Výcvik pro Wraita(Taru'n Wion)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Nové Plympto

Udělám otravný ksicht a posadím se trochu lépe do sedadla v landspeedru.
No dobrá, budeme se bavit normálně, ale řekni... Proč to děláš? Chápu, že krádeže a sabotáže jsou výnosnější a taky zajímavější, než normální práce, ale jsou i zajímavé práce a stejně výnosné...
začnu jakousi průmluvou do duše. Podívám se na Twi'lečku. Notak mělo to cenu níčit těm "lidem" živobytí? Sakra, konverzace na nic. Děte někam všichni.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Nové Plympto, Lesy:
Tvé umoudření twi'lečku potěší a spadne z ní jisté napětí, takže se při dalším otočení pousměje. Tvoje téma ji sice až tolik nenadchne, ale rozhodně je radši, že chceš mluvit.
Proč to dělám ? Kredity určitě ne, těch už mám víc jak dost a navíc jsem dostala i slušné nabídky. Ale tady jde o mnohem víc, to není jenom to vzrušení a napětí z té akce. Je tam spíš ta preciznost, ta touha po dokonalém činu beze stopy, ten pocit výjimečnosti a unikátnosti, která tě tak odděluje od ostatních. Ty to máš mnohem jednodušší, máš tu svou Sílu a už to samo o sobě tě dělá výjimečným, jenže tobě to díky tvému výcviku, nebo jak tomu říkáte ani nepřijde.
odpoví ti na tvůj první komentář a trochu zpomalí, když se z lesu stane planina, jež je vrásněna mnoha menšími kopci.
A živobytí jim neničím, jenom zařízení, které se stejnak dá opravit a mohou v něm pracovat. Navíc, když si vezmeš v potaz, že to zařízení bude muset někdo opravit, tak jsem ještě pár pracovních pozic navíc zařídila.
dodala ještě k tvé druhé poznámce a nezdálo se, že ji to nějak trápilo. V tvém nitru ti však něco říkalo, že se vaše cesta blíží ke svému cíli, ať už byl jakýkoliv.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Nové Plympto

Poslouchám její výmluvno a trochu nudnou řeč a koukám se dopředu, jak nám ubíhá cesta pod vozidlem.
jestli si myslíš, že my Jedi to máme lehký, tal si docela vedle... Ani nevíš jak rád bych sito s tebou vyměnil. Celej den někde v Chrámu buď si číst nebo se učit... Navíc takový lidi jako ty na nás maj různý vymoženosti, který vám pomáhaj ulehčovat si souboj s námi. Vem si, že kdyby tam do tý jeskyně šel někdo jinej než já, tak těď sedíš v lodi a koukáš, jak kolem tebe ubíhá hyperprostor. Pozvednu ruce výš a pokynu očima na pouta.
Vem si třeba tohle. aby jsme se toho zbavili, tak potřebujem paklíš nebo meč a takovejch věcí je hodně. Nevěřím, že bys to věděla, ale při mandaloriánských válkách byli Jediové zdecimováni klany mandaloriánů, kteří často nepoužívali nic jiného než bazilišky. zatím jsem žádného Baziliška neptokal a podle toho co se píše v archivech, ani bych nechtěl.Svěsím ruce a dívám se do lesa okolo.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Nové Plympto, Lesy:
Po tvém sáhodlouhém projevu twi'lečka zastaví váš landspeeder a začne se hlasitě a bez rozpaků smát a směje se takhle alespoň nějakých deset minut. Když se nakonec uklidní, tak se znova rozjede, a když vše ustálí, tak se otočí směrem k tobě.
Tak tohle jsem opravdu nečekala - kňourající Jedi. Víš, kdybych byla dětinská, tak se začnu dohadovat o tom, že vy máte přece tu úžasnou Sílu, díky níž zvedáte vozidla, obří kameny, skáčete na střechy budov a podobně. Kdybych měla takovéhle možnosti, tak už dávno nedělám tuhletu práci.
odpoví ti, aby znovu začala zpomalovat, ale tentokrát z úplně jiného důvodu. Dorazili jste totiž k vašemu cíli, kterým nebylo nic jiného, než menší frachťák shora zakrytý maskovací sítí.
A na to, že jste byli zdecimováni, je vás teď docela hodně, hmm ? A mandaloriani jsou vymřelý druh ... skoro, ale to teď není podstatné. Spíš přemýšlím, co s tebou udělám, ne že bych v lodi neměla místo, ale podstatné je, k čemu bys mi byl.
pronese twi'lečka a pobaveně pozdvihne obočí. Až nyní sis všiml, že se začalo pomalu rozjasňovat a na horizontu již byla vidět vycházet zdejší hvězda.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Nové Plympto, kdesi

