Výcvik pro hráče Zeike-kal

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Loď - hyperprostor :

Po dlouhém přemýšlení a spoustě neúspěšných pokusů jsi konečně přišel na odpověď. Rychle jsi zadal těch pár písmen, aby jsi konečně uviděl vytoužený nápis Přístup povolen.
Ukázalo se že obsah nevypadal tak lákavě, než když byl zaheslován, neboť datakarta obsahovala pouze jednu zprávu.

Kód: Vybrat vše

Zeiku, vím, že tě pod dnešní noci trápí spousta otázek a že ti na všechny nebudu schopen odpovědět.
Nesnaž se nijak zabránit tomu, aby se ty vize uskutečnily, protože to pouze povede k jejich vyplnění.
Planetou, jejíž napadení Mandaloriany jsi byl svědkem, byl Onderon, ale neříkej nikomu, že to víš. 
Také se za žádnou cenu se nezmiňuj Radě o Vykonavateli. Nemusíš se bát, že se o tom zmíní Cartr, on sám neřekne k tomu nic, pokud na to téma nezačneš ty. Pokud ale budeš nějak donucen o tom mluvit, řekni jim, že to já jsem Vykonavatel, ať už tomu sám věříš či ne. Vím že mě nezklameš 
Ryen Avery
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Zeike-kal

Příspěvek od Zeike-kal »

Loď - hyperprostor :

Takže to byl Ryen kdo mě způsobil tu vizi?? Borec. Jak to dokázal??
Takže ti vojci v modrých zrojích jsou Mandaloriané a ta planeta byla Onderon?? Tohle si musím nechat jen por sebe, musím dodržet že to nikomu neřeknu.


S hlavou plnou myšlenek, jsem šel do kokpitu a nedával jsem na sobě nic znát. Sice jsem byl velmi rozhozen, kdo je ten Vykonavatel, ale nedával jsem to najevo.

Mistře, kdy budeme na Dantooine??

Byl jsem celkem netrpěliv a chtěl jsm už konečně být na Dantoinu.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Loď - hyperprostor:

Neříkej mi, že jsi spal a měl další vizi, protože to by už bylo moc...
Řekl Mistr Fox s úsměvem, když jsi vešel do kokpitu.
Cesta ještě nějakou dobu potrvá, ostatně mezi Dantooinem a Tatooinem je skoro půlka galaxie.
Odpověděl na tvůj dotaz. Poté zvážněl.
Víš, Zeiku, rád bych si s tebou promluvil.
Na chvíli se odmlčel a pak dodal:
O tom, co o mě včera říkal Ryen a také o Ryenovi samotném. Smím?
Podle jeho tónu jsi poznal, že se jen tak neptá, ale doopravdy žádá o svolení. Což už samo o sobě značilo, že ti chce říct něco důležitého.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Zeike-kal

Příspěvek od Zeike-kal »

Loď - hyperprostor:

Ne další vize to není, to se nebojte. No nic, snad to rychle uteče.

He, he. Další vize by mě ani nenaštvala, ani nepřekvapila, spiš už bych to bral s jakousi známkou humoru, že mě Síla prostě jen zkouší, a snaží se mě před něčím varovat.

No tak mohl by jste. ale já vám prvně řeknu k tomu to své, co jsem tak nějak z toho co jste oba dva říkali pochopil.

neptal jsem se ho, ale řekl jsem mu to jako hotovou věc, prostě přímý fakt, že mu o tom něco řeknu.

