Výcvik pro hráče john.vein(John Vein)-SR

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Výcvik pro hráče john.vein(John Vein)-SR

Příspěvek od Jordi Linx »

Kantýna u přístavu, Corellia:
Seděl jsi osamocený u stolu, na kterém byla opět prázdná sklenka. Tenhle večer asi čtvrtá nebo pátá, nebo snad šestá ? Už jsi tomu ani nevěnoval pozornost a letmo jsi pohlédnul na chronometr. Dvě hodiny zpoždění, jako by se bylo čemu divit. Možná jsi přecijen měl souhlasit, aby se ta twi'lecká dívka na chvilku připojila.
Johnny, brácho. Promiň to menší zpoždění, ale máme to. Za tuhle zásilku budeme mít spousta kreditů a všecko bude hned lepší.
ozval se tobě známý hlas a z hlavy jsi vypudil myšlenky na blaster, který ti visel u opasku. Pohlédl jsi na Deia, který právě přišel do baru a rovnou zamířil k tobě, na Deia, který je tvým parťákem už rok a stará se převážně o obstarávání práce pro vás dva, i když poslední převoz těch chlupatých potvor, co vám zaneřádili celou loď, nebyl tak výhodný, protože dost kreditů padlo na vyčištění loďi.
Naposledy upravil(a) Jordi Linx dne 17.5.2008 20:44:34, celkem upraveno 1 x.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

john.Vein

Příspěvek od john.Vein »

Kantýna u přístavu, Corellia:
Pozrel som sa na Deia unaveným pohľadom.
To už berem skoro ako samozrejmosť že si na teba počkám...A čo je to tentoraz za exkluzívnu zásielku?
Spýtal som sa napokon...Dúfam že tentoraz to nebude nič živé....pomyslel som si, keďže som bol trochu podráždený a to twi'lecké dievča mi stále behalo po rozume.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kantýna u přístavu, Corellia:
Nemusíš se obávat, tohle se nepohne, pokud sám nebudeš chtít. Je to náklad nějaké rudy, ani přesně nevím, jak se to jmenuje, ale ta zásilka je spěšná a sakra dobře placená. A není to nic nelegálního.
usměje se vítězně Deio, zatímco mu obsluha donesla sklenku, kterou si před chvilku objednal. Dlouho neváhal a až neuvěřitelně rychle ji do sebe celou obrátil.
Jsi schopen hned letět ? Už nám to nakládají do lodě, takže budeme moct za chvilku vyrazit. Poletíme na Varonat, takže známá cesta. Tak co ty na to ?
pokračuje s nadšením a dychtivě očekává tvoji odpověď.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

john.Vein

Příspěvek od john.Vein »

Kantýna u přístavu, Corellia:
Deiova správa mi zlepšila náladu. Možno nakoniec naozaj skončíme v balíku....pomyslel som si.
Tentoraz sa ti to tušímže naozaj podarilo. Poďme hneď na to...Vylial som do seba ďalší pohárik ktorý som si objednal hnď po Deiovi, napravil som si blaster a vstal som. Spocitom spokojnosti z Deiových slov som s ním vykročil z kantýny a išiel smerom k prístavu.
Varonat...toto tuším bude lahôdka....pozrel som sa na Deia ktorý išiel po mojom boku a na tvári mal výťazný pohľad.

