Výcvik pro Funnyho(Mais de Ream)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kamparas, Bažiny:
Rozhodl jsi se nezdržovat přípravou nějakého kvalitnějšího a pevnějšího voru a proto jsi si rozhodl udělat jednoduchá vor z jednoho kmene stromu, který jsi narychlo osekal a spustil na vodu. Kmen se udržel na hladině, takže jsi na něj naskočil a pomocí Síly se snažil postrkovat blíže k prostředku ostrova. Pár metrů poté, co jsi se vzdálil od břehu jsi si uvědomil, že by možná bylo lehčí si pořídit nějaké bidlo, nebo něco, čím by jsi se mohl odrážet, což by bylo i jistě mnohem jednodušší, ale na to už nyní bylo pozdě. Pomalu jsi plul blíže k ostrovu a do houstnoucí mlhy, která ti začala komplikovat vidění. Kurz k prostředku ostrova jsi si však pamatoval a měl jsi pocit, že už budeš blízko. Už už jsi spatřil břeh ostrova, když tvůj odlehčený vor narazil do kamene a na kluzkém kmeni jsi marně bojoval s rovnováhou, takže jsi spadl přímo do bažiny. K tvému štěstí jsi byl blízko břehu a bažina zde nebyla hluboká, bohužel její zápach tu byl snad ještě pronikavější než na břehu, odkud jsi vyrážel a jakmile jsi vylezl na břeh, tak jsi zjistil, že tvůj oděv není jenom mokrý, ale oblepený něčím, co bylo v bažině a těžko se dalo poznat, co to je za sliz. Po krátkém kontrolování svého oděvu jsi si všiml vchodu do temné jeskyně klesající dolů pod bažinu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Kamparas, Bažiny:

Sice by možná bylo jednodušší pořídit si něco, čím bych se odrážel, ale také bych pak mohl lehce ztratit rovnováhu, nebo bych ani nemusel nic dostatečně dlouhého najít, takže použití Síly nebylo špatné řešení. A i bych si to rozmyslel, bylo již pozdě, nýbrž jsem se vracet už nechtěl. Pomalu jsem doplul až do houstnoucí mlhy, která mi značně začala kopmlikovat vidění, a tudíž jsem v ní viděl jen pár metrů před sebe. Správný kurz jsem si však pamatoval a také jsem měl pocit, že se již plavím dost dlouho a mohl bych být někde blízko ostrova. Zrovna jsem spatřil břeh ostrova, když můj vor narazil do kamene, který jsem v mlze neviděl. Marně, i když statečně, jsem bojoval na kluzkém kmeni s rovnováhou a nakonec jsem spadl přímo do bažiny. Alespoň že břeh byl blízko a samotná bažina nebyla příliš hluboká, avšak páchla více než na druhém břehu. Poté, co jsem vylezl na břeh, jsem si všiml, že můj oděv není tak mokrý jako oblepený nějakým slizem. Při obhlídce okolí jsem si ihned všiml vchodu do temné jeskyně klesající dolů pod bažiny. Přestože bylo těžké ještě více upřesnit kde přesně stopa v Síle končí, cítil jsem, že to bude právě v jeskyni. Sundal jsem si plášť, který jsem následně otřel a položil ho na břeh. Od slizu jsem se pokusil zbavit i zbylé své oblečení, abych poté mohl vyrazit do jeskyně.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kamparas, Temná jeskyně:
Během chvilky jsi se popral s pláštěm a v rámci možností jsi se zbavil nepříjemného a nelibě vonícího slizu. Stejně si se snažil i s ostatním oblečením, které to neschytalo tolik jako plášť. Po tomto nerovném souboji jsi vyrazil do jeskyně, kde jsi si po chvíli vytáhl na svoji pomoc světelný meč, aby jsi viděl na cestu. Ta byla jednoduchá a chvilku tě vedla níže a níže, aby se trochu zatočila doleva, trochu doprava, než tě dovedla do mnohem větší jeskyně, kterou tvůj meč nedokázal světlem pokrýt celou. Zastavil jsi se a pomalu se rozhlížel, když jsi si pocítil, že jsi na místě. Stopa vedla až sem a zde končila, ale místo ní jsi vycítil něco jiného, jako mráz po zádech tebou projela vlna temnoty. Instiktivně jsi se otočil po směru, kde se dal tušit jakýsi východ ven a zahlédl jsi postavu v černém plášťi, jejíž obličej halila jednoduchá maska a bylo jasné, že ta postava stojí přesně mezi tebou a místem, kde jsi tušil onen pomyslný východ ven.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Kamparas, Temná jeskyně:

Očištěn od slizu jsem vstoupil do jeskyně, kde jsem si na pomoc musel vytáhnout a aktivovat svůj světelný meč, abych viděl na cestu. Ta byla jednoduchá, chvilku vedla níže, poté trochu doprava a trochu doleva, než mě dovedla do mnohem větší jeskyně, kterou tmavě modrá záře mého světelného meče nedokázala úplně celou osvětlit. Zastavil jsem se a pomalu se rozhlížel, když jsem náhle pocítil, že jsem na místě. Stopa v Síle vedla kaňonem, poté hustým lesem a přes skálu až do temné jeskyně nacházející se na ostrově uprostřed bažiny. Právě tady končila, ale stopu v Síle hned nahradilo něco jiného, jako mráz po zádech mnou projela vlna temnoty. Instinktivně jsem se otočil směrem, kde jsem tušil východ z jeskyně. Zahlédl jsem však postavu v černém plášti, která měla obličej zahalený v jednoduché masce. Původně jsem chtěl pátrat po něčem zajímavém v jeskyni, ale už to nebylo nutné. Bylo jasné, že postava stojí přesně mezi mnou a východem z jeskyně, jež jsem tam někde tušil. Nevěděl jsem, kdo to je, pouze jsem se domníval, že vlna temnoty pocházela od neznámé postavy.
Kdo jsi?
Zeptal jsem se postavy zahalené v černém plášti neutrálním tónem a čekal na odpověď. Stále jsem nechával aktivovaný světelný meč, nýbrž to byl nejen jediný zdroj světla v jeskyni, ale také má ochrana proti útoku, který jsem zatím neočekával, avšak nemohl jsem ho ani vyloučit, a tak jsem se na něj připravil.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kamparas, Temná jeskyně:
Postava pohlédla směrem k tobě, alespoň jak se dalo ze směřování pohledu její masky usuzovat a chvilku na tebe nepřítomně hleděla.
Otázkou je, kdo jsi ty ?
pronese nakonec do mrazivého ticha jeskyně hlasem, který se nepříjemně rozhléhá, což značně umocňuje jeho hrozivý tón. Snažíš se zahlédnout nějaký detail, něco co by ti napovědělo, o koho se může jednat, ale vůbec nic nenacházíš. Prostý černý oděv, který nic neznamená, snad jedině, že je podobný jediskému stylu rouch, což se však dá možná očekávat, vzhledem k tomu, že tě na toto místo vedla Síla. Přes sebe měla osoba přehozený černý plášť, který se slabounce rozvíval, od nepatrného vánku proudícího jeskyňí. A nyní jsi spatřil něco, co ti jednoznačně zjednoduší určení, o koho by se mohlo jednat. Na jeho pravém boku se pohupovala černě lesklá rukojeť světelného meče a s několika žlutými kroužky na rukojeti.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Kamparas, Temná jeskyně:

Odpověď postavy v černém plášti mě nijak nepřekvapila, ani jsem neočekával, že bych se mohl hned dozvědět, kdo to je. Avšak tón, kterým promluvil, byl hrozivý, což ještě umocňoval fakt, že bylo v jeskyni naprosté ticho. To, že se jedná o muže, jsem usoudil z jeho hlasu. Ale co ta zlá holčička, o které mi vyprávěla Alia, její maminka si ji mohla vymyslet, nebo také upravit skutečnost.
Padawan, Mais de Ream,
odpovím mu vzápětí na jeho otázku a stále si ho prohlížím. Snažím se zahlédnout nějaký detail, nebo něco jiného, co by mi napovědělo, o koho se jedná. Nic jsem nenašel, ale něco už vím. Není úplně důležité zjistit něco dalšího, ale poskládat si dohromady informace, jež už znám. Zavedla mě sem Síla, takže by ta postava mohla být spojena se Sílou. Je oblečený v prostém černém obleku podobném rouchu, jenž nosí Jedi, a tvář má skrytou za maskou. To může znamenat, že nechce, aby někdo znal jeho tvář. Domnívám se tudíž, že to je Jedi, kterému se podařilo utéct Rozkazu 66 a později mohl propadnout Temné straně Síly. Slabý vánek, téměř stejný jako ten, který proudil ještě ráno na Baltimnu pootevřeným oknem, lehce rozevlál černý plášť, který má přehozený přes sebe a odtajnil mi jeho světelný meč. Černý jílec světelného meče s několika žlutými kroužky na rukojeti se pohupuje na jeho pravém boku, ale to pro mě není překvapení.
