsem, že toho víc využiješ co se týče pocitů - vztek, lítost, pocit nespravedlnosti, stesk, radost - tvé další cesty utřídím podle toho, jak se budeš chovat a cítit - takhle se nemám o co opřít - jako největší flegmatik - vykopli mě z Chrámu, no a co, nevím, co dál dělat, no a co... takhle skutečně ne.
--------------------------------
Corusant - Chrám Jedi - Na nádvoří

Pomalu jsi šel k bráně a věděl, že až jí projdeš, nebudeš se moct vrátit, vše bude ztraceno, budeš muset začít nový život, i když absolutně nevíš, jaký. Cítil jsi oči Rew, stále tě sledovala, nechápala. Najednou jsi uslyšel rychlý dupot, podvědomě jsi tušil, kdo to je.
"Dashi!"
Otočil ses a viděl jí, ztřeštěnou drzou holku s velkým srdcem a momentálně zarudlýma očima.
"Dashi, stůj! Počkej ještě, ty..." škytla " ...ty jako odejdeš a ani se nerozloučíš? Víš, já nechci abys odešel, já, jestli odejdeš, už se nikdy neuvidíme a to já nechci, já, víš..." Celá zrudla, jako přezrálé rajče,
"Víš, já tě mám rada, bude se mi stýskat, já, ty, se mi moc líbíš..."
Slzy jak hrachy jí tekly po celé tváři a zoufale na tebe koukala, styděla se, věděla, že to, co cítí je zakázané, ale nemohla si pomoct.

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

sw

Příspěvek od checkman »

Corusant - Chrám Jedi - Na nádvoří
Věděl jsem že když projdu branou změní se mi život na který jsem ani nepřemýšlel a ani nevim jaky zivot bych mel zacit.Pak jsem ucitil něco...Rew utíkala za mnou a řekla mi že mě "miluje".Víš Rew taky tě mám rád a někdy jsem přemýšlel jestli bys se mnou neutekla ale to byla jen taková myšlenka protože já nevím jestli bys kvůli mě opustila republiku a šla se mnou ale...tu větu jsem nedokončil a objal jsem Rew a ona plakala mě taky vytriskly slzy.Už tě nikdy neuvidím sbohem Rew...Pak se mi v hlavě zvolal hlas polib ji nejdřív jsem nevěděl co dělat ale když jsem věděl že do chrámu mě nepustí a nevěděl jaký život začít...mé rty se pomalu dotkly jejich ale jen na chvíli.Neměl jsem to udělat já víš sbohem. Pustil jsem ji a šel jsem dál...

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Re: sw

Příspěvek od Heinz »

Corusant - Chrám Jedi - Na nádvoří

Rew nevěděla, co dělat, jen za tebou vykuleně koukala a slzy jí řinuly z očí. Neohlížel jsi se, pohled na ní ti rval srdce, jen vzdálené vzlykání ti dávalo tušit, že stále stojí na místě, kde jsi jí opustil.
To už jsi ale v dáli uviděl bránu, ano, projdeš jí a už se nikdy nestaneš Jediem, už nikdy Rew neuvidíš... projela tebou vlna vzteku.
U brány stál Mistr Trebor, vzpřímeně jako nějaký panovník, vypadal majestátně, jedijský šat mu vlál ve větru.
"Dashi, myslím že tušíš, co po tobě budu chtít, tedy, dej mi tvůj meč." Na chvíli se odmlčel a svižně natáhl ruku s otevřenou dlaní.
"Já a Rew jsme byli vybráni jako tvůj dozor, budeme sledovat každý tvůj krok, mimochodem - neviděl jsi jí, zase zmizela."

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

sw

Příspěvek od checkman »

Corusant - Chrám Jedi - Na nádvoří
Šel jsem k bráně a věděl jsem že když jí projdu už nikdy Rew neuvidím...
U brány stál mistr Trebor a chtěl můj meč.Dám meč do mistrovi ruky.Cože??Rew zmizela??Pomužu vám ji najít a mylím si že vím kde je...
Jdu do svého pokoje a tam je Rew a pláče na mé posteli.ÁÁ tady jsi Rew byli jste s mistrem Treborem vybráni jako můj dozor tak mě budeš vídat furt.Obejmu ji.Ted dojde mistr Trebor.Ehm mistře Trebore nevít kam bych měl jít až se odsud dostanu??Že bych byl pilotem??nebo pašerákem??Přemýšlel jsem dlouho.Jestli dovolíte odejdu...Sbohem Rew...Řeknu a odejdu...

