Výcvik pro uživatele Darth Hawk

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Darth Hawk

Příspěvek od Darth Hawk »

Orbita Dxun

Vzal jsem vysílačku a řekl jsem ihned všechni vojáci se přesunou k únikovým modulům a nasměrujte let na Dxun k chrámu, a zbylí vojáci co se nevešly do únikových modulů a posádka půjdou se mnou do přepravní lodi.
V lodi začal zmatek všude sem viděl pobíhat posádku a vojáky.
Rozeběhl jsem se k přepravní lodi, cestou sem míjel různé lidi a vězně, který byl odvaděn pomocí vojáku na přepravní lod.
Když sem byl v lodi, čekali jsme na poslední zbytek posádky.
Všichni jsme byly v lodi a odlepily jsme se od země a zamířily jsme k planetě Dxun.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Orbit Dxunu

Po nastálém zmatku se v loď začala postupně vylidňovat, vojáci mířili ve svých modulech na Dux a ty se zbytkem posádky do přepravní lodi.
Pilot už startoval a ty ses oknem díval ven.Najednou, se tvoje loď zatřásla - důsledek výbuchu křižníku.

Pane, ta budova, kterou naše radary našly je hrobka Temného pána Freedona Nadda.Bude to skvělý úkryt pro naše vojáky, temná aura odradí Onderonské vojáky.

Vaše loď pomalu slétala k hrobce, pod ní už bylo mnoho kráterů po modulech.Pokud to ti vojáci přežijí, bude to opravdu o haluz, tos moc dobře věděl.Loď pomalu přistála před majestátně vyhlížející budovou, nad jejímž schodištěm se jako strážci tyčily sochy klečících lidí s mečem v ruce.

Pane, tohle bude skvělý úkryt, vojáci si tu rozdělají tábor, temní Jediové a vy byste raději měli jít dovnitř, bude to bezpečnější.

Sdělil ti důstojník.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Darth Hawk

Příspěvek od Darth Hawk »

Na planetě Dxun

Otočil jsem se k vojákům a řekl jsem zabezpečte to tady a okolo chrámu a postavte tábor.
Otočil jsem se koukl na chrám a zamyslel jsem se freedon nadd, musim uznat byl jsi hodně silný sith, když sem se zase vrátil do reality tak sem se otočil k temným jediům a řekl jsem deme spolu do chrámu, připravte meče, kdyby nám hrozilo nebezpečí

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dxun - hrobka Freedona Nadda

Zatímco vojáci rozestavovali své stráže, ty s dalšími asi patnácti temnými Jedii jsi vešel do hrobky.Všechna vrata, která jsi našel byla otevřená, takže jsi viděl docela dobře až k samotnému konci hrobky, ke kryptě.
Kolem chodníku, op kterém jsi šel byla z každé strany propast, ze které šlehaly plameny plné Temné strany.

Sakra, z toho místa jde ale strach.

Povzdechl si jeden z Temných Jediů.V tom se na vás vyřítily dvě bomy, vypadaly celkem hladové.Než jsi stačil cokoli udělat, už svým mocným drápem probodla jednoho z tvých společníků.
Ostatní vytasili meče a vrhly se s nimi do boje.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Darth Hawk

Příspěvek od Darth Hawk »

Dxun - hrobka Freedona Nadda
Ihned se na ně vrhněte! Jak sem to dořekl tak vedle mě o kousek odletěl jeden temný jedi do propasti.
Zapl jsem meč a vrhl jsem se na pomoc. Byla to zuřivá bitva, párkrát sem jentaktak uhnul abych se vyhnul ráně.
Když jsme zabily první bumu a ta druhá se začala bát a začala se postupně stahovat.
ted, když se bojí se na nio vrhněte všichniřekl jsem temným jediům. Ty se na poslední bumu vrhli a začali se bránit a útočit.
Další z temných jediů schytal pořádnou ranu do boku a začal krváceta právě jeden z temných jediů dal poslední ránu mečem bomě a to ji zabilo.
Byl jsem u velmi zraněnýho temnýho jediho, sklonil jsem se k němu a řekl jsem děkuji ti za tvé služby, ale v takovéhlém stavu nemůžeš pokračovat vzal jsem meč do ruky a zabodl jsem mu ho přímo do srdce.
Otočil jsem se ke zbylím temným jediům a řekl jsem ti co budou hodně zranění nebo neuposlechnou rozkaz, budou takhle potrestani. Pokračujem dál a budte v pozoru.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dxun - hrobka

Bomy zabily dva tvé temné Jedie a třetího těžce zranily.Ačkoli jsi mel moznost povolat nekoho, kdo by ho osetril, proste jsi ho zabil.Pokracovali jste dále hrobkou, vsude byl klid, presto jste se radeji kryli navzájem a šli jste velmi pomalu.Nakonec jste ale došli až ke kryptě.

