Výcvik pro uživatele Darth Hawk

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Eleken
Učedník
Učedník
Příspěvky: 18
Registrován: 13.4.2008 11:24:36
Bydliště: Přerov

Výcvik pro uživatele Darth Hawk

Příspěvek od Eleken »

Občanská válka rytířů jedi asi 4000. let před vznikem Impéria

Neutralita planety Maanan skončila a velmi důležitý vodní svět se ted přidal k zástavě Republiky. Protože je tato soustava jediným dodavatelem léčivého kolta, rozhodl se Lord Malak, svrchovaný vůdce sithské flotily jednat…

Orbita planety Maanan

Několik křižníků za obě znesvářené strany se objevilo nad oblohou Maanu. Zatímco republikové lodě se jen přemísťovali k nejvhodnějším vektorům pro udržení obrany před drzými nájezdníky, Sithské válečné lodě podnikly mnohem delší pout. Proudy energie z turbolaserů a mraky stíhaček brzy znesnadnili pozorovatelům na planetě zjistit jednotlivé příslušníky obou nepřátelských frakcí. Jedno je jisté: At už zvítězí kdokoli, následovat bude jen smrt a destrukce.

Válka je stále stejná. Stále stejně krutá. Ti jež do ní vstupují věří ve vítězství, ale nic takového ve skutečnosti neexistuje. Protože pokud jste nuceni bojovat, at už za způsob jakým žijete, za místo kde přebýváte, za ty které milujete, už ležíte v poli poražených. Nakonec, během vleklého konfliktu zjistíte že už není za co bojovat… a pro co žít.
Darth Hawk se vznášel opodál celého větveného konfliktu, z několika dalšími piloty určenými důstojníkem Schrinem, a čekal na svoji příležitost… na signál k zahájení akce.
Jejich úkolem bylo zastavit konvoj který, podle taktických informací vydedukovaných vrchním velením, měl zabezpečit jediné město na vodní planetě. Jednotky jež měly být seslány ihned co započne na orbitě řež by posílili obranu na tomto strategickém bodě a další postup obsazení pro sithy by neměl šanci bez pomoci křižníku a jeho děl… ovšem to se zamítlo… samotná akce na Tarisu, kde se tak učinilo předtím zničila život takřka na celé planetě.
Tady si to nemůžeme dovolit, uvědomil si Hawk, když náhle spatřil „svoje“ cíle opouštět hangár republikové lodě.

EDIT: Maanan byl navždy neutrální. Nikdy se nepřidal k žádné straně. Změň to prosím. A tohle je výcvik a né mise, takže prosím klasický trénink podle návodu. Díky Mastr Kavar

Darth Hawk

Příspěvek od Darth Hawk »

Otočil sem se ke kormidlníkovy a ke střelci, řekl sem ihned vyrazte za konvojem a připravte zbraně. Kormidelník nastavil směr letu a střelec rozkázal nabít zbraně a pripravit se na útok na konvoj.
Doufám že to dopadne dobře pomyslel sem si.
Rychle jsme se približovaly k cily, kdyz najednou se nam na radaru ukazalo ze k nam leti 3 velky křížníky. Ihned sem rozkázal
otočte lod, aby jsem měli dostřel na křížníky a zaměřte dělama na křižníky rozkázal jsem.
Pomalu jsme se otáčeli, pomyslel jsem si delej delej delej.
Měli jsme na dostřel křížníky. Rozkázal jsem Palte. Střelec ihned zmáčk tlačítko k odpalení střel. Začali jsem do nich urputně strílet, ale jak to vypadalo tak to nemělo skoro žádný smysl, křížníky se začali na nás otáčet a připravovali zbraně.
Tak a co ted pomyslel jsem si. Rozkázal jsem ústup a ihned se vydat za konvojem. Kormidelník začal otáčet lod a střelec pořád střilel do křížníku, aby jsme je aspon trochu zbrzdily.
Máme otočenou lod směrem ke konvoji. Rozkázal jsem plnou parou vpřed. Mezitím křížníky, které byly otočeny k palbě, se zase musli otáčet směrem k nám, aby nás dostihly to nám dalo náskok. Už jsme skoro byly u konvoje.