Takže, jestli se nepletu, kdysi jste byly vy a Ryen nejlepší kamarádi. Dostali jste společnou misi na Corelii, myslímže chytit nějakého Sitha. Pak se tam, ale něco zvrtlo a vy jste ohlásil Radě, že za tu nehodu, či co, může Ryen. Rada ho potom odřízla od Síly, jak jsme však viděli neúspěšně. Nyní mě můžete objasnit celou věc.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Loď - hyperprostor:

Mistr Fox souhlasně přikývl.
Ano, tak by se to dalo velmi stručně říct. A je to pravda, pokud jsi to chtěl potvrdit i ode mě, tedy až na to, že Ryen byl až příliš ,,ušlechtilý" aby vynechal pasáže, které by tě zcela určitě donutily nenávidět jak mě, tak celý Řád.
Na chvíli se odmlčel a pak mluvil dál.
Ale začnu od začátku. Ryen byl svým způsobem skoro jako teď Revan. Měl víc jak skvělé nadaní v Síle, neustále pásl po znalostech a přitom ho nikdo nikdy neoznačil za šprta. Což byl velký úspěch.
Pousmál se.
Seznámili jsme se na jedné hodině Ataru, kdy nás proti sobě v cvičném souboji postavil Mistr, který nás učil. Myslel jsem si tehdy, že to bude jednoduchý souboj. Byl mladší než já a navíc jsem měl v dva roky náskok výcviku v chrámu. Měl to být lehký souboj.
Odmlčel se a pak se širokým úsměvem pokračoval.
Nebudu tě dlouho napínat: Byl to lehký souboj. Ale pro něj. Netrvalo to ani minutu a už jsem ležel odzbrojený na zemi. Stejný stav panoval i v následujících odvetách.
No, a od té doby jsme byli přátelé. Naše přátelství přežilo i dlouhé odloučení v době, kdy jsme se stali padawany. Na Rytíře Jedi jsme byli pasováni nedlouho po sobě, ale Ryen se jím stal o několik měsíců dříve.

Jeho úsměv začal pomalu mizet.
Jakmile ale byl pasován, začal se dostávat do sporů s Radou. Nejednou neposlechl přímý rozkaz Rady, za což si ji z velké části znepřátelil, ačkoliv se všechny jeho činy zpětně ukázaly jako správné. A navíc získával čím dál větší moc a rozhled v Síle, díky čemuž se Rada začala obávat následků, kdyby podlehl temné straně síly.
Znovu se odmlčel, po úsměvu už nebyla žádná památka.
Jeho spory s radou vyvrcholily asi tak půl roku před tím incidentem na Corelii v to památné a zároveň osudové předvolání před Radu. Co začalo jako obyčejné hlášení po misi, se zvrtlo v obrovskou slovní potyčku, až to nakonec vyvrcholilo v pokus Rady vtlouct mu své argumenty přímo do hlavy. Jejich pokus ale skončil fatálním neúspěchem, protože bez zjevných potíží obrátil jejich moc proti sobě samým a jemu se tak naskytl pohled do myslí všech dvanácti nejmocnějších a nejmoudřejších Mistrů Jedi naráz.
Najednou zesmutněl.
Nikdo se nikdy nedozvěděl co uviděl, ale změnilo ho to. Ten poslední půlrok už ani jednou neudělal nic, co by se Radě znelíbilo. Nakonec jsme byli společně vysláni na Corelii, kde jsem měli překazit aktivity jednoho sitha. Tehdy jsem zkusil shodit na něj kousek jedné budovy, ale neodhadl jsem její statiku a polovina budovy se zřítila.
Už dříve jsem si uvědomil, že vedle něho vždycky budu nic. Ve všech ohledech byl lepší než já. Ve všech. On vždycky udělal správnou věc, zatímco já jen dělal vše, jak řekla Rada. Když jsme někoho zachránily, děkovali jen jemu, když jsme někomu pomohli, děkovali jemu, všechny zásluhy byly udělovány jen jemu, zatímco já byl jen jeho stín. A tak jsem využil příležitosti a zradil ho. A bohužel mi Rada uvěřila.

