Výcvik pro hráče Josto Hapor

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Korriban - Akademie Sithů

Vězeň tě nejprve zahnal díky svému velmi divokému stylu boje, dalo-li se tomu tak říct do úzkých, čímž mu poměrně stouplo sebevědomí a jeho útoky se začaly pomalu koordinovat.

Mám navrch nad Sithem, hmm, jestli jsou všichni tak slabí, možná že i uteču.

Usmál se potichu a když vyprchala jeho panika a jakž takž se uklidnil, ustálil své pohyby do poměrně dobře zvládnutého stylu, který ti přesto nic neříkal.Stále bojoval dost divoce, což se mu předtím vyplatilo a tys stále ustupoval.Najednou ti ale pohlédl do očí.

Co to?!

Pomyslel si zděšeně když zahlédl plamen v tvých očích.Poznal, že v tobě vzkypěl vztek a že teď s ním bude zle, protože za tu dobu, co tady byl, už viděl ony výbuchy vzteku mnohokrát a vždy to předcházelo smrti.Zesílil tedy své útoky, ale najednou to nefungovalo.Znovu začal propadat panice, znovu se jeho bojový styl změnil v zoufalé máchání mečem a brzy potom ucítil pronikavou bolest ve svém rameni.Zakolísal a spadnul, meč ale pořád držel ve svých rukách.Potom ale pohlédl znovu do tvých očí a poznal, že je s ním konec.Upustil meč a začal prosit:

Nezabíjej mě, prosím!

Volal nanejvýš zoufale a vyděšeně.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Korriban - Akademie Sithů

Chtěl jsem ho shodit a vyzkoušet použití síly v boji. No nic, procvičím si to jindy a na někom jiném.

Nezabíjej mě, prosím!

prosil můj nepřítel. Užíval jsem si vítězství a odkopl jeho meč. Přistoupil k němu. Stupl si jednou nohou na jeho hruď a přiložil meč na srdce. Jeho srdce bilo tak prudce, že jsem cítil jeho tlukot na svém meči. Můj meč nadskakoval do rytmu v jakém bilo jeho srdce a já se mu podíval do očí. Viděl jsem v nich strach.
Z toho co jsem slyšel, by ho někteří studenti této akademie mučili a týrali, aby se před jeho smrtí pobavili. Já však takový nejsem.. teda když se dostanu do ráže tak ano, ale neměl jsem na to náladu.
Zvedl jsem svůj meč a zabodl jsem ho do jeho srdce. Zaůpěl a zamítal se v křečích, které rychle odezněly.
Vytáhnul jsem svůj meč z jeho těla a otřel jsem si z něj krev o jeho tělo. Dal jsem svůj meč do pouzdra a chvíli nad ním jen tak stál.
Přemítal jsem o souboji a veděl jsem, že se budu muset více učit. Jak v síle, tak i v boji se světelným mečem, i když jsem ho zatím neměl. Jak jsem tam tak stál, vzpomněl jsem si na jednu potyčku z války. Nás republikánu bylo 6 a mandaloriánů jen 2, ale i tak nám dali zabrat. Nakonec sme jestejně přemohli a já jsem stál nad tělem jednoho znich tak jako teď. Taky jsem mu prohnal meč srdcem, ale tento o život neprosil. On byl bojovník, né jako tento zajatec.
Uvědomil jsem si, kde jsem a vrátil se duchem zpět.

Na toto si budu muset dát pozor, chvilková nepozornost v boji se mi nemusí vyplatit

Věnoval jsem mrtvole poslední pohled a obrátil jsem se k mému mistrovi

A co teď?

Doufal jsem, že bude další výcvik co nejdřív. Já se na něj strašně tešil.

S chutí dotoho, půl je hotovo

pomyslel jsem si a čekal na mistrovu odpověď

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Korriban - Akademie Sithů

Výborně, výborně.

