Výcvik pro Wraita(Taru'n Wion)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

N. Plympto, Pod horou

Ulevím si, když se nerozezní žádný alarm a ani mě to nezavalilo. Pak se vydám dál po cestě. Narazím na hlodavce, který mě docala dost vyděsí. Naštěstí si uchovám dost trpělivosti a nezpanikařím. Dojdu na konec úzké uličky a uvidím slabé světlo. Ulička se mírně rozšiřuje, ale jinak není nic moc vidět. Dojdu ke světlu. Je na konci uličky a ta je zakryta bednou. Podívám se za bednu.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Nové Plympto, Skrytá Jeskyně:
Dorazíš až ke kraji chodby, odkud jasně vidíš na bednu při stěně větší jeskyně z níž světlo vychází. Opatrně se snažíš nahlédnout za roh, kdy pocítíš varování v Síle. Jsou to tvoje instinkty, co tě přinutí vrhnout se dopředu, aby jsi se jen těsně vyhnul před mřížemi, které hodně rychle vyjedou ze země. V mžiku se postavíš na nohy a rychle se rozhlížíš, aby jsi zjistil, že to nebyli jediné mříže, které se objevili a jedny byly i pět metrů před tebou uzavírajíc tě do jakési předsíně jeskyně. Za mřížemi stála žena, kterou jsi pronásledoval a s opovržením si tě prohlížela.
Hmm, čekala jsem, že mě někdo za čas objevovat, ale že to bude takový zelenáč. Nebo sis opravdu myslel, že jediné defenzivní zařízení bude ta plynová mina ? Tak hloupá opravdu nejsem ... takže mi můžeš říct kdo jsi a co tu chceš, než se rozhodnu, co s tebou.
pronesla ostrým a rázným tónem a dala tak výrazně najevo, kdo má podle ní v současné situaci na vrch. Měla na sobě dlouhý plášť a ty jsi zatím nemohl vidět žádnou zbraň. V tvé klece, se kromě té jedné bedny a jednoho světla na stěně nacházela už jenom dřevěná židle, přičemž stůl s druhou byly na druhé straně, stejně jako množství dalších beden a pracovního stolu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Nové Plympto, Tajná jeskyně
Koukám se štěrbinou mezi bednou a skálou. Pak mě přepadne úskost a já odhodím bednu do jeskyně. Sám do ní skočím, čímž se vyhnu mřížím. Rychle se postavím na nohy. Durhé mríže spadnou přede mně.
Twi'lek na mně začne něco blekotat o tom, jaký jsem hlupák a jak je ona chytrá. Meč, který držím v pravé ruce, opatrně schovám do rukávu hábitu.
Neboj, my to nějak vyřešíme sluníčko. Usměju se na Twi'lečku a narovnám se. Smysly vnímám okolí a očima si prohlížím mříž mezi mnou a Twi'lečankou. Hodí na mě vražedný pohled. Dobře, pokud chceš vědět, kdo jsem, tak se na mě podívej. Mám na sobě jednoduchý hadříky a skvělej otrokářske bičík... pak přenesu váhu na levou nohu. Co myslíš?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Nové Plympto, Skrytá Jeskyně:
Twi'lečka se moc nepohnula, jenom udělala několik těžko postřehnutelných kroků dozadu, jež ti neunikly díky tvé pozornosti, každopádně tím ale zvětšila vzdálenost mezi vámi, nehledě na mříže. Mohlo to znamenat, že svým mřížím moc nevěřila, důvod však mohl být i úplně jiný.
Aby jsi mě nepodcenil ... měsíčku. A tipovala bych to, že jsi jeden z těch frajírků, co se rád všude ohání s těma zářícíma věcičkama a prohlašuje o sobě, že je kdovíjak dobrý.
pečlivě si tě proměřuje pohledem a nejspíše se rozhlíží po tvé zbrani, či popřípadě, kde ji momentálně máš. Stihneš si prohlédnout trochu více mříže a na první pohled vypadají pouze z nějakého kovového materiálu.
Kde jsem skončila ... jo, takže jsi mi ještě neřekl, co přesně tu pohledáváš, takhle to s tebou nebude dopadat dobře.
vrátí zpět ke svým otázkám a trpělivě čeká, jak zareaguješ.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