Na tváři se mu objevila slza.
Trvalo mi dlouho, než jsem si uvědomil, že jsem si to všechno jen celou dobu namlouval, ale už bylo pozdě. Protože mi chrám i enkláva na Dantooinu neustále připomínaly mou zradu, začal jsem žít životem poněkud akčnějším, abych na to pořád nemyslel a dlouho nezůstával na jednom místě. O to víc mě šokovalo, když jsem zjistil jaký klid a harmonie je v Ryenovi teď.
Utře si slzu, přičemž se dotkne monoklu a trochu se pousměje.
Přesto si ale myslím, že mi měl udělat něco vážnějšího, než mi jen dát takříkajíc přes držku.
Opět ale zvážněl.
O to víc mě ale šokovalo, když se mi za tu ránu později omluvil a jako bonus mi řekl, nebo spíše ukázal, co se doopravdy stalo, když si tehdy vyslechl rozsudek Rady.
Nakonec si trochu povzdechl, čímž ukončil svou zpověď.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Zeike-kal

Příspěvek od Zeike-kal »

Loď - hyperprostor:

Jako Revan?? ....... aháá, už si vzpomínám! Ten vyjimečný Rytíř Jedi, nepletu se??

Mistr tedy začal povídat.

Takže se seznámili na hodině Ataru?? Já bych si taky myslel, že to bude jednoduchý souboj.

Taky byly téměř zároveň pasováni na Rytíře Jedi, ale Ryen se jim stal o několik měsíců dříve?? Zajímavé věci.

Mistr dále povídal, a já měl velmi udivený výraz, ale také překvapený. Překvapení však bylo celkově příjemné.

Dostával se do sporů s Radou. Stával se mocnější a získával stále větší rozhled v Síle. A Rada se začínala opbávat, co by se stalo, kdyby podlehl Temné straně. Teda na místě Rady, bych se obával stejné věci.

Mistrovi se však začínal vytrácet úsměv. Začínal jsem se obávat, že teď přijde to špatné.

Jeho spory s Radou vyvrcholili zhruba půl před Corelií??? Čím více se toho dozvídám o Ryenovi, tím více mě to překvapuje. Co přijde dál??

Jak mi Fox řekl, Rada se mu doslova pokusila natlouct jejich argumenty přímo do hlavy Ryena. Ale v tom se to nějak zvrtlo. Ryenovi se podařilo obrátit moc mistrů proti nim a díky tomu se mu naskytl pohled do myslí všech 12 nejmoudřejších a nejsilnějších mistrů Rady.

Sakra jak se mu to podařilo?? Tomu se mi nechcevěřit, že by se mu podařilo prolomit obrany 12 nejlepších a nejmoudřejších mistrů Rady. Síla při něm musela setsakra stát, aby se mu podařil tenhle kousek. No, jsem zvědav co bude dál.

Fox dále vyprávěl. Konečně se dostal k tomu incidentu na Corelii.

Tak a je to tady. Teď se dozvím tu pravdu.

fox mi řekl, že od té dovy co pronikl do hlav mistrů, ten zbylý půlrok před Corelií neudělal nic, co by se znelíbilo Radě. Pak přišla ta mise na Corelii.

Chtěl strhnout kousek budovy, ale neúspěšně. Místo toho se strhla polovina budovy. A pak byly předvoláni před Radu. Jo tak teď to přijde. Teď přijde asi ta chvíle kdy ho zradí.

A taky, že přišla. Fox už dlouho předtím věděl, že vedle Ryena bude nic. Když někoho zachránili, díky patřily Ryenovy. Pipadal si jako stín. Pak se mu naskytla příležitost. A ke vší smůle, Rada mu uvěřila.

Kdybych byl na jeho místě, také bych to udělal. Nenechal bych si to líbit a jakmile by se mě naskytla příležitost, ihned bych ji využil.

Rada mu uvěřila a Ryena vyloučili z Řádu a odřízli jej od Síly, jak sme však já a Fox viděli, nebyly ve svém snažení zcela úspěšní. Protože mu Chrám i Enkláva příliš připomínala jeho zradu, rozhodl se nezůstávat na jednom místě příliš dlouho. Nejvíce ho však překvapila současná Ryenova harmonie a klid v jeho duši. Podle Foxových slov by si zaloužil více, než tzv. dostat přes držku. znovu ho však velmi překvapilo, když se mu za tu ránu omluvil a jako bonus mu ukázal, co se stalo v den, kdy si vyslechl rozsudek Rady.