Pochváli tě mistr.Věděl moc dobře, že proti tobě neměl zajatec žádonu šanci, prostě to věděl, ovšem chvilku to vypadalo, že má navrch, byl to ale jeden z nejslabších zajatců a mistr by ho asi zabil už pohledem.A to se chtěl stát Sithem.Ano, tenhle ubožák u něj skuhral a prosil ho, ať ho vezme na Akademii.Když ho mistr ale vzal s sebou tvářil se jako největší machr a vysmál se ostatním.

Kdyby tehdy věděli, jaké měl štěstí.

Pomyslel si s úsměvem mistr, pak ho ale něco překvapilo.Když se zaposlouchal do tvých myšlenek, a zjistil, o čem jsi přemýšlel, jak jste vy šest vojáků Republiky zabili dva Mandaloriany, zaskočilo ho to.Během války o tobě slyšel a potom taky přišel na to, co mu tvé jméno připomínalo - Josto Hapor - to byl voják Republiky a mezi svou jednotkou jeden z nejlepších.V té době z něj cítil Sílu, ale v té době byl ještě Jedi pod vedením Revanchista a jeho pozdějšího učedníka - Malaka.
V té době to nechával plavat, protože na výcvik Jedie byl už moc starý, ale Sithové na to nehledí.

Neuvěřitelné, kam jej Síla zavedla.

Když ses chtivý výcviku zeptal, co teď, odpověděl ti s úsměvem předcházející nějakou pykli:

Teď ti dám pauzu.Doporučuji zajít do osady.Pomůže ti to s výcvikem, těchto ubožáků je tam hromada, ale nevybij je všechny, ostatní studenti by nebyli moc nadšení.Dej jim třeba nějaké otázky, které by nedokázali odpovědět a pak je potrestej.
_______________________________________________________
Tohle bude takový obrácený vědomostní kvíz a zároveň poslední zkouška výcviku.Rozepiš se o tvém pobytu v Dreshdae, pak si najdi nějakou bandu kandidátů a zdej jim otázky, ty pak zodpovím já podle rozmaru, hlavně tak, ať si zabojuješ :)
Je to jen takový pokus, uvidíme jak to bude fungovat
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Korriban, osada Dreashde

Procházel jsem osadou a pozoroval jak se zájemci o členství akademie nechávají ponižovat od členů akademie. Podlézali jim, plnili vše co jim na očích vidí a tak podobně. A studentům to ani nevadilo. Některé z nich jsem tu viděl už při příjezdu a pochybuji,že by se jen jednou jedinkrát ukázali v akademii. Jsou tady a hrají si na bohy. No, mezi slepými jednooký králem, nebo jak to říkaval můj otec. Takové studenty jsem ignoroval. Nestáli mi ani za pohled a kdyby mi mistr neřekl, že se mám věnovat těm ubožákům, byli by tito jasná volba. Ledově jsem se usmál a všiml si mě jeden ze studentů. Asi mě považoval za jednoho z těch ubožáků, protože jsem na sobě neměl klasickou uniformu, ale svoji zbroj. Ten student na mě ukázal a řekl několika z těch. které šikanoval, ať si mě podají.
Všichni se jeho rozkazu podvolili a obklíčíli mě. Teda spíš, já se nechal obklíčít. Pár jejich největších bitkařů se do mě hned pustilo. mám prej kleknout na kolena, poprosit toho studenta za odpuštění, že nemám šanci a že jsem obklíčen.
Na to jsem z kapsy vytáhl medajlon a dal ho nad hlavu, ať ho všichni vidí. Těm borcům najednou nebylo do řeči a ti v kruhu kolem mě udělali krok zpět. V obličejích bylo snadné číst jejich emoce. Všude jen strach, zoufalství, beznaděj.

