Výcvik pro padawana Larsa Pul

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Výcvik pro padawana Larsa Pul

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - Hájek

Byl klidný den.Na Dantooinské obloze lehce svítilo slunce a dodávalo příjemné teplé klima.Kolem byl klid, sem tam tudy prošel nějaký Kathský pes, ale nevšímal si tě.V hájku jsi trávil celkem dost času a psi si na tebe už celkem zvykli.Zničeho nic se ale oszval křik a palba.Kathští psi se vylekali a utekli, ale před tebou proběhl jeden z farmářů následován palbou z opakovaček, lehkých, jak už sis mohl všimnout.Farmář byl vystrašený a palbu vracel jen malým ručním blasterem a pronásledovatelé se objevili - Mandaloriané a Durosští lovci.Nějak si tě nevšimli a proběhli kolem, když jeden duros to dostal do ramene a zařval bolestí.Mandaloriané byli jen dva a durosové tři.Durosové byli vyzbrojení jen puškami, byli pro tebe poměrně jednoduchý cíl, ale mandaloriani byli vyzbrojeni opakovačkami a taky měl každý po vibromeči.

POMOC,Pomozte mi někdo!!!
Tady ti nikdo nepomůže, bojuj jako muž a neschovávej se ty zbabělče!


Zaječel Mandalorian
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Dantooine, hájek
Zbabělče?!
Ozvu se za Mandaloriany.
Zbabělče?! To říká někdo kdo potřebuje na jednoho bezbraného farmáře čtyři kamarádíčky? To je ta Mandalorianská "čest"?
A vezmu do ruky svůj meč vyrobený z řidítka speederu.
V rámci Mandalorianských zákonů tě vyzívám na souboj. Vyber si s čím se bude bojovat.
Řeknu,připravím se a neujde mi to jak si prohlíží můj krk.
Jako všichni. To by mě zajímalo jestli tu výzvu přijme.
Pomyslím si.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - hájek

Mandaloriani, Durosové i farmář se na tebe udiveně podívají.Nikdo si tě až do této doby nevšiml, každý si tě však prohlížel jinak.Farmář na tebe hleděl s oddychem a radostí, že se objevil někdo, kdo mu pomůže.Vlastně si uvědomil, že ani nechápe, proč ho ti modří magoři honí.Durosové, kteří rádi šikanovali, pokud měli pořádnou partu se najednou pohlédli dosti bázlivě.S Jedii nebojovali nejraději, věděli o nich, že to jsou velice zdatní bojovníci a navíc si pomáhají tou Sílou.
A bojechtiví Mandaloriani se na tebe podívali s dychtivostí.Už dlouho je nepotkala pořádná výzva a tys pro ně byl skvělý protivník.Když jsi jednoho z nich vyzval na souboj, usmál se pod svou helmou, vystoupil z řady a vytasil meč.

Bude zábava, mimochodem, nemáš mi co říkat o cti!

Na téma čest byli mandaloriani velice hákliví, protože po válce to byla asi jediná věc, která jim zbyla a taky to vždy byl nejvyšší zákon těchto bojovníků.Pro čest byli schopní položit život, ale i zabíjet.A tos moc dobře věděl.Mandalorian na tebe zaútočil a tys musel obdivovat propracovanost jejich bojového stylu, kterým by tě možná dokázal dostat do úzkých, kdyby sis nedal pozor.Mandaloriani byli tvrdým soupeřem i pro Jedie, stejně tak i pro Sithy, a ri s nimi mají mnohem bohatější zkušenosti, vezmeme-li v úvahu, že většina Sithů jsou vlastně Jedijští křižáci z Mandalorianských válek.Jeho útok byl veden ta tvou hlavu a když jsi to vykryl provedl sled rychlých výpadů.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Dantooine,hájek
Snažím se vykrývat protivníkovy rány a zatím mi to docela stáhnu si světelný meč na jednu čepel a zaujmu klasický postoj formy Ataru.
Ajaj to jsem ho trochu podcenil.
Proč to děláte? Kam jste zahodili všechnu tu čest?
Zeptám se potom co mě Mandalorian odhodí o metr dál.
Promiňte ale útočit v pěti na farmáře co drží zbraň podruhý v životě mi nepřijde moc čestný. Neterorizujte ty lidi odejděte dělat něco užitečného nebo se připojte ke svým. Zprávy z Onderonu tvrdí že na Dxunu byli spatřeni nějací Mandaloriané. Tak toho nechte!
Řeknu Mandalorianům a čekám na jejich reakci.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine

