Výcvik pro hráče snapi (Voza Dash)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
snapi
Učedník
Učedník
Příspěvky: 94
Registrován: 02.6.2009 21:35:00

Příspěvek od snapi »

Akademie Sithů - Výcviková místnost

Odpusť! Prolétla mi hlavou cizí myšlenka.
Co to??? Visho??? Bylo polsední na co sme pomyslel. Pak jsem jen viděl její rychlý pohyb, jak se vykryla, další cizí myšlenka: Musela jsem a pak už nic.

Akademie Sithů - Pokoj

Klečel jsem v temné prázdnotě. Kolem mne výřily obličeje Mistryně, Vishy, Luciena a mistra Krenase. Řvaly na mne něco, ale nešlo jim rozumět. ...Jsi nula!... řekl Lucien, nikdy nebudeš Sith.... , mír je klam je jen vášeň.... přidal Krenas, Dashi uklidni své emoce.... řekla mírně Jobal Saam, Dobré ráno Kalle... řekla s úsměvem Visha.
Tak to trvalo celou věčnost až visha řekla: Musela jsem.


Pak jsme se konečně probral. Ležel jsem ve svém pokoji. Nic mne nebolelo. Aspoň něco pozitivního. Otočil jsme se a uviděl Vishu. Spala. Usmívala se.
Však má taky proč. Vyhrála sou přízeň u Mistra. Pomyslel jsme smutně. Prohlédl jsem si ji. Byla krásná jako vždy, vlasy ji spadaly do čela. Můj chtíč se zase vrátil. Pak se ještě zvětšil ale objektem mé tohy byl předmět vysící ji u opasku, světelný meč. Byl nadosah ruky. Stačilo ho jen vzít a pomstít se. Mistr by mě nepotrestal, byla by to ukázka její slabosti a neopatrnosti.
Ale teď je válka s Jedii, nemůžem přijít o žádného učně. Nemuselo by mi to projít tak lehce.
Sednu si. Visho?? Co tu děláš? Řeknu a šťouchnu do ni.
"Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Akademie Sithů - Pokoj:

Visha zareagovala víc než rychle - sotva si k ní přiblížil ruku, abys do ní mohl šťouchnout, už ji pevně držela ve své ruce, ale jakmile si uvědomila, že tvůj úmysl byl vcelku nevinný, pustila ji. Podle rychlosti její reakce nebylo těžké si domyslet, jaká hloupost by byla pokusit se sebrat její meč.
Co jsem asi tak mohla s tvým bezvládným tělem dělat? Usmála se. Jen jsem dávala na tebe pozor.
Zvedla se ze židle.
Obávám se že pokud máš přežít co nejdéle, budeš potřebovat víc než to, že že tě šetřím, protože to nebudu moct dělat věčně, takže... hm... Na tváři se ji objevil snad až spiklenecký úsměv. ...myslíš si, že budeš schopný se trošku projít?
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
snapi
Učedník
Učedník
Příspěvky: 94
Registrován: 02.6.2009 21:35:00

Příspěvek od snapi »

Akademie Sithů - pokoj

Šetřit?? Kdo mě šetřil?? Málem jsem ji měl.
Tak dík teda.... Řekl jsem uraženě.
Pokusil jsem se postavit. Povedlo se, opravdu mi nic není.
Tak kam to bude??
Co ten spiklenecký úsměv? Doufám, že mi chce nějak pomoct. Prolétlo mi hlavou a vykročil jsem ke dveřím.
"Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Akademie Sithů:

Nech se překvapit. Odpověděla na tvou otázku.
Vyrazili jste, jak ti brzy došlo k zadnímu východu z akademie, jež vedl do Údolí Sithských lordů. Tam jste ale moc dlouho nepobili, nepoť hned po opuštění akademie jste zamířili do boku, kde po přelezení/přeskočení asi tak čtyřmetrové skály byl chytře ukrytý swoop.
Doufám že se nebojíš vysokých rychlostí. Usmála se Visha, podala to brýle a nasedla.
Za chvíli jste si to už svištěli povrchem Korribanu ve vysoké rychlosti a ty sis mohl užívat Vishiny blízkosti, neboť jste na swoopu seděli docela hodně natěsno.
Asi tak po necelé půlhodině jízdy jste vjeli do jedné nenápadné jeskyně, kde jste po chvilce zastavili v jedné obrovské síni. V jejím stropě byla přírodní cestou vytvořená obrovská díra, kterou dovnitř svítil největší z měsíců a kterou by s trochou umu pilota proletěla i nějaká větší loď.
Tak co, líbila se ti jízda? Zeptala se Visha a vypnula motor.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
snapi
Učedník
Učedník
Příspěvky: 94
Registrován: 02.6.2009 21:35:00

Příspěvek od snapi »

Akademie Sithů

Vyšla z pokoje a pokračovala dál chodbami. Kam mě to vede?
Pak zatočila ke vchodu do údolí. Otevřela neslyšně dveře a vyšla ven.
Kam to jdem? Mám ji důvěřovat? Pokusím se něco zaznamenat v Síle, ale nic necítím. Dobrá! Pujdu s ní.
Vyšli jsme ven. Ale hned jsme dorazili ke stěně, Visha se odrazila a byla na druhé straně.
Aspoň nějaká rozcvička. Venku už jsem nebyl dlouho. Naberu síly a přeskočím za ní.
Rozhlédl jsem se. Visha stála ve stínu. Když jsem přišel blíž uviděl jsem u čeho stojí.
Swoop!
Doufám že se nebojíš vysokých rychlostí.
Bát se? Už jsem celý ztuhly jak sedím pořád v akademii. Konečně můžu ven. Navíc se projet na tomhle pěkném kousku. A usmál jsem se na ni.
Nasedli jsem, Visha dopředu, já za ni. Přitiskl jsem se na ni a užíval si rychlosti. Cesta byla rychlá a já byl rád, že jsem si vzal plášť, který mě chránil před okolním chladným vzduchem.
Pak jsem uviděl skály a po chvilce i náš cíl. Za chvíli jsme věli do jeskyně. Byla velká.
Krása!
Tak co, líbila se ti jízda?
Musím uznat, že jsi dobrý jezdec. Rozhlédl jsem se po okolí.
Proč si mě tu zavezla? Jen pro jistotu jsem začal hledat v Síle něco nezvyklého v jeskyni. Snažil jsem se zapamatovat prostředí. A snažil se najít jiné živé organismy.
"Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Korriban, jeskyně:

Protože je tady jedno zajímavé místo... Usmála se a přitiskla dlaň na zeď jeskyně. Začala se soustředit.
Ty jsi mezitím pomocí Síly prozkoumal celou jeskyni ale překvapivě nic jsi neobjevil, dokonce ani nějakého živočicha, či rostlinu, nic zde nežilo.
Pocítil jsi jak se Visha natáhla po Síle a vyslala do jeskyně jednu svou myšlenku.
Otevři se!
Tato její myšlenka začala náhle rezonovat po celé jeskyni, že by ji bylo slyšet i uchem. Nedlouho potom jsi ucítil, jak se v místě, kde se Visha dotýkala zdi probudila Síla. Ohromné množství Síly. Síla, jež jsi měl ale problém zařadit, neboť na světlou stranu byla až příliš chaotická, ale na temnou přesto příliš klidná.
Zeď pomalu začala mizet, až se nakonec vytvořil průchod, do kterého by se na výšku i na šířku v klidu vešel nějaký wookie a ještě by zbyla spousta místa na jeho sbírku kuší.
Než jsi se stihl vzpamatovat, Visha zmizela vevnitř.
Pojď za mnou Kalle. Uslyšel jsi nebo spíše pocítil, přesněji to nešlo určit, její hlas, jež byl překvapivě vzdálený.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
snapi
Učedník
Učedník
Příspěvky: 94
Registrován: 02.6.2009 21:35:00

Příspěvek od snapi »