Byla by škoda jím ho nedopřát

Vytáhl jsem rychle meč a sekl pravého z nejbližších "nepřátel" do krku. Přeťal jsem tepnu a z ní vystříkla krev, ale nezasáhla mě, protože jsem udělal §krok stranou. Na dalšího jsem vedl sek ve stejné výšši, ale udělal jsem navíc krok dopředu a dal si pozor, abych nesek do páteře. 4epel mého meče projela mezi obratly a oddělila jeho hlavu od těla. Krev tentokrát vystříkla nahoru, ale já pokračoval a šel po krku třetího, který byl naprosto bledý v obličeji. Třetímu jsem jen přeťal tepnu jako prvnímu a přesunul pozornost zbývajícím "nepřátelům". Má akce, kdy jsem při jednom seku zabil tři muže a jednomu znich usekl hlavu z nich udělal panikařící dav. Snažili se rozuteknout, ale u těch přede mnou jsem byl dřív, než stačili utéct. Stačilo pár seků a bylo po všem. Na dvě ženy z boku jsem zkusil použít sílu. Jedna odletěla 3 metry a druhá 5 metrů a obě zůstaly v bezvědomí ležet na zemi.

Vida, to se mi to ale daří

Ty ženy jsem se rozhodl nechat být. Sice je okradou, ale nikdo je nezabije, protože mě určitě nebudou chtít řipravit o to potěšení. Zbytek utekl a já než abych je honil po všech čertech jsem vytáhl své blastery a osadou znělo prásk, prásk mých blasterů jako hudbav nějakém holovizním dramatu.
Když jsem zastřeli posledního, vrátil jsem se k tomu, co je na mě poslal. Ten už tam však nebyl.

Příště, kámo příště

řekl jsem si a podíval se na ty dvě ženy, co se právě probírali. Když mě uviděli, obě svorně zaječely a utíkaly k přístavu.
Zůstal jem tam stát, mezi těmi těly a cítil jsem kolem sebe strach. Strach z mé osoby. Odešel jsem z ulice a šel do kantýny, kde jsem získal odznak studenta. Už tam bylo vymalováno a nábytek opraven. Dal jsem si jen pití a ani nemusel platit a vydal se hledat další ubožáky.
Medajlon sem měl tentokrát připevněný na své uniformě, aby každý viděl co jsem zač. i když má pověst mě předcházela. Zřejmě mě má pověst předchází.
Za rohem jsem potkal je. Dva Mandaloriany ve zbroji. Vzplála ve mě stará známa zuřivost a já sevřel pevně jílec svého meče. Mandloriané si mě také všimly a co bylo hlavní, všimly si mé upravené republikové zbroje. Všichni tři jsme se měli pohledem a já si uvědomil, že momentálně víc než je nenávidím Jedie, takže proč bojovat. Je po válce a možná že se k nám přidají, takže jsem povolil sevření a pokračoval v chůzi. Oni mě chvíli pozorovali a pak šli dál svým směrem.
Prodíral jsem se davem dál, když mi cestu zatarasilo pár těch ubožáků. Okamžitě jsem sáhl po zbrani, ale oni padli na kolena a tak jsem nechal ruku svěšenou u zbraně, ale nevytáhl jsem ji. Na to ostatní zareagovali tak, že se mi začali vnucovat. To jeich překřivování mi začalo lézt na nervy brzy a tak se dal do běhu. Nebudu pltvat časem na slabé.
Oběhl jsem pár bloků a krok se mnou drželo jen pár z těch, co bylo v té uličce. Zaběhl jsem do opuštěné haly, kde jsem se zastavil a čekal. Pár sejich za mnou do té sešeřelé a opuštěné haly odvážilo a já na ně promluvil.

Takže vy se chcete dostat doakademie jo?

zběsilé přikyvování mi naznačilo, že jsem uhodil hřebík na hlavičku

Dobrá, jste dost vytrvalí, rychlí a odvážní, když jste se dostali až sem, ale to není všechno.

pár mladších na mě nechápavě hledělo a já jsem potlačil nutkání se smát. To si vážně myslí, že stačí něco uběhnout a jsou tam? ti starší už byly otrlejší a dvě dívky si dokonce začali svlékat šaty. Tyjsem zastavil a řekl jsem všem, že kdo chce může odejít a já z toho teď nebudu vyvozovat důsledky. Většina zůstala a já pokračoval

Nestačí být silný a odvážný. Musíte být i mazaní, chytří, tvrdí a mít vědomosti.