Mandalorianova touha po boji se najednou proměnila v hrůzný vztek.Stále mu ten Jedi mluvil do věcí, do kterých mu nic nebylo a neustále mu to lezlo na nervy.Nakonec ho úplně dožralo, když jsi řekl, aby se vrátili ke svým.Tohle jeho protivník přehnal, Jediové je rozpráší po celé galaxii a potom mu řeknou, ať je jde hledat.Zuřivě zaútočil a začal tě dostávat do úzkých.Jeho vztek se začínal rovnat vzteku Sithů, což tě děsilo.Nakonec zařval:

NEMÁŠ MI CO MLUVIT DO CTI JEDII!!!O mandalorianech na Duxu nic nevím, slyšel jsem jen o nějakém, který si vydělává v bojové aréně na Tarisu, ale jinak jsem o nich moc neslyšel.Co mi to tu chceš namluvit?!Tenhle souboj nemá smysl, v tomhle ohledu má ten Jedi pravdu, najdeme si silnější soupeře, zítra ráno odlétáme.

Oznámil Mandalorian a chvilku potom zabil Durosy, které jim pomáhali.

Tihle nejedou.

Řekl suše a odešel.
_____________________________________________________________
Promiň, ale v době, kdy Canderous shromáždil Mandaloriany na Duxu, už nestála Enkláva, takže tam teď žádní nejsou.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Dantooine,hájek
Výborně tohle je čest.
Pochválím Mandaloriany a zakroutím hlavou nad zabitím Durosů.
Jen doufám že jsem je neposlal zabíjet farmáře na Tatooine.
Pomyslím si.
Nemáš zač dobrý člověče. Jdi zpátky domů a obdělávej dál pole. Aspoň na nějakou dobu budeš mít klid.
Řeknu děkujícímu farmáři.
No,pro dnešek mám hájku dost. Jdu zpátky do Enklávy.
A vydám se zpět.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - hájek

Když ses zase zmínil o mandalorianské cti, bojovník tě potichu poslal do Banthí prdele, ale odkráčel pryč.Farmář na tebe s úlevou pohleděl a vyjádřil ti svůj vděk, tys ale řekl, že díků netřeba a tak se farmář zatvářil ještě vděčněji.

Nemůžu uvěřit tomu štěstí, že vás tady máme, díky bohu za tuhle Enklávu.

Pronesl a odešel.Ty ses vrátil do Enklávy.Na nádvoří znovu bylo rušno, jako obvykle.Před ním stál onen pověstný rodianský obchodník se "zvláštním posláním", jak o sobě rád říkal, ale prodával zbraně, které se ovšem vždy hodily.I když tu byla Enkláva, rytíři Jedi nemohli zabránit všem vraždám, které se mohly přihodit a tak dost lidí možnost nakoupit nějakou bojovou výstroj jen vítali.Vešel jsi dovnitř a uvítal tě protokolární droid stojící u vchodu.

Dobrý den mistře Pule, mám vám vzkázat, že by vás ráda viděla Rada.

Pronesl droid a potom už si tě nevšímal.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Dantooine, Enkláva rytířů Jedi
Mistře! To zní dobře.
Pousměju se a zamířím do místnosti rady. Na nádvoří se stromem obcházejí spousta Jediů a padwanů jako obvykle.
Projdu několika chodbami až dojdu k místnosti rady. Jsou tam všichni mistři.
Dobrý den mistři. Přáli jste si mě vidět?
Řeknu a ukloním se.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - Enkláva rytířů Jedi

