Výcvik pro hráče Seto

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
IkarusM

Zpráva

Příspěvek od IkarusM »

Coruscant - budova Senátu

Nenápadně jsem se propletl kolem novinářů a přistoupil k jednomu strážci u bespečnostních dveří.

Promiňte ale musím za senátorem Vialantem dříve neš začne tiskovka, jde o jeho bespečnost. Jsem tu kvůli jeho ochraně na rozkaz rady jedi.

Řekl jsem šeptem aby to mikdo jiný neslyšel, když se podíval nenápadně jsem mu ukázal svůj meč.

Bude lepší kdyš o mě nebudou novináři vědět. Mohlo by to způsobit rozruch.

Promiňte ale mám urgrntní zprávu pro senátora.

Řekl jsem to aby mě bylo dobře slyšet a aby si novináři mysleli že jsem poslíček.

Bylo by nápadné kdymy mě jen tak pustili dovnitř.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant - budova Senátu

Proplétal ses mezi novináři a snažil se být nenápadným, avšak v typickém oblečení a plášti rytířů Jedi bylo těžké zůstat tak nenápadným, jak by sis asi přál. Novináři na tebe podezřívavé koukali a někteří si tě začali natáčet na své zařízení, nikdo z nich se tě však nedvážil nebo nestihl oslovit dřív, než ses dostal ke strážci, který po tvých slovech velice rychle pochopil a odpověděl potichu tvrdým, leč dobrosrdečně znějícím hlasem, který ti k jeho postavě příliš neseděl:

Jistě mistře, pojďte dál. Byl jsem informován, že přijdete.

Přitom naťukal velice rychle bezpečnostní kód na bezpečnostní konzoli u dveří, které se tiše otevřeli a za nimi bylo něco jako malá předsínka ukončená dalšími dveřmi, které se otevřeli hned potom, co jsi vstoupil do předsíňky.

V dalším pokoji, který byl už malý, ale útulně zařízený a měl být něčím, jako přípravnou pro řečníky, jsi již viděl někol osobních strážců, kteří byli stejně oblečení jako ten venku a také bohatě vypadajícího muže, který byl oblečen v typickém rouchu senátorů republikového senátu a právě se upravoval. Okamžitě jsi v něm poznal svůj cíl.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

IkarusM

Zpráva

Příspěvek od IkarusM »

Coruscant - budova Senátu

Prošel jsem kolem stráží a přistoupil k senátorovi.

Dobrý den senátore Vialante jsem Niel Onassi jeden z řádu jedi kteří vás mají cránit. Omlouvám se že tu jsem momentálně sám ale mistr Tudrek má neodkladné povinosti.

Jen doufám že bude dělat co mu řeknem už kvůlu jeho bespečnosti. Ale jak se tak dívám vypadá jako velice inteligentní člověk.

Ještě jedna věc senátore jak vidím chystáte se na tiskovou konferenci ohledně toho útoku. Jsem si vědom že už to nemůžete zrušit ale bylo by dobré kdyby jste tam řekl co možná nejméně. Jak sám víte dosut o útoku skoro nic nevíme bylo by to momentálně velice nebespečné a prosím vůbec se nezmiňujte o tom že vás chrání jedi mohlo by to útočníka vyprovokovat k brutálnějším útokům při kterých by mohlo zemřít mnohem více lidí neš dosud.

Domluvil jsem a čekal co mi ministr odpoví.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant - budova Senátu

Senátor si tě po tvém představení sběžně prohlédl a ty jsi na něm poznal, že jeevidentně rozumný a chápavý člověk. Potom rozvážně, pomalu a klidně promluvil tak, že ti až téměř připomněl styl mluvy některých mistrů Jedi:

Také vám přeji dobrý den rytíři Onassi. Jsem rád, že jste dorazil již teď. Hned se s vámi cítím bezpečněji a jistěji, protože ne, že bych pochyboval o své osobní stráži, ale Jedi je přeci jen Jedi, se všemi těmi zvláštními schopnostmi, které jsou pro obyčejného člověka takřka nepochopitelnými.

Senátor se na chvíli odmlčel a dál si poupravil svůj oděv. Následně odpověděl trochu omluvným a v druhé části tázavým tónem.

Musím říct vše co mám v plánu, ale nebojte, nebude to příliš dlouhé. Ale nerozumím tomu, proč bych se neměl zmiňovat o vaší ochraně, kterou mi budete poskytovat. To by přeci toho útočníka mohlo odradit. Rytíři Jedi jsou přeci uznáváni a obává se jich kde jaký kriminální živel nebo snad ne?

