Výcvik pro Luke Merth

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Hodnocení:

Tvar příspěvků: Tak tady to bylo většinou v pořádku, myslím že s tím žádné větší problémy nebyly.

Chování charakteru: Choval jsi se velice dobře, líbil se mi tvůj přístup jak při souboji, tak při normálním okecávání. Věděl jsi (nebo se mi to zdálo) že seš jeden z mnoha, ale přesto jsi se choval, že seš součástí jediů. Tohle byla další tvoje dobrá stránka.

Postup v příběhu: Většinou jsi až na pár maličkostí odpovídal jak jsme potřeboval, a až na několik málo věcí, kdy jsi opravdu přeskočil to bylo v pořdku.

Reakce na podněty: Velice silná stránka, vždycyk jsi věděl co chci, a to i v případě, kdy jsem to nevěděl sám. Musím hodně pochválit.

Využití Síly: Moc si sílu nevyužíval, pokud vím, tak jen jednu dobu, a to jsi jí využíval rozumně, a jenom když to bylo potřeba. Opět dobře.

Takže, velice dobrý výcvik, mám z toho dobrej pocit, už jenom proto, že seš první, kterýho vedu od začátku, a dokončil jsme to tak pěkně. Dostaky jsme se až na pěkných 80%, přeci jenom něco málo se mi nelíbylo, ovšem jinak velmi dobrá práce.

Následky výcviku:
+ Útok světelným mečem. (Tvoje útoky jsou rychlejší a přesnější. Následek souboje s Valvet)
+ Síla přesvědčení. (Dokážeš pomocí síly ovlivňovat LEHCE jinou mysl. Následej uspěšného vyjednávání s Altairem)

LOCK

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“