Výcvik pro hráče Kesh Tallen

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Onderon

Mandaloriani začali ostřelovat palác, který se pomalu hrouti a kusy stropu padaly k zemi.Důstojník s tebou, vojákem a dalšími lidmi, kteří měli být evakuováni odešel z místnosti, kde se k vám přidalo ještě asi deset elitních Onderonských obránců.Procházeli jste chodbou a došli jste do rozlehlé místnosti s velkým raketoplánem uprostřed.

Rychle, nastupte všichni, tenhle palác je dobyt.

Všichni jste nastoupili.Mezi vámi byla královna, několik Lordů, důstojníků a početná posádka vojáků.Taky ty a strýc, vás ale hned strčili do silové klece.Loď se rychle vznesla a asi po pěti minutách skočila do hyperprostoru.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Onderon
No...Utect odtud bude asi mnohem obtížnější než jsem čekal...Pomyslel jsem si když jsem si prohlédnul parametry klece...
No...Tak když je zde královna tak zde bude nejspíš i její válečná garda...To znamená že jsem spolu s mým strýcem...V loji...
Pomyslel jsem si a znovujsem si prohlédnul dálku od vypínače silového pole a podíval jsem se na strýce:Tak dobře...Jak odtud???Řeknu dost nahlas aby to slyšely stráže...

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Hyperprostor

Zatímco jsi špekuloval, jak se odtamtud dostat, loď se řítila hyperprostorem a mířila na centrum Republiky - na Coruscant, kde jste měli ty i tvůj strýc vyslýcháni.Zdrcená královna seděla mezi svou stráží a důstojník, který seděl vedle ji utěšoval.

Nebojte paní, Republika ty bastardy z Onderonu i Dxunu vyžene, ale jsou dobří, to se musí nechat.Když útočili na město, naše věže nemohly ty jejich výsadkové lodě ani poškodit, prostě si vletěli do atmosféry, rozstříleli místo výsadku a přistáli, neuvěřitelné co?

Na to se královna rozbulela ještě víc.Strýc, který se probudil to sledoval s pobavením.

Nebojte paní, my se vám o Onderon postaráme.

To ji uklidnil o moc víc a tak už byla potichu - protože to s ní praštilo.Po několika hodi hodinách loď vykočila z hyperprostoru a objevila se na orbitě snad nejlidnatější planety v galaxii - nad Coruscantem.Kolem proletovala spousta lodí, orbitálních raketoplánů, a v atmosféře neuvěřitelné množství vznášedel.Proletěli jste kolem několika honosných budov a nakonec jste přistáli před budovou podobnou obrovské houbě - Galaktický Senát.Když jste vystoupili, strýc jen uznale písknul.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Hyperprostor
Sledoval jsem to bulení královny se smíchem na rtech...
Pak jsme přiletěli na Corusant kývl jsem směrem k senátu jako znak vznešenosti...Prohlídnul sjem si okolní budovy a pomyslel jsem si:Pěkná planetka...Tuhle planetu dobít hned bych se zabydlel támhle v tom domku...
Měli jsme zde být na vyslýchání ale já jim stejně nějak uteču...

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Coruscant

Když jste vyšli z raketoplánu, přidalo se k vám asi čtyřicet vojáků, a garda kancléře.Elitně vycvičení ochránci cvičení k nasazení života pro kancléře.Kromě slibu Republice museli dát slib i Kancléři.
Dotáhli tě dovnitř do senátní budovy, kde tě praštili a strčili do cely, kterou hned zavřeli.Strýce strčili k tobě a tak se na tebe okamžitě otočil.

Hovada, sebrali nám hlemy i zbraně.Jestli odsud chceme utéct, musíme jít do dolního města a nějak se dostat do uprchlického přístaviště, odkud se můžem dostat na nějakou jinou planetu, tady jsme dost na ráně...

Sedl si na lávku a začal se rozhlížet.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Coruscant
Sednul jsem si za strýcem a rozhlídl jsem se kolem sebe...Nic tam nebylo...Nebylo tam nic čím bysme si mohli otevřít dveře...
Co takhle zkusit můj trik který jsem použil na Onderonu???Dělal jsem zranění a pak jsem tomu republikánskýmu smradovi rostřelil lebku...Strýčku dělej jakože mě mlátíš a až přijdou odervat tě odem ne tak je zneškodníme co ty na to???

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Coruscant - Vězení

Strýc se usmál, Republikáni nebyli žádní tupci, ale možná by to mohlo vyjít.Mandaloriani by nechali své zajatce, aby se pozabíjeli, ale obyvatlé Republiky jsou dost humální, což byla vaše výhoda.Ani neodpovídal a jednu ti vrazil a začali jste předstírat bitku.Vězni se seběhli ke zdím svých cel a fandili jednomu, či onomu soupeři.Chvilku na to do cely vtrhli vojáci Republiky a snažili se vás oddělit, hned potom však strýc oba zabil a vzal si jejich pušky, jednu ti hodil.