Dodrzuj pravidla- lokace Arves Jace

Eleken
Učedník
Učedník
Příspěvky: 18
Registrován: 13.4.2008 11:24:36
Bydliště: Přerov

Příspěvek od Eleken »

Orbita planety Maan

Přítomnost křižníků, tak blízko jejich pozici, byla znepokojující. Podle plánů bitvy měla totiž Hawkova skupina celkem lehko proniknout až k žádaným částem konvoje, takřka bez odporu.
Tak mu to bylo alespoň řečeno: žádný odpor, jen pár lehkých cílů na dostřel jejich palubním zbraním.
Do této chvíle vždy věřil informacím které velení získávalo skrz své pochybné informátory… ale ted, dívajíc se na rychlou proměnu stavu na bojišti(v jejich neprospěch), pochopil skryté skutečnosti o jednom z nich. Ano, určitě to způsobil on. Musel, cítil to.
Je to dvojitý agent… celou dobu donáší na obě strany a ti hlupáci mu to žerou z ruky.
Najednou to všechno dávalo smysl. Podíval se zpátky, směrem k místu kde se vylodili a spatřil spoušť jakou během několika minut ztropili, v týlu jejich armády, nově objevivší republikové lodě… vlastně i ty co ho pronásledovaly byly nové.
Sithská flotila se pod nenadálým náporem, kterého si on předtím nevšimnul, rozpadala před očima. To co se předtím zdálo jen jako patetická snaha obránců, to ted efektně ničilo Malakovy plány na pokoření Republiky.
Seděl v pilotním křesle, uvědomoval si jak se situace rychle obrátila… jak je pojem vítězství pomíjivý.
Je zvláštní, jak jedna špatná informace může tolik změnit stav věcí, jak jeden bezvýznamný červ, s velmi kluzkou loajalitou, může zničit celou bitvu, možná celou válku…
Z myšlenek ho vytrhla až salva vycházející z obranných věží konvoje, jež byl jeho cílem, jakkoli se to, v tomto okamžiku, zdálo zbytečné a marné…
Všechny lodě pod jeho velením se připravili k útoku.

Darth Hawk

Příspěvek od Darth Hawk »

Orbita planety Maan

Nastavte zbraně a nařidte polovině flotile, aby se pripravila na konvoj a druha půlka at nas chrání řekl jsem důstojníkovy. Důstojník začal přes vysílačku dávat rozkazy. Pomyslel jsem si Možná důstojník donáší na obě strany měl bych ho nechat pro jistotu zatknout.
Když důstojník řekl rozkazy, zavolal jsem stráže běžte zatknout důstojníka Schrina, kvuli možné zradě. Stráže ho popadli okolo rukou a začali ho odvádět do bezpečnosti kabiny. Důstojník nedělal žádny odpor, jenom se smál.Tohle mu nedaruju až tento útok skončí tak si ho podám.
Vzal jsem si do ruky vysilačku a rozkazal jsem útok na konvoj, rozstřílejte ho na cucky. Všechna děla poloviny flotily začala palit do konvoje.

Eleken
Učedník
Učedník
Příspěvky: 18
Registrován: 13.4.2008 11:24:36
Bydliště: Přerov

Příspěvek od Eleken »

Orbita planety Maan

Snaha několika střelců, v obranných věžích plavidel konvoje, se zdála marná. Když se Hawkova eskadra dostala dostatečně blízko na zahájení útoku, tyto palubní zbraně byly první jako legální terče ničeny. Ovšem i tak se podařilo jednu lod útočníků poškodit a někteří dosud živí na palubách ostatních, dosud funkčních strojů mohli pozorovat její strmý pád směrem do blízké atmosféry modré planety pod nimi.
Zbytek pronásledovatelů se jal roztrhat odpor a 11. bitevníků ted obratně proklouzávalo až k velícímu plavidlu republikového konvoje, zanechávajíc za sebou jen trosky a mrtvé, plující temným prázdnem prostoru.
Všude kolem nich byl však scénář bitvy opačný a nezdálo se že by samotná jejich mise, i pokud se jim povede všechny ty neohrabané kontejnerové lodě proměnit ve šrot, mohla toto zvrátit.
Hluboko ve svém podvědomí cítil Hawk stále ještě přítomnost tří útočných křižníků republiky, jež se nevzdaly jejich pronásledování… věděl že jsou už blízko. Čekali na chvíli kdy se jeho 10. lodí a on dostanou z chumlu trosek, které za sebou zanechávali a stanou se tak snadnými cíli pro jejich turbolasery.

