Výcvik pro Lukea Skywalkera(Girik Narth)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Yavin 4, Praxeum Jedi
Zapouslouchám se do zvuků usínající džungle vnímajíc každého ptáčka a přitom vímám všechna zvířata jako celek. Džungle pomalu usíná a já ponořen do toho všeho usínám taky. Poté mě ale z polospánku vytrhne mistr Solusar právě vstupující do místnosti. Poté mě zpraví a potěší výsledkem jeho rozhovoru s mistrem Skywalkerem...
Mistře jsem poctěn... Ten droid říkal něco o čtyřech dnech co se té ruky týče... Poté by se prým měla uzdravit anebo aspoň zahojit natolik abych byl schopen boje. Kdo bude můj protivník? Někdo živý nebo výcvikový droid nastavený na větší stupeň obtížnosti než obvykle?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Yavin 4, Praexum Jedi:
Mistr Solusar se také podíval ven z okna do nastavájící noci a chvilku se odmlčel, než ti odpověděl.
Samozřejmě to zbytečně neuspěcháme, ani mistr Skywalker by tohle neuspěchal. Co se tvého soupeře týká, tak ještě nevím, kdo jím přesně bude. To rozhodne mistr Skywalker vzhledem k objektivitě, ale jedno je jasné už nyní. A to, že to bude duel proti některému z rytířů řádu, kteří bude mít od mistra Skywalkera jasné instrukce, jak postupovat.
vysvětlí ti základní informace tvé rozhodující zkoušky mistr Solusar a zvedne se, aby se chystal k odhodu, když se však ještě zastaví ve dveřích.
A nesnaž se svou rehabilitaci nijak uspěchat. Jinak očekávám, že se budeš už nyní řádně připravovat a v případě nutnosti mě vyhledáš. Nyní mě ale omluv, protože mám v plánu se pořádně umýt v horké koupeli.
usměje se mistr Solusar ještě než odejde z tvého pokoje.
---------------------
Takže tím končí první fáze výcviku a v brzké době založím druhou fázi, která se bude sestávat z pouhého duelu. Důvodem je moje nespokojenost v hlavním duelu výcviku, proto bude potřeba předvést, že jsi svými bojovým schopnostmi hoden titulu rytíře Jedi. Jakmile skončí duel, tak dojde i k hodnocení. To bude složeno, jak z této výcvikové mise, tak z duelu(proto bude až po jeho konci.)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“