Vešel jsi do prostorné kruhové místnosti.U velké části stěny stálo mnoho židlí, na většině ale nikdo neseděl, většinou se používaly k nějakým zvláštním setkáním, aby mohli všichni pohodlně sedět.Z místnosti vedly ještě jedny dveře, a to do výcvikové místnosti.Ve stropě taky byl velký válec, který byl vlastně otvorem, kterým se dala sledovat obloha.V místnosti stály čtyři postavy:
Vysoký černý muž v hnědém rouchu - Mistr Dorak, zprávce Dantooinských archívů,
Twi´lek s růžovou pletí a v modrém rouchu.Známý tím, že byl jedním z mistrů Dartha Revana - Mistr Zhar Lestin,
Zelený mužík malých rozměrů, které však naprosto kontrastovaly s jeho moudrostí, a vlídným úsměvem - Mistr Vandar Tokare,
a v neposlední řadě taky vysoký muž s řídnoucími šedivými vlasy, v rudém rouchu a naprosto opačným výrazem, jaký měl mistr Vandar - Mistr Vrook.
Všichni na tebe upřeně hleděli, což tě trochu znervózňovalo, ale nervozita tě záhy přešla, protože až na Vrooka, se všechny výrazy změnily v úsměv, jen výraz mistra Vrooka byl neutrální, nikoliv nevraživý, což ovšem bylo také celkem slušné zlepšení.
Mistr Vandar se zatím koukal do otvoru ve stropě a sledoval oblohu, potom se ale ujmul slova:

Padawane, od jednoho farmáře se mi doneslo, žes mu zachránil život a utkal ses s nějakými Mandaloriany a Durosy a přesvědčil je, aby se vrátili a pokusili se najít své souputníky, místo aby terorizavali zdejší obyvatelstvo.Pochybuji sice, že to byli všichni Dantooinští Mandaloriané, ale i tak jsi mnoha farmářům ulehčil život, za což ti jménem onoho farmáře i Rady děkuju.

Řekl mistr, najednou se ti však v hlavě rozlehla ukrutná bolest a tys padl k zemi.Když jsi na chvíli hlavu zvedl, zjistil jsi, že na zemi klečí úplně všichni a najednou jsi uslyšel křik mnoha hlasů.Všichni cítili to samé - porucha v Síle.Mistři zvedli hlavu a jejich výraz se změnil ve vyděšený.Mistr Zhar okamžitě zařval:

TO JSOU SITHOVÉ!!!RYCHLE, MUSÍME EVAKUOVAT ENKLÁVU!!!

Potom se rozběhl a vytáhnul svůj světelný meč, nezapnul ho ale zatím.
Mistr Vrook se rozběhl na nádvoří a začal tam hledat různé Jedie i obyvatele, kteří byli poblíž, mistr Dorak se začal domlouvat s nějakým padawanem, který do místnosti přišel chvíli po tobě, ten po chvilce odběhl, neměl jsi tušení kam.Mistr Vrook se na chvíli začal s Dorakem o něčem dohadovat a potom vyběhl ven.Mistr Dorak přišel k tobě a řekl ti:

Mistr Vandar nezvládne sám evakuovat nádvoří, jdi mu pomoct!Já se postarám o chod evakuace vevnitř.

Potom zase odběhl.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Dantoine,Enkláva rytířů Jedi
V rychlosti se trochu ukloním a pak jak nejrychleji mi to krk dovolí běžím k nádvoří. Když tam doběhnu spatřím totální chaos.
A sakra! Co se to k čertu děje? Co tu dělají Sithové? No na to bude čas potom teď musím pomoci mistru Vandarovi.
Zahlédnu mistra Vandara v hloučku Jediů kterým zřejmě udílí pokyny.
Támhle je mistr Telon.
Zahlédnu svého mistra jak evakuuje padawany. Rozeběhnu se k němu.
MISTŘE?! CO SE TO PRO SÍLU DĚJE?!
Snažím se překřičet nastálou vřavu.
Mistr má ale dost práce a nevšímá si mně. Zamířím k hloučku Jediů s mistrem Vandarem.
Všichni Jediové se zrovna rozeběhli a mistr Vandar skoro také když ho zastavím.
Mistře s čím mám pomoci?

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - Enkláva

Sithové pálili ze svých palubních děl a v okolí Enklávy činili své dílo zkázy.Dlažební kostky, ale i stohy hlíny létaly vzduchem a mnohdy zasahovaly osadníky i padawany, ale mistry.Mistr Vandar vedl evakuaci docela dobře, ale lidí tady bylo moc, navíc evakuačních lodí bylo jen pět a tak nemohl vzít všechny osadníky, kteří se sem hrnuli.Ti bohatší už odletěli ve svých lodích, chudí to nakonec vzdali a vrátili se do osad, kde by ještě mohly být nějaké lodě.Mistr Vandar ti rychle odpověděl:

Ano, je tady mnoho osadníků, kteří chtějí letět s námi, ale nemáme pro ně místo, snaž se mi pomoct zabránit jim v přístupu do Enklávy.Za nádvořím stojí speedry, nasedni do jednoho z nich a odvez osadníky do měst, tam by měly být větší transporty, do kterých by se vešly.Evakuace bude trvat ještě dlouho, takže bys to měl stihnout.V jednom doku potom mám soukromou stíhačku, tak potom odletíš s ní a připojíš se ke karavaně Jediů o systé dál, tady to nebude bezpečné.JDI!

