Výcvik pro hráče Zeike-kal

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zeike-kal

Příspěvek od Zeike-kal »

Enkláva Jedi - můj pokoj:

Krátce jsem s trénováním přestal, a porozhlédl se po svém pokoji.

Nic nového ani zvláštního.

Pokoj vypadal přesně tak, jak jsme ho nechal, když jsem odcházel. Vrátil jsem se zpátky k trénování. Po nějaké době, kdy už byla za okny pořádná tma, vešel do mého pokoje mistr Fox.

Dobrý večer. Já věděl, že vás tam zdrží. Počkat, jak to můžou tušit?? Vždyť jsem nic neprozradil, nebo o tom aspoň nevím.

Teda to snad není možný! Sakra, budu si muset dávat pozor.

Mistr se mě zeptal, co si myslím o Mandalorianech.

No, tak nic moc o nich nevím. Slyšel jsem, že jen byly v nedávné válce Exara Kuna, ale ne na straně Republiky. O těchto nových Mandalorianech nevím zhola nic. Ale co se jim musí nechat, je to, že napadli Republiku zrovna v nejlepší chvíli, úplně nepřipravenou. Jsem velice zvědavý, jestli se Řád zapojí do války, i když o tom celkem pochybuji. Nevěřím, že by se chtěli nechat zatáhnout do dalšího konfliktu, ale kdoví, třeba Rada odhlasuje podporu Republice. Ale je tu možnost, že se Řád do války nezapojí, co byste dělal pak?? Šel by jste do války proti vůli Rady, nebo nešel a podřídil se Radě?? Já bych tedy šel do války i proti vůli Rady. Chci pomoct Republice, al nevím, co by na to řekla Rada, kdybych se vypravil do války. Prosím, potřebuji znát váš názor.

Opět se mě zdárně dařilo mistra vyzpovídat. Nejvíce mě však zajímal jeho názor na Mandaloriany.

A ještě jedna otázečka, co si o Mandalorianech myslíte vy??

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Enkláva Jedi - tvůj pokoj:

Nemusíš si dělat starosti, myslím si, že nebudou na nás nijak tlačit.
Řekne Mistr Fox, když si všimne tvého výrazu.
Zatímco si pak mluvil, přešel k oknu a krátce z něj vyhlédl na zelené Dantooinské pláně.
Nelíbí se mi to, vůbec se mi to nelíbí. Rada nad tím, zda-li se má Řád zapojit do války či ne, váha proto, že může existovat nějaká jiná mnohem nebezpečnější hrozba, alespoň tak mi to bylo řečeno.
Na chvíli se odmlčel, aby sis to mohl srovnat v hlavě a pak pokračoval.
Pokud by se ale rozhodla, že Řád nepůjde do války, poslechl bych, přestože bych nesouhlasil, protože věřím v její moudrost.
A co se týče tvé touhy pomoct Republice - nebudu ti v tom bránit, pokud by ses tak rozhodl, ale to neznamená, že bych ti nic na to neřekl. Neuspěchej své rozhodnutí - někdy bývá uspěchané rozhodnutí hroší, než špatné. Za druhé si dej pozor, aby jsi nepřecenil své síly a za třetí...

Odmlčel se jako by hledal správná slova.
...A za třetí se mi nelíbí v kombinaci s tvými vizemi.
Chvíli nechá tu větu viset ve vzduchu a pak změní téma.
Už je docela pozdě a ty musíš být určitě unavený, takže tě už nebudu rušit. Co bys říkal na malý trénink zítra v sedm?
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Zeike-kal

Příspěvek od Zeike-kal »

Enkláva Jedi - můj pokoj:

Ne, to nebudu.
Mistr mě odhlail část z toho co mu řekla Hlavní Rada, a to bylo to, že za touto mandalorianskou hrozbou je zřejmě něco jiného

Myslíte Sithy?? Ale vždyť ti už se neukázaly od..... nó od doby Exara Kuna. Ale kdo ví, mohou se zas objevit.
No uvidíme co by se stalo. Třeba se Řád rozhodne zapojit do války. Já teda v to pevně věřím, ale když ne, no, to budu řešit až potom.


No ještě aby to tak, aby mně někdo bránil v rozhodnutí, to by něco uviděl.

Věřte mi, neudělám žádné uspěchané rozhodnutí. Pokusím se nepřecenti své síly, ale kdybych to udělal, byl bych hlupák. Bojovat proti neznámému nepřítely a přeceňovat své síly se rovná smrti.

Foxovi se nelíbila tato hrozba Mandalorianů a mých vizí, ostatně ani mně se to moc nezamlouvalo. Měl jsem během dvou dnů vize, jež odhalovali až mnoho z budoucnosti, teda vlastně z přítomnosti. Chvíli jsem o tom ještě dumal a vymýšlel různé teorie, ale pak už jsem se na to vzykašlal a mistr změnil téma, a zeptal se mě, jestli bych si nedal malý trénink zítra v 7 hodin ráno.

No už jsem celkem unavený, celý tenhle den byl pro mě náročný a pro vás jistě také. A zítra s tím tréninkem, přijďte včas, řeknu s humorem v hlase.

No, už vás nebudu otraovovat svýma otázkama a přeji vám dobrou noc.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Tímto uzavírám tvůj výcvik. Omlouvám se za dlouhé prodlevy mezi mými příspěvky. Hodnocení a misi se pokusím udělat co nejdřív. Pokud máš nějaké připomínky ap. máš teď prostor.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Vedl: Cartr, Lukin013 a R.O.F.L
Hodnocení:
Tvar příspěvků: Alespoň co se týče části, kterou jsem vedl já, tak téměř vždy jsi měl příspěvky nadprůměrně dlouhé, ale za to plné spousty pravopisných chyb, spousty překlepů ap.; jakoby jsi to psal ve spěchu. Navíc jsem měl občas pocit, jako by jsi jen opisoval co jsem napsal. Co se mi dále nelíbilo byl fakt, že jsi neustále všechno psal spíše hovorově (ňák, místo mi psal mě ap.), ale snažil jsem se to tolerovat.

Chování charakteru:
Tady to ze začátku trochu skřípalo, protože bez nějakých dřívějších náznaků, nebo alespoň bez nějaké spouštěcího momentu jsi začal najednou všechny kolem sebe nenávidět a obviňovat, ale naštěstí jsi se pak zase vrátil zpátky do kolejí zbrklého padawana s problémy s ,,klidným spánkem", kde už to moc neskřípalo.
Často mi chybělo nějaké hlubší zamyšlení, ať už nad tvým postupem, nebo prostě jen tak nad nějakou důležitou věcí.

Postup v příběhu: Sem tam jsi se sice snažil předběhnout děj, ale jinak to bylo většinou v pořádku.

Reakce na podněty: Tady to bylo celkem v pořádku, většinou jsi dělal co jsem chtěl.

Využití Síly: Sílu jsi až zas tak moc nevyužíval, tedy až na ty vize, které se ale nepočítají.

SHRNUTÍ: Celkově to hodnotím jako trošku nadprůměrný výcvik, čili nějakých 6,5 bodů z 10

Následky výcviku
+ Zlepšení zacházení se světelným mečem
+ Zvýšena náchylnost ke spontálním vizím
+ Upevněn vztah s Mitrem Foxem
+- Známost s údajným Vykonavatelem Ryenem Averym
- Drobný pokles důvěry Rady ve tvou osobu

LOCK
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“