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Re: sw

Příspěvek od Heinz »

Corusant - Chrám Jedi - Na nádvoří

"Do patnácti, doby tvé relativní plnoletosti, máš možnost ubytovat se v Chrámové ubytovně - ta je asi půl míle od samotného CHrámu, na východ od něj - jdi po hlavní pěší zóně." Mistr ti suše odvětil a jasně jsi mohl postřehnout jeho pohled, nebyl zrovna nadšený, že vás našel v náručí. Při tvém odchodu ještě dodal.
"A nezapomeň, dozor sice uvidí tebe, ale ty si nemysli, že ty uvídíš jeho."
Byla to jasná narážka na tvá poslední slova k Rew a v tobě vyvolala prudký náraz vzteku a lítosti, kdysi zakázané emoce, které se teď mohly naplno projevit.

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Corusant - Chrám Jedi - Na nádvoří
Ano mistře děkuji.Odejdu směrem který mi ukázal mistr trebor.Ehm mistře Trebore!Mistře Trebore!Nešlo by se do chrámu nějak vrátit a být zase padawanem...teda myslím nějaky skutek který bych mohl vykonat nebo tak něco...Poté mnou projela vlna vzteku a zuřivosti.Jen klid jen klid jen klid nepodlehni zase...otevřu oči a půjdu dále k ubytovně.Díky mistře Trebore...Až jsem u ubytovny a ohlásím se dostanu pokoj o nic horší než v chrámu samotném.No mohlo to být horší...A podíval jsem se na chrám z okna.Pak jsem si lehl a zanedlouho jsem usl...Zdál se mi sen o mé matce jak zemřela...

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Čteš si vůbec mé rady a výtky? Nevypadá to... Jen popisuješ jinými slovy to, co napíšu já - já ale chci, abys psal za SEBE! Navíc to většinou nedává smysl, například toto: ...nějaky skutek který bych mohl vykonat nebo tak něco...Poté mnou projela vlna vzteku a zuřivosti. - Vždyť to nedává absolutně žádný smysl!
Navíc mi připadáš jako chodící schránka, bez citů, bez emocí, bez myšlenek, mrtvola. Proboha, vždyť tě vykopli z Chrámu, nevíš jak dál, kam dál, co dělat, našel jsi holčinu, ke který cítíš tu první "lásku"... nezájem... Zkus si to nejdřív promyslet, než něco napíšeš.
-----------------------------------------------------
Corusant - Chrám Jedi - Na nádvoří

Ráno tě probudil ostrý, vlezlý skřek, chvíli ti trvá, než pochopíš, že je to budíček - šest hodin ráno. Nechtěl jsi vstát, ale brzy ti někdo zabušil na dveře, ozval se skřehotavý hlas.
"Vstávat!! Je ráno! Neválejte se! Nástup!"
Otevřel jsi dveře a přidal se do skupiny různě starých dětí různého pohlaví i rasy, bylo tu několik zabraků, rodianů, menší skupina falleenů, dokonce i jedna devoronianka procházela kolem tebe. Všichni vypadali pěkně vztekle. Přidal jsi se k ním a brzy jste došli do velké místnosti, kde na malém pódiu stála starší statná žena.
"Dobré ráno mládeži! Teď budete mít třičtvrtě hodiny na ranní hygienu, potom pracující vyrazí do svých pracovišť a ostatní se sejdou zde!"
Asi čtrnáctiletý twi´lek se k tobě nahl.
"My, co nemáme práci, musíme makat v poledne na ubytovně - kuchyně a tak, úklid, samá špinavá práce."

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Já no víš sry tohle mi nikdy neslo a pokusím se