--------------------------------------
Nevadí že som trochu predbehol?? Alebo mám radšej písať kratšie...(lebo ma už nič inteligentné teraz nenapadlo)
Takže dvě věci, nepiš dvakrát lokaci do jednoho příspěvku, prostě to rozepiš slovy - např. Opustili jsme kantýnu a vkročili do rušné ulice, jak je v tento čas obvyklé. Nemělo cenu se někde zdržovat, tak jsme se pouze rychle proplétali davem, dokud jsme nedorazili k přístavu apod. ... co se týká předbíhání tak řekněme za běžných nebo řekněme jistých situací mi to vesměs nevadí a občas to i přivítám, ale pokud jde o souboje, tak tam jsem na to háklivý. A ta druhá věc - k případným komentářům používej jinou barvu než žlutou - tu jsem si vyhradil já :-) Respektive nemusíš používat žádnou barvu, stačí když to bude pod čarou. Barvou hlavně odlišuju, že jsem to tam připsal já. Takže zpětně douprav to s tou lokací, já budu pokračovat dál.
Naposledy upravil(a) john.Vein dne 30.3.2008 19:09:24, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Nedaleko přístavu, Corellia:
Jojo, mělo by to být fajny místečko. Sice jsem teda ještě nebyl, ale všecko je jednou porpvé ne ?
odpoví ti Deio a otevře dveře k vašemu doku, kam jste právě dorazili. Projdete dovnitř, kde už čeká jeden člověk oblečený v černém a přistoupí rovnou k Deiovi.
Všechno jsme už naložili, takže můžete vyrazit ihned. Zde je dohodnutá záloha v podobě 2000 kreditů, zbylých 13000 obdržíte na místě po úspěšném předání zásilky. A ještě bych vám doporučil si s tím pospíšit.
pronese trochu netrpělivým tónem muž, který se pro jistotu poohlédne okolo a poté s gestem pozdravu zmizí, zatímco vás tam zanechá u vaší loďi.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

john.Vein

Příspěvek od john.Vein »

Prístav, Corellia:
Obzrel som sa za mužom ktorý akurát zmizol za rohom. Nebol nejaký nervózny?...povedal som len tak do vzduchu. Napokon som sa otočil k lodi. Deio mi dal polovicu zálohy a taksme vošli do lode. Starý dobrý Outrider bol v dobrom stave aj keď som mal v pláne ešte pár vylepšení.
Kde sa môžu ponáhľať s týmito šutrami....nadhodil som Deiovi. Keď sme prechádzali okolo technickej miestnosti, všimol som si R4 vnútri. Starý astrodroid sa špáral v navigačnom počítači.
Zastavil som sa pri ňom. Kurňa zas ten navigačný systém blbne???...nálada mi hneď trochu klesla. Pripomeň mi že s tým mám ničo spraviť. A radšej som sa hneď odpratal do kokpitu, kde bol ešte stále menší bordel a sadol som si do kresla.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Přístav, Corellia:
Nervózní nebo ne, hlavně že dobře platí. Patnáct tisíc už je hezký balík peněz, nebo ne ?
podotkne Deiona tvoji připomínku o nervozitě vašeho klienta a následuje tě do vašeho Outridera, který by pár oprav orpavdu potřeboval. Ale pořád ještě vše fungovalo správně, alespoň po většinu času.
A za ty prachy si budeme moct koupit celej novej navigační systém a spoustu dalších zlepšováků. Vlastně tuhle loď budeme konečně moci dát trochu do pucu, nic ve zlým brácho, ale není na tom zrovna nejlépe.
pokračuje dal výřečný Deio, zatímco se usazuje v křesle druhého pilota a navigátora. Ty zatím projdeš všechny startovní přípravy a získáš povolení k odletu od kontrolní věže, tak není divu, že už chvíli na to váš Outrider, frachťák YT-2400 Corelliánské výroby, míří vzhůru. Rychle opustíte přístav a vstoupíte do nižších vsrtev atmosféry, když se vám ozve přichozí volání. Deio bez rozmyslu pustí volání a se zvukem dorazí i obrazový signál na kterém hned spatříte jednoho Jeodana typického pro svoji zašpičatělou hlavu a hnědou kůži a druhým byl Durosan.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

john.Vein

Příspěvek od john.Vein »

