Výcvik pro Nithilius (Darth Revan)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Trosky chrámu Jedi, Crouscant.

Obrovská rána, která zazní, když se drtí masivní sloup o pevnou zem. Tenhle navíc drtí i rytíře Jedi, na kterého spadl. Ale padawan byl i tak rychlejší, nicméně už to nebyl zkušený rytíř, nýbrž padawan, jehož zkušenosti pocházeli nanejvíše z chrámu, stejně jako tvoje. Ve více věcech byl s tebou pdoboný, a to i stylem boje a držením meče. Jeho čepel měla tmavé oranžovou barvu, ale i tak byla dobře rozeznatelná od tvého. Tento padawan byla ale přeci jenom chytřejší, protože se rychle přemístil do prostřed haly, takže jste měli spoustu volného prostoru. Zaútočil stejně jako ty, pevně uchopil meč do obouch rukou, a pevně se zakřesl s tvým mečem. Nevypadalo to, že by se hodlal pustit, spíš naopak by tě chtěl přetlačit!
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Ještě větší trosky chrámu Jedi, Crouscant.

Vydařilo se, teda částečně, aspoň jsem sejmul Jediho, zbyl mi padawan, mělo by to být lehčí. Poté jsme se zasekli, a začlo přetlačování, kdo z koho, tlačím na něj všema silama ale drží se, nakonec použiju menší sílu a on zacouvá zpět, stějně tak já protože sme jí použili navzájem. Šli jsme znova k sobě a bojovali.
Hmm, ale co to? Opakuje mou techniku? Náhoda? Nebo se učil to co já, uvidíme kdo je lepší. Vezmu též meč do obou rukou a začnu do ní sekat ze všechn stran, stěží se brání ale drží se, velice vyrovnaný boj. Není to tak lehké, když používáme stejnou techniku, zkusím na něj otočky a různé skoky atd.. Celkem to pomohl, ale Jedi se bránil. Vzdej se jako čestný rytíř, nemáš proti mě žádnou šanci!! Dělám různe akrobacie, poté jsem našel moment prolomení, tak ihned použiju sílu odstrčení, Jedi odletí pár metrů dozadu, kde zakopl o sutinu a spadl na zem, ale zvedá se. Seš statečný, ale né tolik jako já milý Jedi!! Boj pokračuje.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Trosky chrámu Jedi, Crouscant.

Padawan se zvedne kip-up pozicí, a je ihned na nohou. Odběhne od tebe dál, jen aby si udělal větší prostor. Poté se proti tobě rozběhne, vyskočí a ve velice rychlé a divoké vývrtce se na tebe vrhne, s mečem před sebou, a divoce na tebe zaútočí. I když neúspěšně, protože špatně nakročil a ztratil balanc, ihned je zas v rovnováze, a jakmile provedeš útok, on ladným vyhnutím uštědří tvému břichu nemilosrdný kop kolenem. Odhodí tě dál, a i když jsi od něj několik metrů, on 1080 stupňovou piruetkou silně dopadne svým mečem na ten tvůj.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Ještě větší trosky chrámu Jedi, Crouscant.

Hmm, velmi dobře, ale seš moc pomalý.. Kopem ho odsunu od sebe a jdu pomalu k němu, sekám do něj ale né velkou silou, celkem zlehka. Něco zkusím.. Silou ho zvednu asi 10 metrů nad zem, největší silou co sobě najdu ho odhodím přímo proti zdi, letí velkou rychlostí, přímo letí hlavou proti zdi a ozve se rána, napálí do zdi a tou ranou se pomalu zeď zhroutí. Máš to, moc jsi mě podceńoval.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Ještě větší trosky chrámu Jedi, Crouscant.

Sutiny nezadržitelné padají na padawana, a on naposled vydechne. Byl celý pohřben v sutinách, a pod nánosem kamení už ho ani nevidíš. Vypadá to na konec zápasu. Za sebou uvidíš, jak jeden učedník tlačí jediho vůču zdi, a nedává mu prostor k pohybu. Ani samotný učedník nemůže provést žádnou akci. Letmo si tě všimne.
Hej, ty! Máš volnou ruku, potřebuju to s tímhle skončit!
Zakřičí na tebe, a jediho více přitlačí ke zdi.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Ještě větší trosky chrámu Jedi, Crouscant.

Máš to.. Hahahaha.. řekl jsem hrubým hlasem. Poté jsem zaslechl učedníka jak chce pomoc. Dobře, jdu ti na pomoc, půjdu na něj ze strany. Bodnu mu přímou ránu na hlavu, nestáčí se bránit. Zemřeš špíno!!

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Ještě větší trosky chrámu Jedi, Crouscant.

