Výcvik pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Hyperprostor, Dark Soul

Začalo mi lehce cukat v koutku úst. Pomalu jsem měl čím dál tím větší obavy že to z něj nedostanu a nestanu se plnohodnotným inkvizitorem.
OK, tak jinak.
Prolétl jsem si v hlavě náš rozhovor.
"Milenky ... na to nejsou ... chytré." No na to bych nevsázel. Že by tedy Jedijka?
A co ty milenky? Nebyla některá z nich kapku zvláštní? Neptala se tě jakoby nic na něco neobvyklýho, pro danou situaci?
skusil jsem další záchrané lano a doufal že se z něj nevyklube jen slepá ulička.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Dark Soul:
Zahaan na tebe vrhnul poněkud překvapivý pohled i na jeho stav a chvilku se zamýšlel.
Co by ... mohli ... chtít ... neobvyklého ? ... stejnak ... jenom chtějí ... peníze ... šperky ... drahé cesty ... pozornosti ...
vykoktá otřeseným tónem, který ti už pomalu začal připadat jako přirozený tón jeho řeči. Nyní se opět na chilku odmlčel a snažil se na něco neobvyklého si vzpomenout.
... prostě typické ... ženy ... jsou dobré ... jenom na to jedno ... a když má člověk ... prachy, tak ... proč by se ... o něco víc staral ?
dodal ještě Zahaan a nebylo nic složitého v něm vycítit opovržení, které vůči ženám choval, stejně jako sis mohl domyslet, jak se k ženám choval celkově. A z toho jasně vyplynulo, že až na jednu dvě věci je převážně ignoroval a příliš se jima nezabýval.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Hyperprostor, Dark Soul

Přeříkal jsem nadávky v duchu ještě jednou, zjistil jsem že mi to celkem pomáhá.
Fajn. Řeknu ti to takhle. Tajná služba zjistila že o jednom jedim víš. Fakt číslo jedna. Fakt číslo dva je že to někdy v tý tvý makovici je.
Víš co? Já teď na chvíli odejdu a ty se ještě jednou POŘÁDNĚ zamyslíš. Jako obchodník máš jistě dobrou paměť. Projeť si v ní všechny lidi i nelidi co znáš, žádný nepodceňuj. Až se vrátím tak jistě na něco příjdeš.

Sebral jsem nástroje ze stolku a šel je vrátit do lékárničky, pak jsem ještě zašel za Vorytarem.
Měl bych dotaz: jak nejvhodněji do zprávy napsat že je to totální idiot?
Zeptal jsem se ho na detail který mi začal vrtat hlavou.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Dark Soul:
Rozhodl jsi se chvilku nechat svého rukojmího jeho vlastnímu osudu a vydal jsi se hledat Volytara. Našel jsi jej v kokpitu, nohy položené na ovládacím panelu a přežvýkujíc nějakou tobě neidentifikovanou potravinu.
Cos čekal ? Že ho řízneš a vyklopí ti přesné míry, adresu a jeho přesný denní program na následující týden ?
zeptá se Volytar, než pokračuje v ... žužlání ? To byl asi nejbližší popis činnosti, kterou prováděl s kusem potraviny, jež držel ve své levé ruce.
Jinak nevím k čemu ti bude, že do zprávy napíšeš, že je to idiot. V tomhle Impériu je idiotů víc než dost. A rozvědka ti sice řekla, že ví, kde je ten Jedi, ale to neznamená, že ví, že je to Jedi. I když v tomhle případě nebude těžké to zjistit, stačí si jenom uvědomit, že Jediové jsou poněkud chytřejší než lidi s kterými běžně jednáme a když vezmeš fakt, že žijou doposud, tak to budou ti chytřejší z těch chytřejších.
pronese Volytar mezi dalšími sousty a začne si pobrukovat nějakou příšernou melodii. Nevzpomeneš si, co je to zač, ale rozhodně by sis ji nepustil na žádné oslavě nebo jakékoliv příležitosti, kdy by sis pustil nějakou hudbu.
Naposledy upravil(a) Jordi Linx dne 07.10.2009 21:04:08, celkem upraveno 1 x.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Hyperprostor, Dark Soul