N.Plympto

Nečekám tak dlouho ja jsem od sebe očekával a řeknu: Víš... můj zaměstnavatel tě sleduje a docela ho zajímáš. Proto mě poslal abych tě sledoval a pokud by to bylo možné, tak abych se s tebou spojil.
Sakra, to sys nemohl vymyslet něco jiného? kdy tohle už skončí? řeknu si v zápětí po té, ale na obličeji nedám nic znát.A pokud jde o mě, nejsem frajírek. Náhodou jsem skromný. ironcky se usměju, trochu nakloním hlavu do prava a přenesu váhu na druhou nohu.
Jak dlouho mě budeš držet tady za tou mříží?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Nové Plympto, Skrytá jeskyně:
Twi'lečka zklamaně zakroutí hlavoua rozhodí rukama, než udělá pár kroků nazpět, v tvém pohledu, aby se dostala až k jedné bedně.
... tomu bych nevěřila, odkdy se Jediové učí lhát ? Není to snad proti vašemu kodexu nebo tak nějak ? Nebo jsi ještě jeden z těch, který si ten titul ještě nevysloužil, protože na to vlastně nemá a nikdy neměl ?
promluví a nakonec se výsměšně zasměje a otevře bednu vedle sebe, aby si zvědavě prohlížela její obsah. Ze svého úhlu bohužel nemáš možnost zahlédnout obsah té bedny a tudíž netušíš, co by se v ní mohlo nacházet.
A co se délky tvého věznění týká, tak tam budeš tak dlouho, dokud se mi bude chtít. Tak mě vlastně napadá, je možný, aby Jediové zemřeli hlady ? Nebo se taky dokážou krmit tou .. no jak se tomu říká ... jo, Sílou ?
pronese zamyšleně twi'lečka a na tvůj vkus příliš sebevědomě se pousměje čekajíc na tvou další akci. Dle všeho se tedy rozhodně nechystala k nějaké rychlé akce, alespoň to tak vypadalo.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Nové plympto, pod horou

Po jejím výroku si přinesu pžidlo sednu na ni, jelikož nevidím do bedny, kterou právě otevřela a jelikož není co dělat. Pak pokrčím rameny a odpovím ji:
No dobře, prokoukla jsi mě, ale jak jsi přišla na to že jsem Jedi? Já nejsem Jedi... Teda pokud vim. dám ruce křížem a pokračuju:
A pokud jde o sílu... Abych ti řekl pravdu, nevim o ni nic, takže... přestanu mluvit a jen čekám jak bude oponovat.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Nové Plympto, Skrytá jeskyně:
Twi'lečka jenom zavrtěla nevěřícně hlavou a dál se přehrabovala v bedně, než vytáhla dvě krabičky zařízení a podívala se tvým směrem.
O Jediích jsem toho slyšela dost. Říkali, že jsou tři nebezpečné druhy - ti o nichž poznáš, že je to jsou Jediové, až když je to pozdě, pak ti sebevědomí a nakonec ti hloupí. Je očividné do které kategorie spadáš ty a i proto ti už nemám, co říct.
pronese nakonec a otočí se, aby i s oběma nejspíše plastovými krabičkami zmizela v tunelu vedoucí nejspíše do jiné jeskyně vedle, která byla asi i významově důležitější, než tahle a to i přesto, že tu byl pracovní stůl. Když sis ho teď mohl prohlédnout, tak jsi zjistil, že je vlastně hodně starý, podobně jako židle na níž jsi nyní seděl a sloužil tedy jenom k odkladovému účelu. Samotný tunel do vedlejší místnosti byl z tvé pozice nalevo, samozřejmě až za mřížemi. Podél pravé stěny stála hromada beden různě navrstvených na sebe a ta se táhla až ke konci jeskyně. Kousek od konce byl právě i onen pracovní stůl a na něm jedno nebo dvě lejstra papíru. Nic víc jsi ze své současné pozice již neviděl.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Phemis, pod horou

Poslouchám co mi říká a je vidět že mi očividně nevěří. Bla, bla, bla. Já se na to tady asi... Vždyť mě nikdo nevěří. Dokonce i když mluvím pravdu. Odešla tunelem na levo a nechala mě samotného v kleci. Tak jo. podíváme se na to. rozhlédnu se a kromě mříží vidím jen bedny, židle a stůl.
Chvíli čekám nehnutě, ale nic se neděje. Vezmu Comlink a pokusím se zavolat mitryni. Po velice krátké chvíli to vzdám, jelikož mi dojde, že asi pod horou nebude signál. Párkrát zakroužím po kleci a potom odepnu z pásku bič. Udělám si okolo sebe místo, zapnu jej a jednoduchým švihnutím mrsknu bič proti mříži.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Nové Plympto, Skrytá jeskyně:
po chvilce obhlížení tvého vězení a marného pokusu o překonání skály, ale především i rušivého pole, se vzdáš i snahy o kontakt se svou mistryní, která bude nejspíše někde ve městě. Pro svůj další krok se rozhodneš použít svůj světelný bič, který pevně uchopíš a po solidním rozmachu jej nasměruješ k mřížím. Tvá schopnost ovládat tento neuvěřitelně citlivý nástroj byla stále v raných fázích a mnohdy jsi byl rád, když jsi trefil cíl. To tě však tentokrát nemuselo trápit, protože potencionálních cílů bylo více a navíc hezky vedle sebe. Překvapení se však dostavilo, když se bič dotknul mříže a došlo k jiskřivé reakci, její následkem se bič oddálil od mříží a ty zůstaly netknuté. To tedy znamenalo, že mříž je chráněna nějakým polem, které nic nepropouští dál, včetně čepele světelných mečů, nebo v tvém případě světelný bič. To znamenalo, že tímhle způsobem odsud cesta ven nepovede, naštěstí se zdálo, že twi'lečka o tebou prováděný rozruch nevyvíjela žádný zájem.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Phemis pod horou