Takže takhle to bylo. Nyní je už vše jasnější.

Takže, vy a Ryen jste se sseznámili na hodin Ataru. Vy jste si myslel, že to bude snadný souboj, což také byl, ale ve váš neprospěch. Taktojste se seznámili. Pio nějaké době jste byly pasování na Rytíře, ale Ryen byl pasován o pár měsíců dříve. Od doby, co byl Ryen pasován na Rytíře se však začali objevovat jeho potyčky s Radou. Jeho spory s Radou vyvrcholili asi půl roku před Corelií. Prvně to bylo obyčejné hlášení o misi, nakonec se to však zvrhlo v to, žemu Rada své argumenty - tedy argumenty Rady - doslova pokusí Ryenovy vltouct do hlavy. Nepodařilo se jim to, a Ryen se díky tomu odstal do hlav všech 12 nejlepších a nejmoudřejších mistrů Rady. Od té doby, co se dostal mistrům do hlav, žádné problémy nebyly. Pak přišel ten incident na Corelii. Měli jste za úkol překazit aktivity nějakého Sitha. vy jste se pokusil strhnout kousek budovy, ale neúspěšně a tím se strhla celá polovina budovy. Vy jste už dlouho předtím věděl, že vedle Ryena bude vždy nic. Proto jste využil situace a zradil svého přítele. Na vašem, místě bych asi udělal totéž. Rada vaší lži uvěřila a Ryena vyloučili z Řádu a odřízli od Síly. Jak jsme však viděli, neúspěšně. chrám i enkláva vám připomínaly zradu a proto jste se rozhodl neustále cestovat. dnes jset se však s Ryenem potkali po dlouhé době. A vás překvapilo, jaký má ve své duši klid a harmonii. Podle vašich slov by jste si však za to, co jste provedl, zaloužil více, než jen tzv. přes hubu. Poté vás však šokovalo, že se vám za tu ránu omluvil a jako bonus vám ukázal, co se stalo v ten den, kdy byl předvolán před Radu. Neosuzuji vás za to, co jste udělal. Jednou jste už můj mistr a tak to taky zůstane. Nezáleží mě na tom co se stalo před bůhvíkolik lety, mě zajímá co se stane nyní a v budoucnosti. Udělal jsteto, co jste považoval za správné. Já bych na vašem místě udělal totéž. Myslím, že jsem na nic nezapomněl a jestli ano, tak mě to prosím omluvte.

Pak však něco zapípalo a já si domyslel. že je to nějaká kontrolka či co a, že jsme vystoupili z hyperprostoru. Viděl jsem před námi Dantooine.

Tak, jak vidím, myslím, že už jsme na místě ne?? Měli bysme tedy ohlásit Radě, jak proběhla naše mise nemyslíte???

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Loď - Orbita Dantooinu:

Jsem rád, že mě za to, co jsem udělal neodsuzuješ, ačkoliv bys měl.
Řekne Mistr Fox, když dokončíš své shrnutí. Nedlouho po tom zabliká kontrolka, načež Mistr Fox stáhne páku hyperdrajvu a před vámi se objeví starý známý zelený Dantooine.
Ano, to také uděláme. Odpoví ti na tvou řečnickou otázku Mistr Fox, načež sjede pohledem tvé oblečení. Ačkoliv si myslím, že bude možná lepší, když se nejdříve zastavíš ve své ubikaci, osprchuješ se a vezmeš si čisté roucho.
Na chvíli se odmlčí, abys měl čas překontrolovat stav svého pláště, který byl stále ještě od krve tuskenů, a pak pokračoval.
Oba nás nejspíš bude čekat dlouhý rozhovor jak s Dantooinskou Radou, tak hlavně v mém případě s Vrchní Radou ohledně tvých vizích a našich nedávných zjištěních.
Nedlouho po tom, co domluvil, se ozvala Kontrola, se kterou Mistr Fox rychle vyřídil všechny formality. Netrvalo pak už dlouho a vy jste přistáli na přistávací ploše.
Předpokládám dobře, že tak třičtvrtěhodiny ti bude bohatě stačit? Pokud ano, tak se za pětačtyřicet minut od teď sejdeme na chodbě k místnosti Rady, ano?
Řekl nakonec, když jste společně o chvilku později vyšli ven z lodi, načež se ztratil v hloubi enklávy.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Zeike-kal