Ha, ha, ha. řeknu ironicky Já nekňourám, tohle řílali i vecí mistři. odpovím ji na smích a dál posluchám, co říká. Potom z ní vypadlo, že nám sílu závidí. Ano, máš pravdu že bys tady nebyla. Nejspíš byses učila v Chrámu ty blbosti jako já. Doufám, že se mistryně nikdy nedoví o tom, co říkám.
Před námi se najedou otevře louka s lodí. Super. Nic není lepšího, než nechat upláchnout naši podezřelou. podívám se na Twi'lečku a zeptám se ji: Takže, mě tu hodláš nechat?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Nové Plympto, Planiny:
Twi'lečka si tě zkoumavě prohlíží a přemýšlí, co by řekla, zatímco zastaví vozidlo, protože jste dorazili k cíli. Před vámi, v menších údolíčku s jezerem, stál zaparkovaný frachťák, shora přikrytý maskovací sítí.
Myslím, že učit se tyhlety 'blbosti', jak tomu říkáš, by mohla být docela sranda. A zajímalo by mě, co by ti na tohle řekla tvá mistryně, funguje to tak, ne ? Každý žák má svého vlastního učitele, který se mu plně věnuje. A pokud ti mistři kňourali, tak asi nebyli tak silní, jak si mysleli a spíš než, aby něco činili, tak jenom slepě tlachali.
odpoví ti, usměje se, aby poté vystoupila a začala přenášet několik beden, naložených v zadních nákladní části landspeederu do frachťáku. Všiml sis jich až teď, protože tvá pozice ti předtím neumožňovala je vidět, ale co bylo jejich obsahem, to pro tebe byla pouhá záhada. Po naložení čtyřech z těchto beden se twi'lečka vrátila zpět k landspeederu a opřela se o jeho okraj, takže se k tobě mohla v případě potřeby naklonit.
Tak, takže co mám dělat s tebou ? Odměna za tebe žádná není a pochybuju, že by mi Jediové nějakou vyplatili. Nějaké nápady ?
smála se sebevědomě a s nadšením mladé holky. Její výraz jasně napovídal tomu, že si je jistá svou současnou převahou nad tebou. Na sobě měla nyní polorozeplou koženou bundu a čekala na tvou odpověď.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Nové Plympto, Planiny

Když dopoví svou reakci odpovím ji s trochou sarkasmu: Neříkej, že bys taky ráda měla někoho kdo by tě učil. Koukám střídavě na Twi'lečku a na její loď. Pak se mězaptá na další činy. Usměju se a odpovím: Myslím, že kdyby se ti chtělo, tak bys našla někoho, komu bys mě prodala. A nebo víš co, ... nech mě tady.
zazubím se s myšlenkou, že to nikdy neudělá.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Nové Plympto, Planiny:
Twi'lečka se při tvém komentáři, že by měla ráda někoho, kdo by jí učil jenom zamyšleně pousmála, ale rozhodla se to nekomentovat. A pak si vyslechla tvoje návrhy, co s tebou má dělat, aby nad oběma chvilku přemýšlela.
No, na otrockém trhu by jsi nějakou cenu mohl mít, najde se dost lidí, co by si rádi užili srandu s těmi co umí při máchnutí ruky zvednout nějaký předmět. Jenomže já nejsem otrokářka, takže tahle varianta nepřipadá v úvahu. A se vší úctou, s sebou tě tahat nebudu, nejsem blbá, abych si sebou brala někoho, kdo mě podrazí, sotva se otočím někam jinam. Takže ... tě holt prostě nechám tady, ale protože jsem hodná, tak ti nechám krátit si chvíli snahou dostat se z pout.
odpoví nakonec, trochu hrubě tě svalí z landspeederu, než s ním později zajede do frachťáku. Potom se na tebe přijde ještě jednou přijde podívat a dá ti polibek na tvář.
Pro štěstí, možná se ti to bude hodit.
usměje se troufale a můžeš ji sledovat, jak míří ke své lodi, aby odsud zmizela.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Nové plympto, planiny