Orbit planéty, Corellia:
Akurát sme boli na orbite planéty. Deio nastavoval súradnice na Varonat. Prešiel som si dôležité údaje na palubnom počítači a prestavil pár hodnôt. V tom sa ozvalo prichádzajúce volanie...Pozeral som sa na nejakého Jeodana a Durosana, ktorý začali nieč horlivo hovoriť. Pozrel som sa na Deia.
Čo to vravia?...pozrel som sa na Deia. Ja ktorý som nikdy nebol nejak zdatný na jazyky. Nemôžu aspoň hovoriť basicom?...nadhdil som.
Rozumieš čo hovoria?...spýtal som sa deia ktorý bol taký horlivý a ihneď prijal hovor.
Naposledy upravil(a) john.Vein dne 01.4.2008 15:23:59, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Orbit planety, Corellia:
Moment, hned to bude.
pronesl Deio a pošteloval počítač, aby vše začal automaticky překládat.
... jte majetek našeho pána, lorda Kuuna. Byl mu sprostě ukraden a vy ho máte na loďi. Pokud tak neučiníte budeme střílet a věřte že umíme střílet.
ozve se konečně z počítače ve srozumitelném basicu a na senzorech se za tebou objeví tři lodě, z toho minimálně dvě jsou stíhače.
Tak tohle nevypadá zrovna moc přívětivě, co budeme dělat ? Nevypadají moc přátelsky, zvlášť ten Jeodan.
podotkne trochu zaskočeně Deio a ty vycítíš, že je trochu rozladěný z toho, co se právě stalo, přesněji řečeno z tohoto hovoru.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

john.Vein

Příspěvek od john.Vein »

Orbit planety, Corellia:
Kurva. A ja že prečo sa mi na ten chlapík čo nám predával tovar nepáčil...Už viem prečo....schuti som zanadával. Nevyzerajú na to, že aj keby sme im ho dobrovoľne predali nechajú nás len tak odísť.
Pozrel som sa na Deia s očakávaním nejakého nápadu, ktorý by nás vytiahla z tejto brindy, keďže túto zakázku dohodol.
Ak to prežijem tak ho zabijem...pomyslel som si v návale zúrivosti ktorý do mňa vošiel. Keď Deio nič nehovoril, zrušil som hovor, schytil som pevne riadenie a zhúkol naňho.
Rýchlo nastav súradnice na hyerpohon niekde najbližšie kde im dokážeme zmiznúť...Zapol som štíty, zvýšil rýchlosť, nadvihol trochu loď a spravil menšiu kľučku najšikovnejšie ako sa s týmto strojom dalo, aby som sa uhol už nebezbečne približujúcim sa stíhačkám, ktoré ,ako sa zdalo, naše správanie asi určili ako výzvu na útok.
Budem sa im snažiť uhýbať čo najdlhšie ako budem môsť, len si pohni.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Orbit planety, Corellia:
No moc chytře nevypadali, tak zmizet jim snad nebude problém.
podotkne pouze opatrným tónem Deio, který vycítil tvůj hněv a radši začal co nejrychleji vypočítávat souřadnice pro hyperprostorový skok. Ty jsi mezitím vytáhl výkon motorů vašeho Outridera k maximálním hodnotám a rychle jsi prolétal atmosférou. Jenže stíhačky jsou stíhačky a jsou hlavně stavěné na vysoké rychlosti, takže se ti je nedařilo setřást a už se od nich objevili první výstřely, ale štít zatím držel.
Dej mi minutku, mezitím nás dostaň mimo gravitaci planety, ať můžeme skočit.
pronese spěšně Deio a doufá, že vytáhneš nějaké eso z rukávu, čím by jsi oddálil nenávratné poškození loďi včetně posádky.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

john.Vein

Příspěvek od john.Vein »

