Výcvik pro hráče Aran Marcheur

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
tarion
Učedník
Učedník
Příspěvky: 43
Registrován: 15.7.2008 16:20:50
Bydliště: Chrám Jedi

Příspěvek od tarion »

Dantooine - Enkláva rytířů Jedi

Dlouho jsem to zkoušel, ale nemohl jsem se spojit s proudem Síly. Po mistrově radě jsem přikývl a zavřel oči. Nechtějí mě pustit na misi, napadlo mne zas, ale tentokrát jsem si rychle řekl: No a co? Teď s tím nic dělat nemůžu. Neřeš to, co nemůžeš změnit. Přestal jsem myslet na všechny ty malichernosti a ponořil se do proudu síly.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - Enkláva rytířů Jedi

Teprve po nějaké době a hlavně až po tom, co ses zbavil myšlenek na misi ses dokázal dokonale uvolnit.Svět kolem tebe zmizel a celé tělo se ti uklidnilo.To bylo dobré znamení, zvládl ses ponořit do meditace.Najednou se z ničeho ozval dobře známý skřehotavý hlas:

Výborně padawane, a teď zkus zvednout tohle.

A, ačkoli jsi to nemohl vidět, ukázal na malou železnou kouli.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
tarion
Učedník
Učedník
Příspěvky: 43
Registrován: 15.7.2008 16:20:50
Bydliště: Chrám Jedi

Příspěvek od tarion »

Dantooine - Enkláva rytířů Jedi

Pokusím se, mistře.

Odpověděl jsem, a pak jsem se pokusil kouli zvednout. Ale ani s nově nabytou rovnováhou to nebylo snadné. Koule se pomalu, velmi pomalu zvedala do vzduchu. Pekelně jsem se soustředil, a možná to byla ta chyba. Koule s žuchnutím spadla na zem a já se cítil mnohem unaveněji než předtím. Sakra....

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - Enkláva rytířů Jedi.

Mistr Vandar tě neustále sledoval.Koukal, jak koule stoupla, ale po chvilce zase spadla na zem.Mistr sklonil hlavu.Znovu ti ukázal, jak na to a vše u toho vysvětloval.Naprosto dobře o tobě věděl, že jsi spíš pro boj s mečem, ale taky věděl, že bez základních schopností se ani v tom boji neobejdeš.
Znovu ti taky řekl, ať to zkusíš.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
tarion
Učedník
Učedník
Příspěvky: 43
Registrován: 15.7.2008 16:20:50
Bydliště: Chrám Jedi

Příspěvek od tarion »

Dantooine - Enkláva rytířů Jedi.

Teď to dokážu, řekl jsem si, a zlostně se zadíval na kouli. Najednou se ve mě uvolnila Síla a koule prudce vzlétla ke stropu, kde zůstala viset. Tak... úkol splněn... pomyslel jsem si. Je zajímavé, jaká moc leží na dosah ruky, a já jsem si jí zatím nevšiml.

Nikdy se mi to ještě takhle nepovedlo, mistře,

řekl jsem s úsměvem a podíval se na jeho tvář.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - Enkláva rytířů Jedi

Už sis pomalu myslel, že kouli udržíš ve vzduchu a ukážeš mistru Vandarovi, jaký jsi machr, jenže sotva ses triumfálně usmál, koule se uvolnila ze zajetí tvou Silou a spadla ti na hlavu, naštěstí tě nějak zvlášť nezranila, protože ji zachytil mistr Vandar.Tentokrát jsi na něm ale neviděl vlídný úsměv natož, aby vipadal na to, že se tě chystá pochválit.Tvářil se neobyčejně přísně a potom stejně přísným hlasem spustil:

Padawane, v kodexu, který už doufám, že znáš se říká, že Jedi nezná hněv, a že v něm ani nejedná.Ačkoi to byla jen hloupost, tu kouli jsi zvedl díky zlosti, což není správné.Bude s tebou ještě spousta práce, ale jednou se snad staneš dobrým Jediem.Dobrá, kouli jsi zvedl, ale zkus to teď v klidu, bez jakýchkoli emocí.