Byla to obrovská místnost s bazénem uprostřed a náhrobkem úplně vzadu.Nikdo z vas se vsak neodvazil nahrobku ani dotknout, mohlo by to spustit něco děsivého.Temní Jediové si dali rozchod a začali cvičit.

Za tebou přišel jeden temný Jedi a vyzval tě na cvičný souboj.

_____________________________________________________________
Ted ses zachoval jako pravý Sith, chválim, jinak, nezapomeň, že ačkoli jsi velel sithske bitevni lodi, jsi stále teprve učeň, a ti temní Jediové jsou asi stejne schopni jako ty.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Darth Hawk

Příspěvek od Darth Hawk »

Dxun - hrobka

Přijal jsem jeho nabídku. Oba jsme se sobě uklonily a začaly jsme spolu bojovat. Ze začatku jsem se jenom bránil, do tý doby než sem ho kopl do hrudníku. Chvilku se válel na zemi vstal, uklonil se a odešel. Začal jsem se procházet po hrobce a prohlížet si ji. Někdy sem zahlídl jak spolu temný jediové bojují. Z týhle hrobky de strach, s tím temným jediem bych se nechtěl potkat pomyslel jsem si.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dxun - Hrobka

Potom, co jsi odcházel, tě srazil jiný, mnohem mocnější temný Jedi.Byl to jeden z mistrů na akademii, jmenoval se, alespoň sis to myslel, Marwollo Vane.

Učedníku!Jsi SITH k čertu!!!Žádné mravy mezi námi nejsou!Teď jste se oba zachovali jako slabí a "vyrovnaní",

napodobil mistr jejich "chytré řečičky",jak jejich nauku často nazíval,

Jediové!!!

Vykřiknul jejich jméno s naprostým pohrdáním.Potom vytasil meč a předvedl ti perfektní salutování ve stylu Makashi.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Darth Hawk

Příspěvek od Darth Hawk »

Dxun - Hrobka

Koukal jsem na něj nenávistně, ale vim že v souboji bych prohrál byl o hodně silnější než já, ale příde chvíle kdy ho vyzvu na souboj.
S nucením sem mu řekl pěkné salutování mistře, mohl by jste mě ho naučit?

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dxun - hrobka

Mistr se na tebe dívá s nechutí a nenávistí, připoměl jsi mu ty, které tak nenáviděl, Jedie.Když jsi se ho zeptal, jestli by tě něco nenaučil, jen si odplivl a řekl:

Chceš se něco naučit?Tak zaútoč!Bojovat se nejlépe naučíš samotným bojem!Když budeš pozorný, něco při tom boji pochytíš, pokud ne, nejsi dost silný, aby ses to mohl naučit.

Po těchto slovech sevřel meč ještě pevněji, ale pak se samolibě usmál a povolil svůj stisk.Jeho postoj tě přímo vyzíval, abys zaútočil.Byl tak nekrytý, mohl by stačit alespoň jediný rychlý výpad a měl by tvůj meč ve svém hrudníku, ale mohla to být past, co když to byl mistrův účel, abys na něj zaútočil?

Na co čekáš učedníku?