Příspěvek od Zeike-kal »

Dantooine - Enkláva jedi:

Jo, takyže půjdu. Snad se to moc dlouho neprotáhne. třičtvrtě hodiny mně budou stačit bohatě.

Odešle jsem na své ubikace a konečně se šel osprchovat. Písku jsem na sobě měl jak nas***o, ale vše jsem smyl. Převlékl jsem se do nového roucha a na chvíli si sedl na postel. Měl jsem ještě pár minut čas a toho jsem využil k přemýšlení o tom, co mám říct Radě.

Musím dodržet slib Ryenovi, že o něm pomlčím, aji o tom, že je Vykonavatel. Zřejmě se mě také budou ptát na ty mé dnešní vize. Musím si dobře promyslet co jí řeknu. Hlavně nesmím nic prozradit o Ryenovi.

Mý dva spolubydlící byly znovu někde pryč. Už jsem se nad touto otázkou, kde jsou mý spolubydlící, nezabýval. Mezitím jsem však nedočkavě vyčkával na mé setkání s Radou.

Zajímalo by mě co jim mistr řekne?? A není tak náhodou nejvyšší Rada na Corruscantu?? To sand nepojede teď na Corruscant, nebo snad jo??? Ty hlavo skopová, použije videokomunikátor. Přece se s tím nebude tak hrozně párat, aby jen kvůli mým vizím letěl až n Corruscant. Přeci jenom odsuď ž na Corruscant je to taky dálka.

Pak jsem si uvědomil, že za minutu mám být u Rady, takže jsem vypálil jak vystřelený projektil ze své ubikace a letěl rychle před místnost Rady. Śotva jsem přiběhl, přišel ke mně Fox a já jen čekal kdy vejdeme. Pak ta chvíle přišla. A já byl velmi nervozní.

Tak, teď to bude tvrdý. Jsem zvědav, co mě Rada řekne na ty mé vize.

A čekal jsem na svolení Rady, aby mohl mistr říct o průběhu naší, tedy spíše mé, mise.
_____________________________________________________
Tak snad je to dobrý. 3)

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Dantooine - Enkláva jedi:

Doběhl jsi na smluvené místo, kde už na tebe čekal Mistr Fox. Obdařil tě povzbudivým úsměvem a beze slov vešel do místnosti Dantooinské rady, kde už na vás čekali Mistři Jedi Bala Nisi, Vrook Lamar, Vandar Tokare a Zhar Lestin. Měl jsi pocit, jakoby by je něco trápilo, něco opravdu důležitého.
Po krátkém formálním pozdravení jim podal Mistr Fox hlášení o vaší misi, přičemž se jen okrajově zmínil o boji s žoldáky a tuskeny, ale už vůbec se nezmínil o tvém řádění a Ryenovi a místo toho řekl, že jste Davika úspěšně dopravili, kam potřeboval a teprve pak potkali Ryena.
Takže Avery je stále ještě silně spojen se Sílou? zamračil se Mistr Vrook, respektive nasadil ten typ zamyšleného zamračení, které, na rozdíl od svého běžného zamračeného výrazu, používal jen zřídka. Nepamatuji si, že by se někomu něco podobného podařilo.
Předpokládám správně, že vypovězený Avery není jediná zvláštní věc, jež vás potkala padawane?? Řekne Mistr Zhar a pořádně si tě prohlédne. Zároveň na sobě ucítíš pohled ostatních Mistrů, včetně Mistra Foxe, jež ti věnuje téměř nepatrné povzbudivé přikývnutí.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Zeike-kal

Příspěvek od Zeike-kal »

Enkláva Jedi - Místnost Rady:

Mistr jim podal hlášení o misi, a také jim řekl, že jsme Davika úspěšně
dopravili na místo, a teprv pak jsme potkali Ryena.
Mistr jim nic neřekl o mém řádění, za což jsem mu byl vděčný.
Pak se mě mistr Zhar zeptal, že to asi není jediné co nás potaklo na misi.

