Výcvik pro hráče Dacen Melek

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Mandalorianský křižník

Trojice padawanu se vyplížila z lodi a zamířila do hlavního hangáru. Celou skupinu vedl Dacen, který měl představu o umístění panelu na vypnutí paprsku u prostřed šla Mira, která bedlivě sledovala okolí a jako poslední šel Wade, který celou skupinu kryl ze zadu.
,,Doufám, že je Mistr Lewis zdrží co nejdéle. Nerad bych s Mandaloriany bojoval." Procedil mezi zuby Wade.
,,Nehledě na to že by jsme se boji měli vyhnout." Poznamenala Mira.
Prošli dlouhou chodbou až se dostali k onomu hlavnímu hangáru, který byl poměrně dosti velký.
,,Takže? Kde to je?" Zeptal se suše Wade. Dacen se začal rozhlížet po okolí hangáru, aby našel konzoli, která byla určená k ovládání paprsku.

Dacen Melek

Příspěvek od Dacen Melek »

Mandalorianský křižník

Jakmile jsme opustily loď, začaly jsme se plížit k hlavnímu hangaru. Sourozenci celou dobu něco povídaly, ja jsem je ale ignoroval a soustředil se jen na nalezení onoho hangaru. Jakmile jsme dorazily na kýžené místo, Wade něco zamumlal. Wade, zustaň tu a hlídej vchod. Wade otevřel pusu chystaje se něco říct, ja jsem ale nečekal a pokračoval: Myslím že tu konzoly vidím, je tam nahoře na té terase. Takže Miro, pojďme. V klidu jsme se dostaly na terasu z kýženou konzolý. Právě od ní odchazel mandalorian v modrém, vypadalo to na střídaní hlídky. Zjevně si nás nevšiml. Zkus ho odzbrojit a omráčit, budu potřebovat čas na rozlousknutí konzole. Zašeptal jsem a čekal na Miřinu reakci...

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Mandalorianský křižník

Mira se trošku na Dacena zamračila.
,,Neměli by jsme s nima bojovat. Raději bych počkala až odejde." Zašeptala Mira. Dacen zakroutil hlavou jako, že nesouhlasí. Mira skousla spodní ret a otočila se směrem k Mandalorianovi.
Pomalu se za nim plížila, až se dostala přímo za něj. V tu chvíli se z míst, kde hlídal Wade ozvaly zvuky souboje. Mira se lekla a Mandalorian se otočil. Mira okamžitě zajednala a pomocí Síly ho odmršitila pryč. Mandalorian dopadl na zeď a pak z těžka na zem.
,,Dacene co se to děje?" Sykla Mira na Dacena, který se okamžitě díval k místu kde zanechali Wadea. Spatřil Mandaloriana v červené zbroji jak klečí nad Wadem a posléze ho táhne pryč. Dacena ani Miry si nevšiml.
,,Musíme mu pomoct určitě ho vemou do nějaké cely. Kde tady maj cely?" Ptala se Mira horečně Dacena.

Dacen Melek

Příspěvek od Dacen Melek »

Mandalorianský křižník

Mira měla proti násilné likvidaci mandaloriana námitky, avšak jsem zakroutil hlavou a ona se z nespokojeným výrazem na tváři odplížila mandaloriana zneškodnit. Já jsem se potichu připlížil ke konzoly a začal se naborourávat. Najednou jsem uslyšel zvuky boje a Miřin výkřik. Zvedl jsem hlavu od konzole a podíval se na Miru, a pak rychle dolů kde jsem spatřil mandaloriana v červeném brnění táhnouce Wadea pryč. Zatraceně, Miro, ten mandalorian by měl mít přistupovou kartu do terminalu, přines mi ji, rychle! Cely měli být v druhém patře, na pravoboku(takže nad námi). Jakmile se vypnu paprsek budeme mít malo času, než sem nějaky mandalorian přijde a paprsek znovu aktivuje. I když by jsme mohli tu konzoly zničit...

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Mandalorianský křižník

Mira sebrala kartu, kterou měl u sebe Mandalorian a doběhla k Dacenovi.
,,Udělej to jak uznáš za vhodné já du za bratrem." Řekla Mira vrazila Dacenovi kartu do ruky a rozeběhla se směrem, který jí vylíčil Dacen a který jí měl zavést k zadržovacím celám. Než jí Dacen stačil zastavit a něco namítat už byla pryč.
Dacen se otočil ke konzoli a dlouze se na ní zahleděl. Přemýšlel jak tedy ten paprsek vypne. Snažil se vymyslet všechna pro a proti. Věděl, že musí jít co nejdříve na pomoc svým novým přátelům.