nechal jsem slova doznít a začal

Které zvíře podle vás má mít sith?
Co byste udělali jako první věc, kdybyste se dostali do akademie
Co by byla první věc vás, jako sithů?
Proč se chcete stát sithem?
Co musí mít správny sith za jméno?
Sihský kodex, co to je a jak zní?
zvláštnost sithské písmo?
A poslední: Co si myslíte o Jediích a republice


Vzdálil jsem se a pozoroval je. Jak jsem je tak pozoroval, budu tu dlouho. Dost dluho na to, aby mě to vyléčilo ze snahy dostávat lidi do akademie.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Korriban - osada Dreshdae

Studenti na tebe dychtivě hleděli.Když ses nahlas zeptal, jestli se chtějí dostat na akademii, všichni horečně kývali hlavou.Objevila se nová naděje, že se dostanou na Akademii a stanou se Sithy, i když už to, jak tě prosili bylo známkou slabosti.

Hned po první otázce zůstali jen tři, protože ostatní to vzdali.Ale ti tři, ketří si nejspíš mysleli, že mají šanci odpověděli:

1.Gizka?
2.Rancor?
3.Hssiss?

Druhá otázka je naplnila představami o tom, jak skvělé by bylo ,kdyby se tam dostali a přemýšleli, co všechno by tam mohli dělat.

1.Zajdu si do Údolí Temných pánů
2.Prohlídnu si Akademii.
3.Vybalím se přece ne?

A třetí otázka v nich vyvolalo báječných představ ještě víc.Jako Sithové by už uměli celkem slušně ovládat Sílu, protože slyšeli, že pro to stát se Sithem musí mnohé dokázat a tak už budou velmi schopní.

1.Poděkuju za udělení titulu
2.Půjdu do armády, abych mohl pro Temného pána nasadit život...
3.Vysměju se těm, kteří to nedokázali.

Další otázka v nich vyvolala rozpaky.

Všichni tři - To nevím.

Další už ostatní dva uzemnila, ale třetí odpověděl:

Mír je lež, je pouze vášeň
Vášní dosáhnu Síly,
Silou dosáhnu moci,
Díky moci dosáhnu vítězství,
Skrze vítězství jsou mé řetězy přetrženy,
Síla mě osvobodí.


Na další odpověděl znovu jen třetí:

Sithský jazyk je mrtvá řeč dávných Sithů, rozluštit se dá jen pomocí Síly

Na poslední otázku všichni svorně odpověděli:

Musí být zničeni.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Korriban - osada Dreshdae

Hmm, ten třetí by nemusel být marný. Zajímalo by mě však, kde se k těmto informacím dostal. Já sám jsem se je dozvěděl z jednoho datapadu co jsem našel v akademii

pomyslel jsem si a řekl jim

A máme tu prvního adepta.

Očima jsem přejel ty přede mnou a dobře se bavil. Jak si přáli aby to byli oni. Když jsem se dost pobavil, řekl jsem si proč je nevyzkoušet v boji. Bude to chtít malou změnu, ale půjde to.

Odpovědi toho jednoho vynikali.

pomalu jsem procházel kolem nich až jsem se zastavil u prvního

Vynikali naprostým nedostatkem všeho co má Sith mít

řekl jsem nahlas a zezadu probodl toho prvního. Ten se snažil ještě něco říct, ale zmohl se jen na grimasu ublíženého dítěte a svali se na zem, kde skonal.

Ten byl vážně nevhodný

Odpovědi jednoho z vás byli výtečné a všichni víme koho. Ale i ten druhý odpověděl na základní otázky dobře.

řekl jsem, když jsem se postavil před ně

Takže nyní je to jen mezi vámi dvěma.
Chvíli tu zůstejte


Důstejně jsem odešel ven a rozběhl se najít pár vibročepelí. Vibročepele jsem si vzal v jednom obchodě,placením jsem se nezdržoval a běžel zpátky do skladiště. Když jsem tam doběhl, pořád tam byli a já došel k nim a položil jsem před ně vibročepele.

