Výcvik pro Tarmien Nalju (elinor)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Dantooine, enkláva

Takže mi nezbývá, než provést přípravu na orientační běh.
V první řadě zaskočím do knihovny, najdu si mapu blízkého okolí, a vykoukám trasu, při které nebudou potřeba žádné horolezecké výkony. Dvoukilometrovou odbočku považuji za celkem dobrou alternativu šplhání po útesu.
Pečlivě si zapamatuji cestu, před vyražením navštívím pokoj, vylovím krosnu a vyhrabu propisku na odškrtávání jednotlivých položek, a s tímhle vybavením plus s pitím plus se světelným mečem vyrážím čistit tu skládku, co mistr nadělal z divadelních rekvizit v lese.
Jenom doufám, že se k nim nedostali kathští psi a neroztahali je polorozžvýkané po okolí.
Při své smůle bych se tomu snad už ani příliš nedivil.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Dantooine

Připravíš se jak nejlépe dokážeš vyrazíš likvidovat onu černou skládku.
Cesta tam proběhne celkem v klidu.
Když dorazíš na místo zdá se že máš štěstí, žádní Kathší psi se zde nevyskytují. Začneš zbírat předměty a rovnat je do krosny.
Ta je však plná, ještě dřív než se dostaneš do třetiny seznamu.
Když však vylezeš k helmě, kterou používají republikoví vojáci. Zjistíš že si zde vytvořil hnízdo párek Faboolů, a zrovna se snaží o příští generaci.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Dantooine, les

Jak dlouho to tu visí? Třetí den? Tak to jste si s tím zakládáním rodinného sídla museli hodně pospíšit! vyjádřím se v duchu k aktivitě těch koulí, která předcházela tomu, co předcházelo jejich současnému snažení.
Rozhodnu se párek v současné aktivitě nerušit s tím, že až půjdu pro další várku krámů, budu doufat, že si našli jinou zábavu a budu se moci nějak efektivněji přehnízdit.
Stejně by se to do batohu nevešlo.
Seskočím tedy ze stromu, hodím si na záda krosnu a vydám se zpět do enklávy, kde se v prostoru, kde dramatický kroužek skladuje kulisy a rekvizity, zbavím břemene a budu moci vyrazit zase k háji zelenému pro druhou třetinu skládky.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Dantooine

V dramatickém kroužku se na tebe dívají již poněkud netrpělivě.
Kde máš helmu republikovýho vojáka?
Vybafne na tebe vedoucí kroužku. Po zjištění že je ještě v lesíku se nelibě zatváří.
Tak ji ale koukej rychle přinýst, večer je premiéra a my musíme cvičit.
Otočí se zpět k pódiu a začne navádět ostatní na scénu kde helma není potřeba.
Vyndáš všechny předměty z kosny a položíš je tak aby si je mohli později uspořádat.
Mezitím se na pódiu shromáždí několik younglingů a předvádějí 3 Tachy moudrosti- Jeden si zakrývá oči, druhý uši a třetí oči. Čtvrtý vedle nich stojí a debatuje s režisérem jak ztvárnit Tacha čtvrtého a to "Neužívá Sílu".
Raději se tedy vytratíš a vrazíš zpět do lesa.
Když zde opět nahlédneš do helmy zjistíš, že je zde samička pohodlně rozvalena, zatímco sameček ziřivě hlídá hnízdo.
Naposledy upravil(a) Xavier dne 23.6.2009 12:23:20, celkem upraveno 1 x.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Dantooine

S těžko skrývanou nevraživostí koukám na ty dvě koule, jednu válející se v republikánské helmě a druhou lítající kolem.
Pustím se do shromažďování dalších kusů vybavení a doufám, že se sameček zatím uklidní ve svých ochranářských instinktech. Nezdá se, že by to bylo nějak pravděpodobné, ale za pokus to stojí.
Poté, co dám dohromady většinové vybavení na cestu zpátky, začne být problém faboolího sídliště opravdu palčivým.
Co s vámi, potvory?
Stále častěji mě napadá mírumilovné řešení jménem "přesídlení do stanice zoologického kroužku". Výhodné pro všechny strany, už proto, že tyhle potvůrky jsou relativně snadné na odchov a když před lety byl ve voliéře č. 18 jeden párek, všichni younglingové z nich byli nadšení.
A tak jsem si pohodlně přidřepl vedle krosny a soustředím se na fabooly, zejména na samečka, který znamená větší ohrožení transferu než samička.
Podsouvám mu nedůvěru k tomuto místu - nemají tu šanci najít dostatečné množství potravy, jsou tu kathští psi... a přitom existuje jedno naprosto úžasné místo, kde tyhle problémy nebudou.
Ano, správně.
Stanice zoologického kroužku na enklávě.
Spolu s tím spojuji obrázky, že je tam chci přemístit, aby byli spokojení a mohli vyvést mláďata v mnohem bezpečnějším a harmoničtějším prostředí.
Vpodstatě to je pravda, i když bych se o jejich blaho asi příliš nezajímal, pokud bych nepotřeboval získat jejich hnízdo.
Až bude připadat sameček dostatečně souhlasící, vyšplhám pro hnízdo, uklidním podobným způsobem samičku, a opatrně zahájím přechod do enklávy.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Dantooine

Přes veškerou snahu nejevil samček sebemenší snahu se přestěhovat.
Usedl na okraj helmy a sledovalzda se neblíží nějaké nebezpečí.
Tobě se mezitím podařilo sundat veškeré věci ze stromů a nandat je do krosny a zbytek položit vedle(bylo toho na další krosnu, a možná i něco navíc).
Sameček Faboola tě zatím obezetně pozoroval, a nevraživě se tvářil.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Dantooine

