Výcvik pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Melida/Daan, továrna

Blbej sem.
Zanadával jsem si v duchu.
To máte pravdu, na to sem zapoměl. Omlouvám se, příště na to budu myslet.
Vyslechnu si jeho návrh.
To bude asi přece jenom nejlepší.
Uznám a popíšu svou pozici co nejlépe dokážu, z informací co jsem získal při svém příletu.
...Koukejte po nouzovejch modulech.
Dokončím popis své lokace.
Kapku děravej popis, ale lepší než drátem do oka
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Melida/Daan, Továrna:
Vysvětlil jsi dohlížiteli co nejlepší popis místa, kde jsi se nacházel a čekal jsi na jeho reakci.
Přistávací modul ? No, počtu si o tom v hlášení. Budu tam do deseti minut, zatím dojdi ven k modulu, ať tě jenom naložíme a vyrazíme. Vyslýchat ho můžeme cestou, protože kromě něho tady už nic nepotřebujeme. Volytarr konec.
dodá ještě trochu nepříjemně Volytar a informuje tě o času svého příletu. Ty mezitím dovlečeš svého zajatce ke vstupu na nádvoří v jehož středu trčel přistávací modul. Bylo to v tu dobu, co se tvůj zajatec probral a snažil se zhodnotit si své šance.
Uvědomujete si, že jsem pořád velice bohatý ? A v Impériu se nějaký ten kredit neztratí, obzvlášť, když císař nevidí vše.
zkusí jednu ze svých posledních šancí tvůj zajatec a snaží mluvit tak, aby jeho nabídka zněla, co nejlépe.
Naposledy upravil(a) Jordi Linx dne 07.10.2009 20:52:09, celkem upraveno 1 x.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Melida/Daan, továrna

Stisknu mu rty k sobě.
Pššššššt.
Utiším ho
Povídat si budeme později. A na otázky, které ti budu pokládat. A jestli ne, tak se alespoň pobavíme.
Poplácám ho vesele po rameni.
Jenom chvíli vydrž, za chvíli tu máme odvoz.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Melida/Daan, Nádvoří továrny:
Tvůj cíl není nijak nadšený, když mu trochu dětinským způsobem zavřeš ústa a umlčíš tak jeho snahy o tvé podplacení, které se rozhodne vzdát. Pro jistotu vyzkouší pouta, i když by bylo nepravděpodobné, že by ti mohl utéct, i kdyby se nějak z těch pout dostal. Tvoji pozornost však brzo upoutala přilétávající loď v níž jsi poznal třídu Decimator, tedy typ loďi, který jsi dostal k dispozici pro tuto misi. Její ostré agresivní a možná i trochu temné hrany upoutávali tvou pozornost, když loď přistávala na volné částí nádvoří, zatímco ty jsi čekal u vrat do továrny. Občas jsi zkontroloval i svého vězně, ale ten dle všeho zanechal všech svých snah o útěk. Z přistávajícího decimatoru se vynořil Volytar a trochu nepříjemným výrazem se rozhlédl po okolí, aby pohledem spočinul na tobě a na tvém úlovku.
Hmm, docela bordel ... i když v porovnání s tou budovou je to ještě nic. No nalož ho a letíme odsud ... nebo máš ještě něco, co bychom tu měli vyřídit ?
odsekne Volytar nepříjemným tónem a na mysl se vkrade myšlenka, jestli inkvizitoři mluví i jiným tónem, než nepříjemným a na první pohled propichujícím.
Naposledy upravil(a) Jordi Linx dne 07.10.2009 20:52:44, celkem upraveno 1 x.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Melida/Daan, Nádvoří továrny

Ne, můžeme vyrazit.
Odpovím. Seberu svého zajatce a odtáhnu ho do lodi.
Tak poď, teďka zábava teprve začíná.
Popoženu ho lehce, neboť se mu příliš nechce.
Usadím ho, a připoutám, do příhodné místnosti, kterou tím označím za "výslechovou".
Hned sem zpátky. Nikam nechoď
Poradím mu, jako by měl na výběr. A dojdu do kokpitu odstartovat, abysme zde neseděli zbytečně dlouho.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Melida/Daan, Kokpit Dark Soul:
Volytar jenom pokrčí rameny a sleduje, jak vedeš svého zajatce dovnitř lodi, aby ji potom zavřel. Když jsi po uložení zajatce dorazil do kokpitu, tak tam již Volytar seděl v druhém křesle a tvářil se zamyšleně.
Už máš nějaký nápad, jak ho budeš vyslýchat ? Nebo se spolehneš na ... běžné techniky bolesti na obou rovinách ? Osobně to rád ... kombinuju.
pronese zatímco usedáš do křesla pilota a začneš zvedat Dark Soul vzhůru od povrchu planety, kde sis stihl užít svoji zábavu. Skrz průzor kokpitu můžeš vidět zbytek opuštěné tovární čtvrti, než zahlédneš živější část města, kde je někde i budova, kde začala tvá honička za tvým cílem.
Věříš, že ho stihneš vyslechnout během návratu do Imperiálního Centra, nebo to ještě vezmeme někudy oklikou ?
zeptá se ještě Volytar a prsty začne poklepávat vedle ovládání navigace, které je přímo před ním.
Naposledy upravil(a) Jordi Linx dne 07.10.2009 20:54:22, celkem upraveno 1 x.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Melida/Daan, Kokpit Dark Soul

