Výcvik pro hráče Xaviera

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Někde v galaxii

Supr.
Celkem jsem se zaradoval, že je loď provozuschopná, jeho otázku na kapitána jsem záměrně přeslechl.
Mohli by pak dělat takové nerozumnosti jako se ho snažit vysekat z naší lodi.
Zavolej sem zbytek posádky. Zadejte kurz Korriban.
Přikázal jsem mu a otočil se zpět na ječícího prvního důstojníka.
A s tebou si ještě pokecam.
Prohodil jsem k sobě, přišel jsem k němu, sebral ho ze země a odnesl si ho někam kde budeme míti víc soukromí.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Někde v galaxii

Na KOR-
začal třetí důstojník a zjišťoval si, jak moc to myslíš vážně.
A do huttho lejna... vylétlo z něj, když pochopil, že dost.
(Ne)odpověď na kapitánův osud si vyložil po svém.
Svolal bleskově posádku, a než se stačila dobrat na můstek, obrátil se na tebe:
Ehm... pane... my na Korriban nelétáme. Ne moc, vlastně jsme tam byli jen jednou... vlastně dvakrát, a to byl zážitek fakt na celej život...
Ale vo to nejde.
Vzhledem k tomu, že všechny výpočty musíme provádět v hlavě, kvůli rozmlácený navigaci a neznáme souřadnice... kdybyste byl laskavej, mohl nám skočit na vaši loď a nějak vytáhnout data z vaší navigačky? Případně tam vypočítat na počítači celou trasu?
Předpokládám, že nám nevěříte dost na to, abyste nás na svoji loď pustil...

Koukal na tebe vyčítavě jako nakopnuté štěně.
No, dobré bylo rozhodně, že tě začal brát jako velitele.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Někde v galaxii

Pustím prvního důstojníka jako kufr na zem. Poněku d zakvílel, ale to zaniklo v jeho běžném kvílení.
OK, fajn, čekej!
Odpověděl jsem mu tak trochu jako psovi.
Vydal jsemz pět na ošetřovnu abych se podíval v jakém stavu je pilotka a říci jí zda by byla schopna onoho výpočtu.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Někde v galaxii

Na ošetřovně bylo veselo.
Respektive medik působil nervozně a krajně nervně (a nijak jej neuklidnilo, když ses znova objevil ty), zatímco pilotka s vyžletem...
Nemohl jsi věřit svým očím.

Pilotka polehávala na marodkovém lůžku, nohu velmi solidně ošetřenou, alespoň pokud se dalo usuzovat podle převázání rány a vedle ní na skříňce, do níž se ukládají některé lékařské nástroje, seděla ta žába a obě spolu vesele klábosily...

...jak říkám, Xav ho patrně vykuchal a rozsekal na malé kousky. Zvlášť jestli byl TAK blbej a řek mu, že je Jedi. No, nekoukej na mě takhle, fakt Xavovi nikdy neříkej Jedi, to by se totiž mohl naštvat a začít ti říkat padawanko... taky by ti to nebylo nejpříjemnější, ne? dokončila větu a obrátila se k tobě s rozzářeným výrazem.
Lord Revan bude s touto misí velmi spokojen... Předpokládám, že loď pod kontrolou a můžem pokračovat na Korriban?

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Někde v galaxii

Na ošetřovně mě čekalo zjištění že je jedno když je ženská Sithka nebo "plavčík" u pirátů, stejně spolu neustále krafaj.
Dá se to tak říct, až na detail že ten idiot rozbil navigační počítač. Mohla by si provést výpočty v tvý lodi a pak je poslat těmhle neckám?
Zpravil jsem ji o situaci.
Po cestě si to můžete klidně dopovědět.
Pronesl jsem již o trochu tišeji při pohledu a vyžle.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Někde v galaxii

Pilotka si tě změřila dlouhým pohledem.
Šikulka, okomentovala stručné shrnutí boje o můstek. Udělal to úmyslně, nebo omylem?
Na chvilku zauvažovala nad tebou navrženým řešením.
Problém by to neměl být, pokud se zatím ohlídáte s malou.
Seskočila z lehátka na podlahu a našlápnutí na zraněnou nohu lehce sykla bolestí.
Snažte se nezabít, nezmrzačit a... jo, upozorňuju tě, je ještě pod zákonem a navíc dost chytrá na to, aby věděla, že na svém zelí jiné housenky netoleruji, rozhodně ne, když jsem v dosahu dvou, tří, čtyř soustav.
Přátelsky se na vás zazubila a vydala se na "vaši loď."
<Kdyžtak se už přesuňte na můstek, do pěti minut to tam všechno budete mít. A až vyrazíme, čekám na lodi, musíme něco doprohovořit.>

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Někde v galaxii

Hahaha. Sme se zasmáli.
Pronesl jsem sarkasticky na téma jejího popichování.
<OK.>
Souhlasil jsem skrze Sílu.
Mladé dívky jsem si nevšímal. Vyrazil jsem rovnou na můstek, abych dohlédl na piráty že se nebudou pokoušet o hlouposti a,jestli ho nezabili, z prvního důstojníka vytáhnout co je ta malá holka zač, a co proti němu má.
I když už to nejspíš vyžvanila jí.
Usoudil jsem, když jsem si vzpoměl na jejich rozhovor při mém příchodu.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Někde v galaxii

Za tu dobu, co jsi zařizoval přeposlání souřadnic, se piráti činili. Můstek vypadal velmi uklizeně (až na rozbitý nabigační počítač), bývalý první důstojník z něj zmizel a naopak přibyla posádka v pozoru, podle všeho přesně instruovaná třetím důstojníkem, který tak nějak povýšil v koordinátora celého tohohle projektu.
Celá ta cháska působila značně zkrotlým dojmem, skoro jako by byla toho názoru, že jejich "nedělání potíží" by mohlo zachránit život kapitánovi a celkově obměkčit nového velitele lodi.

