Výcvik pro Nithilius (Darth Revan)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Akademie Sithů, Korriban.

Děkuji vám mistře, ale raději než odpočívat musím trénovat, ale není kdo by mě trénoval opravdovému poznání síly a techniky. Jsem pouze učedník bez mistra, mnoho se nenaučím, a přeci jenom se mi stalo, to co se stalo. Neděje se to každému nemyslíte? Nebyla by škoda toho nevyužít?

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Akademie Sithů, Korriban.

Máš pravdu, neděje se to každému, ale ani to není důvod, aby jsi dostával privilegia, která jsou ostatním odepřena. I přes tvojí zkušenost, stále jsi učedník, a stále jsi roven ostatním. K dispozici máš celou škálu učitelů a Mistrů. Ke každému si můžeš, stejně jako ostatní, přijít pro radu, pokud bys potřeboval.
Odpoví Mistr, a ty si můžeš všimnout, jak k tobě jde několik otroků, kteří tě odvedou do tvého pokoje. Mineš se s Mistrem Khoo'tarem, který jsi jde nejspíše pro tvůj objev.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Souhrné hodnocení: Ze začátku sem nebyl nadšen, ale postupem času sem si tenhle výcvik oblíbil a to i osobním přístupem hráče. (Moc osobním). Díky jeho aktivitě sem mohl plně vyzkoušet všechny nové kousky, co mně napadly, a prakticky nezklamal. Na jeho odpovědi sem se těšil, a upřímně řečeno, výcvik dohraný ani ne do pěti dní, s tím jsem se ještě nesetkal. Kvůli rapidnímu zlepšení, mým pokusum a jeho reakcím dávám pěkných 8/10, což je 80% nebo osm desetin, ať se to napíše jakkoliv, znamená to, že se můj hráč z mála vyšplhal na poměrně hodně.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“