Vykřikl na tebe samolibě.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Darth Hawk

Příspěvek od Darth Hawk »

Dxun - hrobka

Zapl jsem meč a byl jsem připravený na útok.
Pokud na něj zaútočim první, udělá na mě nějakou fintu a pudu ke dnu pomyslel jsem si.
Chvíli jsme se na sebe koukali. Mistr vypadal jako když je pán světa a nic ho nezajímá.
Čekal jsem na správný okamžik zaútočit a ten ted nadešel, mistr otočil hlavou na jinou skupinku, která spolu bojovala.
Zaútočil jsem, jenomže byl na to připravený takže sem ho nemohl probodnout a jenom se bránil.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dxun - hrobka

Chvíli jste spolu bojovali, útočil jsi zuřivě, ale mistr dělal čest svému titulu.V naprostém klidu a s velkou elegancí vykrýval tvoje výpady, sem tam tě přeskočil a jindy s tebou měřil svou fyzickou sílu, když se vaše čepele zkřížily obzvlášť silně.Většinou jsi musel odskočit a vrhnout se do dalšího útoku.Jednou v takovém sevření k tobě mistr promluvil svým mocným, avšak nenuceným a arogantním hlasem:

To, co se tak marně snažíš pokořit je technika Makashi.Jak sis mohl všimnout, využívá připravenosti, ale je to taky ze sedmi technik ta nejelegantnější.

Mistr odskočil a postavil se znovu do základního postoje.

Bojovník při ní vyzve soupeře na souboj pomocí pozdravu makashi, kdy, držíc svůj meč ve své silné ruce, přitáhne bojovník svou zbraň těsně k obličeji a pak ho rychlým X stáhne směrem od těla do boku.Tím vyzívá soupeře, aby zaútočil.Uživatel makashi bojuje pouze jednou rukou, nedělá přílišné akrobatické kousky, jen sem tam skokem uhne soupeřovu meči.Pro tuto formu, v pořadí druhou, je nejlepší ohnutý tvar světelného meče, přesně takový, jaký mám já.

A poukázal na jílec svého meče.Byl zaoblený.Mistr znovu vyčkával, až zaútočí, ale potom si všiml, že jsi unavený, tak znovu zasalutoval a vypnul meč.Potom se otočil, ale ještě dodal.

Cvič učedníku.Cítím z tebe velký hněv a taky potenciál.Mohl bys být docela schopný.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Darth Hawk

Příspěvek od Darth Hawk »

Dxun - před hrobkou

Ano mistře, vaše slova si budu pamatovat odpověděl jsem mu.
Šel jsem ven si odpočinout. Venku bylo postaveno už hodně stanů, ale nějací vojáci si je ještě dostavávali.
Sedl jsem si do trávy a zapřemýšlel jsem se doufám, že nás najdou. Tady tahle planeta je docela o ničem, teda až na tuto hrobku.
A s unaveným výrazem sem šel do stanu, lehl jsem si a ihned jsem usnul.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dxun - před hrobkou

Nad hlavou ti proletěl výstřel z blasteru.Jakmile jsi se probudil, zjistil jsi, že se tvoje jednotka střetla s nějakými jinými vojáky.

Pane!Byli jsme napadeni Onderonským vojskem.Používají na nás i Dxunská a Onderonská zvířata.Hrobka je pod útokem drexlů, zakkegů a bom.Polovina mužů v táboře je mrtvá, další vojáci se jen tak tak stačili schovat do hrobky, zatím nepřátelé dobyli jen jihovýchodní křídlo, bariéry je drží dále od nás, ale Sithové kteří tam meditovali jsou mrtví...

Vysypal na tebe jeden z temných Jediů, když v tom ho přerušil kapitán Sypho:

Pane!Ti drexlové nás bombardují balvany.Ztratil jsem polovinu jednotky a máme zprávy, že jsou s nimi i čtyři jednotky Republiky!
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Darth Hawk

Příspěvek od Darth Hawk »

Dxun - hrobka

Ihned všichni do hrobky, musíme se tam zabarigádovat řekl jsem ospalým hlasem.
Zbylý jednotky co zůstali venku začali utíkat do hrobky. Já jsem začal utíkat co nejrychlejš do hrobky.
Všichni jsme byly v hrobce a vojáci začali vchod zabarigádovat kamenama, krabiceme a vším co našli.
Tak tedka by se nám fakt hodila ta pomoc pomyslel jsem si.
Dobře lidi poslouchejte, pět vojáků tu zůstane a bude mířit na dveře a zbytek jednotky se stahnou co nejdál od dveří a zůstanou tam. Ti co mají proražecí bomby je dají na konec hrobky a odpálí je, aby jsme si udělali východ, jenom musíme doufat že tam na nás taky nečeká onderonské vojsko řekl jsem všem lidem.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“