Výcvik pro hráče Seto

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
IkarusM

Zpráva

Příspěvek od IkarusM »

Coruscant - Chrám Jedi

Cože ? Tak ona se ještě ptá? Ta má teda odvahu.

Jo tak ty se ještě ptáš? Tak nejdřív se vychloubáš že mě přemůžeš, očemž stále bochybuju pak se ani nenamáháš přijít na tréning a teď mě ignoruješjako bych byl vzduch, proniň že to říkám ale takhle se Jedi nechová!

Co to zase melu, takhle se Jedi nechová. Ale já nejsem o nic lepší. Rytíř Jedi se nikdy nenecá ovladnout vlastníni pocity a já se tady vztekám kvůli takové blbosti. Jsem rád že tady není mistr Tudrek ten by mi dal co proto.
Kdyš jsem se vzpanatoval podíval jsem se na dívku a lehce jsem se pousmál.
Není emocí; je pouze mír. Není neznalosti; je pouze moudrost. Není vášní; je pouze klid. Není smrti; je pouze Síla.
řekl jsem si pro sebe v duchu a čekal co ta dívka odpoví.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant - Chrám Jedi

Dívka se na tebe pořád drze a škodolibě tlemila a potom, co ses neovládl, se její úsměv ještě zvětšil až se zdálo, že právě dosáhla svého, tudíž toho, že tě dostala do takového rozpoložení, ve kterém tě chtěla mít. Hbitě na tvou podrážděnou reakci s klidem a tak drzým úsměvem, pro ni typickým, reagovala:

Óóó, moc vám děkuji mistře za velice poučné pokárání a vysvětlení, jak by se Jedi měl chovat!

Přitom vysekla tak hlubokou poklonu, že se čelem dotkla snad až země. Když se vrátila do původní vzpřímené pozice, tak se rychle upravila a pokračovala:

Tak co kdybychom si ten trénink dali teď? Abys měl šanci dokázat jak skvělý jsi s mečem, ale osobně bych si vsadila na to, že bys neporazil ani 7 letého padawana, natož téměř dospělou a velice nadanou studentku, jakou jsem já!

V jejím vychloubání jsi evidentně neslyšel pýchu, ani ješitnost, spíš ti přišlo, že tím ještě jednou narážela na tvůj předešlý proslov. Nakonec se na tebe ještě jednou podívala svýma drzýma a provokativníma očima, které tě tak provokovaly, ale potom její tvář trochu ochladla a tvá nová bezejmenná kamarádka čekala, co ji na to řekneš.

IkarusM

Zpráva

Příspěvek od IkarusM »

Coruscant - Chrám Jedi

To ne teď už mě nerozhodíš.
Řekl jsem si jen tak pro sebe.

Proč ne, uvidíme jestli jsi tak skvělá jak sama říkáš.

Vím jak bujuje a není to špatná technika díky ni jsem vlastně porazil svého mistra, rači si dám pozora nesmím ji za žádnou cenu podcenit.

Ale než začneme měli bychom se alespoň představit. já jsem Niel a tvé ctěné jméno zní jak ?

Při té otázce jsem se lehce poklonil a čekal jsem co mi odpoví.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant - Chrám Jedi

Dívka poznala, že teď si budeš již víc dávat pozor na to, aby ses nenechal rozhodil, a tak trochu zmírnila svůj drzý pohled. Potom, cos souhlasil se soubojem se celkem mile pousmála, což však vystřídal trochu pohrdavý úšklebek a lehké odfrknutí.

Svoje jméno ti prozradím jedině až mě porazíš!

Pak se srdečně zasmála a pokračovala:

Mrzí mě, že se moje jméno nikdy nedozvíš. Tak půjdeme?

Nakone tě vyzvala k cestě do tréninkové místnosti a sama se hned otočila a vydala se tím směrem. Rychle se vmísila mezi členy řádu, kteří po chodbě, u které jste se "seznamovali", chodili ve velkých počtech, vracejíc se z večere do svých ubikací, které byly právě tímto směrem.

IkarusM

Zpráva

Příspěvek od IkarusM »

Coruscant - Chrám Jedi

Otočil jsem se a vyzaril za ní.
To by mě zajímalo co si zaase vymysli. Přinejmenším jsem rád že nejsem její mistr protože jestli se takhle chová pořád tak ten kdo ji učí musí mít nervy ze železa.
Přidal jsem do kroku abych ji neztratil a šli jsme do tréninkové místnosti bok po boku.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant - Chrám Jedi

Když jsi tak šel vedle ní a ona mlčela a ani se na tebe škaredě nešklebila, přišla ti znovu tak zajímavé a okouzlující, že jsi ani sám sebe nechápal.

Po chvíli chůze jste dorazili až do jedné z prázdných tréninkových místností. Ona se rychle ladným krokem přesunula na druhou stranu oválné místnosti, postavila se do výchozího postavení a zažehla svůj zajímavý oranžový meč.

Tak se pojď ukázat, jak jsi dobrý!

Zasmála se a čekala na tebe.

IkarusM

Zpráva

Příspěvek od IkarusM »

Coruscant - Chrám Jedi

Jak si přeješ.

Postavil jsem se naproti ní a aktivoval svůj meč.

Uvidíme jestli jsi tak dobrá jak tvrdíš nevo se jen vytahuješ.