Nestačil sis celou situaci pořádně obhlédnout, když zpoza tvých zad dovnitř vklouzla jako myška plavčice. Její přítomnost tě překvapila; celou cestu jsi ji totiž nijak nezahlédl a dokonce ani nezavnímal.
Pokrčila rameny, omluvně se pousmála - a se skoro šibalským výrazem se začlenila k třetímu důstojníkovi. V obličejích některých pirátů jsi mohl postřehnout jakési pohnutí. Rozhodně ji viděli rádi a potěšilo je, že je v pořádku.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Někde v galaxii

Jak to vypadá?
Zeptal jsem se třetího důstojníka.
Na prvního důstojníka jsem se rozhodl nakonec neptat. Stejně ho nejspíš zabili. A co bude s těmahle pirátama rozhodneněkdo na Korribanu. Takže jsem se o jejich identitu přestal zajímat.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Někde v galaxii

Hm... hlášení: bordel na můstku uklizen, špína odklizena do bývalého bezpečnostního centra, aby nerušila přípravné práce. Loď připravena zadat kurz na Korriban hned, co dojdou souřadnice...
pustil se třetí důstojník do hlášení, pak se jeho pohled zastavil o obrazovku se spuštěným komunikačním kanálem
...a s tím můžeme začít hned.
Snad jen bych měl otázku, jaká jsou vaše další plány s touto lodí.

A s přeživšími členy posádky, ale to nedodal nahlas.

-------------------------------------------------
odpověď nic moc, ale líp to nenapíšu.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Někde v galaxii

Moje? No myslim, že ty končí u toho se postarat o to aby nás nezničili, jakmile se vynoříme nad Korribanem. Pak už to není moje starost. Ale předpokládam že budete zařazeni do armády.
Z odpovědi očividně neměl žádnou radost. To mi ale bylo celkem fuk.
Počkal jsem než použijí právě poslané souřadnice a skočí do hyperprostoru. Poté jsem se otočil a vyrazil zpět k lodi, kterou jsem sem přiletěl.
Hlídej.
Přikázal jsem plavčici, způsobem vhodným spíše pro hlídacího psa.
Měl bych si pořídit zvířátko. Jestlipak je i nějaká menší Geonossiská hydra?
Pomyslel jsem si po cestě.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

cestou na Korriban

Zatímco jsi přemýšlel, na co zaměřit své nenadále objevené chovatelské ambice, dorazil jsi do hangáru a následně i do lodi, v níž jste cestovali na Korriban.
Přítomnost své společnice jsi mohl vycítit v pilotní kabině, a kapitán byl v podobném, byť o něco bdělejším stavu, jako když jste ho zajali - a na tom samém místě.
Z toho, co jsi pochopil na můstku, jste měli dorazit na Korriban zhruba za tři hodiny. Dost času na to, aby se jeden nudil, ale pokud jsi měl v plánu provést výslech velitele pirátů, pilotky či trávit čas pendlováním mezi loděmi (nebo ještě něčím úplně jiným)... nemusel jsi až tak spěchat.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

cestou na Korriban

O čem jsi chtěla mluvit?
Zeptal jsem se pilotky rovnou, jakmile jsem dorazil na můstek naší lodi.
Začal jsem si dělat v hlavě seznam věcí které bych rád stihnul než dorazíme na Korriban.
První z nich jsem udělal rovnou, pohodlněš se posadil do křesla kopilota a dal nohy na ovládací panel.
Po všem to běhání po lodi jsem se mohl konečně pořádně posadit.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

cestou na Korriban

Konkrétně mám dva až tři hlavní body. Přijímací zkoušky na akademii a tu malou. Plus jistého droida. To třetí bych tedy dala Darth Malakovi, ať si s tím dělá, co chce, ideálně v přítomnosti temného pána ze sithu, lorda Revana. Záležitosti kolem toho padawánčete si kdyžtak taky vezmu na odpovědnost - no nekoukej na mě a hlavně si ušetři poznámky o mateřských pudech, jinak dopadneš jako ten první důstojník.
Za celou tu dobu, co jsi ji znal (nutno dodat, že vcelku krátkou) poprvé nasadila jakýsi opravdu důstojný a temný výraz hodný sithky.
Ke vstupu do akademie - za praktickou část lze považovat získání pirátské lodi a nových vojáků. Po téhle stránce není pochyb o tom, že jsi cenný přírůstek.
Jak jsi na tom s teorií?

Pohled jejích černých očí se ti propaloval až na dno mozku.
Co si vůbec slibuješ od tohoto vzestupu v potravním řetězci?

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

cestou na Korriban

Při jejím prohlášení že by si výcvik plavčice vzala na starosti jsem se snažil udržet vážnou tvář, vzhledem k její poznámce zřejmě neúspěšně.
Co si od toho slibuju? Přece ten postup v potravním řetězci.
To že se budu moci rozvíjet, bez toho abych se musel bát, že překročim nějaký nařízení nebo nějaký pravidlo.
Že v potravním řetězci postoupím dál, ale nebudu to muset dělat tajně za zády lektorů.

Prohlásil jsem, nevěděl jsem jak moc se jí to bude, či nebude líbit, mluvení mi nikdy moc nešlo, byl jsem spíše praktik.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“