-----------------------------------------------------------

Corusant - Chrám Jedi - Na nádvoří

Ráno mě probudil nějaký skřek.Proboha co je zas tohle??Že by budík...ale ne to nemohl být budík. Podívám se na hodiny.Ale to nemůže být budík vždyt je šest hodin. A usl jsem dál...Pak někdo zabouchal a já šel otevřít.
Za dveřmi bylo plno dětí v různem věku i hodně ras.Vypadali hodně vztekle a naštvaně a já jsem byl také naštvaný protože když někdo budí v šest ráno naštve to.Přidám se ke skupince a všichni se tlačí dopředu.Mě je to jedno když tam přijdu poslední,tak tam přijdu poslední.Pak jsme vešli do místnosti kde jsem viděl proč se všichni tlačili dopředu.Bylo to podium na kterém byla starší žena.Až nám dala instrukce tak jsem šel do koupelny na higienu...Až jsem byl hotov tak jsem šel pro koště...
Až jsem našel koště tak jsem se snažil zamést.Jelikož mi zametání nikdy nešlo a všechen prach jsem rozvířil tak jsem upustil koště a šel do kuchyně na výpomoc.
V kuchyni byla stejná žena jak na tom podiu a dávala instrukce ohledně umývání nádobí.Šel jsem k ní a zeptal se jestli nemůžu něco umyt.Ta jen přikývla a ja jsem umýval hrnky a talíře...
Až jsem byl hotov trochu mi vyhládlo.Zeptal jsem se té starší ženy a ta mi řekla že za chvíli.Tak jsem se odebral na pokoj kde jsem si nachvilku po práci zdříml...Zdál se mi sen o Rew jak mě líbala a já jí polibky oplácel...
Pak opět někdo zabušil na dveře.Snídaně!!!Ozvalo se.Vyskočil jsem z postele a běžel ke dveřím.Snídaně!!Ozvalo se netrpělivě za dveřmi.Jo dit už jdu.Zívl jsem a otevřel dveře.Tam byla skupinka Falleenů která se tlačila do jídelny.
Šel jsem s nimi do jídelny kde bylo nachystané jídlo...
Až jsem se nasytil tak jsem šel do pokoje a tam jsem se kochal krásou Corusantu a přemýšlel o Rew...

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Krásný, díky:), dobrý příspěvek, je vidět, že sis na něm dal dost záležet.
Jen chci upřesnit, jestli ti dělá problém psát dlouhé příspěvky, nemusíš, nechci po tobě žádný eposy, neboj:) Mě jde především o to vžití se s tvojí postavou - příspěvek může být krátký, neva, ale ať jsou tam vidět myšlenky - což jsi teď splnil na výbornou, a především emoce, na těch si tedy zakládám, což jsi též víceméně splnil - víš co myslím, takový ty myšlenkový boje, co tě napadají, když musíš vstávat v pět, venku prší, ty musíš jít pět kilometrů, nemáš deštník, pak dojdeš do školy a tam ti(dejme tomu) někdo oznámí, že máš za pět z matiky - víš co, pořádnej vztek, ale sám sebe umírňuješ, že to je zbytečný, pak nějaký to sebeobviňování... pak litování se... typické ldské vlastnosti, víš co myslím, že jo? Pro ukázku ten případ matiky: To je podělanej předmět! K čemu mi to bude? Sakra! Ta učitelka je taky případ, nic neumí vysvětlit a takhle to dopadá! ... I Když... vlastně jsem se na to moc neučila, je to moje vina, proboha... já jsem tak blbá! A co doma? Táta bude naštvanej, nechce abych propadla, už tak to mám na hraně... já se bojím jít domů, ach ne... Já vím, je to hloupé, ale jako ukázka postačující. Jinak moc chválím! Možná ještě, teď to nevadilo, naopak bylo to vhodné, ale v místech, kdy v příběhu o něco půjde - např. souboj, nepředbíhej o moc děj, tím myslím, když např. vystřelíš, nepiš, že jsi soupeře zabil, jo? Díky
-------------------------------------------------------------------------------
Coruscant - Chrám Jedi - tvůj pokoj

Brzy jsi již začal klimbat, příjemné usínání v relativním klidu pokoje, najednou se však zase ozvala ta příšerná siréna - "konec pauzy, nástup!!"
Pomalalu jsi vyšel z pokoje a motal jsi se na nádvoří, trochu jsi si připadal jako otrok. Najednou se k tobě přichomýtl asi čtrnáctiletý kluk s tmavou pletí a kulišáckýma očima, jež úplně zářily a prozrazovaly, že má něco v plánu. Dostal jsi podezření, že se to bude nějak týkat tebe.
Chvíli šel kolem tebe a pak ti zašeptal do ucha.
"Ty si tu novej, že jo? Nevypadáš jako srabi tady kolem, máme takej plán, víš? Vedoucí maj v tom systému bordel, nikdy nás nepočítaj, co se vykašlat na tu hloupou unavující práci a jít se bavit do města? S kámošema sme splašili ňáký kredity! Tak co, rychle než dorazíme na nádvoří, deš do toho nebo seš baba?"
---------------------------------------------------------
Odpověz mu a pakliže se rozhodneš jít s ním, klidně můžeš popsat, kde mají skrýš, kdo jsou ti kamarádi, jestli tedy chceš - rasa věk, vzhled, pohlaví, je to na tobě...