Stále se tvářil přísně a koukal, zda se ti to tentokrát podaří.
_____________________________________________________________
Sorry za to hnidopišství, ale byl bych rád, kdybys tolik nepředbíhal děj, dík.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
tarion
Učedník
Učedník
Příspěvky: 43
Registrován: 15.7.2008 16:20:50
Bydliště: Chrám Jedi

Příspěvek od tarion »

Dantooine - Enkláva rytířů Jedi

Zalekl jsem se, ale provinile jsem se necítil.

Vím, že jsem udělal chybu, mistře, ale proč se nemůžeme naučit v omezené míře využívat síly spravedlivého hněvu? Vždyť každá emoce, dovedená do krajnosti, je špatná. Kdysi žila žena, která velmi milovala svou dceru, až tak, že ji nedovolila vycházet z domu, aby se jí něco nestalo, a dívka uchřadla. Proč nemůžeme poznat stezku spravedlivého hněvu? Vždyť se jí řídí i Vaapad, nemocnější umění v boji s mečem, které vede ve stínu temné strany.


Podíval jsem se na Mistra, a čekal, co mi řekne.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - Enkláva rytířů Jedi

Mistr Vandar poslouchal všechna tvá slova a poté nad nimi chvíli přemýšlel, nicméně se netvářil o moc přesvědčeněji.Ačkoli bylo poznat, že je rád, že přemýšlíš, tvářil se nesmírně starostlivě.

Nezapomínej padawane, že lásku nepodporujeme právě z takovýchto důvodů.Ta žena svou dceru milovala a přirozeně o ni měla strach, který, jak jistě víš vede k Temné straně.Myslím, že skoro žádný z rytířů Jedi se nebojí sám o sebe, taky se kvůli vlastní újmě nevzteká.Strach o bližního nejčastěji vede k hněvu a ten k násilí, které je přímou cestou k temné straně.

Poté se velice podivil tvému doslovu o neznámé technice, kterou nazíváš Vaapad.Chvilku přemýšlel, ale potom jen řekl:

Žádnou takovou techniku neznám, a jestli je v duchu hněvu a balancuje na pomezí obou našich stran, je lepší se o ni moc nezajímat, nezapomínej, že i ta nejsilnější a nejodhodlanější mysl může podlehnout, a učit se techniku takto na hranici, jak to popisuješ ty, je příliš riskantní.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
tarion
Učedník
Učedník
Příspěvky: 43
Registrován: 15.7.2008 16:20:50
Bydliště: Chrám Jedi

Příspěvek od tarion »

Dantooine - Enkláva rytířů Jedi

Promiňte, Mistře, řekl jsem. Mám se ještě co učit, máte pravdu.

Pak jsem si beze slov sedl a zavřel oči. Myšlenky mne opustily, a já se ponořil do meditace. Předtím jsem se dotkl temné strany, teď se však ve mne rozhostil klid. Zvednout kouli se najednou zdálo tak snadné, tak jsem se natáhl po proudu Síly a opět jsem to zkusil.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - Enkláva rytířů Jedi

Tvá mysl se začala pomalu vyprazdňovat, své myšlenky jsi zahnal až na dno pomyslné studny hluboko ve tvé mysli.Cítil jsi, jak tebou začala procházet Síla připravená uposlechnout tvých záměrů.Cítil jsi, jak tebou protéká, proudí jako elektrická energie v drátech vedoucích k osvětlení této enklávy.Brzy se nahromadila ve tvé ruce a potom harmonicky vylétla z tvých prstů, při čemž obklopila kouli a pomalu a citlivě ji nadzvedla, držela ji na chvíli ve vzduchu a potom ji se stejným citem položila na podlahu.
Mistr Vandar na tebe hleďel s neskrývanou radostí, že jsi svou lekce dobře pochopil a jen dodal.

Jsi moudrý padawane, jednou z tebe bude velký Jedi.

Řekl a pokojně se vykoléval z pokoje.
_____________________________________________________________
Můžu ti pogratulovat k ukončení výcviku, očekávej misi.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“