Mistr Vandar už dlouho nebyl takhle rozrušený a bylo vidět, že to myslí smrtelně vážně.Mezi Jedii se však tlačily spousty osadníků a tak jsi měl dost práce.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Dantooine, Enkláva Jedi
Dobře mistře!
Řeknu než mistr Vandar odběhne.
Všichni kdo nechtějí být umačkáni davem pojďte ke mně.
Načež se ke mně připojí malá skupinka osadníků. Vyběhnu s nim z nádvoří a vedu je k zadním dveřím Enklávy. Po chvíli tam doběhneme a já otevřu dveře. Najednou se vyvalí hromada osadníků.
STÁT! V transportech Enklávy již není místo! Avšak pro rodinu Matalů a rodinu Sandralů přiletělo víc transportů než je třeba. Zpátky do Speederů a jedem tam. Shromáždění se koná v sektoru Bimmiel.
Zavřu dveře a otočím se k matce s dítětem a asi s pětiletým chlapcem.
Vy jedete se mnou.
Pomůžu matce a tomu chlapci do Speederu.
Když jsem se dotknul toho chlapce ucítil jsem Sílu. Vlezl jsem do Speederu a zavolal.
Dobře. Startujem! Kdo tu chce zůstat může.
A nastartuji Speeder.
Hmm v tom chlapci je Síla. Promluvím so o něm s mistry.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine

Letěli jste ve speedru pláněmi na Dantooine a snažili se najít dok, ve kterém by ještě byla nějaká úniková loď.Lidé pobíhali dokola a ječeli.Panika zasáhla celou planetu, dost lidí ale zůstalo v osadách.Když si tě všimli, posavili se ti před Speeder.

Rytíři Jedi, potřebujeme vaši pomoc, Sithové na nás zaútočili, vyslali své vojsko vedené několika Temnými Jedii a vedou neúprosně do centra, kde je největší záchranná loď.Ta už je taky jediná ve městě, nevím jak na Dantooine, ale tady rozhodně.Pomůžeme vám dostat se pryč, když vy nám pomůžete Sithy zdržet, než se všichni evakuují.Jeden rytíř Jedi nám pomáhá, ale Sithské jednotky prorazily jednou z nejdůležitějších ulic a zabily nám vůdce - Jedie, potřebujeme pomoc nebo selžeme.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Dantooine, osada
Dobře. Všichni kdo umějí s blasterem vojáci, lovci atakdále ať jdou se mnou. Probojujeme se těma Sithskejma bastardama. Potřebuji vědět kolik asi zbývá Temných Jediů a kde je ten přežívající Jedi.
Sakra tohle bude ostrý. Doufám že to přežijou všichni osadníci.
Ženy a děti tady počkají.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine

Po tvém proslovu se k vám přidalo asi na padesát různých vojáků.Většina však vypadala poměrně zkušeně na to, že na to, jak často se na Dantooine bojovalo.Co tě ale překvapilo bylo, že se na tvou stranu postavili i Mandaloriané.Jejich vůdce, ten, s kým jsi bojoval v hájku tě pozdravil.

Buď zdráv rytíři, nedávno jsi mě poslal, abych se spojil s ostatními Mandaloriany.Ty jsem bohužel nenašel.Jen pár členů svého klanu, ale bude pro mě čest stát po tvém boku v boji proti Sithům.

Brzy se ukázalo, že to byl jen ten klan a brzy se tedy přidala další padesátka obránců trochu překvapených jejich přítomností.Potom k tobě přišel ten, který k tobě promlouval o situaci.

Pane, Temní Jediové už tam žádní nejsou, odletěli někam, ale přesto je tady asi 500 sithských vojáků seskládaných ze dvou jednotek a to jich obránci už dost pobili.Půjdeme táhlou ulicí vedoucí přímo do centra.Sithové už dost domů proměnili v pláně a tak půjdeme celkem dlouho kolem trosek, tam to bude jednodušší, ale potom vejdem do ulic, kde už budou ostřelovači, což bude problém.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“