Stále se směju. nedávám na sobě znát nějakou nejistotu. Vypadám skoro jako arogantní klučík. Postupně kývám na její odpovědi a další věty. Zarazím se až u posledních dvou vět, kdy mi koutky výrazně poklesnou.
To není možný... zakroutím hlavou nad sebou samým. Jsem opravdu tak blbej? pak mě shodí z landspeedru. asi jsem tak blbej při pádu jsem si narazil rameno. Bolest mi prošla až do nohou. rychle jsem se přetočil na záda a zvedl se na nohy. Náhle mi na tvář přistála hubička. Pozvednu nadočnicový oblouk. Silou ji chytnu za nohu, aby se nemohla dál hnout. Mimochodem, kde jsou moje věci?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Nové Plympto, Planiny:
Povede se ti twi'lečka uchopit za nohu, ale ta se jenom s úsměvem otočí nazpět k tobě a nesnaží se příliš vymanit z tvého sevření.
To tě ta pusa tolik vzrušila, že mě nechceš nechat odejít ? No tak, tohle přece není v osnovách toho tvého Řádu. Vy se přece za dívkama neotáčíte.
pronese pobaveně a uvědomíš si, že na tebe míří blasterem. Blasterem z něhož si můžeš prohlídnout tu nejnepříjemnější část - jeho hlaveň, která je zhruba mezi tvýma očima.
A teď koukej pustit, protože jsem už očekávána a nemám čas si tu s tebou hrát. A věř mi, umím tuhle hračku zmáčknout mnohem rychleji, než jsi schopen mi ji vyrazit z ruky. Co se tvých věcí týká, beru to jako suvenýr a upomínkový dárek od tebe a měl bys být rád, že si toho nevezmu víc, teď pusť nebo se rozluč provždy.
pronese ostře twi'lečka a prudká změna ve výrazu její tváře ti napoví, že to myslí opravdu vážně. Stejně jako myšlenky, který jsi schopen slabě vycítit.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Nové Plympto, planiny -> ubikace

Vzápětí na to, co ji chytnu za nohu, se Twi'lečka otočí, začne mi vykládat další část slibu, které jsem musel při vstupu do řádu akceptovat a stále akceptuji. Zajmavý, kolik toho o Řádu ví.
Až teď jsem si všiml, že na mě míří svým blasterem. Začal mi vyhrožovat a do mé hlavy se dostalo dostatek feromonů na to, abych poznal, že to myslí opravdu vážně. No... Myslím, že mám asi smůlu. Pustím ji a nechám své věci teskně odletět v její lodi.
Se skleslou hlavou a svázanýma rukama se vydám zpět do města.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Nové Plympto, Planiny:
Rozhodneš se nepokoušet své štěstí a necháš twi'lečku zmizet v jejím frachťáku, který se o něco později vznese do vzduchu a zmizí ve vyšších vrstvách atmosféry. Ty tomu můžeš jenom přihlížet se smutným výrazem ve tváři, než se rozhodneš zvednout a vydat se směrem, kterým jsi tušil město. Po čtvrthodině chůzí planinami ti začne pípat tvůj komlink, který ti twi'lečka nakonec nechala u sebe, narozdíl od světelného meče, který asi už neuvidíš. I přes šoky z pouty se ti nějakým způsobem povede vyndat komlink a dál už s ním operuješ pomocí Síly.
Taru'ne ? Můžeš mi říct, kde jsi a jak pokračuje tvoje sledování ? V továrně už začala pracovní směna a ona tu chybí a protože jsem tě nevycítila někde poblíž, tak ti volám. Stalo se snad něco ?
zaslechneš hlas své mistryně Bant Eerin a nejde si nevšimnout jejího pečlivého tónu a to i přes zkreslený přenos komlinku. Tvoje současná pozice je stále hluboko v planinách a není příliš pravděpodobné, že tvůj výlet bude pěšky trvat jenom nějakou hodinu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