Ano mistře, mám tu něco...... zvláštního.

Včera ráno jsem měl jednu vizi. Bylo to těsně před misí a celkem brzo
ráno, proto jsem nešel hned se s tím poradit s někým z Rady.
V té vizi jsem byl na nějaké cizí lodi. Všude byly mrtvý vojáci v divných modrých zbrojích. Pak jsem zahlédl mistra Foxe jak leží mrtvý. Poté se tam bůhvíjak objevil nějaký sith a řekl mi toto: ,,Byl by z tebe dobrý Sith, ale raději tě zabiji.''
Okamžitě mě usmažil blesky.
Po té první následovala hned druhá a to cestou na Tatooine.
Viděl jsem Dantooine. Pak přišla strašná bolest. Celá planeta a Enkláva byla ničena. Pak se to změnilo a následovala vize z rána.
Třetí a poslední vize byla dnes v noci. Prvně jsem byl na nějaké planetě. kolem mě prodili davy lidí. Náhle však někteří začali ukazovat vzhůru. já se podval též a viděl jsem, jak z jednoho měsíce vylétali stíhačky a nějaké jiné lodě. Pak se začali řítit atmosférou a zahájili palbu na povrch. Jeden výbuch dopadl nedaleko mě, ale naštěstí mě to nezabilo, pouze odhodilo o několik metrů. Okamžitě jsem se sebral a rozběhl se pryč. Po oku jsem zahlédl jak obranná děla zahájila palbu - neúspěšně. Vzápětí jsem zakopl a poslední co jsem viděl byla jedna, zřejmě výsadková loď. a pak se to všechno změnilo a ja viděl pohled na nějakou bitvu zuřící mezi Republikou a ještě s těmi vojáky sv modrých zborjích. Takhle se mě to ještě několikrát zopakovalo, než konečně přišal ta první vize.
Tentokrát to bylo, ale jinak. Byl jsem na nějaké lodi a všude kolem byly ti mrtví vojáci ve zbroji. Já jsem na sobě měl taky nějakou zbroj, nebo roucho. Vzápětí tam přišel někdo, kdo si říkal Vykonavatel. Snažil jsem se ho v té vizi zlákat na temnou stranu, ale neúspěšně.


To neúspěšně jsem řekl s předstíranou hrdostí, aby si nepomysleli, že mě to nějak trápí.

Zaktivoval jsem svůj světelný meč, jenž byl červený. Z druhé ruky jsem na něj poslal blesky, ale ten někdo proti mě obrátil mou sílu a já vyletěl průzorem ven do vzduchoprázdna.
Tyto vize mě velmi trápí, nevím co si o nich mám vysvětlit. Ptal jsem se na to mého mistra, ale ten mě to nějak moc neobjasnil.
proto se vás ptám, jestli byste mi to mohli nějak objasnit.


Tak, doufám, že jsem toho moc neprovalil, a jestli jo, tak ať se propadnu.