Darth Hawk

Příspěvek od Darth Hawk »

Orbita planety Maan

Rozkázal jsem do vysílačky, aby to slyšely všechny lodě palte dle libosti do konvoje jen at je vsechny
zničíme můžete střílet rakety jen at neohrozíte žádnou z našich lodí a až bude konvoj zničen, tak vsechny lodě použijí hyperpohon a přesunte se k planetě Korriban.

Ohlásily se mi všichni důstojníci lodí, že souhlasí.
Střelec rozkázal nabýt rakety do komory a začít je střílet do konvoje.
Už lodi z konvoje moc nezbývá, doufám že těma raketama nesestřelí žádnou z našich lodí pomyslel jsem si.

Eleken
Učedník
Učedník
Příspěvky: 18
Registrován: 13.4.2008 11:24:36
Bydliště: Přerov

Příspěvek od Eleken »

Orbita Maanu

Poslední konvojová lod se rozletěla všemi směry po přímém zásahu torpéda jednoho ze sithských útočníků, ovšem to byla chvíle na kterou křižníky čekaly.
Několik opozdilců pocítilo republikové turbolasery nejdříve a jejich osud se zakončil v podobném duchu jako těch které předtím pronásledovali.
„Není možné nastavit kurz Korribanu pane, naše vektory blokují republikové lodě“, ozval se hlas člena pilotní obsluhy…
Hawk nereagoval na jeho slova hned, jen pozoroval jak se za průzorem změnila polovina jeho letky v prach. Pokud rychle něco nevymyslí, nezbude nic.

Darth Hawk

Příspěvek od Darth Hawk »

Orbita Maanu

To snad ne, aspon jsme zničily jejich konvoj ale co ted pomyslel jsem si.
Vzal jsem do ruky vysílačku a řekl jsem Všem sitským lodím, kteří sou u Orbity Maanu, máme problém. Nemůžeme odsud použít hyperpohon, protože nám ho blokují vektory. Takže všechny lodě at dou do linie a natočí děla na republikové lodě a střílí. My mezitim zjistíme jaká lod nam ruší vektory. Hodně štěstí.
Otočil sem se ke svým lidím na palubě a řekl jsem všichni misto střelce a kormidelníka začnou hledat lod, která nám blokuje vektory.
Posádka rychle začala pobýhat od jednoho počítače ke druhýmu a vyhledávacích systemů.

Eleken
Učedník
Učedník
Příspěvky: 18
Registrován: 13.4.2008 11:24:36
Bydliště: Přerov

Příspěvek od Eleken »

Orbita Maanu

Nasměrovat zbytky flotily, zbraňovými systémy, směrem k republikovým lodím se ukázalo být nemožným, díky tomu že tyto se rozptýlily mezi zbytkové síly sithů. Bojiště během následujících vteřin zachvátil chaos, který ještě umocňovaly trosky vznášející se všude okolo, nebo padající přímo na povrch planety, díky působení gravitačních zákonů.
V nastalém zmatku se ani početní převaha Republiky, předtím považovaná za zlomovou v dalších událostech bitvy, nezdála jako vítěznou výhodou. Naopak, v sílícím chaosu už několik z nově příchozích posil zakusilo zbloudilý projektil vyslaný vlastním spolubojovníkem.
„Tady tito nám podle navigačních přístrojů brání v úniku“, poukázala obsluha konzole na tři body na taktickém schématu označující stejný počet republikových fregat, které jediné ted nehnutě visely bez známky angažovanosti k momentálnímu stavu věcí, jen několik desítek metrů od centra dění…
Než se posádka jeho vlastního plavidla dozví další postup, několik dalších v jednotce mezitím padne do slaných moří Maanu.

Darth Hawk

Příspěvek od Darth Hawk »

Orbita Maanu

Všechny lodě, které jsou blízko třem lodím, které nám ruší vektory at na ně zaútočí řekl jsem do vysílačky.
6 lodí, které byly poblíž se otočily proti třem lodím, které nám ruší únik a zrychlily výkon aby u nich byly co nejrychlejš.
Když se začali k nim přibližovat, tak se natočily tak aby na ně mohli vystřelit rakety. Šest lodí naráz vystřelilo pět raket a nasměrovali je do lodí, které nám ruší únik.
Do republikových lodí narazily rakety a ze třech lodích přežila s velkým poškozením pouze jedna. Zbývající dvě lodě se rozdrolily.
Dobrá práce, zničte tu poslední lod at odtud můžeme pryč řekl jsem do vysílačky.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Orbita Manaanu

Turbolasery se natočily směrem k poslednímu křižníku. Zbraně byly nabity, loď připravená k palbě na poslední překážku, trn v oku tvojí lodi i dalším, které chtěly uniknout z již asi prohrané bitvy. Hlavně kanónů Sithských křižníků pod tvým vedením zapérovaly pod náporem obrovského rudých paprsků a paprsky rychlostí blesku narazily do rudé lodi Republiky.Průzorem jsi viděl, jak se trosky křižníku řítil do atmosféry vodní planety tak důležité pro vítězství ve válce.