Na další chvíli se odmlčel a zdálo se, že se jich chystá jít na tiskovou konferenci, když ještě naposledy dodal:

Tady velitel mé osobní stráže Buho vám řekne všechny známé podrobnosti o útoku na mou osobu, pokud je ještě neznáte, ale y toho bohužel také moc nevíme.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

IkarusM

Zpráva

Příspěvek od IkarusM »

Coruscant - budova Senátu

Máte pravdu v tom co říkate ale musíte si uvědomit že rytíři jedi nejsou porádková síla. Jsme ochrání míru a taky nesmíte zapomínat že jediové jsou jen lidi nejsou nesmrtelní a podle mě si to útočník velice dobře uvědomuje a jak jsem již řekl mohlo by ho to vyprovokovat, proto si myslim že bude nejlepší kdyš se o tom nebude moc vědět, doufám že mě chápete.

Poodstoupil jsem senátorovi z cesty aby mohl projít.

Mám takový dojem že novináři jsou už netrpěliví nebojte budu celou dobu hned za vami.

Možná bych měl zůstat tady a počkat na ministra. ale co kdyš je útočník nezy novináři? Ikdyš pochybuji že by zaůtočil v budově senátu plné strážců ale radši neponechám nic náhodě.

Počkal jsem až senátor prošel a postavil jsem se hned za bespečnostní dveře kdyby se náhodou něco stalo.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant - budova Senátu

Dobře, chápu vás mistře, tak bude možná lepší, když počkáte zde, protože od těch nvinářů mi jistě nic nehrozí.

Reagoval senátor na to, že chceš zůstat v "utajení" a vydal se vstříc novinářům. V patách mu bylo několik jeho strážců, ale velitel, na kterého tě prve odkázal zůstal a když ses chtěl vidat za senátorem, tak tě zastavil slovy:

Mistře Jedii, tady se pan senátorovi nemůže nic stát, jistě byste se radši seznámil s tím, co se stalo při prvním útoku na jeho osobu, než poslouchal nicněříkající spousty slov pro novináře.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

IkarusM

Zpráva

Příspěvek od IkarusM »

Coruscant - budova Senátu

O co mu jde?

Nenápadně jsem si velitele prohlédl.

Ale to je v pořádku jsem tu přece hlavně kvůli senátorovi a jeho ochraně, je sice nepravděpodobné že by se tu nekdo o něco pokusil, ale chci mít sto procentní jistotu. A pokud jse o ten útok tak o tom mi múžete povědět až bude senátor v bespečí.

Pronesl jsem s klidem a prošel kolem něj. Postavil jsem se hned za bespečnostní dveře tak aby mě nebylo vidět a poslouchal jsem co se bude dít.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant - budova Senátu

Velitel ochranky jen pokrčil rameny a nechal tě projít do konferenčního sálu, kde právě senátor začínal hovořit. Všichni novináři se zdály být celkem slušní (na novináře) a nezdálo se, že by kdokoli z nich mohl nebo chtěl na senátora zaútočit. Krom toho bylo v sálu i mnoho mužů ochranky, ktaže by to stejně bylo celkem těžko proveditelné. Postavil ses těsně za dveře a snažil se být nenápadný, což se ti dařilo, protože se všichni starali jen o senátora, která začal mluvil a odpovdat na otázky novinářů. Všechno slova ti splývala, protože jsi v nich neslyšel nic jiného než únavné a vyčerpávající řeči, které stejně novinářům neřekli víc než "Dobrý den, jsem rád že jste přišli a teď zas můžete jít."Po hodinové tiskové konferenci, ze které novináři neodcházeli s více informace než přišli, se k tobě vrátil senátor zpět, byl teď evidentně celkem unavený a prohlásil:

Tak to bychom měli, teď bych rád vyrazil do svého apartmánu, jestli nic nenamítáte.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

IkarusM

Zpráva

Příspěvek od IkarusM »

Coruscant - budova Senátu

Ale vůbec ne vpořádku tamvám alespoň nic nehrozí já se pak budu soustředit na to abych odhalil toho útočnáka pokud nic nenamítáte

Přistoupil jsem k veliteli stráži.

Musím eskortovat senátora do jeho apartmánu pak se vrátím a promluvíme si o tom útoku.

Poodstoupil jsem a kývl na ministra že můžemne jít.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant - budova Senátu

Výborně, tak tedy pojďme, můj apartmán se nachází jen pár bloků odsud. Můžeme jet mým speederem, který mám v hangáru nebo máte jiný návrh?

