Výcvik pro elinor(Arya)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Ossus, Akademie Jedi

Čekala jsem, že víc lidí bude chtít jít bez doprovodu, usměju se.
A viděla bych to na baterky, batohy - ale jenom ty menší, abychom nebyly nápadné. A vhod by asi přišlo něco na záznamy, na něco musíme zakreslit mapu. Kapesní nůž by taky přišel vhod, pro všechny případy... a kdyby se to protáhlo, tak pro ten případ i vodu a nějaké čokoládové tyčinky. A jo, plášť - nějaký starší, který může zařvat. Lékárnička by asi byla zbytečná...
Pustím se do logistických opatření, za která by se žádný z mých karierních vzorů nemusel stydět.
Asi to zní paranoidně, ale myslím, že Jedi by měl počítat s komplikacemi, dodám na vysvětlenou k Fay, když se k nám připojí svým dotazem Han Solo, čímž mě dostane do situace značně prekérní.

Nóó... zoufale kouknu směrem k Fay. Nejsem si jistá, jestli se mi ho chce na podobnou akci zatáhnout - ale možná by neuškodilo mít se sebou někoho dalšího navíc. Zvlášť, když si nejsem jistá, jestli se nesebere a nepůjde hned za Tionne žalovat, což kluci dělají velmi rádi...

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Ossus, Akademie Jedi:
Fay tvému plánování nadšeně přikyvuje, dokud vaši pozornost neupoutá Maduin, což není vítané ve vašich plánech na čistě dívčí akci. Fay si všimne tvého pohledu a zapojí závity ve své mladé Linxovské hlavě, aby s něčím přišla.
No chceme jít tábořit. Takové běžné dívčí kempování, budeme si povídat o nových panenkách a šatech, která nám chtějí naše mamky koupit.
usměje se nevinně dívčím úsměvem Fay a Maduin se na ní nedůvěřivě dívá a pak se otočí směrem k tobě. A chvilku se na tebe dívá, aby zkoumal jak budeš reagovat.
A co všechny ty věci o kterých jste mluvili ? A na co jste si chtěli kreslit mapu, když jdete tábořit ven ?
zeptá se Maduin přímo tebe možná až nepříjemným hlasem a Fay se k tobě s nadějí podívá, že se ti povede její zavádějící výmluvu nějak šikovně podpořit.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Ossus, Akademie Jedi

V tu chvíli sepnou corriolaní a willardí závity.
Při táboření se VŽDYCKY kreslí mapy, kouknu na něj jako by skrz prsty a mám co dělat, abych nedodala "troubo".
Navíc si chceme postavit domeček pro panenky pod širým nebem a na to musíme najít vhodné místo. A takové je fajn si zakreslit, protože skutečně dobrý domeček pro panenky venku nepostavíš na půl odpoledne. Hlavně když chceš udělat hezkou zahrádku...

A... kruciš. Kruciš, kruciš, kruciš... děkuju, Hane, nemůžu ti poděkovat veřejně, ale stejně děkuju. Tohle mě nenapadlo. Tak, teď vypadni, ať můžu probrat s Fay to, na co jsi mě upozornil...

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Ossus, Akademie Jedi:
Maduin se na tebe trochu nedlvěřivě dívá, ale jakmile zmíníš domeček na panenky, tak se kysele zatváří, protože tyhle dívčí záliby ho ani zdaleka nezajímají.
To mě nebaví. Kdyby jste si chtěli hrát bitvu o Endoru, tak mi dejte vědět. Jdu se podívat, kam se poděla moje figurka Hana Sola.
rezignuje nakonec Maduin a odejde pod pozorným pohledem tvým i Fayiným. Když se vám ztratí z dohledu, tak si Fay s úlevou vydechne a před tím než naváže na vaši konverzaci, tak se opatně rozhlédne, jestli tu není ještě někdo, kdo by vás chtěl špehovat.
To bylo chytré.
usmála se s uznáním a znova se opatrně podívala jestli nikde nikdo není, protože nachytané dítě si dává největší pozor hned po přistižení.
Batoh si tedy vezmem každá svůj. Nějaký ten nůž určitě seženu, plášť taky, taťka jich má spousty. Baterku snad nějakou seženu, ale jistá si nejsem. Věci na kreslení, ale nemám ... a pro jídlo budeme muset do jídelny, nebo ... do skladu, tam nás nikdo neuvidí, takže nebudou vědět, že se někam chystáme.
začne Fay propočítávat tebou vyjmenovaný seznam a odškrtává si položky, které je schopná získat, plus přihodí zmínku s potravinami, kdy se jí při zmínění skladu doslova rozsvítí očka nad skvělým nápadem.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Ossus, Akademie Jedi:

Jo, taky si radši hraju na Endor než s panenkama, podotknu, sotva Han Solo zmizí z doslechu. Ale opravdická průzkumná mise je mnohem lepší.
Trochu si prohrábnu vlasy.
No, věci na kreslení beru já a po baterce se kouknu taky, když budem mít dvě, tak se nic nestane...
A ten sklad není špatnej nápad.
Ale je tu ještě něco.

Kývnu směrem, kterým zmizel Maduin.
Dvě holky s batohy jsou celkem podezřelé. A to hlavně dospělým, nejen klukům a tak. Takže bychom si se sebou měly vzít něco, čím zaženeme všechny podezíravé nápady... třeba plyšovou gizku nebo něco takového.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Ossus, Akademie Jedi:
Fay se tvému nápadu málem začne smát, čehož si nemůžeš nevšimnout, ale po chvilce se zklidní a přikývne.
To je dobrej nápad. Podívám se po nějakém plyšákovi, kterého mám v pokoji a přibalím ho tak, aby byl dobře vidět. Ale měli by jsme vyrazit co nejdřív, takže si teď každá skočíme domů pro věci a sejdeme se před skladem ? Tak za půl hodiny ? Tam potom nabereme zásoby a vyrazíme do knihovny.
odsouhlasí Fay nápad s plyšákem a navrhne hrubý časový plán vaší akce, kdy se vaším bodem setkání stane sklad potravin kousek od jídelny.
Dostaneš se pro své věci bez zjištění ? Já bych neměla mít problém, protože taťka určitě nebude doma a mamka by měla pomáhat s nějakým výzkumem někde.
zeptáš se ještě Fay, než se rozejde pro sbírání svých zásob.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Ossus, Akademie Jedi:

Přikývnu.
Jo, to zní jako plán.
Problémy by být neměly, táta se ještě nevrátil z mise a předpokládám, že máma bude venku něco zařizovat.

Při těch slovech vyrazím směrem k domovu, s podezřele nenápadným a nevinným výrazem v obličeji.
Naštěstí se mi nepodařilo cestou potkat nikoho známého, jinak by patrně vytušil, že se cosi děje.
Doma se rychle pustím do prohrabávání pokoje, do batohu si hodím svůj starý tmavohnědý plášť, plastovou krabičku s věcmi na kreslení, navenek připevním růžovou plyšovou gizku Xoxaan (dostala jsem ji před třemi lety k narozeninám od jedné máminy známé; když ji táta poprvé uviděl, prohlásil - Ha, sith! A když zjistil, že jsem ji ještě nijak nepojmenovala, začal navrhovat jedno jméno za druhým. Ale když zjistil, že se máma tváří stále naštvaněji, uznal, že dělá blbé vtípky a omluvil se. A pak přišel s tím, že by se gizka mohla jmenovat takhle, což se nakonec ujalo - výraz má na takové jméno blbý dost...).
Nakonec se vydám do ložnice našich, kde si v krabici pod tátovou skříní schovávám svoje tábornické věci (ke mě se to do pokoje tak nějak nevešlo, protože je poměrně mrňavý).
Jen doufám, že nenastanou nějaké komplikace...
Až dosud šlo všechno až podezřele hladce, což je znepokojivé.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Ossus, Akademie Jedi:
Cesta do tvého domova ti uběhla bez sebemenších konfliktů a nečekaných střetnutí, takže ti netrvala dlouho a už o několik minut později jsi se prohrabovala ve svých věcech pečlivě uschovaných tam, kde by je tvoji rodičové jen tak nehledali a to pod jejich vlastní skříňí. Byla to nejen výtečná schovka už z důvodů toho, že tvůj pokoj nebyl největší, ale také z toho důvodu, že by to tam prostě nehledali a nemohli ti tak zatrhnout tvoje četné výlety ven, které máš tak ráda. Prohlížíš si obsah své krabice a kontroluješ jestli se její obsah nezměnil, ale ke své úlevě zjistíš, že je vše přesně tam, kde má být. Přesto se nemůžeš zbavit nepříjmeného pocitu, který se ti teď projeví jako zvonění. To tě zarazí a chvilku nad tím přemýšlíš, když se to zvonění ozve znova a až nyní si uvědomíš, že to je zvonek u dveří vašeho bytu. Potichu se k nim přikradeš a podíváš se dveřní dírkou, kterou ti tvůj otec k zlosti tvé matky nechal udělat níž a pravidelně ji obnovoval, jak jsi rostla do výše. Za dveřmi stál muž oblečený v Jediské rouchu, kterého jsi doposud neviděla, nebo alespoň sis ho nemohla vybavit.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Ossus, Akademie Jedi:

Do batohu rychle přibude baterka i s náhradními bateriemi, kapesní nožík (dvě čepele, otvírák na konzervy, něco, co by měla být pilka) a pro jistotu i to horolezecké lano, které jsem před nějakým tím měsícem znárodnila tátovi v rámci shánění materiálu pro podporu Rebelské aliance. Po menším váhání přihodím k věcem i KPZtku; přece jenom, jeden nikdy neví, kdy se něco takového bude hodit.
Pečlivě zakryju všechno pláštěm, kreslícími potřebami, vrškem batohu a pochopitelně gizkou... když se ozve zazvonění.

Po chvilce koukání klíčovou dírkou mi zbývají dvě možnosti...
1. Tvářit se, že nikdo není doma.
2. Otevřít, pozvat návštěvníka dovnitř a nějak odbýt, že rodiče nejsou doma.
Je to Jedi... toho neoklamu. Navíc za chvíli půjdu ven a pokud tam bude, bude chtít vědět, proč jsem se tvářila, že doma nikdo není - a budu muset vysvětlovat.
Ztráta času. Teoreticky sice můžu zdrhnout oknem a nechat Jediho zvonit, ale to by bylo poněkud... sithské. A vysvětlovat našim, proč je zdupaný ten keř pod okny, poté, co mám zákaz se k němu jen přiblížit - děkuji, nechci, radši čaj o páté u lorda Vadera!
pomyslím si i s oblíbeným taťkovým rčením.
Nakonec tedy klika cvakne a nasadím výraz malé holčičky chystající se právě ven na procházku. Batoh s gizkou přes rameno, plyšák strategicky umístěn, aby působil patřičně nevinně a vyhnal z hlavy představy o chystající se... ne zrovna lumpárně, ale úplně počestné younglingské aktivitě rovněž ne.
Jé... dobrý den, usměju se na neznámého a protáhnu se na chodbu.
Hledáte někoho?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Ossus, Akademie Jedi:
Rytíř Jedi nestihne však skrýt své překvapení, když mu otevře sedmiletá dívka a chvilku mu trvá, než ti odpoví.
Dobrý den ... ty budeš ... Ariya, že ?
pronese váhavě nejistým tónem Jedi, když přemýšlí nad tvým jménem, které nakonec stejnak nevysloví dobře.
Scháním tu tvého otce. Pracujeme společně na jednom úkolu a já s ním potřebuju nutně mluvit. Jenže ostatně jako vždy, když dojde k takovéto situaci, tak se vypaří rychleji, než se vypařil Alderaan po zásahu hvězdou smrti. A to už je co říct. Ale protože jsi mi otevřela ty, tak tu asi není, že ? Nejdeš náhodou za ním ? Když koukám na tvoje vybavení a tvého ... roztomilého plyšáka ?
vysvětlí Jedi svou zdejší přítomnosti a domyslí si, že doma jsi jenom ty. Zkusí své štěstí, jestli náhodou nemíříš za svým otcem a trochu zdráhavě okomentuje tvoji plyšovou gizku.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Ossus, Akademie Jedi:

Rozhodnu se přeřeknutí ignorovat a zatvářím se diplomaticky; narozdíl od výrazu při "roztomilém plyšákovi" - asi na půl vteřiny by mi bylo možno z očí vyčíst, že v jisté hře na Rebely jsem ji v úloze lorda Vadera povýšila na svého pobočníka. Rychle se však opanuji a pokračuji v maskování se za normální sedmiletou holčičku.
Poslední, co potřebuju, je, aby se mi v krytí začal vrtat nějaký Jedi! pomyslím si poněkud nakvašeně a nasazuji široký dětský úsměv.
Bohužel vás musím zklamat, ale mám něco domluvené s holkama ze školy, lítostivě pokrčím rameny. Co vím, tak táta je na misi a dneska by se měl vrátit...
V tu chvíli mě napadne poněkud mazaný nápad.
Normální vyučování by nám mělo skončit za asi čtyřicet minut. A pokud si mě chtěl táta vyzvednout, tak... tak...
Ale máma mi říkala, že by se měl někdy v tuhle dobu vracet zpátky, takže byste ho nejspíš mohl najít někde mezi hangárem a akademií. Nebo počkat na něj tady... jestli chcete, můžu vám uvařit čaj.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Ossus, Akademie Jedi:
Jedi se zamyslí nad tvou odpověďí a také nad tím, co bude tedy dělat dál.
Rád bych na tvého otce počkal ... ale mám ještě dost práce. A hledat ho po akademii, řekněme, že to jsem dělal doposud. Nejlepší by bylo mu zanechat vzkaz.
pronese nahlas intepretaci svých myšlenek a vytáhne odněkud kus papíru, aby na něj něco sepsal, netušíce, jak jsi na tom ty sama se čtením a psaním.
Mohla bys prosím tě tenhle vzkaz předat tvému otci. Nebo jej alespoň vystavit tak, aby si ho hned všimnul, když jdeš pryč ? Ať taky jednou hledá on mě.
pousměje se Jedi a podá ti lístek se vzkazem a ty si uvědomíš, že o tvůj výlet nemá sebemenší zájem a nejeví žádné známky podezření z toho, že by jsi ještě měla být ve škole. Očividně tedy nemusel zažít života younglinga, anebo nemá děti, aby věděl kdy a jak se pohybují ve škole pod dozorem učitelů.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Ossus, Akademie Jedi:

No, klidně mu ho můžu nalepit tady na dveře, to by neměl přehlídnout, poznamenám bezelstně a přijmu vzkaz, ale na ledničce to bude spolehlivější. Jo, postarám se, aby ho našel.
Počkám, až se Jedi vzdálí, a pak se vrátím do kuchyně a důkladně si vzkaz pročtu.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Ossus, Akademie Jedi:
Jedi ti souhlasně přikývne a po hluboké úkloně se vzdálí od dveří bytu, kde žiješ. Vejdeš zpět dovnitř směrem kuchyň a zde vzkaz připevníš na ledničku úměrně tvé výšce. Pro kontrolu správnosti připevnění vzkazu si jej pročteš, což jsi měla v plánu tak jako tak.

Kód: Vybrat vše

Liame, ten úkol pro republikovou rozvědku, který máme společně dělat se poněkud zkomplikoval. Potřebuju s tebou [u]OKAMŽITĚ !!!!!!![/u] mluvit. (to zvýraznění není žádný vtípek, tak s sebou hejbni). Najdeš mě v knihovně, kde řeším další část úkolu,
Denim.
Vzkaz se zdál být stručný, jasný a okamžitý, zároveň ti mnoho neprozradil o povaze úkolu, který má tvůj táta, jenom, že se to nějak týká republikové rozvědky, tedy souvislosti s tátovou prací, než se z něj stal Jedi na plný úvazek. I když i tom nyní tvoje matka často pochybovala a 'přátelsky' mu to neustále vytýkala, že s nima pořád peče.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Ossus, Akademie Jedi:

Zadívám se na vzkaz, pak na izolepu a nakonec odolám pokušení to celé odmagnetkovat a přilepit na dveře na záchod, resp. na jejich vnitřní stranu.
Nakonec potřesu hlavou, protože usoudím, že by mě za něco takového táta rozhodně nepochválil, a navíc to vypadá moc důležitě.
Knihovna... hm. To abychom byly obzvlášť opatrné, pomyslím si, založím izolepu mezi možná potřebné věci a vyrazím ke skladišti, kde mám sraz s Fay.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“