Výcvik pro Nithilius (Darth Revan)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Chrám Jedi, Coruscant.

Zacoval jsem, až se všude oběvil prach.. Ale mě to neodradilo, po úotku Jediho a mé otočky, jsem vytasil svůj meč a vedl jsem s ní rychlí boj, používal jsem na něj všechny techniky co jsem znal, on také, tak začal další masivní boj, jeden učedník, druhý padawan, oba na stejné úrovni.. Já tě stejně dostanu, povídám mu. Poté jsem se mu snažil zaltočit na obličej ale on se stále bránil. Nečekaně jsem ho odkopnul a on hodil salto vzad, poté běžel proti mě, tak sem použil sílu odstrčení a on také, oba jsme zacouvali 10 metrů zpět a šli znova do sebe.. Tady to je tvoje poslední minuta života, přidej se k temné straně, naučíš se stihskému učení a síle, je to mnohem lepší než být pouho pohým otrokem rady Jedi, pravým mu při tuhém boji. Poté jsem udělal otočku a přeskočil ho a zabodl jsem mu meč do hrudi, ale on to odrazil, byl velice dobrý. Já cítím že chceš přejít k temné straně, je v tobě velká síla, přidej se k nám!!

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Chrám Jedi, Coruscant.

Zaútočily jste na Chrám, vstoupily jste do otevřené války, a ty mně chceš konvertovat na svojí stranu? Hlupáku. To je to vaše Imperium opravdu tak na dně, že posílá do prvních řad děcka?
S těmahle slovama odrazil tvoje snahy o stáhnutí ho k temné straně, a v několika otočkách opět tvrdě dorážel na tvůj meč. Při vašem souboji jste zuřivě mlátily navzájem do sebe, a otáčeli se a pochybovali po celém prostranství chrámu. Vaše meče se zkžížily, a začalo přetlačování. Zrovna v tu chvíli u těsně vedle tebe postával jeden učedník, který vyhledával svůj cíl. Tvůj protivník toho ihned využil, a i když nemohl zasáhnout tebe, ladným vyklesnutím nechal tvůj meč sjet na stranu, a protnout učedníka ve dví, ihned po tom se vaše meče opět zkřížily.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Coruscant, Chrám Jedi.

Tohle jsi neměl!! Teď zemřeš!! Tlačil jsem na něj vší silou, vzal jsem si meč do obou rukou a zasazoval jsem mu nejtvrdší údery co jsem dokázal, pomalu padal k zemi ale stále se držel, sekal jsem do něj jakoby to byl kus kamene a já byl horníkem. Poté spadl na zem, meč mu upadl asi 5 metrů od něho, vzal jsem meč a řekl jsem pouze. Nastala tvá chvíle, měl jsi se přidat na temnou stranu, podceňuješ nás!! Ale on se otočil a přitáhl si svůj meč a znova ho vytasil, naštěsí jsem jeho útok zastavil... Znova jsem vzal meč do obou rukou a tlačil na něj všemi silami, on pomalu coval. Nasadil jsem si kapuci u roucha a zabrumral drsným hlasem.. Chcípni ty špinavá kryso, tvůj meč si vezmu jako trofei.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Coruscant, Chrám Jedi.

Jako trofej ten meč možná dostaneš, když ti tvoje chůva přiběhne na pomoc, sithská špíno!
Když už ho zatlačíš pomály ke zdi, udělá Jedi překvapivý chvat. Pustí svůj meč na zem, silou si zajistí, aby tvůj meč zůstal daleko od něj, a chytne tě za, obrazně řečeno, límec tvého roucha oběma rukama. Následně tvrdým škubem označí zeď tvým obličejem. Toto udělá ještě nekolikrát. A celé toto zakončí ladným přehozením tvého těla přes jero rameno. Přitáhne si meč pomocí síly, a sekne po tobě. Ty se nemáš jak bránit, ale Síla je asi při tobě, a při prudkém seku zapomene na zeď, a meč se ošklivě zasekne ve zdi, což ti dává trochu času sebrat síly, a postavit se na nohy.
Nicméně okolo tebe zuří bitva dál, a jak vidíš, počty jak sithů tak jediů rychle klesají.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Chrám Jedi, Coruscant.

Jediná špína v celé galaxii jste vy!! Zasazuju mi čím dál tím větší rány až je přitlačen ke zdi, náhle udělá nečekaný chvat. Skara, co to je, to neni možné... A začne mě bouchat o zeď, poté ležím na temi bez meče. Notak, dokonči to, já vím že na to nemáš odvahu. Ale on sekne, ale najednou ta zeď. Mistr měl pravdu, síla je asi opravdu se mnou.. Vstanu silou přitáhnu svůj meč a zahajuji další drtivé přívali útoků, kterých se dá těžko ubránit, ale on se stále drží. Stejně tě dostanu špíno!! Poté jsem si všiml malé zdi, na kterou bych mohl nečekaně skočit a napadnout ho zezadu. Hmm, vypadá dosti kluzká, zasadím mu pár úderů a nečekaně tam vysokčím a odrazím se... Skočím a odrazím se, dostanu se do skvělé polohy k útoku ze zadu, letím na něj přímo, nestačí se ani otočit...