Po očku jsme se koukl na mistra a ten mě poslal úsměv, že je to dobrý.
______________________________________________________
Tak, pevně věřím, že je to dobrý. a Jestli ne, tak to asi nevydržím. 3)

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Dantooinská Enkláva Jedi - Místnost Rady:

Mistři pozorně poslouchali tvé vyprávění, přičemž se jejich výrazy postupně měnily ze zamyšlených na překvapené. Ticho, jež vzniklo potom co jsi domluvil, jako první prolomil Mistr Vrook.
Nemožné... Tři vize za jediný den! A k tomu ten Vykonavatel!
Mistr Vandar ho klidným pohybem ruky zadržel a promluvil směrem k tobě..
Věz padawane, že planetou, jejíhož napadení jsi byl svědkem, byl, dle popisu tvého, Onderon.
Na jeho slova plynule navázal Mistr Zhar.
Soudě podle času, kdy jsi měl tuto vizi, pokud je tvůj odhad správný, se zdá, že jsi neviděl budoucnost, ale přítomnost.
Cože?! Vyjekl Mistr Fox, zapomínaje se ovládat.
Mistryně Nisi přikývla.
Ano, je to tak. Onderon byl napaden - Mandaloriany, stejně jako několik dalších světů. Republika je nyní ve válce.
A Řád Jedi? Půjde Řád do boje, pokud ho o to Republika požádá? Položí Msitr Fox pohotově otázku.
Mistr Vrook zakroutí hlavou. Ne, ještě ne. Vlastně ještě nepadlo rozhodnutí, zda-li vůbec budeme uvažovat o tom, že bychom se zapojili.
Na jeho slova navázal Mistr Vandar, ignorujíc překvapený pohled Mistra Foxe.
Velmi brzy proběhne setkání Nejvyšší Rady, na kterém tato otázka projednávána bude.
Mandaloriánská hrozba ale není na programu tohoto setkání, tím je velmi neobvyklá padawanova vize. Zakončí toto téma Mistr Zhar a podívá se na tebe. Pověz nám padawane, jak ten ,,Vykonavatel" vypadal?
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Zeike-kal

Příspěvek od Zeike-kal »

Enkláva Jedi - Místnost Rady:

Rada byla udivena tím, že jsem měl 3 vize v jednom dni a ještě k tomu ten Vykonavatel.

Nó, tak to není tak zas až tak velká novina, že tou planetou je Onderon.

Proto jsem se rozhodl předstírat údiv. Dále jsem se dozvěděl, že jsem neviděl budoucnost, ale dá se říct, že přítomnost.

CO?!?! Jak je to možný!!

Republika byla napadena v Mandaloriany.

Takže Onderon byl napaden a začala válka s Mandaloriany.

Mistr se zaptal jestli půjde řád do války. Já pevně veřil, že se půjde

Jo, to doufám, že jo. a i kdyby ne, tak já se vydám, klidně i proti vůli Rady.

Takže oni se budou ještě dohadovat jestli vůbec se nějak zapojí. Fakt nap*d. Mně je absolutně ukradený, jestli půjdou nebo nepůjdou do války. Já však půjdu pomoct Republice. A jsem si jist, že nebudu jediný. Teď však nezbývá nic jiného než čekat.

Mistři si vedly svou debatu o Mandalorianech, ale pak mistr Zhar ukončil konverzaci na téma Mandalorianů a zeptal se mě, jak vypadal ten Vykonavatel.

Nóó, já už si to moc nepamatuju, nějak jsem si to nezapamatoval do detailů, ale řeknu co vím.

Samozřejmě, že sem věděl, jak vypadá, ale slíbil jsem Ryenovi, že ho neprozradím.

Tak, byl to člověk, vysoký zhruba jako tady mistr Fox. Měl dva světelné meče. Jeden zelený a druhý modrý. Více si však, vážená Rado, nepamatuji.
Ale rád bych věděl, kdy proběhne setkání Nejvyšší Rady a jestli se Řád opravdu zapojí do války.