Dacen Melek

Příspěvek od Dacen Melek »

Mandalorianský křižník

Mira doběhla k Mandalorianovi a sebrala mu přístupovou kartu ke konzoly. Řekla že jde pomoci bratrovy a vrazila mi kartu do ruky. Než jsem stihl cokoliv říct, byla už pryč. Podival jsem se na konzoly a začal přemítat... Pokud to teď nevipnu a pujdu za Mirou, už to asi nevipnu vůbec, na druhou stranu, pokud se to teď pokusím vypnout(což taky chvilku zabere), Možná že Mira i Wade zemřou, ale co mistr Cartr?... Mistře prosím, pomozte Foxovím.... Vzdechnu a vložím kartu do terminálu. Jsem uvnitř... Teď najít ovládání tažného paprsku...

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Mandalorianský křižník

Dacen začal vyhledávat v počítači správný příkaz. V hlavě se mu rojili myšlenky, které se týkali dvojčat a Mistra Lewise. Nevěděl co se s nima právě v tuto chvíli děje nevěděl jestli mají problémi, ale teď se zaměřoval na práci s počítačem.
Konečně našel co hledal a začal zadávat příkaz, který měl deaktivovat paprsek.

________________________________________________________________

Nemusíš opakovat co napíšu já raději jdi vpřed než vzad :D

Dacen Melek

Příspěvek od Dacen Melek »

Mandalorianský křižník

Jakmile jsem spustil zapnul vypínání tažného paprsku, oběvilo se na obrazovce odpočítávání. 10...9...8...7...6...5...4...3...2...1... vlečný paprsek deaktivován.
Usmál jsem se, byl jsem rad i za tento malý uspěch. Vratil jsem se do hlavního menu a stahnul ještě schema prvního patra na pravoboku. Teď jsem se musel ujistit že paprsek už nikdo znovu neaktivuje. Odstoupil jsem od konzole a hodil po ní svůj světelný meč. Konzole vybuchla, ale výbuch nebyl moc velký, pokud bych do konzole seknul z blízka, utržil bych jen menší zranění. Každopádně, teď jsem opustil hangar a podle mapy jsem mířil přímo k výtahu.

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Mandalorianský křižník

Výtah zavrněl a odvezl Dacena do vyšího patra. Dveře se otevřeli a on se vydal dlouhou chodbou, která ho měla dovést k zadržovacím celám.
Dacen se zarazil a upřel zrak na ležícího Mandaloriana. Dacen si usmyslel, že se Mira činila. Opět šel dál nehodlal už ztratit ani monutu.
Docen došel do počítačové místnosti, která ovládala zadržovací cely. Na zemi ležel další Mandalorianský voják stejně jako první byl omráčen. Dacen prošel počítačovou místností a dal se chodbou, která byla plná zadržovacích cel.
,,Počkej. Nemůžu jí tady nechat." Ozval se okus dál hlas Wadea. Dacen se rozběhl za hlasem. Doběhl do jedné z cel, kde stála Mira a koukala na Wadea, který držel v naručí mladou Twi'lečku namodralé barvy. Dacen upřel zrak na Twi'lečku. Nemohl uvěřit svým očím, protože to byla ta dívka o které se mu zdálo na lodi.
,,Hej, Dacen to je od tebe hezké, že si se přišel na mě podívat, ale nebylo to vůbec nutné. Měl jsem všechno pod kontrolou." Usmál se Wade.
,,Jo to určitě." Zašklebila se Mira.
,,Vypl si ten paprsek?" Zeptal se Wade. Než ale mohl Dacen odpovědět zazněla detonace a loď sebou strašlivě zatřásla. Všude začalo blikat červené světlo a loď sebou strašlivě třásla.
,,Co se to děje?" Zajíkla Mira. Sotva se držela na nohou, protože loď sebou strašlivě házela.
,,To byl výbuch. Musíme zmizet." Zařval Wade.
,,Rychle!" Dodal spěšně. Všichni okamžitě beželi pryč. Dacen s Mirou ve předu a Wade vzadu nesoucí Twi'lečku.

Dacen Melek

Příspěvek od Dacen Melek »

Mandalorianský křižník

Koukam, že se vám ten výlet do druhého patra z průvudcem vydařil. Zašklebil jsem se v běhu. Přivolal jsem výtah a čekal. Brzy výtah ze skřípěním dorazil. Rychle jsme nastoupily a já určil cíl cesty: hangary. Jakmile jsme byly dole, vyběhly jsme směrem k hangaru A, kde byla naše loď. A v pořádku. Jakmile jsme všichni byly uvnitř, rozběhl jsem se do kokpitu a nastartoval.
Musíme počkat na Mistra! Zahučel jsem dozadu.
Jděte někdo k dělům, v tomhle hangaru se to hemží mandaloriany a nikdo z nás určitě nechce mít na lodi černé pasažery.
No ták mistře, pospěšte si...