Chápeš správně, pomyslel jsem si při pohledu na tu vartující kouli. Budete muset vypadnout. Ale co s vámi? Pokud vám tedy nemám ublížit...
Zoologie nikdy nebyla má silná stránka.
Prozatím jsem zůstal na místě, nedělal prudké pohyby... a jen tak mimochodem začal do trávy drobit ovesnou tyčinku.
Cíl byl zřejmý - přilákat samečka, chňapnout ho, nacpak do mandalorianské zbroje a tu zavřít, aby se z ní nedostal (doufal jsem, že se tam moc nepomlátí), a naložit. Pak si dojít pro přilbu, tu částečně zakrýt, a s krosnou a dvěmi vysoce vystresovanými fabooly vyrazit k enklávě.
A pochopitelně, snažit se je cestou nějak uklidnit pomocí Síly.
Něco mi sice říkalo, že mistr Murray by si při pohledu na tenhle postup poněkud ťukal prstem na čelo a prohlásil cosi o jednoduchých řešeních a světelném meči, ale... ale mistr Murray byl na Radě a to, zda zvířata likviduju zbraní či lemplovským chováním, ho zajímat zas až tak nemuselo.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Dantooine, v háji

Nadrobil jsi tyčinku do trávy a očekával že sameček přiletí a pustí se do jídla.
Tomu se však nechtělo přibložovat k někomu tak velkému jako jsi ty.
Musel jsi proto ustoupit celkem daleko než se odhodlal přiletět a pustit se do tyčinky.
Následný útok byl proto proveden na delší vzdálenost.
Naštěstí se však povedl.
Po chvíli jsi tedy uháněl se dvěmi velmi nervózními Fabooli do enklávy.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Dantooine, enkláva, záchranná stanice

Naštěstí vše dopadlo dobře.
Uklidňování na ty mršky snad zabralo, protože po chvíli se patrně smířily se svým osudem (tj. stěhováním). Mojí první starostí bylo nastěhovat je do vhodné voliéry, jedné z pěti prázdných. Rychle nachystat slušnou zásobu potravy a vody, vybrat budku a patřičně ji umístit, přestěhovat do ní obsah republikánské helmy, ještě rychleji vypadnout, přichystat mandalorianskou zbroj, pootevřít dvířka, strčit její obsah k hnízdu - a pak jen očistit vnitřek helmy a zbroje a donést další várku do dramatického kroužku.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Dantooine, enkláva

Po utěšeném třeštění s párkem Faboolů jsi odnesl rekvizity do dramatického kroužku.
No kde seš? Si to vzal oklikou přes Coruscant ne?
Uvítal tě režisér apřevzal od tebe helmu, zarazil se a lehce si k ní přičichl.
Pro Sílu, je to cítit jako by se tam pelešil párek Faboolů. No nic.
Pohlédl na chronometr na zdi.
Teď máme polední pauzu. Až se vrátíme, tak by bylo fajn aby zde již bylo všechno.
Oznámí ti a vydá se směrem k jídelně.
Poslední cesta s rekvizitami již proběhla v klidu, až na to že některé předměty jsi musel táhnout v ruce a Geonosianská šoková tyč ti neustále vypadávala z rukou.
Poté co jsi odevzdal veškeré rekvizity, jsi se přesunul do jídelny na oběd.
Mistr tam na tebe již čekal.
Jak proběhl transport?
Zeptal se tě po pozdravu.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Dantooine, enkláva, dramatický kroužek

Spíš Malachor, upřesnil jsem své cestovní aktivity, dál se k tématu (ani k tomu, co bylo v helmě) radši nevyjadřoval a radši zmizel do neznámých teritorií - čili do známého háje pro zbytek.

Dantooine, jídelna
Jak dopadl transport? Pokud vynecháme zločiny proti rodinnému soužití, Republice, Mandalorianům a v neposlední řadě řádu Jedi, byla to skvělá procházka, měl jsem na jazyku patřičnou odpověď, ale včas mi došlo, že tyhle dvě věty by asi nebyly ty pravé nálevníkové žabky.
Omezil jsem se tedy jen na lakonické Rekvizity dorazily. a pustil se do oběda.
Mimochodem, jaká byla porada?

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Dantooine, enkláva

Tak jak jsem očekával.
Dostalo se ti vyčerpávající odpovědi.
Jsem se doslechl že jsi přispěl do místní ZOO.
Konstatoval zaujatým tónem a pátravě se na tebe podíval.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Dantooine, enkláva

Podvědomí si nějak nebylo jisto, zda je na místě cítit průšvih.
Hm. Jo, podal jsem rovněž vyčerpávající shrnutí situace. Říká se tomu přece jenom záchranná stanice.
Trochu ti zavánělo přechodem k obhajobě, ale tohle je podmíněný reflex, který má z mého mistra povícero padawanů.
O co, že nakonec začne řešit i okliku přes Malachor.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Dantooine, enkláva

Tak na to že bylo třeba je zachránit tak vypadali celkem v pořádku.
Odtušil mistr.
Chvíli jste seděli v tichosti.
Teď když víš o všech předmětech co tam byli, volil bys jinak, nebo by jsi volil stejně jako včera?
Prolomil ticho po chvíli.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Dantooine, enkláva

No... myslím, že z toho, co se tam dalo najít, bych volil stejně.
Pro člověka s mým způsobem dělání chyb by se asi sotva našlo něco symbolizujícího věci, na nichž by měl ještě zapracovat.

Ve skutečnosti si nemyslím, že bych na tom byl TAK špatně, ale v zásadě je tohle pravda. Moje chyby pochází z nesoustředěnosti, nedostatku smyslu pro rovnováhu a zmatkování.
Na tomhle ještě budu mít hodně, hodně co zlepšovat.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“