_________________________________________________
Zbytek dodělej ty Peare, já už nevím, já bych to dokončil tak že ho zabiju, ale to musíš rozhodnout ty, tak dokonči okamžik napětí :).
Tak se to má dělat vždycky :P A žlutá je moje, ty používej třeba azurovou...

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Chrám Jedi, Coruscant.

Rychlým parakotoulem se odstane z dosahu tvého meče, a ty sekneš na prázdno. Nemusel se ani otáčet, ozvěny v síle zná tak dobře, že už podle jejího proudění rozeznal, odkud přichází nebezpečí. Bohužel pro něj, ze zadu do něj strčil neopatrný jiný jedi, a poslal tvého protivníka přímo na tvojí čepel. Měl jsi další zářez a mohl jsi si na chvilku oddychnout. Počty jediů se změnšily, ovšem počty sithů též. nyní to bylo ve většině případě jeden na jednoho, mohl jsi si všimnout i trojice jediů na jednoho učedníka. Mistra a Temného Jedie jsi ale mezi nima neviděl...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Chrám Jedi, Coruscant.

Tady to máš, ty sviňě!! Poté spatřím dalšího Jedie, rozeběhnu se přímo proti němu a začne další boj, zatlačil mě. Sakra, ten má ale sílu, ale to není nic proti mé. Rozěběhnu se přímo proti němu, zkouším na něj všelijaké otočky, ale rání se. Stejně tě dostanu, změníš se pouze v prach!! Vezmu znova meč do obou rukou, vyskočím nad něj a rychle zabodnu do země, ale amrně, uskočí.. ZVednu svůj meč a běžím proti němu. Během pá sekund uvidím znovu mistra a temného rytíře, jak se furt řežou. Sakra, ty jsou dobrý, takovou dobu spolu bojují a furt nikdo z nich nepadnul. A poté jsem znova začal jsem boj s tím Jedim.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Chrám Jedi, Coruscant.

Mistr odhodil pomocí Síly Temného Jediho někam hluboko do chodeb, a ihned se vydal za ním.
Ty jsi mohl naopak jasně vidět, že už je vás tam živých v chrámu pouze pár, ani ne deset, ale i tak jste zatím ani jedna strana nezískali převahu.
Díky tomu máš také dost místa na svůj další souboj, který svádíš s Rytířem Jedi, který vlastní krásný meč s čepelí zlaté barvy. Jeho styl je docela zajímavý, protože i když drží meč obouma rukama, svýmy piruetkami ve vzduchu, kdy musí otáčet vlastní celé tělo, ze sebe dělá těžký cíl, ale též si dělá dobrý základ pro těžké a silné útoky. Ale stejně tak využívá síly, kdy tvůj pokus o útok odrazí pomocí síly, ruku ti odhodí dozad, div ti jí nevykloubí. Lehčí vlnou Síly tě odsune dozadu, a nakonec tě vyvede z rovnováhy, když Silou zvedne sutiny blízko tebe, a hodí je po tobě. Ihned na to po tobě hodí samotný světelný meč, který rotuje rychle, že vypadá jako disk. Tomu ty se ale náhodou vyhneš, a už si jenom můžeš všimnout, jak na tebe letí přímo obrovský kus podpěrného sloupu, který jste utrhli, když jste přistávali v transportu.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Trosky chrámu Jedi, Crouscant.

Sakra, a zase jsou pryč... řeknu si. Poté se vrhnu na Jediho, který se svími piruetami vyhýbá mím útokům, tak jsem si vzal meč do jedné ruky, abych byl rychlejší. Zemřeš, na mě nemáš. Temná strana tě dostane pokud se nepřidáš k nám!!
Odrážím sutiny svojí silou, a kolem mě prolítavají jenom malé kousky. Poté spatřím padající sloup a řeknu si: A sakra.. Silou jsem ho zadržel, ale né na moc dlouho, je velký a těžký. Co teď? Je asi po mě. Stále ho držím a pomalu mi docházejí síly, stoupá mi adrealin a oči mi ještě více zrudly.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Trosky chrámu Jedi, Crouscant.