No co se týče metod tak mam jistou inspiraci,ale uvidim na jakou formu bude ochotnější to vykecat.
Odpověděl jsem na otázku ohledně metody.
Poté jsem se zamyslel nad trasou. Nepůsobil na mě pohledem drsňáka co se bolesti vysmívá, ale zase jsem s výslechem neměl příliš skušenností.
Asi si uděláme okružní jízdu. Ať mam na něj víc času.
Zadíval jsem se na monitor po možných trasách.
Eriadu... Rimmská obchodní cesta.... a pak přes jádro k Centru. Jo to by šlo. A v případě že by povolil brzo to de ještě skrátit. Nebo prodloužit.
Svěřil jsem se svou vymyšlenou letovou trasou a zadal jí do počítače.
Navedl jsemloď na odlet ze systému.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Melida/Daan, Kokpit Dark Soul:
Vorytor jenom pokrčí rameny a nastaví navrženou trasu, zatímco vaše loď překonává spodní a posléze i vrchní vrstvy atmosféry. Když se konečně vzdálíte od planety dostatečně daleko, aby jste mohli skočit do hyperprotoru, tak Vorytor zmáčkne tlačítko hyperpohonu a zvedne se ze svého místa.
Takže loď teď poletí i bez našeho dozoru, ledaže by na téhle cestě dělali naši přátelé zátah s gravitačními studněmi, ale o tom pochybuju. A teď bych rád sledoval, jak budeš postupovat při výslechu. Chceš si ještě vzít nějaké ... pomůcky, nebo si vystačíš s tím, co máš po ruce ?
zeptá se Volytar, když se zastaví ve dveřích z kokpitu, aby na tebe počkal a jasně ti naznačí, že bude přihlížet tvému postupu při výslechu, což se ostatně dalo také očekávat vzhledem k jeho pozici na této misi.
Naposledy upravil(a) Jordi Linx dne 07.10.2009 20:54:58, celkem upraveno 1 x.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Melida/Daan, Dark Soul

Vezmu si pár pomůcek.
Odpověděl jsem a odešel k lékárničce. Z ní jsem vytáhl vibroskalpel, a polní kauterizér.
Tak jdemena to.
Řekl jsem spíše sám sobě a šel za zajatcem.
Tak jistě je ti jasné co se nyní bude dít, já se budu ptát a ty odpovídat. Pokud neodpovíš, nebo zalžeš, a věř mi že to poznam, tak tě budu přemlouvat. Na tu ruhou variantu se již celkem těším.
Oznámil jsem zajatci náplň několika dalších hodin a slastně se usmál. Přisedl jsem k němu a odložil své nástroje.
Takže začnem.
Ty víš o úkrytu jednoho Jediho. Já chci slyšet kdo to je a kde se ukrývá. Hovoř!

Vyzval jsem ho. Nevěřil jsem že by mi to řekl rovnou, ale považoval jsem za slušné se ho nejdříve zeptat. Proto jsem si rovnou připravil skalpel, a čekal na jeho odmítavou odpověď.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Dark Soul:
Po patřičném vybavení se zamíříš se za Volytarem k vězňovi, aby jsi začal s vaším rozhovorem. Volytar se pohodlně usadil trochu stranou a váš zrzavý přítel Rahaan Kulwosk se na něj zděšeně podíval. Náladu jsi mu nijak nezlepšil ani ty a obzvlášť tvoje vybavení, které jsi se nijak nezdráhal skrýt.