Ty jsi také Jedi, nebo jsi jím byl?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kamparas, Temá jeskyně:
Osoba se na tebe podívá, takže si můžeš všimnout i několika detailů masky, která je poměrně jednoduchá. Dva úzky průzory akorát kopírující profil lidských očí, které měli pozoruhodný tmavě žlutý až oranžový nádech. Při krajích byla trochu zúžená jakoby kopírovala profil lebky a v pozici ústy byli slabé proužky skrz něž šel slyšet hlas a nositel masky mohl dýchat.
Ha, ha, ha, ha.
začal se hrubě smát na tvou otázku a v další vteřině se jeho světelný meč objevil v jeho pravé ruce. Jakmile jej zažehl, tak se potvrdila tvoje doměnka o přítomnosti Temné strany, protože čepel jeho světelného meče byla jasně červená. Udělal jeden krok směrem k tobě a do vzduchu máchl světelným mečem, jehož světlo ozářilo stranu jeskyně okolo něho dočervena.
Co uděláš teď ... Jedi ? Ha, ha, ha.
pronesl znova hrubě a začal se znova smát stojíc na vé pozici se zažehnutým světelným mečem v ruce.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Kamparas, Temná jeskyně:

Postava se na mě podívala, takže jsem si všiml několika detailů na jinak jednoduché masce. V místech očí, které měly tmavě žlutou až oranžovou barvu, byly dva úzké průzory. Při krajích byla trochu zúžena, jakoby kopírovala tvar lebky a v pozici úst byly slabé proužky, skrz které mohl být slyšen hlas a nositel masky mohl dýchat. Po jeho odpovědi se začal smát a v pravé ruce se mu objevil jeho světelný meč. Jakmile ho zažehl, byl jsem si naprosto jistý, že propadl Temné straně Síly, nýbrž čepel měla jasně červenou barvu. Když udělal krok dopředu a máchl světelným mečem, tak jsem zůstal stát, protože jsem od něj byl stále dost vzdálen. Zatímco stěny jeskyně okolo mě byly osvětleny modrou září, tak prostor kolem postavy v černém plášti byl ozářen červeně.
Nepřišel jsem sem proto, abych s tebou bojoval!
odpověděl jsem mu na jeho poslední otázku, po níž následoval smích, hlasitěji než mluvím obvykle a podíval se mu do očí.
Co ti dává Temná strana Síly?
začal jsem poměrně riskantně pokus o odvrácení ho od Temné strany Síly, ale pokud jsem vůbec mohl uspět, musel jsem riskovat.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kamparas, Temná jeskyně:
Rozhodl jsi se pokusit přesvědčit svého protivníka o chybě jeho zaměření, ale jeho výsměšný výraz nedával tvému prvnímu slovnímu pokusu nějakou naději.
To co ty nemáš. A dost řečí, to je jedna z nejslabších stránek Světlé strany, nebo jak tomu říkáš.
odsekne rázně postava v masce a změní svůj postoj se světelným mečem, v kterém rozpoznáš Ataru. To je ale všechno, co sithneš, než jsi nucen se bránit před jeho prudkým útokem, který vedl troufale přímo čelně, což bylo k tvému prospěchu, protože jsi stihl včas zastavit jeho světelný meč. No nedalo se to nazvat přímo zastavením, jako spíš pouhým blokem, protože tě protivník zatlačil na zpátky o dva kroky. Než jsi mohl jakkoliv dál reagovat, tak už jsi čelil dalšímu agresivnímu a silnému útoku, kterému nechyběla ani rychlost a jen tak tak, že jsi útok na tvé pravé rameno zastavil svým světelným mečem. Po tomto útoku tvůj protivník trochu poodskočil na zpět, jakoby ti dával možnost něco zkusit.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Kamparas, Temná jeskyně:

Odpověď od temného muže mě trochu překvapí, zřejmě se mu v minulosti stalo něco hodně strašného, třeba je to následek právě Rozkazu 66. Hned poté změní svůj postoj se světelným mečem, ve kterém poznám Ataru, jenž používám i já, a tak ho moc dobře znám. Pokrčená kolena a světelný meč držený kolmo před jeho pravým ramenem - otevírací postoj ve stylu Ataru. V otevíracím postoji však nezůstal dlouho a už vedl prudký útok přímo čelně. Svůj světelný meč jsem pozvedl do horizontální polohy, a zablokoval tak jeho troufalý útok, avšak byl jsem nucen ustoupit o dva kroky zpět. Než jsem mohl jakkoli reagovat, musel jsem se bránit dalšímu agresivnímu útoku. Nechyběla mu ani rychlost, ani síla a byl veden na mé pravé rameno, ale v poslední chvíli jsem ho stihl zastavit modrou čepelí svého světelného meče. Poté můj protivník odskočil zpět, jakoby mi dával možnost něco zkusit. Pokud si je svým vítězstvím jistý, tak je to pro mě výhoda.