Pane, Republiková loď dostala přímý zás...

V tom se ozvala rána a loď těsně vedle vás přišla o velkou část můstku.Tvoji muži se zděšením sledovali, jak se mrtvá těla řítí z lodi, některá přistála i na okně tvého můstku.

Pane!! Šest křižníků typu Hammerhead a dvě fregaty!! Útočí zboku! Jaké jsou vaše rozkazy?!
Naposledy upravil(a) Lukin013 dne 09.6.2008 19:52:22, celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Darth Hawk

Příspěvek od Darth Hawk »

Orbita Manaanu

Vzal jsem si vysílačku do ruky a řekl jsem ihned všechny lodě nabít hyperpohon a přesunte se k planetě Korriban. řekl jsem vyčerpaným hlasem. Slyšel jsem z vysílačky jak všichni ostatní důstojníci na lodích potvrzují příkaz.
Doufám, že se nic nezkazí pomyslel jsem si.
Začínám odpočet použití hyperpohonu za 10 sekund, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1 start.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Orbita Manaanu

Začal odpočet na skok do hyperprostoru, mezitím však Republikové lodě ničily jednu tvou loď za druhou díky momentu překvapení a taky díky tomu, že tvé lodě se už nemohly otočit, aby nenabouraly při skoku do jedné z nich.

...3, 2 , 1...

Pokračovala kontrolka na displeji v odpočítávání a krátce na to se hvězdy v průzoru rozmazaly.Jenže, něco se stalo, přesně ve chvíli, kdy jste vstupovali do hyperprostoru, se ozvala i dělová rána a celá posádka spadla na zem.Tvou loď si našla zbloudilá střela Republikového křižníku.

Pane?Pane!Naše loď dostala zásah, zasáhli část hyperpohonu, můžeme sice ještě letět hyperprostorem, nevydrží nám to ale až na Korriban.
V dohledu jsou zatím pouze dvě planety:Tatooine a Dxun.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Darth Hawk

Příspěvek od Darth Hawk »

Orbita Manaanu, příprava k vyrazení na planetu Dxun

Otočil jsem se na kormidelníka a řekl jsem strápeným hlasem Tak zamiřte k planetě Dxun. Znamená to že se oddělíme od flotily, která je u planety Korriban. Kormidelník dal do počítače směr hyperpohonu a vyrazily jsme.
Objevily jsme se na orbitě Dxun. Úplně sami bez dalších spojenců.
At mechanici ihned začnou opravovat hyperpohon, at odtud můžeme zmizet řekl jsem.
Doufám, že odsud co nejdřív vypadneme pomyslel jsem si.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Orbita Duxu

Tvoje loď se vynořila z hyperprostoru a poté se zastavila.Motor byl velice požkozen, loď při cestě ztratila hodně paliva a tak jste motory vypnuli a začali s opravou. Pod vámi rotoval na své ose měsíc Dux a jelikož byl Onderon mnohem větší, byl vidět také, i když jste byli zkrytí v Dxunském stínu.

Ucítil jsi z té planety silnou auru Temné strany, úplně tě opájela.V tom se zpoza měsíce vynořily tři lodě. Vlajková loď a dvě fregaty, které ji měly chránit - Onderonská hlídka.

Pane, zaregistrovali nás a vyhlásili poplach, do chvíle tady bude nejméně deset křižníků, musíme sletět na Dxun!

Smůla tě nejspíš pronásledovala celý den a aby toho nebylo málo, rozhalasily se v lodi sirény, dostala svůj první zásah.Tvůj radar však našel na Dxunu nějaký chrám, mohl ses tam ukrýt a v hangáru jsi měl jednu přepravní loď, do které by se vešla ještě část posádky křižníku, bohužel, neměla hyperpohon.

Pane, musíme uniknout, vojáci mohou uniknout moduly a taky je tu jedna loď, část posádky vás tam může odvézt mnohem bezpečněji, než by dokázal únikový modul.Mám vyhlásit evakuaci?

Zeptal se tě s mírnou panikou v hlase důstojník.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“