Zeptá se tě senátor a tou dobou už vykračuje ven z konferenční místnosti dveřmi, kterými před chvílí odešli disciplinovaně všichni novináři. Velitel ochranky jde evidentně s vámi, takže nijak zvlášť nereagoval na tvou poznámku jeho směrem a bylo vidět, že je smířen s tím, že tě bude informovat o útoku až posléze. Také jeho výraz napovídal něco o jeho smýšlení o tobě.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

IkarusM

Zpráva

Příspěvek od IkarusM »

Coruscant - budova Senátu

Ale vůbec ne to je v pořádku.

S těmito slovy jsem se vydal rovnou za senátorem.

Ten velitel se mi nezdá. Proč nechtěl abych hlídal senátora během te tiskovky? Že by on byl ten ůtočník? Že by byl podplacený? Ne spíš si je jistý sými lidni navíc je ze senátorem skoro pořád a měl by dost času ho odstranit, ale v každém případě si na něj dám pozor.

Cestou jsem se otočil k veliteli.

Pormiňte ale nyslím si že není důvod abyste šel s námi, určitě máte spoustu práce a jsem si jistý že dokážu senátora ocránit a až bude v bespečí tak vás najdu pokud nebude senátor proti.

0točil jsem se na senátora a čekal co odpoví

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant - budova Senátu

Velitel stráží i senátor svorně porkčili rameny na tvé přání, aby vás velitel stráží nedoprovodil a dál to slovně nerozebírali, i když na obou bylo jasně vidět, že příliš nerozumí tvému počínání, avšak zároveň jsi viděl, že ti plně důvěřují a respektují tě. Poté velitel stráží senátorovi i tobě zasalutoval a vydal se opačným směrem, než jste měli namířeno vy - tudíž do hangáru.

Bez problémů jste brzy dorazili do hangáru až ke krásnému a luxusnímu speederu, který patřil samozřejmě senátorovi, kterým svým pohledem nadhodil otázku, zda chceš řídit ty nebo to má vzít některý ze dvou jeho mužů, kteří vás doprovázeli. Potom tento pohled doplnil ještě jasnou otázkou:

Chcete řídit vy nebo může někdo z mých mužů?
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

IkarusM

Zpráva

Příspěvek od IkarusM »

Coruscant - budova Senátu

Podíval jsem se na speeder a v duchu jsem měl úsměv od ucha k uchu.

Pokud to nebude vadit vaším mužům tak bych to vzal do ruky já sám.

Sedl jsem si na místo řidiče počkal jsem až všichni nastoupí a nastartoval. Přádně jsem prtůroval a otočil se na senátora.

Nebude vám vadit kdyš na to malinko šlápnu ?

A než stačil senátor odpovědět sešlápl jsem plyn na maximum a plnou rychlostí vyletěl z hangáru budovy senátu rovnou k senátorově apartmánu.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant - budova Senátu

Nikdo neměl námitek proti tomu, abys řídil, a tak se rychle všichni usadili do speederu, který jsi už tůraval a když jsi prudce vystartoval, tak se senátor zdál trochu nesvůj. Na plný plyn jste si to svištěli směrem k apartmánové senátní budově, která byla celkem nedaleko a kde měl senátor své ubytování. Zručně ses vyhýbal všem ostatním dopravním prostředkům ulicí se pohybujících a již jste se blížili k místu určení, když jsi náhle zaslechl střelbu z blasterů jen velice blízko za tebou brzy potom zahlédl i jak kolem vás svištěli barevnévýboje, které však netrefili prozatím nikoho z vás.

Sakra! Někdo po nás střílí!

Okomentoval dění jeden ze senátorových ochránců a oba dva se zřejmě otočili a začali palbu opětovat. Ty ses také stihl ohlédnout a viděls, že naprosto evidentně vás pronásledují dva speedery, ze kterých po vás salvách střílí několik podivných existencí. Brzy jeden ze senátorových mužů dostal zásah a rána ho vyhodila z plavidla a jeho mrtvé tělo nezadržitelně padalo dolů, k povrchu Coruscantu, kde si na něm zřejmě pochutná všechna možná havěť, která tam žije.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

IkarusM

Zpráva

Příspěvek od IkarusM »

Coruscant

Ohlédl jsem se a potom se podívaal na senátora.

Senátore schovejte se a dežte hlavu dole co to pujde pokusím se je střást.

Vletěl jsem rovnou do prostisměru snažil jsem se vyhýbat střelám a všemu co letělo proti nám.

Krucinál nečekal jsem že se něco semele takhle brzy, nejdřív musím dostat senátora do bespečí ale jak ? Mistr by je setřásl jedna dvě. Schválně uvidíme co umíte.

Z ničeho nic jsem přitáhmul manevrovací klapky a přešel do takřka kolmého stoupání.

Teď by se mistrova pomoc hodila.

Senátore nemáte u sebe nějaký komunikátor?

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“