Nikdy není pozdě vrátit se ke Světlé straně,
řeknu mu ještě ve snaze navrátit ho v budoucnu ke Světlé straně Síly a připravím se na svůj vlastní útok. Prudkým skokem v technice Sai na něj zaútočím a než může přejít sám do útoku, provedu manévr Jung Ma, abych pak zaútočil horizontálně drženým světelným mečem na jeho záda.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kamparas, Temná jeskyně:
Protivník se tvé řeči o Světlé straně jenom hrdelně zasměje, přesto však zůstane v pozoru, čehož využije při tvém dalším útokem, kdy se rozhodneš přejít k akrobatickému pojetí svého Ataru. Jenže rychlost tvého protivníka se opět ukáže, když kompletně uhne tvému zasáhu tím, že projde téměř pod tebou a sám zaútočí technikou Jung, kterou jsi také donucen použít, ale k obranným účelům. Meče se vám zkříží a tvůj soupeř opět prokáže svoji větší fyzickou sílu, když tě opět donutí o něco ustoupit. Pak se na tebe pokusí zatlačit Silou, což však protiúderem opětuješ, jen aby okamžitě následoval další útok mečem, kterým bylo tentokrát bodnutí jednou rukou, na něž jsi se štěstím stihl zareagovat vložením čepele mezi obličej a světelný meč protivníka hned poté, co jsi se natočil bokem a ucuknul do strany. Soupeř se rozhodl podpořit svůj útok uchopením obouruč a přikročením blíže k tobě, aby se pokusi tě opět přetlačit silou. Ty jsi zatím kratším úkrokem nazpět zvětšil mezeru mezi vlastním mečem a vlastním obličejem.
Vypadá to na slušné zahřátí ... protože až skoncuju s tebou, a s tou rádoby Jedi Anno, tak mě čeká cesta na Baltim ... ha, ha.
začne se hrubě smát a znovu tě začne nepříjemně tlačit, přičemž nepolevuje ve svém soustředění.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Kamparas, Temná jeskyně:

Mému útoku v technice Sai se Temný muž chytře vyhne, když projde téměř pode mnou a hned po svém dopadu jsem nucen se bránit stejnou technikou, kterou na mě útočí, tedy Jung. Meče se nám poté zkříží a můj protivník prokáže větší fyzickou Sílu a rychle, než stihnu jakkoli zareagovat, mě donutí ustoupit o pár kroků zpět. Jeho další útok byl čistě Silový, kdy se na mě pokusí zatlačit Sílou, ale protiúderem tento útok zastavím. Hned poté následuje opět útok světelným mečem, kdy se mě pokusí zaskočit bodnutím, ale stihnu se natočit bokem, couvnout do strany a pak ještě vložit svou čepel mezi jeho světelný meč a masku zahalující obličej. Protivník se rozhodl svůj útok podpořit uchopením rukojetě obouruč, aby se mě pokusil i nyní přetlačit silou. Když jsou naše meče stále zkřížené, tak se mě pokusí vyvést z klidu svou další poznámkou.