Zabrumlal jsem potichu něco na způsob že to mi taky došlo, ale jeho absence mozkových buněk mu znemožňuje být prospěšný, a raději se vrátil zpět do výslechové místnosti.
A vzhledem k tomu že je tak chytrej tak tomuhle pánovi nenechá jediný vodítko.
Nic co?
Odhadl jsem výsledek jeho přemýšlení.
Tak to vezmeme z opačnýho konce. S čim vlasně obchoduješ?
Položím mu ,asi zbytečnou, otázku.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Dark Soul:
Volytar na tvůj rychlý odchod nereaguje a jenom si dál žužlá a brouká to svoje, jako tomu dělal doposud. Rozhodně patří mezi ti protivnější inkvizitory a otázkou je, jak hodně to dělal schválně. Tvůj vězeň rozhodně nebyl nadšený z tvého návratu, spíše si jenom zklamaně povzdechnul, že jsi to zase ty, i když co jiného zde také mohl čekat. Na první pohled se ale zdálo, že bolest u něho už trochu ustoupila a grimasa na jeho obličeji se opět dala nazvat lidskou nebo jí podobnou.
Jsem obchodní zástupce společnosti Sojourne, starám se o domlouvání obchodů s jinými společnosti, zástupci plaet a podobně, kde by mohli potřebovat naše zboží. Věnujeme se široké škále zboží v závislosti na planetách, kde jsou naše pobočky. Ta na Melidě zastupovala výrobu komponent do landspeederů, vesmírných lodí a prostě všech možných prostředků dopravy, které se na té planetě dali používat. Do sortimentu patřili taky různé doplňky a přídavné zařízení.
odpoví ti Zahaan a úpěnlivě pozoruje na co se chystáš teď. Můžeš si povšimnout, že se možná nějak psychicky snaží připravit na další vlu mučení, která by mohla přijít.
Naposledy upravil(a) Jordi Linx dne 07.10.2009 21:04:42, celkem upraveno 1 x.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Hyperprostor, Dark Soul

Kdybys řek ta společnost prodává součástky lodí a speederů tak by mi to stačilo.
Zkřivil jsem ret nad zbytečně obsáhlou odpovědí.
A co vlastně ty milenky? Samý modelky?
Zeptal jsem se zvídavě. Ani jsem sám nevěděl proč.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Dark Soul:
Zahaan si možná trochu oddychne, když si všimne, že nehodláš prozatím přistoupit k dalšímu fyzickému násilí a spokojíš se s prostým kladením otázek.
No na Melidě zase moc modelek není, ale je pravda, že milenky jsem měl hezké. Ale ty víc než modeling zajímali moje peníze a všechno, co jim můžu koupit, nebo kam je vzít.
pokyne Zahaan a nakonec se tak trochu odevzdaně usměje, jako by to bylo samozřejmý na všech místech v celé galaxii.
Nejhorší je, když se jich pak musíte zbavovat, protože vás už začnou nudit, jen málokterá se rozhodne odejít sama, ale vy jistě víte, jakou hodnotu mohou mít kredity ... velké kredity.
dodá ještě a zkusí nenápadně naznačit, že by i tvoje kapsa mohla nabrat na objemu, zvlášť pokud jde o císařské kredity. Dle všeho jimi totiž Zahaan oplýval, což potvrzovalo i množné číslo užité v případě milenek.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Hyperprostor, Dark Soul