Teď ukažte co ve vás je

a vzdálil jsem se

Jsem vážně zvědav kdo vyhraje

pomyslel jsem si, jak jsem pozoroval ty dva jak se dívají po sobě a po zbraních. V duchu jsem tipoval, kdo po zbraních šáhne první a kdo prohraje. Opřel jsem se o stěnu a těšil se na velkolepou podívanou. Nenápadně jsem odstranil poutka na pouzdrech zbraní a postavil se tak, aby na ně nebylo snadno vidět.
Rozhodl jsem se, že přichystám vítězi překvapení

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Korriban - Osada Dreshdae

Poslední dva kandidáti na sebe pohlédli.Kandidát, který tak dobře odpovídal tě ale překvapil.V jeho očích plála nenávist a zlost, taková, jakou jsi zažil ty, jakou možná cítili někteří studenti, ale proč ji využíval ti bylo velkou neznámou, možná se ti dva znali, ale to ti nepřipadalo pravděpodobné.Nebo nějakým způsobem kandidát věděl, že hněv může být jeho spojencem.Než jsi stačil promyslet, jestli je to cíleně nebo je to jen divoký hněv, promluvil kandidát zuřivým hlasem:

Tyhle cetky jsou pod moji úroveň, ale nechám tě, ať si jednu vezmeš.

Načež natáhl ruku a z opasku mu v ruce přistál světelný meč, který zazářil jasně modrou barvou.To vyděsilo druhého kandidáta, přesto ale s rozechvělou rukou vzal vibročepel a postavil se do jakého si bojového postoje.Pak se nekontorlovaně prohnal na svého soka, ten ale bez problému odrážel a chvíli nato přeťal kandidáta vpůl.

To bychom měli,

promluvil, ale pak jako by mu tvář zkameněla.Nemohl uvěřit svým očím, takové shledání nečekal a po dlouhé chvíli se přestal tvářit vztekle, ale dokonce celkem vřele.

Nemůžu tomu uvěřit!Josto Hapor, tebe jsem neviděl ani nepamatuju, taky ti Republika a Jediové začali lézt na nervy?Já jsem jim tam udělal menší paseku, zabil jsem jednoho padawana a musel jsem zdrhnout.Pitomci!Nesnáším je!

Potom jsi ho poznal, byl to Jedi, který byl ve tvé jednotce, tehdy jsi proti Jediům ještě necítil takovou zlost, byl to vlastně tvůj přítel a ve válce tě vysekal z mnoha trablí.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Korriban - Osada Dreshdae

Nemohl jsem tomu uvěřit, po tolika letech. Když jsem ho uviděl, byl jsem rád, že nezůstal u Jediu. I když, to že jsem si myslel, že je pořád u nich, neznamenalo, že bych se mírnil ve svém názoru na ně. Chvíli jsem přemýšlel nad náhodou, která nás svedla dohromady tehdy a teď. Jedi by řekl to, že náhoda není, je jen síla. Co říkaji Sithové jsem nevěděl a tak jsem nemohl posoudit jejich názory na náhodu. Přemýšlel jsem o překvapení, ale vykašlal jsem se na to, když jsem ho uviděl po tolika letech, nechtěl jsem ho hned zabít.

Jen doufám, že to se změnou stran myslí vážně

když jsem se podíval na světelný v jeho rukou a pomyslel na hněv v jeho očích, nevěděl jsem, zda svého rozhodnutí nebudu litovat. Jestli je Jedi střetnem se. Pokud se přidá k nám, taky se střetneme. Ptál jsem se sám sebe, co by bylo lepší. Bojovat proti příteli Jediovi, nebo Sithovi. Na to jsem si nedokázl odpovědět. Asi jsem moc loajální a nedovedu si to představit. Vzpomínal jsem na vše zlé a dobré, čím jsme spolu prošli a nevěděl jsem zda by nebylo lepší kdybychom se nikdy nesetkali. Kdyby se naše cesty už nikdy neprotli, ale na druhou stranu bych se mohl od něj dost naučit a spolu bychom vytvořili dost silný pár. Ať už to dopadne jakkoliv, ať si náhoda, či síla nebo něco jinýho chystá cokoliv, až k tomu dojde, překonám to. Ať už je to cokoliv.