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

jj díky zkusím něco vymyslet

---------------------------------------------------------------------

Coruscant - Chrám Jedi - tvůj pokoj
Chvíli jsem spal ale pak se ozvala zas ta příšerná siréna.Achjo oni tý sireny nemaj nikdy dost.Zanadávám a jdu na nadvoří.
Pak se u mě začal motat jeden rodian.Co asi chce??Jo sem novej a radši se mi neplet do cesty jo srabe.To asi nebylo nejvhodnější.
Ne nejdu do města s vama má mě hlídat nakej dozor jediu a neměl bych se motat po městě dejte si na mě pozor jo srabi.Pak ke mě přišla jedna bothanka v tak zhruba stejném věku jak já a v jejích očích jsem viděl že ona taky k nim patří a pak přišly i další tři lidi.Tak ty chceš jít s náma jo??Ale s náma mužou být jen ti kdo se nebojí nebo se bojíš jediů že tě zatknou my jdeme rozmlátit ten bar za rohem...jdeš s náma??Řekl jeden z nich.
Tak jsem nenápadně šel s nimi do jejich ukrytu byl to vpodstatě keř trochu vyšší ale šlo se do něj schovat.Cestou jsem promýšlel plán jak je zastavit od ničení krámu protože jsem nějak vycítil ač jsem nechtěl že se opijou a ten krám rozmlátí.Šel jsem první.
Šli jsme ulicí do krámu který byl v té předtuše.Nedovolím vám ten krám rozmlátit.řekl jsem a postavil jsem se proti nim.Uhni mi z cesty jo ty srabe.Řekl jeden z nich a vytáhl vibronůž z kapsi.Byli v přesile jeden z nich měl vibronůž a ti zbylí tři neměli nic ale já jsem uměl ovládat sílu lépe jak oni to jsem zjistil jak jsem je potkal oni tu sílu byla u nich tak tak slabá...Neměl bych použít sílu ale jo ne neměl bych...Mezitím ten s vibronožem ho aktivoval a já hmatnul ze zvyku po meči ktery jsem neměl ale to už běžel proti mě ten s tím vibronožem a já jsem uhnul a zkroutil mu ruku a on vibronuž upustil na zem.Někdo další ??optal jsem se.Hele klid jo??řekl nervozně ten rodian.Pojdte vracime nebo chce někdo zkončit jak tenhle??Řekl jsem a všichni jen přikývli...
Cestou nazpět jsem uviděl něco z čeho plála síla jak z ohně teplo...Coleman Trebor.Uviděl jsem ho a on jen přikývl.
Pak jsme byli už u ubytovny a já jsem je nechal být a šel za tou starší paní která rozdávala prace...

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Hezký, jen prosím tě tolik nepředbíhej - tohle se mohlo ještě zajímavě zamotat a tys to sfoukl v jednom příspěvku. Takhle za chvíli nebude o čem psát.
--------------------------------------------------------------------------
Coruscant - CHrám Jedi - nádvoří

Žena byla uřícená, jak se zdálo, brala svou práci až moc vážně. Když tě uviděla, udýchaně na tebe zavolala, myšlenkami už někde jinde:
"Kde ses toulal?! Určitě ses chtěl někde zašít, viď? No to je jedno, dostaneš něco na práci - co tu zbylo, jo, ještě tu mám jednoho takovýho ulejváka, půjdete na nákup na trh. U brány dostanete instrukce..." Začala mluvit na jiné děti, stále stejně rychle a bez přestávek na konci věty. Otočila se na tebe.
"Ty tu ještě si? Už mazej, ten druhej bude čekat u vstupní síně!"
Když jsi byl na místě, rozhlédl ses, ale nejdříve jsi ho nemohl nalézt. Nakonec sis všiml v rohu místnosti Norghriho. V tu chvíli tě postřehl i on a šel k tobě.
"Tak tebe ke mě ta stará rašple přidala, tedy vítej, dem?"
-------------------------------------------------------
Ukaž myšlenky a emoce, když na tebe ta baba řvala, klidně jí odpověz, pak odpověz Norghrimu a nastiň cestu, klidně se ho na něco zeptej, ale neodpovídej, nebo nastiň nějaký problém, ale neřeš ho.(jen tu část z tvého pohledu)