Mě kredity nikdy moc nezajímali. Já mám jiné hodnoty.
Odpovím mu. Výraz který nasadím je dstatečně popuzený na to aby pochopil že tyto jeho pokusy o korupci nehodlám tolerovat.
A to žádná neodešla sama? Všechny jsi musel vyhánět?
Opět se ho zeptám, v současné době už mi všechna vodítka došla a střílel jsem víceméně na slepo.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Dark Soul:
Neujde ti jistý povzdech, když rázně odmítneš co nejméně nápadné, přesto dostatečně zmíněné kredity - tedy úplatek. Nakonec se rozhodne na další podobné pokusy rezignovat a zamyslí se nad tvou druhou otázkou a nejde ti trochu blažený úsměv při jeho vzpomínkách na jeho milenka a vše, čím s nima prošel. Nedělá ti potíže vycítit z něho jistou zvrácenost při těchto myšlenkách, stejně jako jistou touhu kontrolovat.
No, občas se našla nějaká, která byla už znuděná, ale ty jsem stejnak radši poslal pryč, protože když jsou znuděné, tak to nestojí za nic. Ale vlastně tu byla jedna, která odešla sama ... teda potom, co mě ukecala, abych jí zajistil cestu pryč. Ale stejnak mě začínala nudit, tak jsem nic nenamítal, zvlášť když jsem měl domluvenou schůzku s tou roztomilou blondýnkou.
odpověděl ti a znova jsi mohl jednoznačně vycítit jeho zvrácené myšlenky a pocity, které se zširoka odchylovaly od běžných sexuálních choutek běžných jedinců.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Hyperprostor, Dark Soul

Co to bylo za holku co odešla sama a uvolnila tak místo v peněžence tý blondýně?
Zazdálo se mi že bych mohl být na zdárné cestě. Pokud nějaká rytířka potřebovala peníze a měla silný, hodně silný, žaludek tak si takhle mohla rychle a nenápadně zařídit cestu a sponzor sám nemusel mít nejmenší podezření.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Dark Soul:
Z pohledu Zahaana bylo vidět, že by nad tím jenom mávnul rukou, ale donutil se zamyslet. Bylo vidět v jeho obličeji, že tápá ve své mysli a toto tápání se nečekaně prodlužovalo.
To je divný, ani si nedovedu vybavit, jak vypadala. Tak to asi nebyla nějaká extra krasavice a jmenovala se ... jo, Luminara, říkala si Luminara. Ale na nic konkrétnějšího si u ní nevzpomenu, prostě zapadala mezi ty tucty běžných a nepříliš vyjímečných dívek, co mě prostě nakrátko pobavily.
odpoví nakonec a opět se na chvilku odmlčí, když si má vzpomenout na jméno. Na to si však nakonec vzpomene a představí ti ho s jistým pocitem, že to bylo skutečně ono jméno. Nakonec z něho pocítíš, že o ní ani nejeví žádný speciální zájem.
Neříkej mi, že hledáš nějakou z mých exmilenek ? Hele, já nevěděl, že někoho mají a ostatně, když jsou takhle povolné, tak o tom ani moc nepřemýšlím ... kdybych to ale věděl, tak to samozřejmě neudělám.
zarazí se náhle Zahaan a pocítíš v něm znova nárůst strachu, stejně jako ne úplně pravdivou poslední odpověď.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Hyperprostor, Dark Soul

Luminara. Luminara. Luminara.
Snažil jsem se vybavit zda není pohřešovaná nějaká Luminara.
Byla člověk, nebo nějaký jiný rasy?
Snažil jsem se specifikovat co byla zač. To že si nepamatuje jak vypadá mi rozhodně příliš radosti nedělalo.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Dark Soul:
Rozhodneš se úplně ignorovat jeho otázku a zaměříš se na onu dívku, které okamžitě přisoudíš status podezřelé a rozhodneš se o ní vědět mnohem více. Zahaan se zdá být trochu nervózní, když jsi jeho otázku úplně vypustil a předložil mu další svou.
Byla člověk, teda skoro. Příbuzná lidem spíš, měla totiž trochu namodralý odstín kůže. Nebylo to nic extra výrazného, ale zase se to nedalo přehlédnout a mělo to ... svoje kouzlo.
odpoví ti Zahaan a tobě opět neunikne jeho emoce, kterou je nyní jeho zvrácený chtíč a touha. Mezitím se i pokusíš vybavit, jestli jsi někde na seznamu pohřešovaných neviděl jméno Luminara, ale nic z listu tomu neodpovídalo, přesto jsi věděl, že jsi to jméno již někde zahlédl nebo zaslechl. Zahaan se probral ze svých toužebných myšlenek a znova soustředil na to, co hodláš podniknout dál.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Hyperprostor, Dark Soul

Na příjmení si nevzpomeneš?
Zadoufám.
A kam jsi jí vlastně koupil tu letenku?
Položím hned druhou otázku.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“