Mrsknul jsem bičem. jeho zelená čepel lehce zazářila a odrazila se od mříže jakoby se nic nestalo. vypnu ho a pomocí síly jej smotám k opasku. Znovu začnu pochodovat po kleci. Ano, samozřejmě, všichni sou chytrý, jenom já jsem tady za blbce.
Znovu jsem se podíval na mříž, ještě jsem viděl záblesk modrého světla v místech, kde udeřil bič. tak ještě to zkusíme jinak.
Odklidím židli a sám si stoupnu do levého rohu jeskyně tak ,abych nebyl ohrožen na mysli. Začnu se soustředit na sílu, pomalu zvedám jednotlivé bedny na obou stranách klece a vrhám je proti mříži, nehledě na to co se v bednách nalézá.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Nové Plympto, Skrytá jeskyně:
Po neúspěchu se světelným mečem se rozhodneš pro rozdílný přístup k pokusu dostat se z tohoto vězení. Uklidíš si svůj bič a přemístíš se do rohu, odkud začneš pomocí Síly uchopovat jednotlivé bedny, které jsou v dosahu a vrhat je proti mřížím. Bedny se však jenom tříští jedna za druhou a mřížím, konkrétně jejich silovému poli nic neudělají. Jediné, čeho tedy dosáhneš je vysypání obsahu všech beden, který se nyní válí všude okolo. Jedná se o směsici různých elektronických přístrojů, částí surového materiálu, nějakých oděvů a nejvíce ze všeho se tu válela hromada nyní již puklých rikknitových vajec. Tvoje pokusy přivolaly pozornost twi'lečky, která se vrátila z vedlejší místnosti a zklamaně kroutila hlavou. Nemohl sis nevšimnout, že měla úplně jiný oděv, více přiléhavější s několika kapsami na příslušenství.
Jsi ale zlobivé domácí zvířátko, za trest nedostaneš snídani. Koukej být hodný, než se panička vrátí.
pronese a projde skrze zeď, jež se jemně zavlní. Zeď v níž zmizela, měla směr shodný s tunelem, jímž jsi přišel.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Nové plympto, jeskyně
Bedny se rozsypávají po zemi, já se stávám čím dál více nepříčetný a klec je stále celá. Zvednu se ze země. To není možný. Jsem opravdu tak blbej? poohlédnu se po zemi. z krabic se vyvalilo spoustu elektroniky, oblečení a Rikknitových vajec. Pak z tunelu vyjde Twi'lečka a "pokárá" mě za bordel. Odejde a mě nechá v kleci.
teď se moc zlobím... Řeknu si sám pro sebe a odepnu meč z opasku. Dojdu ke straně jeskyně, kde v ní mizí klec. Zapnu meč, zapíchnu ho do horniny a začnu vyřezávat okloí klece. Když vyříznu oklolí klece ve tvaru podobném kruhu, vytáhnu meč a půlkruh párkrát jej přeseknu na meší kusy. Pak si o kousek ustoupím, vypnu meš, zasadím ho na opasek a pokusím se vytrhnout jednotlivé kusy horniny.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Nové Plympto, Skrytá jeskyně:
Jakmile twi'lečka zmizí pryč z jeskyně, tak už nemáš sebemenší důvod se držet zpátky a bez váhání vytáhneš světelný meč. Během chvilky už řežeš do skály před mřížemi, protože musí mít svou hranici. Po čtvrt hodině usilovné práce konečně narazíš na konec, kterým je jakýsi rám držící tyče a hlavně tvořící i silové pole. Po chvilce prohlížení a jednom pokusu usoudíš, že silové pole je i okolo rámu, přesto se rozhodneš pokračovat v prosekávání i dále. Tvé úsilí se přece jenom nakonec vyplatí, když po chvilce nalezneš vedení, které celý rám napájí a umožňuje mu napájet ono silové pole. Ze své strany se k němu, ale nemůžeš jen tak dostat, a tak pozorně sleduješ jakým směrem je zapuštěné ve stěně a hlavně, kde z ní vystupuje. Usoudíš, že je to v bedně při stěně z níž vedou při zemi další vodiče a která určitě otvírá a vypíná mříž a možná i nějaké další systémy. Byla sice na druhé straně mříží, ale s trochou šikovnosti by tp pro tebe neměl být větší problém.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

N. plympto, jeskyně
Tak... Už... tam... budu. Proeśekám se poslední vrstvou. Konečně Už cítím vibrace tyče, která drží klec v provozu.
Udstoupím z vytvořené prohlubně, udtrhnu zbytek horniny a odklidím je do rohu k ostatním kusům. Dojdu zpět k tyči. tak se ukaž...
Mečem ťuknu do tyče, která je také pokryta silovým polem. Takže jdeme dál... povzdechnu si a začnu prosekávat další část horniny.
Utrhnu ji, když se oběví vedení vedoucí za mříž k jedné bedně a od ní dál. No, dobře... co teď?
začnu se soustředit na vedení... Pomocí síly začnu hledat směr vedení a ovládací panel, kde by se klec měla ovládat, Snažím se najít vypínač a otevřít mříž.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“