Nedovolím ti odletět na Baltimn,
odpovím mu klidně a snažím se přijít na způsob, jak ho porazit. Je silnější než já, takže ho budu muset udolat rychlostí a akrobacií. Nepovoloval ve svém tlaku a brzy by začal mou čepel zvedat výše, proto jsem musel něco vymyslet. Pokud bych nečekaně a rychle zvedl svou čepel nad hlavu, tak by ta jeho mohla vylétnout do vzduchu a na chvíli by měl nechráněné tělo a já bych mohl zaútočit, tedy obkroužit rukama nad svou hlavou a tvrdě udeřit do jeho těla. Při tomto útoku použiji Sílu, abych zrychlil svůj pohyb, zpřesnil a také posílil svůj úder. Nechal jsem se prostoupit Sílou a začal uskutečňovat svůj plán.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kamparas, Temná jeskyně:
Během chvilkového zaklínění vašich světelných mečů jsi se pokusil vyvést svého protivníka z rovnováhy svým sebevědomým prohlášením, že jej nenecháš letět na Baltimn, ale nedostalo se ti žádné reakce, kterou by jsi mohl zpozorovat. To už jsi, ale zahájil svůj plán na útok, kdy jsi prudce vymrštil svůj světelný meč nad hlavu a začal zrychleně opisovat oblouk nad svou hlavou, aby jsi udeřil svého protivníka zleva(z jeho pohledu) do boku. Jenže jakoby tvůj protivník předvídal tvůj pohyb, tak také zvednul svůj meč vzhůru a stejně rychlým pohybem, jenom z druhé strany zaútočil, takže se oba vaše meče opět zkřížili a díky úkrokům pro podporu vašich úderů jste nyní stáli blíže k sobě, meče zkřížené bokem v nulové pozici.
Co se ti nezdá na mém výletu na Baltimn, hm ? Že navštívím starého známého mistra Kenzona ?
pronese s jistou čitelnou dávkou popichovačnosti, šťouchne do tebe ramenem, takže se oba od sebe vzdálíte a vyklíníte se ze svých postojů. Tvůj sok se opět postaví do postoje pro Ataru chystajíc se k dalšímu útoku.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Kamparas, Temná jeskyně:

Přestože jsem vše provedl správně, tak můj útok nevyšel, nýbrž Temný muž jakoby předvídal, co udělám, a stejně rychlým pohybem, jen z opačné strany zaútočil, takže se naše světelné meče opět zkřížili. Kvůli úkrokům pro podporu našich úderů jsme stáli blíže k sobě, a i nyní se mě pokusil rozhodit svými řeči, ale stále jsem zůstával naprosto klidný. Poté do mě šťouchnul ramenem a oba jsme se od sebe vzdálili a vyklínili se ze svých postojů. Můj protivník se opět postavil do otevírací postoj pro Ataru stejně jako já.
Nelíbí se mi představa, že na ně zaútočíš jako na mě,
odpovím mu na jeho otázky, které pronesl, když byly naše světelné meče naposledy zkřížené. Už si jsem naprosto jistý, že právě bojuji v nejtěžším a nejdůležitějším souboji mého dosavadního života. Než stihne přejít do útoku, tak na něj zaútočím sám několika rychlými a přesnými hned po sobě následujícími údery, jenž střídají nepravidelně nejen stranu, ale také výšku. Po sérii těchto úderů se pokusím ve chvíli, kdy vedu poslední z nich z leva, na svého soupeře nečekaně zaútočit bodnutím na jeho pravou ruku a pak na levou nohu, abych ho zranil.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kamparas, Temná jeskyně:
Do dalšího střetu se rozhodneš vyrazit jako první a snažíš se své údery střídat s nepravidelností a nesouvislostí, aby nebylo možné je vyčíst či předvídat. Jenže každým dalším úderem ti tvůj soupeř prokazoval, že se ti tato nenáhodnost nedaří, protože reagoval úplně stejně, jenom zrcadlově převráceně a bylo jedno jestli jsi náhodně měnil směry útoky, výšku vedených seků, ale každičký vykryl úplně stejným opačně vedeným úderem. Proto jsi se rozhodl svou kartu vsadit na bodnutí vpřed, ale nepovedlo se ti jej vést na ruku soupeře vzhledem k jeho stejnému úmyslu. Vaše meče se opět zkřížili tentokrát však byl tvůj položený na jeho. Červená čepel tvého protivníka ti nepříjemně hučela milimetry od tvého obličeje, stejně jako tvá čepel na opačné straně. Ta se však zařízla do masky, která se začala rozpadat. Když odkryla tvář tvého protivníka, tak jsi udělal dva kroky do zadu, stejně jako on, čímž jste uvolnil zkřížení svých mečů.
Baf ! A co uděláš teď ? Zabiješ mě ?
pronese usmívající se tvář, tvář která ti nejznámější ze všech, které jsi kdy viděl. Tvář kterou můžeš vídat každý den, ať jsi kdekoliv, tvář kterou vidíš v každém odrazu, do kterého se podíváš - tvoje tvář.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“