Korriban - Jeskyně

Visha přistoupila k zdi, položila na ni ruku a pomocí Síly ji otevřela.
Pak se to stalo. Nával Síly.
Co to?? Začal jsem ji zkoumat. Ani temná ani světlá strana Síly. Kde to jsem. Co to je za anomálii??
Kde to jsme? Cítím ohromnou Sílu.
Pak se otevřely dveře. Byly vysoké. Představil jsem si wookiho jak by byl taky malý.
Pak se z chodby ozvalo. Pojď za mnou Kalle.
Kdo to? Pak jsme si uvědomil, že Visha už nestojí vedle mně.
Kam mě to vedeš Visho? Zašeptal jsem si spíš pro sebe.
Smysly jsem nechal nastražené. A očima jsem prohledával okolí. Doufám, že zde bude něco zajímavého.
"Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Korriban - Jeskyně:

Vešel jsi dovnitř. Hned první věcí, která tě zaujala byl fakt že zdi byly dokonale opracované a na mnoha místech na nich byli různé rytiny a malby. Po chvilce jsi došel do první místnosti, uprostřed které byla zastarale vyhlížející počítačová konzole a obrovský holoprojektor, který se náhle probudil k životu a začal zobrazovat celou galaxii. Všiml sis, že jsou zde označeny i systémy, jež se nacházely v neznámých oblastech a jiných nezmapovaných části galaxie.
Fascinován jsi pozoroval celý model, dokud tvou pozornost nevyplnil obsah další místnosti, nebo spíš síně. Byla totiž obrovská, což ovšem nebylo to co tě tak zaujalo, neboť to byl její obsah - od podlahy až téměř po strop v ní byla spousta polic, vitrín, stojanů a knihoven, na nichž byla uložena spousta předmětů od světelných mečů, přes klasické meče, staré svitky, Jedijská a Sithská roucha z různých dob a uměleckých děl až po Jedijské a Sithské holocrony, vše úhledně rozdleno do oddílů podle typu.
Okamžitě sis uvědomil, jaká prestiž by tě čekala, kdyby jsi o této jeskyni pověděl Krenasovi. Mezitím si hmátl po jednom nedalekém světelném meči, když ti vtom zabránila bariéra ze Síly.
Za žádnou cenu se nedotýkej žádného exponátu, mohlo by se ti něco ,,stát". Ozval se Vishin hlas. Najdi mě a něco dostaneš. Poradím jen, že jsem skryta blízko místa, kde jsou uloženy žijící znbalosti.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
snapi
Učedník
Učedník
Příspěvky: 94
Registrován: 02.6.2009 21:35:00

Příspěvek od snapi »

Korriban - jeskyně

Vešel jsem do chodby. Přejel jsem rukou po ni. Byla úplně hladká.
Pěkný!! Vytřeštil jsem oči na mísnost do které jsem vešel. Celou místnost vyplňovala holoprojekce galaxie. Přišel jsem blíž a zběžně jsem ho přehlédl.
Co to tu je?? A ukázal na neznámou planetu. Tu jsou neznámé planety. Páni. Začnu rychle hledat další neznámé a pokusím se je zapamatovat.
Pak jsem přešel do druhé místnosti. Byla plná artefaktů.
Wow. Světelné meče. Zbraně. Blastery. Vykřikl jsem. Visho!!!! Kde to jsme? Tohle nám zajistí postavení v Akademii.
Začal jsem hledat dál. Holokrony!!!!! Visho!!! Kde vězí??

Za žádnou cenu se nedotýkej žádného exponátu, mohlo by se ti něco ,,stát". Ozval se Vishin hlas. Najdi mě a něco dostaneš. Poradím jen, že jsem skryta blízko místa, kde jsou uloženy žijící znalosti.
Visho! Nehrej si! Tohle je důležitější. Nic.
Visho!!!!!
Co to dělá? Nechápe co se tu nachází? Pokusím najít ochranné možnosti místnosti.
Sakra! Asi to fakt něco hlídá. Zatvářím se kysele. Ok. Jdu tě najít Visho! Vyslal jsem Silou.
Žijící znalosti?? Co to může být?? Holokrony?? Proč nad tím vůbec uvažuješ? Prostě ji najdi v Síle. Pokusím se ji najít v Síle. Pomalu ale mířím k holokronům.
"Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Korriban - jeskyně:

Najít Vishu pomocí Síly se ukázalo jako nemožné, neboť místnost byla příliš přeplněná Sílou, takže jsi měl stejnou šanci, jako kdybys hledal bílou zeď v husté mlze.
Konečně jsi došel k místu, kde byly vystaveny holocrony. Po rychlém prohlédnutí sis všiml, že tu jsou jak holocrony sithské, tak i ty jedijské a to ve vyrovnaném zastoupení.
Přestože ti předtím Visha řekla, že ji tady najdeš, nikde jsi ji tady neviděl. Trvalo teprve několik minut, než se znovu ozvala, tentokrát ale se zvláštní otázkou.
Pověz mi Kalle, co si myslíš o stranách Síly? Která je podle tebe ta nejlepší? A nechci slyšet rychlou naučenou odpověď, ale odpověď, která pochází z tvé hlavy.
Povšiml sis, že jsi už konečně slyšel zřetelně pouze její hlas, a ne cosy mezi mluveným slovem a myšlenkou, ačkoliv jsi nebyl schopen určit směr, odkud přišel.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
snapi
Učedník
Učedník
Příspěvky: 94
Registrován: 02.6.2009 21:35:00

Příspěvek od snapi »

Korriban - jeskyně

Došel jsem zpět k holocronům.
Visho kde jsi? Žijicící znalosti jsou přece holocrony. Zvolal jsem do prázdného prostoru.
Nic!! Kde je?? Začnu zas obcházet exponáty a hledat Vishu, tak i zajímavé artefakty.
Pověz mi Kalle, co si myslíš o stranách Síly? Která je podle tebe ta nejlepší? A nechci slyšet rychlou naučenou odpověď, ale odpověď, která pochází z tvé hlavy. Ozvala se Visha.
Tohle není v mé hlavě, teď promluvila. Kde je? Začal jsem se rozhlížet kolem sebe.¨
Strany Síly?? Nepřestávám ji hledat.
Temná, světlá?? Byl jsem služebníkem obou. Obě mě zklamaly. Jako Jedi jsem nedokázal ochránit mojí Mistrini. Jako Sith jsem se nedokázal naplnit nikdy hněvem a dokázat nemilosrdně porazit svého protivníka. Kroužím po místnosti a hledám ji i pomocí Síly.
Nejlepší?? Ta neexistuje, protože Síla je jen jedna. Až její uživatelé ji děli na Temnou a Světlou. Síla je zde aby svázala Jedie a aby posílila ty co se ji neboji a využijí celý její potenciál. Ale ani Sithové nedokážou použít vše. Některé praktiky Jediů se ukazují jako prospěšné. Nechtěj po mě abych si vybral.
Visho! Konec her, ukaž se a řekni proč tu jsme!!!
"Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Korriban - jeskyně:

Potom co jsi vyslovil svou úvahu o Síle se nic nestalo, Visha mlčela, nejspíše uvažovala nad tvými slovy. Teprve potom, co jsi vykřikl, se dali věci do pohybu.
Zajímavá úvaha. Překvapil jsi mě. Objevila se Visha za tebou. Nevěřil bys kolik lidí by s tebou nesouhlasilo v tom, že Síla je jen jedna a jen její uživatelé ji dělí na nějaké strany, přestože je to pravda. Přesto bych k tobě měla pár výhrad.
Kousek popošla kolem tebe.
Nemyslím si, že by tě obě dvě strany Síly zklamaly - z toho, jak jsi to přednesl, se přímo nabízí možnost, že jsi zklamal ty, ale tak jednoduché to není. Nezklamal jsi totiž ani ty, ani Síla. Nemůžeš sebe nebo světlou stranu síly vinit ze smrti tvé mistryně - pokud bylo v tvé moci ji zachránit, pak je tvoje vina, ale jinak má vinu má vždy ten, kdo zabije, kdo měl v moci ji zachránit, ale neudělal to, protože si raději zachránil svou kůži a podobně.
Pokračovala v chůzi k jednomu z regálů.
Co se týče temné strany, tak tam je to složitější, ale opět se nabízí možnost, že jsi zklamal ty a tady je to nejspíše i pravda, leč jsou tu věci, které lze brát jako polehčující okolnosti. Když jsi se v našem souboji naštval, málem jsi mě porazil. Háček byl v tom, že to byl hněv náhlý, nekontrolovatelný, sám jsi se nemohl ovládat. Je třeba si totiž při souboji zachovat chladnou hlavu, čili hněv musí být kontrolovaný, nesmíš to sním přehnat, dá-li se to tak říct.
Z regálu vytáhla jeden světelný meč a pak vzala jet jeden nedalekého stojanu, kde jich bylo hned několik.
Někdo to dokáže, někdo ne. Když ale nedokáže, je lepší být bez hněvu. Je to totiž jeden z nejvíce opomíjených faktů - temná strana síly nepotřebuje hněv, stejně jako jako světlá strana nepotřebuje radost, tedy pokud bychom strany síly brali jako dva protikladné póly, což ale, když nad tím trochu popřemýšlíš, nejsou.
Dost už ale bylo úvah, pokračovat můžeme později. Slíbila jsem ti odměnu a tady je. změnila nejednou tón a hodila ti jeden ze světelných mečů, které sebrala, konkrétně ten z regálu. Chybí v něm sice hlavní krystal, ale s tím si určitě poradíš.
Zatím jej ale schovej a půjč si tenhle. Hodila ti ten druhý. Je čas naučit tě pár fint. Libovolně mě napadni. zažehla svůj meč a pousmála se. A buď prosím tě hodný a snaž se nic nerozbít.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
snapi
Učedník
Učedník
Příspěvky: 94
Registrován: 02.6.2009 21:35:00

Příspěvek od snapi »

Korriban - jeskyně

Tažkze podle Vishy jsem zklamal já??? To není pravda!!! Síla mi nepomohla, nikdy, vždy jen pozoruje z dálky a nikdy nezasáhne. Moje myšlenky si ponechám pro sebe.
Přikročila k regálům. Vytáhla světelný meč. Ona jen tak bere předměty a mě to zakazuje. Pak jsem si poslechl přednášku o použití hněvu. Mluví jako nějaký Mistr plný zkušeností, přitom je na Akademii necelý týden. Proč to vůbec poslouchám, měl bych jít hned za Mistrem a ukázat mu tohle místo.
Dál pokračovala ve své přednášce. Posunul jsem se k východu a čekal jak zareaguje, nic. Možná má nějaké zkušenosti od svého tajemného mistra, ale to je nic v porovnáním co dostanu za tento objev.
Přestal jsem uvažovat a doposlouchal jsem konec proslovu plně zaměřen jen na obsah, předtím jsem jen okrajově poslouchal.
.....Dost už ale bylo úvah, pokračovat můžeme později. Slíbila jsem ti odměnu a tady je.
Odměnu?? Tohle mě zaujalo. Hodila po mě meč který při monologu vzala.
Chybí v něm sice hlavní krystal, ale s tím si určitě poradíš.
Páni!!! Můj světelný meč? Visho? Čí je tento archív artefaktů a proč mi dáváš jeden z nich?
Meč. Sice bez kristalu, ale to už se nějak vyřeší. Ale co udělá Mistr až mne uvidí s mečem. Bude se ptát kde jsem ho vzal. Odpověď záleží na ochotě Vishy podělit se o tohle místo. Zastrčil jsem meč za opasek a chytil druhý meč.
Je čas naučit tě pár fint. Libovolně mě napadni.....
Proto jsi mě tu vzala?? Dát mi meč a cvičit mě?? Ale proč? A už mi odpověď jakto že víš o tomhle místu. Mluv!!
Nic.
Tak mluv!!!
Zažehl jsem meč. Měl zelenou čepel. A přiskočil jsem k ni. Meč jsem vedl z vrchu. Ani jsem nemyslel že to není nepřítel a vedl útok tvrdě, s úmyslem ublížit.
"Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Korriban - jeskyně:

Visha se bez problémů vyhnula tvému útoku, což tě ale moc nepřekvapilo a skočila na nedaleký regál, kam jsi ji zanedlouho následoval. Regál se povážlivě zahoupal, ale vydržel.
Co chceš abych ti odpověděla? Že jsem mocná mistrně Jedi v utajení a tebe jsem se rozhodla vzít za svého padawana? Prostě ti chci pomoct. A taky nechci aby Krenas veškerou svou pozornost věnoval pouze mě. A je tu ještě jedna věc - líbíš se mi.
Usmála se, zatímco jste si vyměnili několik úderů. Přeskočila na jiný regál.
Co se týče jeskyně, ani já sama neznám účel její existence, nebo kdo ji vytvořil. Stačí mi fakt, že tato jeskyně existuje. Víc vědět nepotřebuji.
Její tón se najednou změnil. Na maličký okamžik jsi měl měl pocit, že jsi zahlédl slzu.
Tady mě můj Mistr učil, tady jsem žila a strávila zde víc jak polovinu svého života. Tady jsem-
Najednou se utla uprostřed věty a otřepala se. V jejím hlase jsi zaregistroval hněv na ji samotnou.
Na co čekáš, zkus mě porazit! Odmlčela se. A víš co? Kašli na exponáty.
Dodala a vrhla po tobě něco, co mohlo být jak holocronem, tak blasterem, či světelným mečem, to se nedalo z té rozmáznuté čmouhy poznat.

___________________
Jako kompenzaci za mou neaktivitu ti dávám volnou ruku, klidně můžeš popsat průběh souboje se vším, co k němu patří, ať už jde o nějaké malé výměny názorů, či nějaká zranění ap.. Můžeš klidně zdemolovat celou jeskyni, to nechávám na tobě, jen mi ponech závěr souboje.
Takže propusť uzdu své fantazii.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
snapi
Učedník
Učedník
Příspěvky: 94
Registrován: 02.6.2009 21:35:00

Příspěvek od snapi »

Korriba - jeskyně

Visho kdo jsi? Zařval jsem a zasadil ji úder, vykryla jej. Regal se začal nebezpečne houpat.
Nezajímá tě že se Mistr upnul na tebe, chceš mi pomoct. Takhle se nechová Sith!!! Visha přeskočila na jiný regál. Ten na kterém jsem stál začal pomalu padat. Rozběhl jsem se a odrazil za ní. Při letu jsem se napřáhl s mečem.
Ty nemáš zájem být Sith!! Dopadl jsem vedle Vishy. Meč mi zablokovala svojím. Souboj pokračoval. Meče vířily.
Co doopravdy jsi? Proč tu jsi? Zas tak důležitý nejsem!!! Sekla po mě, Vykryl jsem se lehkým odkloněním jejího meče, který ale rozsekl polici. Vyskočil jsem na jiný regál. Visha take. Stali jsem proti sobě a Visha promluvila.
Zahlédl jsem slzu. Vzpomínka na Mistra? Jak ji ale mohl tady cvičit? Vždyť jsme na Korribanu. Mistři museli něco cítit. Zamyslel jsem se a ani jsem neslyšel Vishinu výzvu.
Probral mě až holocron, který mi vrazil do břicha.
Jak si přeješ!
Nabral jsem Sílu a zachytil všechny letící předměty. Zastavily se. Poté jsem je Silou poslla na Vishu. TA zachytila jen ty co letěly na ni a zbytek se roztříštil o stěnu jeskyně.
Holocrony! Pomyslel jsem s lítosti. Ty nesmím ničit!
Zachytil jsem Silou několik mečů, které ležely na zemi. Zaktivoval jsme je a poslal směrem k regálu kde stála Visha. Podařilo se, přesekly stojany a Visha začla padat.
Na to jsem čekal. Odrazil jsem se a letěl jsem k ni. Dopadli jsme na zem a začli zase bojovat.
Sekl jsem z boku, Visha vykryla. Odrazila meč a sekla po mě. Podařilo se mi uskočit. Při tom jsme popadl Silou nějaky předmět a hodil ho po Vishe. Ta se otočila a rozsekla ho mečem.
Jak to teda zkončí. Očividně jsme si vyrovnáni?
"Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“