Orbit planéty, Corellia:
Motory bežali na plný výkon. Zoslabil som štíty na prednej časti lodi a získanú energiu presmeroval do zadných. Predpokladal som že stíhačky sa budú snažiť strielať do nás len zo zadu a nebudú nás obbiehať. Radar zobrazoval stíhačky až nebezpečne blízko. Snažil som sa robiť manévre, ktoré by im sťažili zameriať nás.
R4 priprav sa na prípadné poškodenie lode....Zakričal som na astrodroida, ktorý sa po tom to príkaze niekde odpratal.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Orbit planety, Correlia:
Ještě než se ti droid vytratil z dohledu, nebo spíše z doslechu, protože jsi svůj zrak směřoval dopředu, tak jsi zaslechl charakteristické zapípání na souhlas. Loď se zatím otřásá pod pokračujícími zásahy pod palbou útočících stíhaček, která se pomalu stupňuje. Podíváš se na Deia, který je zuřivě zabrán do výpočtů a provedeš další úhybný manévr, ale stíhačky mají mnohem lepší manévrovatelnost, tak ti to přidá pouze několik vteřin.
Mám to!
vykřikne Deio, když se loď ještě jedno otřese a ty rychle zatáhneš za páky hypermotoru. Hvězdy se protáhnou do čas a vy se ocitnete v hyperprostoru. Už si s úlevou vydechuješ, když se loď otřese a hyperprostorové čáry se změní zase na hvězdy. Vrhneš jeden pohled na Deia, který rozhodí rukama a sleduje počítač.
Hypermotor je v tahu, asi jsme schytali pěkný zásah. Ale naštěstí jsme v obydleném systému, ale bohužel je to planeta Duro.
pronese Deio, když stručně zanalyzuje situaci.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

john.Vein

Příspěvek od john.Vein »

Orbit planety, Correlia:
Počiatočný hnev zo mňa opadol a sčasti som za toto prekvapenie mohol nakoniec aj ja. Mal som niečo také tušiť...za toľko peňazí to bola moc ľahká úloha.
OK, zosadneme tu zistíme v akej sme brinde.
Priblížili sme sa k planéte a zostúplil do atmosféry. O pár minút sme boli nad pristávaciou polšinou. Dúfam že tie stíhačky nezaznamenali kam sme sa dostali...mohli by sme mať na chvíľu pokoj. Tu nás inak nemajú ako nájsť.
Povrch planéty vyzeral zaujímavo. Sčasti doničená fauna pôsobila trochu skľučujúco. Po prijatí pristávacích kódov sme pristáli na jednej z plošín.
Idem sa pozreť na škody...vysvetlil som Deiovi. Vtom na polubnej doske začal blikať prichádzajúci hovor. To bude asi správa plošiny. Vybav s nimi poplatky a formality. A vybral som sa pohľadať R4, aby som si s ním prehliadol loď.
Naposledy upravil(a) john.Vein dne 05.4.2008 21:05:29, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Přistávací plocha, Duro:
Po obdržení přistávacích vektorů a úspěšném přistání na plošině, jsi vypnul všechny možné systémy, aby jsi mohl v klidu pracovat na hypermotoru. Zatímco jsi oficiality a jednání nechal jako obvykle na Deiovi. Mezitím jsi našel R4ku jak diagnostikoval část obvodů lodě náležících šťítům, přerušil jsi ho práce a společně jste zamířili k hypermotoru. Už když jsi vešel do místnosti, tak tě přes nos praštil zápach spálených obvodů a hned ti bylo jasné, že nějaké součástky budeš muset vyměnit, jenom jsi doufal, že je máš mezi náhradními díly. R4 se mezitím připojil k místnímu počítači, aby po chvíli zatrylkoval a na k němu připojenému komunikačnímu panelu jsi si mohl přečíst seznam součástek, které odešli. Většinu součástek jsi měl mezi náhradními díly, ale to jsi nemohl říct o motivátoru hypermotoru, a dvou menších stabilizátorech.
Tak, jak jsme na tom ? Dáš to dohromady ? Zaplatil jsem nám dokování na jeden den s tím, že se tu provádí údržba doku, takže tu vlastně nejsme, kdyby nás někdo chtěl hledat.
ozve se zpoza tebe Deio, který právě přišel z pilotní kabiny.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“