Taky tě rád vidím, Ragi. Divím se, že nejsi už v akademie. Po jediich musí přímo toužit, ne?

pozorně jsem si prohlédl starého přítele a nenápadně přitáhl poutka na zbraních. Nechtěl jsem mu ublížit, ale co kdyby náhodou sem někdo přitáhl se zlými úmysly. V duchu jsem se zasmál, svému nápadu. Někdo se zlými úmysly na Korribanu.

Vidím, že bordel děláš i tady

řekl když jsem se díval na půlky jeho protivníka

Určitě zde zapadneš

doplnil jsem

Se divím, že si tě sithové nevšimli. Nebo jsi tu jen pro zábavu po úmorném dni v akademii? Jinak Jedie nenávidím od té doby co jsem utekl z Jabbimu.

povzdechl jsem si, když se mi v mysli začali převíjet vzpomínky a důvody,proč jsem musel pryč.

Pojď, obstaráme si nějakej chlast, přidáme pár holek a pobavíme se ne?

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Korriban - osada Dreshdae

Tvůj starý přítel se zasmál a jenom kývnul.Stále ještě nemohl uvěřit svým očím, že tě tady vidí a s radostí přijal pozvání na skleničku, přičemž pomyšlení na nějaké lehké dámy mu náladu zvedlo ještě víc.Mezi Jedii si jich teda rozhodně moc neužil.Pořád ještě se divil, jak mezi někým takovým mohl zůstat.

Jsem tady nový, kde je tady dobrá kantýna?

Zeptal se tě a ještě pořád se rozhlížel po místě, které se stane jeho budoucím domovem.O tom nepochyboval.Byl Jedi a určitě byl lepší než někteří zelenáči, kteří tam přišli bez výcviku.I když třeba Josto mu připadal mnohem silnější, než jakého si ho pamatoval z války, a to už v té době byl jedním z nejlepších válečníků v celém pluku.Nebýto toho, že jeho jednotku vedl právě Rag, vedl by ji určitě Josto.Najednou se ale kolem objevila banda tří studentů a okamžitě zapnuli své světelné meče.

Mezi kandidáty je Jedi...Pojďte, trochu si užijem... a zbavíme se i jedné osiny v zadku, zabijte je oba.

Reg v tom okamžitě poznal vstupenku na Akademii a pustil se do boje nasazujíc do něj nově nabytý i starý hněv, vzkypěl do obrovských výšin a začal zametat se svými soupeři, byl ale příliš zainteresovaný bojem se dvěma studenty a tak se jeden z nich uvolnil a zaútočil na tebe.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Korriban - osada Dreshdae

Někdo se zlými úmysly jsem přišel a dokonce ve třech různých exemplářích.

Jestli byla náhoda naše setkání, co bylo toto? Fatální chyba?

Ano, osudová chyba, ale jejich. Když jsem viděl jak se Ragi ohání, byl jsem rád, že je se mnou. Já bych si na dva troufl, ale ne když mají světelný meč. Když se jeden rozběhl ke mně zajásal jsem. Přece nenechám všechny mému příteli. Takový přítel zase není. Zasmál jsem se a vytáhl svoji vibročepel. Blastery jsem zavrhl, protože protivník měl světelný meč a ním odražené střely by mohly zasáhnout mého spolubojovníka. A po setkání po tolika letech bych se strašně naštval, kdyby byl zabit mojí střelou. Když jsem ucítil ve svém nitru silný hněv způsobený vidinou mého přítele umírajícího na zranění způsobeného mojí zbraní jsem si začal představovat další způsoby jeho smrti. Né že bych si přál jeho smrt, ale ty emoce, které jsem takto získal, byly dost silné na to abych v tom vytrval. K tomuto vzteku se přidal vztek na ty nově příchozí. Jen tak si přijdou a chtějí nás rozsekat. Kdy byly před chvílí, když nás tu bylo víc.