Zkušený Jedi už nechce mrhat časem, a vší silou ho po tobéě hodí. Ty ho ho částečně odkloníš, ale svojí nejtěžší stranou, kolem které se sutina otočila, tou tě silně uhodí do ramena, až odhodíš meč a spadneš na zem. Nezbývá ti mnoho sil, možná právě proto Jedi deaktivoval svůj meč, a šel proti tobě s holýma rukama. Chytl tě u krku za roucho, a zvedl tě. Potom ti dal několik ran pěstí, a i za pomoci síly tě hodil proti zdi. Opět mu pomohla síla, a zrychlil svoje údy tak, že jsi se ani nestačil podívat, a on tě tvrdě přirazil svým tělem ke zdi. Ani poté nenechal Síly, a zvedl tě pomoci ní do výšky. Stiskl ti tepny u krku, takže jsi měl asi 5 vteřin udělat něco, čím by trochu povolil stisk. Ke tvému štěstí jsi byl, až na to že si byl ve vzduchu, tělo naprosto volné a schopné pohybu.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Trosky chrámu Jedi, Crouscant.

Sakra, nemám meč.... Meč leží asi 7 metrů ode mně. Auu, takový rány, tos neměl. Zkouším mu dát také pěstí, pár jich schytá, ale pomocí síly mě zvedl do výše a začal škrtit, tělo je volné.. Zevnu obě ruce a pomocí zbytky síly co mám v těle ho odhodím, odletěl asi 20 metrů daleko, já spadl na zem a začal jsem hltat po dechu.. Když jsem ho měl celkem dostatek, přitáhl jsem si silou meč a zase jsem lapal po dechu, Jedi vstal otřesen, protože napálil do zdi, vzal svůj meč a běžel řpímo proti mě, a znova začal boj. Meč jsem vzal do obou rukou a šel do něj všemi silami, oba jsme byli vyčerpání, ale já více, dával jsem do boje ještě kopačky, různé otočky a všechno co jsem uměl. Pojď si pro mě ty špíno, tvá krev zde bude. Pomalu tě zabiju, budeš se mi při své smrti koukat do očí, budeš studený, téměř vyčerpaný, nemáš žádnou šanci. Řekl jsem mu temným hlasem, a rozeběhl jsem se proti němu a znova začal boj.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Trosky chrámu Jedi, Crouscant.

Cítím jak ti dochází síly, už dlouho nevydržíš. Až porazím tebe, udělám to samé se zbytkem útočníků, a Chrám bude opět očistěn.
Zaútočí na tebe. Zatím mezi vámi probíhá klasický duel, i když Jedi má lehce navrch. Za svým soupeřem můžeš na chvilku sledovat další souboj, kde je učedník zabit, a padawan, který ho porazil hledá další cíl. No, bohužel pro tebe, ty jsi mu padl do oka. Šel sice pomalu, ale i tak rázně naproti vám, s tím, že pomůže již tak domibnujícímu Rytiří s tvojí smrtí...zatím byl ovšem daleko, a ty jsi měl dost času na to získat nějákou výhodu nebo minimálně lepší pozici.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Trosky chrámu Jedi, Crouscant.

Temná strana má síly nekonečně, mě nikdy nepřemůžeš, síly mám dost, až tě zabiju vezmu si tvojí duši a budu ještě silnější.
Hmm, dva na jednoho, co teď... Mám nápad, zkusím se mezi oba dostat a potom uskočím nahoru, ale musím jít opatrně ať nezemřu, všechno musí být rychle, jestli se to provede měli by se oba propíchnout navzájem. Tak pojďte vy nuly!! Hahahaha..

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Trosky chrámu Jedi, Crouscant.

Podcenil jsi oba jedie, a když jsi vyskočil, tak ani jeden z nich nesekl. Naopak, ladným skluzem se zařadil padawan k rytíři do řady, a před tebou stálí oba. Podívali se na sebe, a jeden se vrhl útočení na tvojí hlavu. Druhý nebyl o nic pozadu, ale jak se jistě domluvily, on začal útočit na tvůj spodek. Po chvilce si přehodily role, takže jsi měl co dlěat, aby jsi odrážel jejich útoky, nicméně ať na akademii nebo tady v boji jsi se naučil dobře odrážet výpady, to totiž byla ve většině případů jediná věc, kterou jsi mohl dělat. V celém prostranství, kde jsi byl ty, tví dva protivníci a další dvojice která bojovala stejně těžce, jako vy. Na zemi leželo spousta trosek, a váš transportér. Rampa, kterou temný Jedi vyrazil byla opřená o jeden ze sloupků...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Trosky chrámu Jedi, Crouscant.

Sakra, nepodařilo se.. Co teď? Musím je nějak dostat, a ta rampa, ale co s ní.. Hmm, mám to, rozeběhnu se proti dvěřim, skočím na ně vysokou silou a použiju i sílu, aby to na ně spadlo. Pomalu sem začal couvat dozadu a bojoval s nima než sem se dostal do vzdálenosti aby je to trefilo.. Rozeběhnu se proti dvěřím zařvu.. Aaaaa chcípněte!! Skočil jsem na tveře, ty praštily do sloupu, který začal padat. Prosím, pomožmi, doufám že je síla se mnou a pomůže mi.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“