Byl jsem velmi bojechtiví. Chtěl jsem pomoct Republice. A doufal jse, že mi to Rada umožní.
_________________________________________________
Tak, snažil jsem se. Kdyby náhodou tam něco haplovalo, tak mně napiš na ICQ. ;)

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Enkláva Jedi - Místnost Rady:

Mistr Vrook se zdál být trochu zklamaný, ale hned se otřepal a promluvil.
Vize, které nám propůjčuje Síla, často bývají nejasné, což je, jak se zdá, případ i tvých vizí.
Znovu promluvil Mistr Zhar.
Přesto je ale zřejmé, že obsahem tvé první a třetí vize je varování před nějakým tvým rozhodnutím, které změní tvoji budoucnost.
Na jeho slova navázal Mistr Vandar.
Jedna vize pro rozhodnutí tvé pro světlo, druhá pro rozhodnutí pro tmu.
Dále znovu promluvil Mistr Vrook.
Tvá druhá vize ti nejspíše obrazně ukazuj, že řád Jedi bude nějakým způsobem ,,zraněn", zatímco první část tvé třetí vize ti ukazoval konflikt s Mandaloriany.
Když domluvil, na chvíli zavládlo ticho, které nakonec přerušila Mistryně Bala Nisi.
Pokud nemáš nějaké otázky, můžeš odejít padawane.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Zeike-kal

Příspěvek od Zeike-kal »

Enkláva Jedi - Místnost Rady:

Vrook mi řekl, že vize které propůjčuje Síla., bývají nejasně. Zhar na něj plynule navázal, že má první a třetí vize mě stavila do rozhodnutí, jedno pro světlou a jednou pro temnou stranu. Vrook pokračoval a zdělio mně, že obsah mé 2 mi zobrazuje zranění Řádu, a první část třetí vize výjevy z následující války s mandaloriany. Pak následovalo ticho, které prolomila až Bila Nisi, a ta mi řekla, že jestli už nemám žádné otázky, můžu odejít.

Ne, už žádné otázky nemám. Tudíž odcházím.

Odešel jsem z místnosti Rady a šel na svůj pokoj. Sedl jsem si na postel a začal jsem si hrát se svým kratším světelným mečem. Zkrátil jsem jeho čepel na minimum a vytvořil si tzv. světelnou dýku. S druhým světelným mečem jsem si také hrál. Různě jsem to nastavoval a hledal pro následující konflikt nejlepší nastavení čepele. Nakonec jsem si jej o trochu zkrátil a a zesílil. Začal jsem s ním sekat, provádět výpady a tak.

Zatracená Rada, místo toho aby se do války zapojila bez otálení, teprv bude o tom diskutovat, spekulovat, dohadovat se. Jestli se však usnesou, že se do války nepůjde, rada nerada, já půjdu bojovat. Je mě jedno, jak moc to bude krvavé, ale já to musím udělat, jak pro Řád - jestli nepůjde do války - tak i pro Republiku.

Se svými myšlenkami jsem se zabýval celkem dlouho. pohledem z okna jsem zjistil, že je už večer. Měl jsem za sebou celkem nudný den. Jelikož už jsem seděl 5 minut na posteli, zvedl jsem se a začal jsem si opakovat výpady a obrany, sem tam použil přitáhnutí, nebo odsunutí předmětu.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Enkláva Jedi - tvůj pokoj:

Zanechal jsi Mistra Foxe s Radou a vydal se do svého pokoje. Cestou se nic zvláštního nestala a tak jsi velmi brzy stanul před dveřmi svého pokoje. Tví spolubydlící ještě patrně byli mino enklávu, protože pokoj vypadal přesně tak, jak jsi ho opustil. Po chvilce přemýšlení nad tím, co ses dozvěděl od Rady jsi začal trénovat se světelným mečem.
Byla už tma, když se otevřely dveře a dovnitř vešel Mistr Fox, který se tvářil tak trochu uvolněně, jako by měl za sebou něco namáhavého.
Dobrý večer Zeiku, omlouvám se, že jsem nemohl přijít dříve, ale Nejvyšší Rada mě propustila teprve před chvílí.
Na chvíli se odmlčel a pak pokračoval.
Oni tuší, že jsi... Trochu si odkašlal a potom se šibalsky usmál. ...že JSME jim neřekli úplně všechno.
Znovu se odmlčel, přičemž zvážněl.
Co si myslíš o tom napadení Mandaloriany?
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“