Srabi

řekl jsem si a mé opovrženík nim taky zvětšilo sílu, kterou jsem cítil. Soustředil jsem se jen na toho jednoho nepřítele, protože Rag to zajisté zvládne, nevypadalo to, že by měli ti dva navrch.

Možná získám svůj druhý světelný meč

Zůstal jsem stát s mečem připraveným a vztyčil jsem ruku směrem k přibíhajícího nepřítele.
Když jsem cítil, že síla ve mně dosáhla svého vrcholu namíříl jsem svoji ruku na něj a všechnu sílu vypustil do něj s jediným úmyslem. Zabít a to pěkně bolestivou smrtí.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Korriban - osada Dreshdae

Zatímco Reg bojoval se dvěma z násilníků, ty ses pustil do třetího a začal vykrývat jeho údery.Tihle byli nejspíš relativně noví, i když ne novější než ty.Docela v klidu jsi jeho meč vykrýval a při tom jsi sbíral Sílu pro úder.

Sakra je to nováček a přesto s ním mám problémy.

Nechápal to, zatím si mohl šikanovat, jak jen chtěl, tenhle teprve nedávno procitl v Síle, ale přesto už to byl skvělý bojovník.Najednou ho ale překvapilo a to dost nemile, když jsi natáhl prsty, což už několikrát zažil, jeho mistr jej takto trestal poměrně často a věděl, co to předchází - Síle Blesků.Jenže i když čekal krutou bolest, přeletěla jen maličká jiskřička.

Au!HAHA, to víc nedokážeš?!

Už se chystal zasadit úder mečem, dokud jsi byl jakžtakž slabý, ale najednou se ho zmocnila původně očekávaná bolest.Zasáhly ho blesky, ty ale nebyly tvoje, nýbrže Rege, který už zatím zabil oba své soky jednou ranou a třetího smažil poměrně silnými blasky a Sith padl k zemi mrtvý a z jeho mrtvoly se kouřilo.

Páni, takhle dobře se mi to ještě nepovedlo...

Řekl naprosto ledabyle
_____________________________________________________________
Sry, že jsem tvou Sílu nenechal projít, ale v Síle jsi slušně nový a takhle brzo je prostě nemožné usmažit někoho ;)
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Korriban - osada Dreshdae

Hej, já chtěl taky někoho zabít

osopil jsem se na Raga. Přistoupil jsem k tomu třetímu, usmaženému a usekl mu hlavu

Tak a hotovo. Neříkej mi, že tě někdo z akademie nepustil dovnitř. Sakra, vždyť ty bys dokázal vyřídit střáž jen tak ze srandy

podíval jsem se po těch tělech. Vzal jsem usmaženému bez hlavy jeho světelný meč a medailon. Ten jsem hodil Regovi

Tumáš, teď můžeš do akademie. Doufám že ti nevadí, že sem si vzal jeho meč

když jsem si dával meč na opasek, vzpomněl jsem si, že už jeden meč mám

Já su

nedořekl jsem si v duchu, protože se nemusím urážet sám a obrátil se na Rega

Dem se opít. Na staré časy, ne?

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Korriban - osada Dreshdae

Když ses podíval na svého přítele, velmi ses musel podivit, protože nebyl vůbec udýchaný ani unavený.Tři Sithy zabil jako by se nic nedělo, jako by to byla každodenní rutina.Když jsi zonvu navrhnul, jestli se teda půjdete opít, znovu se zasmál a pomyslel si, že Korriban je opravdu ráj, nic se tu neřešilo a to se mu líbilo.

Ale jistě.

Odpověděl stučně.
_____________________________________________________________
Dobře, tak tím by mohl výcvik skončit, musím smeknout, píšeš fakt dobře, většinou dlouhé příspěvky a za malou chvilku ses naučil základům Síly, přistoupils i na mé poněkud nestandartní požadavky, takže tenhle výcvik se mi líbil a můžem začít s misí.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“