N. Plympto, kdesi
Vydla jsem se zpět, podle mě k městu a po několika kilometrech zapípá v kapsičce komlink. Natáhnu se pro něj rukama a i při velké opatrnosti dostanu malý šok. Zapnu jej a vyhodím ho do vzduchu, kde ho držím pomocí síly. Bohužel... naše svěřenkyně byla tím, jak jsme si mysleli. Teď už je nejspíš někde na půl cesty ke Corellii. Zklamal jsem a teď mě navíc budete muset najít podle frekvence mého komlinku, jelikož jsem někde mezi zdivočelými zvířaty. odmlčím se, pozvednu ruce do obrazu a pokračuji Navíc jsem jaksi neschopen manipulovat s většinou předmětů bez úhony a ani svůj meč nemám... muj pohled je stále sklíčenější a teď už jen čekám co mi na to řekne mistryně, která se mnou měla už tak dost trpělivosti.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Nové Plympto, Planiny:
Poněkud skleslým tónem odpovíš své mistryni na její dotaz, aby následovalo po nějakou chvilku dost nepříjemné ticho. Nakonec máš pocit, že zaslechneš něco jako povzdechnutí své mistryně.
Detaily mi povíš, až pro tebe přijedu. Chvilku mi potrvá, než seženu landspeeder, takže si klidně někam sedni a odpočiň. A taky můžeš rozmýšlet, kde jsi udělal chybu. Mistryně Eerin, konec.
odpoví ti tvá mistryně a ukončí spojení a tobě nezbyde, než se zařídit dle její rady a posadit se na nejbližším vhodným místě.

Po necelých dvou hodinách čekání, kdy už slunko na obloze hodně povyskočilo jsi konečně zaslechl zvuk landspeederu. Vstaneš a podíváš se směrem, odkud přichází, aby jsi se ujistil v tom, že je to opravdu tvá mistryně. Během minutky dorazí až k tobě, ke vyskočí a po rychlém shlédnutí tvých pout je rozetne svým světelným mečem a gestem tě vybídne, aby jsi nastoupil.
Takže, povídej, cesta nám chvilku potrvá.
vybídne tě k odvyprávění svého příběhu tvá mistryně, zatímco se landspeeder rozjede a vyrazí směrem do města.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

N. Plymto, cestou do Phemisu
Po dvou hodinách polospánku a deprese se ozve zvuk Landspeedru. Zvednu hlavu a natočím ji podle zvuku. Oběví se landspeedr s moji mistryní. Ach jo, nevim jak to vysvětlim. Když mi mistryně rozřízne pouta, oba nasedneme do lanspeedru a chvilku mlčíme.
Pak začnu vysvětlovat co se stalo:Byla mladá, mladší než uváděl zápis v továrně. Sledoval jsem ji do úkrytu za Phemisem. Tam jsem byl zdržen za mřížema. Ona se mi mezitím ztratila v černém, řekl bych že maskovacím, obleku. Když jsem se dostal ven, snažil jsem se nabourat do její konzole. Potom jsem se probralaž na Ladspeedru, kousek od místa, kde jste mě našla. na chvíli se odmlčím a můj obličej se stene zase sklíčeným. Byl jsem moc jemný. Nedokázal jsem se k ní dostat, bez toho, aby o mě věděla. Navíc je vzdělaná, věděla o Chrámu Jedi docela dost. A taky mi vzala meč...
Podívám se na Mistryni, mlčím a snažím se udržet slzy v kanálcích.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“