Usmál jsem se a zaujal bojový postoj. Přeměřil jsem si ji pohledem a jen tak jsem na ní mruknul. Pak jsem s pomocí síly vyskočil abych ji zasadil první úder z takovou silou abych ji hned ze začátku odzbrojil tak jak mě to učil mistr Tudrek.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant - Chrám Jedi

Dívka stála klidně a sebejistě, a tak tvůj první velice tvrdý, až dokonce zabijácký, úder zastavila a vykryla svým mečem jen s menšími potížemi. Potom však začala dšlat potíže ona tobě, když začala velice rychle útočit ze všech stran a pohybovat se s využitím Síly daleko rychleji, než bys čekal. Občas svoje útoky oživila nějakým tím saltem a přemetem a tím, jak jsi musel rychle celkme silné údery vykrývat, jsi začal být trochu udýchaný a hlavně velice zaneprázdněný a téměř neschopný vlastního útoku. Ta dobrá zpráva byla, že jí takový styl boje taky musel hodně vyčerpávat a byla dost reálná šance, že když tě rychle neporazí, bude příliš unavená na to, aby ti mohla potom dál vzdorovat.

IkarusM

Zpráva

Příspěvek od IkarusM »

Coruscant - Chrám Jedi

Je dobrá to se musí nechat ale nemá trpělivost a výdrž.
Prestal jsem uhýbat abych se uklidnil a nabral sílu, vykrýval jsem její údery pouze mečem.
Její styl boje je dobrý ale strašně náročný na výdrž už jsem ji takhle viděl bojovat a v tom je moje výhoda za chvíli se totiž unavi.
Čekal jsem a vůbec jsem se nesnažil útočit aby se vysílila, a pak jsem z ničeho nic zaůtočil jedním výpadem do kterého jsem dal všechnu sílu abych ji odzbrojil.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant - Chrám Jedi

Tvá taktika byla doslova dokonalá. Sice ti holka ještě chvíli svými útoky připravovala horké chvilky, ale vše jsi dokázal odrazit. Když už se na ní začala jasně projevovat únava a také tak trochu zoufalost, zaútočil jsi v nestřežené chvilce tak rychle a silně, že i přes to, že tvou ránu stihla vykrýt, odlétla několik metrů od tebe a praštila se o zeď, po které se hezky svezla až k zemi. Její světelný meč vylétl vysoko do vzduchu a teď padal přímo k tobě. Bylo jasné, že díka už v boji pokračovat nebude, protože se zatím ani nesnažila zvednout, jen na tebe dost hloupě koukala, jako by nevěřila, že jsi vyhrál.

IkarusM

Zpráva

Příspěvek od IkarusM »

Coruscant - Chrám Jedi

Podíval jsem se nahoru a volnou rukou jsem chytli její padajíci meč, oba jsem je současně vypnul a svůj schoval za opasek.

Omlovám nastalo se ti nic? Nechtěl jsem s tedou takhle hodit.

Přistoupil jsem k ní a podal ji ruku abych ji pomohl vstát.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant - Chrám Jedi

Holka se oklepala a přijala tvou podávanou ruku, kterou jsi ji pomohl postavit se na nohy, také si od tebe vzala zpět svůj meč.

To je v pořádku, jsi opravdu docela dobrý.

Přiznala upřímně a doprovodila to příjemným úsměvem, který už nezaváněl ani trochu provokací nebo drzostí. Potom pokračovala.

Slíbila jsem, že ti řeknu své jméno, když mě porazíš, takže jmenuji se Deana Tepera.

Opět svá slova doprovodila milým úsměvem a ty jsi moc nechápal, proč se předtím chovala tak, jak se chovala.

IkarusM

Zpráva

Příspěvek od IkarusM »

Coruscant - Chrám Jedi

Deana to je pěkné jméno, ale musím uznat že jsi mi taky dala zabrat. Skoro tak jako mů mistr, kdybys takhle bojovala dál učité bys mě porazila. Pkud budeš chtít tak si můžeme kdykoli zaténovat,ale už se připozdívá takže by jsme měli rači jít.

Usmál jsem se a pomalu jsem vyrazil ke dveřím.

Najednou se chová úolně jinak. Asi si už předemnou není tak jistá, ale nebudu na to moc myslet. Měl bych se vyspat jsem zvědav co mi zítra řekne mistr.

zastavíl jsem se v půlce místnosti usmál jsem se na ni přes rameno a pokračoval dál.

Deana Tepera fakt pěkné jméno

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant - Chrám Jedi

Děkuji, ale asi budu muset ještě dost trénovat, abych tě příště porazila.

Přitom na tebe drze mrkla, jako že se určitě bude snažit, aby tě přístě dostala do kolen a pak pokračovala.

Máš pravdu, už je pozdě. Takže přeji hodně štěstí, jestli se vydáš někam pryč z chrámu a v jiném případě spolu můžeme kdykoli zajít na trénink.

S těmi slovy a lehkým posunkem, který mohl být zamáváním se s tebou rozloučila a zmizela v chodbách chrámu. Taky ses vydal na svou ubikaci a značně unaven jsi snad téměř okamžitě padl do postele a brzy usnul. Tvůj spolubydlící po celou dobu, kdy ses připravoval ke spánku, meditoval a zřejmě toho nenechal ani potom, cos usnul.


Ráno ses probudil jako obvykle a právě v ten samí moment někdo zabouchal na dveře tvého pokoje. Tvůj spobydlící byl už dávno pryč, i když to bylo celkem nezvyklé.

IkarusM

Zpráva

Příspěvek od IkarusM »

Coruscant - Chrám Jedi

Kdo to jen může být takhle brzy? Žeby mistr? S tím se ale obvykle scházím až po snídani pokud tedy nejsme domluvení.

Vstal jsem podival se z okna. A šel otevřít.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“