Po tvé první otázce se Rahaan otočí na Volytar, ale ten se jenom škodolibě pousměje.
Na mě se nedívej, být po mém, tak už nemáš po čem chodit.
pronese bez váhání a Rahaan jenom suše polkne a upře svou pozornost zpět na tebe.
Já, já opravdu nevím o čem to mluvíte. Žádnýho Jediho jsem už roky neviděl a ... a vůbec netuším, proč by za mnou měli chodit.
vykoktá ze sebe poněkud nervózním tónem a jeho pohled směřuje na vibroskalpel, který si potěžkáváš v ruce.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Hyperprostor, Dark Soul

Na to že máš čistý svědomí tak si se bránil až podezdřele horlivě. No nic. Na todle sem se již dlouho těšil.
Přistoupím mu k noze a sundám mu botu.
Doufám že sis myl nohy. A viděl bych to takto. Já tě budu přemlouvat furt. A ty až budeš cítit že se s náma o něco budeš chtít podělit tak mi řekneš.
Pevně jsem mu uchopil chodidlo.
Doufám že si to užiješ tak jako já.
Vzal jsem skalpel a podélně mu rozřízl nehet na palci. Z nehtu začala téci krev.
Jakmile byl na dvě poloviny přešel jsem k ukazováčku, pak prostředníčku, pak prsteníku a nakonec malíček.
Poslední nehty byly dosti malé, ale já byl vytrvalý.
Začal jsem si vesele hvízdat.
Vyměnil jsem své nástroje a ranky mu vypálil.
Furt nic?
Informoval jsem se, jen tak mimochodem. a začal se přemisťovat k druhé noze.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Dark Soul:
Po, pro tebe, neuspokojivé odpovědi, se rozhodneš začít s výslechem. Když zařízneš první nehet na palci, tak ještě Rahaan bolest udrží v sobě, ale u dalších se už neudrží a zakříčí bolestí a dokonce s sebou trochu škube. Při své krátké pauze okem postřehneš, že Volytar se trochu škodolibě usmívá a možná i dokonce baví nad utrpením Rahaana.
Já nic nevím ... já myslel, že po mě jdete kvůli něčemu jinýmu. Já jsem s žádným Jedim nikdy neměl nic společnýho !
vykřikne bolestivým hlasem Rahaan, zatímco jsi se přemisťoval k druhé noze, aby jsi tam pokračoval.
Hmm, už vím kam půjdu, kdybych někdy potřeboval pedikúru. Nebo děláš i manikúru ? Přecejenom se svým vězňům musíme líbit a hlavně taky trochu vypadat, když ... pracujeme.
usměje se zlověstně Vorytar a začne si ledabyle prohlížet svoje nehty na rukou a to tak, aby to Rahaan dobře viděl.
Naposledy upravil(a) Jordi Linx dne 07.10.2009 20:55:49, celkem upraveno 1 x.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Hyperprostor, Dark Soul

Vážně? Rahaane Kulwosku co jiného jsi provedl, že jsi raději hodlal zabít imperiálního vyšetřovatele? Hmmm.
Zeptal jsem se ho přívětivě a položil skalpel na nehet druhého palce.
No myslim že si budeš muset najít někoho kdo ti na nehtech nebude hrát Sabac s nožem.
Odpovím přes rameno k Vorytarovi.
Takže co?
Otočím svou pozornost zpět k výslýchanému.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Dark Soul:
Vorytar se při tvé poznámce k jeho návrhu na pedi a manikúru vesele zazubí a vytáhne si od boku vlastní nůž, aby si s ním začal hrát.
S kartama na mě nechoď, tak triviální hra, zvlášť, když se tvoji protivníci snaží blafovat. Jako by jim to k něčemu bylo.
sykne Vorytar a pozorouje tě přes špičku svého nože s kterým si hraje, jako malý kluk se svou první kudlou.
Zabít ? Ne ... to jsem nikdy nechtěl, já jsem ... jenom chtěl utéct. Přece si nemyslíte ... že bych vás opravdu chtěl zabít ?
vykoktá ze sebe Rahaan, ale když vidí, že i přes tuhle odpověď máš v plánu pokračovat, tak se okamžitě nadechne k další odpovědi.
Trochu ... jsem upravil ... jisté učetní knihy ... takže jsem obešel ... jisté daňové zákony impéria. Proto jsem měl ... poněkud naspěch.
vykoktává neochotně a opatrně Rahaan a Volytar jenom zhnuseně zakroutí hlavou nad dalším majetnickým ubožákem, jemuž jde především o kredity.
Naposledy upravil(a) Jordi Linx dne 07.10.2009 20:58:18, celkem upraveno 1 x.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Hyperprostor, Dark Soul

Projede mnou znechucení nad nenažraností mého zajatce.
Zajímavé. Rahaane Kulwosku, na začátku rozhovoru jsi tvrdil že jsi žádného Jedie už léta neviděl, a pak jsi prohlásil že si se s žádnym Jediem nesetkal. Ty mi chlapče lžeš do očí. A to mě velmi rmoutí.
Zajedu skalpelem pod nehet již upraveného palce.
Ulehči si to Rahaane Kulwosku. řekni mi co chceme slyšet.
Vytáhl jsem skalpel a začal na druhé noze rozřezávat nehty, jako na té první.
Opět jsem si začal pískat.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“