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Mandalorianský křižník

,,Jdu na to."
Ozval se Wade, který Twi'lečku bezpečně uložil do jedné s kajut. Dacen koukal na palubní desku a nervózně vyčkával příchod Mistra. Křižník sebou těžce otřásal.
,,Za chvíli to tady celý exploduje." Zařvala Mira.
,,Je jich strašně moc." Zařval z druhé strany Wade. Dacen věděl že už křižník dlouho nevydrží pohromadě, ale doletět se mu moc nechtělo, protože Mistr se ještě nevrátil. Křižník sebou těžce trhnl.
,,Musíme pryč nebo tady umřeme." Zavolala Mira, která doběhla do kokpitu.
,,Lidi začíná tu jít do tuhého." Ozval se z prostor lodi Wade.
Zazněla další detonace, ale tentokrát velkých rozměru. Celý křižník začal explodovávat.
,,Leď!" Zaječela Mira na Dacena.

Dacen Melek

Příspěvek od Dacen Melek »

Mandalorianský křižník

Né, mistr tam zustal, k čertu bez něj neletím.
V tu ránu se ozvala další rana.
Tak fajn držte si klobouky! Zařval jsem a zatlačil na páku.
Loď se odlepila od země a vyrazila z hangaru.
Právě včas, celí křižník explodoval.
Vypočítávam souřadnice, za chvíli skočíme do hyperprostoru. Ohlásil jsem dozadu.
Loď poskočila, hvězdy se protáhly a my byly v hyperprostoru.
Vstal jsem a zdrceně se opřel o zeď.
Nemáme informace, nemáme mistra...
Byl jsem naprosto zdrcen. Nesplnily jsme misi a ještě jsme přišly o mistra.
Tak tahle jsem si svou první misi nepředstavoval. Řekl jsem a posadil se k palubnímu počítači

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Paluba lodi

,,Ještě pořád můžeme splnit misi. Podívej se." Vyrušila Dacena Mira, která ukazovala na palubní počítač před kterým seděl Dacen.
,,Vydíš nastavil si hyperprostorovou dráhu podle posledního záznamu, teď letíme na Nar Shaddaa." Ukazovala prstem na detajly letu.
,,Jenomže Mistr Lewis měl na Nar Shaddaa znamé, kteří mu měli pomoci s úkolem my ne." Ozval se ve dveřích Wade.
,,Měli bychom si to všechno pořádně promyslet. Přišli jsme sice o Mistra, ale mise je zde pořád." Řekla Mira.
,,Jo, ale proč jsme o něj přišli co se to tam stalo? Proč ta loď explodovala?" Zeptal se Wade.
,,Mistr zemřel, abychom mi mohli uniknout a splnit misi. Proto jsme tady." Stála si za svým Mira.
,,Co myslíš ty Dacene?" Dodala spešně a stočila pohled k Dacenovi.

Dacen Melek

Příspěvek od Dacen Melek »

Paluba lodi

No, myslím že pravdu máte oba. Mistr se obětoval aby nám umožnil splnit misi, ale nevíme kde na nar Shaada hledat... Řekl jsem a zvedl hlavu od počítače.
na chvíli jsem se odmlčel a pokračoval: Nicméně, znám osoby, kteří ví skoro vše o tom co se na Nar Shaadě šuštne: Žebráci. Takže kurz měnit nebudeme a splníme misi.
Znovu jsem se podíval na palubní počítač a řekl:
Na Nar Shaada budeme asi za dvě hodiny. Bežte se zatím prospat, určitě jste hodně unavení. Až přistaneme, vzbudím vas.
Vstal jsem od počítače a dodal jsem:
Půjdu se podívat na naši novou pasažérku. A odešel.

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Paluba lodi

Dacen zamířil do kajuty ve které celou cestu přebýval Wade. Došel ke dveřím, které se před ním otevřeli. Dacen vešel dovnitř.
Kajuta byla zařízená stejně jako ta ve které spal Dacen. Na posteli ležela Twi'lecká namodralá dívka, která hluboce spala. Dacen přistoupil k poseteli a přiklekl. Krása nové pasažérky ho přímo srazila na kolena. Nemohl se na ní vynadívat byla opravdu překrásná. Konečně když si jí prohlédl z blízka nebylo pochyb, že to byla ta z jeho snu či vize.
,,Zachránila mě." Vytrhl hlas Dacena z toku myšlenek. Dacen se otočl na Wade, který stál ve dveřích.
,,Dlužim jí hodně. Kdo ví jak jí tam drželi dlouho, ale přesto se odhodlala mi pomoct. Taky jí za to ošklivě praštili, ale brzy se z toho dostane." Řekl Wade a otočil se.
,,Sem vyčerpanej, kdybys mě hledal zabral sem tvoji kajutu." Usmál se Wade a odešel.
Dacen stočil zrak zpět k dívce.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“