Tvůj výpad byl více než ukázkový, a jeho hlavu nyní zdobí díra o tvém světelném meči, a učedník pomalu uvolňuje stisk. Za pár sekund už pouští uplně, když už si je jistý, že je jedi uplně mrtvý.
Uff, tak a jsme hotoví.
Poví, a otočkou navíc rozpůlí jediho ve dví a arogantně si kopne do jeho hlavy.
Hajzlové, ze stovek sithů jsme po tomhle útoku zbyly jenom my! To jim nezapomenem. Co uděláme teď? Jak se vůbec jmenuješ?
Zeptá se tě sith. Když se podíváš, tak si všimneš dvou věcí. Dvěře hlouběji do chodeb jsou zavřeny, naopak hlavní vhcodové dveře uplně chybí, neboť byly uraženy vaším transportem, když jste vletěli dovnitř. V hlavě jsi uslyšel volání, na které jsi nedokázal odpovědět, ale nedokázal jsi ho ani ignorovat. Ono volání tě táhlo do místnosti hlavní rady Jedi, a bylo to volání více než podobné temnému lordovy, se kterým jste sem přiletěli.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Totální trosky chrámu Jedi, Crouscant.

Uf, jsem unaven. Dneska jsem si opravdu zabojoval, můj první boj a velice úspěšný, teda zatím. Nikdo tu nezbyl pravda, co teď? Jediné otevřené dveře sou hlavní, co takhle razit meče do těch zavřených?? Jinak jsem Darth Nithillius, učední z Korribanu a ty? Tak tedy jdeme ke dveřím dveřím a vrazíme tam meče.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Totální trosky chrámu Jedi, Crouscant.

Dirith Narth, jméno mé. A to tam opravdu chceš jít? Nevíš co nás tam čeká. Já bych tam nešel.
Poví sith, a otočí se na druhou stranu od tebe, v jeho hlase nejde slyšet strach. Spíš nejistota.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Totální trosky chrámu Jedi, Crouscant.

Tvé jméno mi něco říká, z jakého chrámu jsi?
A co tady? Jsou tu jen mrtvístihové a jediové.. Musíme najít mistra, zašli někam tam, kde jsou zavřeny ty dveře. Pojďme, cítím že se nebojíš, ale nejsi si jistý, stejně jako já, ale náš úkol je zničit každého živéh Jediho. Musíme tam jít. Cítím, že tam někdo žije!!

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Totální trosky chrámu Jedi, Crouscant.

Já to citím taky...a právě proto...
Vyrazí s prstem namířeným na tvojí hruď.
...Právě proto tam nesmíme. Jsou tam dva mistři Síly i meče, co my tam zmůžem? Jenom tam budem na obtíž, nebo nás zabijou.
Těsně před tebou se zastavil.
Sem z Korribanu mimochodem...ale o tom nemluvím. Prostě počkáme! Lord Khaemnis vyhraje! Věřme mu a nepleťme se mu do cesty.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

JTotální trosky chrámu Jedi, Coruscant.

A co cheš dělat tady? Můžem tady akorát meditovat, musíme mu pomoct, tři na jednoho, to zvládnem. Nebo tam pudu sám, musíme něco udělat. Také mu věřím, ale nikdy nevíš. Co tedy?? Nikdo zde už není, kromě nás mistr a našeho Lorda

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Ještě větší trosky chrámu Jedi, Coruscant.

Sakra poslouchej mně!
Zakřičí, a začne s tebou třepat, držíc tě při tom za límec.
Když tam půjdem, čeká nás smrt, když tady zůstanem, nic nezkazíme!
I když byl až hysterický, ty jsi v hlavě stále slyšel hlas, který ti říkal, že máš pospíchat.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Totální trosky chrámu Jedi, Coruscant.

Smrt? Myslíš? Vždyť sme Sithové, nejsme Jediové aby sme čekali a doufali. Něco mi říká že máme pospíchat, ale kam? Pomoc mistrovi, nebo utéct z paláce? Musíme mu prostě pomoci!! Co ty víš co se děje za těma dveřmama, třeba jsou oba mrtví?

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Totální trosky chrámu Jedi, Coruscant.

Sakra!
Vrazí ti facku. Nejraději by ti uštědřil i pěstí, ale na to se už ovládně.
Sakra, jejich učení mají něco do sebe. To že učí, aby jsme nevyužívali hněvu není blbost, stejně že je důležitá trpělivost. A my sithové musíme mít opak. Jenom si škodíme. Radši meditujme, a snad se něčemu přiučíme!
Aktivuje meč.
Vidíš tuhle "hračku"? Je k ničemu.
Zahodí jí.
Radši se nesnažme pomíhat někomu, kdo to nepotřebuje. Nemysli si, taky slyším jeho hlasy. Chce abychom tam přišli. Ale já nechci. Nebudu se zbytečně obětovat. Na to se mám moc rád! A na to sem toho dneska zažil moc. Ale ani už nemůžu vidět, jak se obětují mojí bratři. Proto tě tam nenechám jít!
Chytne tě za ruku, a snaží se tě odtáhnout z chrámu.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“