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Coruscant - CHrám Jedi - nádvoří
Zašil??Ale dobrá jdu.Baba jedna co si o sobě myslí že je nějakej správce a že bude rozdávat práce jak a kdy chce...Šel jsem k bráně a tam jsem uviděl Norghriho.Ahoj Norghri jo ta rašprle mě dala k tobě prej máme jít na nákej trh nevíš pro co??Mimochodem su Dash Pollis a su vyhozenej z chrámu co ty??
A za chvíli jdeme ulicemi k trhu a v dáli už vidíme stánky...trh.
Hned jak jsme dorazili naskytl se problém.A co ted??
Před námi byl jeden velmi agresivní Bothan a vypadal opile a bezdůvodně žduchal do lidí.Nejdříve jsem chtěl použít sílu ale pak jsem si uvědomil že mě sledují...Ten problém vyřešil Norghri...

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Krásný, takhle to má být, tleskám!! ;)
---------------------------------------------------------------------
Coruscant - Ubytovna Chrámu/cesta na trh

Noghri se zakřenil, když viděl, jak se tváříš při zmínce o staré paní, zároveň ho trochu překvapilo, jak suverénně hovoříš o svém propuštění, nakonec spustil.
"No jasně, vím, máme sehnat nějaký semena Yarum, ale alespoň dva pytle, ovoce a zeleninu, jedno jakou, ňáký gorgy, sladký brambory a maso soypra - taky hodně, neřekli přesně kolik... Jo a jinak, já jsem Serl a skončil sem tady ze stejnýho důvodu - vyhozen za agresivní jednání."
S tím jste vyrazili na trh.
Ihned na začátku jste si všimli opilého bothana, jeho jednání Serla naštvalo a tak se k němu ihned vydal. Z povzdálí jsi sledoval, jak se k němu žene, navzdory jeho velikosti a staví se tomu hromotlukovi do cesty - "Proč do těch lidí strkáš, co?" "Co se cpeš skrčku?!" "Nezahrávej si..." Noghri zavrčel a přikrčil se. "Ty nedáš pokoj, bantho?" Bothan se po Serlovi ohnal, ale ten bleskurychle vyskočil a spustil - přišla obrovská smršť kopanců a ran, že je tvé oko málem nepostřehlo. Na konci ležel bothan na zemi, stále vyjeven, co se stalo a Serl se nad ním usmíval.
Když přišel, spokojeně si odfrkl. "Vožrala jeden! No jo půjdem dál." Vyrazili jste, ale všiml sis, nehledě na to, žes to pomocí Síly cítil, že tvůj společník je mírně nervózní.
Nakonec se na tebe otočil a mírně tě strčil ke zdi, posunkem naznačil, ať se k němu nakloníš a když se tak stalo, spustil:
"Víš, já nejdu jen na klasickej nákup... chápeš... já, musím pro jednoho známýho něco sehnat, víš - chci se zeptat, jestli do toho pudeš taky. Jestli se ti nechce nebo máš strach, jasný, chápu,klidně - jen to prosimtě nikde nevykládej. A jestli se bojíš toho Jediho, co tě celou dobu sleduje, buď v klidu, vo něj vím, jak se postarat...Já, musel jsem ti to říct, ať nejdeš do něčeho, nač nejsi připravenej."
Divil ses, jak zjistil, že vás Trebor sleduje, ani sám jsi ho nezaznamenal, navíc jsi si všiml, že ti Serl neřekl, co je ta tajemná věc, co schání.

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Díky a gratuluju k prvnimu mistu moda messice samozdrejme sem hlasoval pro tebe...
--------------------------------------------------------------
Coruscant - Ubytovna Chrámu/cesta na trh
Semena Yarum??Ty neznám no dobrá jdeme...
Po cestě nebyl žádný problém kromě toho Bothana kterýho Serl zrubal.Panejo to je rychlost.Divil jsem se když ty rány kroužili kolem Bothana.Jaks to udělal to bylo užasný.
Pak Serl naznačil abych šel za ním ke zdi a já tak udělal.Hele jak víš o tom Jediovi co mě sleduje jaks to zjistil.Dobrá mám takovej plán jo??Pudem oba na tržiště a ztratíme se v davu jo??A mimochodem co je to za věc.
Serl mi to pošeptal do ucha...

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“