Tak jdeme, mějte se tu fajn, další vystoupení máme za týden, rádi vás uvidíme mmmm.

Vysmál se ostatním vězňům, kteří okamžitě začali ječet, že chcou taky ven a mlátit do tyček.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Coruscant - Vězení
Strýčku...Možná by nám mohli pomoci...Protože v davu se líp ztratíme co na to říkáš???
Ani jsem nepočkal jestli něco řekne a otevřel jsem jim cely...
Je zde mezi vámi nějaký mandalorian???Zeptal jsem se jich...

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Coruscant - vězení

Strýc chtěl něco namítnout, ale když jsi otevřel dveře, už na to kašlal.Když ses zeptal, jestli je tady nějaký Mandalorian, nikdo se neozval, jen jeden vězeň ze sebe vystřelil úžasný poznatek:

No ku**a, vy jste Mandaloriani?!

Strýc se tomu až zasmál.Nemohl tomu uvěřit.Vypadalo to, jako by jste byli první Mandaloriani, které kdy chytili.To bylo blbé.

No dobře, prostě zabijte každého strážce, kterého najdete a vemte si jejich zbraně.Jdeme...

Pronesl strýc svůj plán a potom jste začali všichni zdrhat.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Coruscant - vězení
Divil jsem se proč ten vězeň nemohl uvěřit tomu,že jsme mandaloriani...
Ale ted co nejrychleji utéct z Corusantu...
Cesta je klidná až na pár strážců kteří ani nevystřelili a už je vězňové umlátili a vzali si jejich zbraně...

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Coruscant - vězení

Celý šik vězňů vyrazil dveře do příjmacího sálu a vystřílel to tam.Dostali jste se do zbrojnice a nabrali výbušniny a zbraně.Potom zaminovali bránu a vyběhli ven.

Díky chlapi!Juchů, svoboda!!!

Zařval jeden a ostatní s jásotem utekli za ním.Vy jste je následovali a zamířili jste k výtahu do Dolního města.Strýc si vydechl a ty taky.Byli jste konečně venku.Teď už jen zbývalo dostat se do přístaviště.Do té doby musíte ale sehnat nějaké prachy, abyste mohli koupit tiket.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Coruscant - vězení
Tak jo...ted jen sehnat prachy na odlet...Mohli bysme někoho okradnout...ty se s ním rozpovídáš a já ho okradu...Stejně tihle republikáni tyhle prachy nepotřebujou...Řeknu strýcovi a schovám si blaster za opasek...
Snad nenarazíme na další republikánsky sráče...

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Coruscant - Dolní město

Strýc se na tebe usmíval, jak složitě jsi nad tím přemýšlel.Rozhlédl se a nadechl.Na Coruscantu už párkrát byl a Dolní město mu přirostlo k srdci.Bylo to to pravé místo pro takového člověka, jako byl on.Tady byl nejúspěšnější ten nejsilnější a být nejsilnějším pro Mandaloriana nebyl zrovna problém.Nadělal si tu mnoho přátel, kteří mu dluží laskavost.Nebylo to ani náhodou lepší než Mandalore, ale nebylo to tu nepříjemné.

Hochu, chceš prachy, zabij někoho, tady se po vraždách moc nepoohlíží...

Hned potom zamířil puškou po kolemjdoucím a vypálil mu díru do hlavy.Lidé, kteří šli kolem raději nic neviděli, nehodlali skončit jako tenhle.
Strýc si zavísknul, když se své oběti podíval do portmonky.

To mě po**r!Jackpot!Haha.No, a máme po starostech.

Ukázal ti na dva tisíce kreditů.Nečekal na nic a okamžitě se vydal na nejbližší bus.

Tak jo, rovnou na Mandalore Haha!
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Coruscant - Dolní město
Chvíli jsem přemýšlel,že bych také ulovil nějakého nešťastníka abysme měli nějakou zálohu ale pak jsem to zavrhl...
Takže letíme na Mandalore a pak se pustíme do dalších bojů???Zeptal jsem se pěstouna...
Tenhle Corusant by bylo nejlepší odpálit...To by nám mandalorianům neuškodilo...

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Coruscant - Dolní město

Mistr rád viděl, jak se těšíš na další boj, ale zastavil tě.Na Coruscant se asi jen tak nedostanete a tak chtěl tvůj strýc splnit jednu nedořešenou záležitost.

Dobře, tady máš nějaké peníze, mělo by ti to stačit pro zakoupení lístků.Já si musím ještě něco vyřídit, když se nevrátím do příletu tvé lodi, nečekej na mě a leť, poletím druhou lodí, ale musím jít sám.

Pak se otočil a odešel.Věděl, kdy odejít, protože, už jste tomu přístavišti byli blízko.Teď už jsi nemohl zabloudit, tak tě nechal jít s čistým svědomím.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“