Výcvik pro Gwendolin

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Hyperprostor

Čekáte u svých interceptorů na povel.
Následně přijde velitel letky.
Tak, tohle bude procházka. Máme oproti Republice početní výhodu a učedník lorda Malaka, Bastila nám bude dělat podporu pomocí její bitevní meditace.
Takže by to měly bejt spíš jatka než bitva. Přesto si dávejte bacha, je zbytečný zemřít kvůli přílišný sebedůvěře.

Cítíte jak se do vás vlévá s jeho slovy odvaha a chuť bojovat.
Tak, do stojů!
Nalezete do svých strojů.
Po chvíli vystoupíte z hyperpohonu.
Stíhači, máte zelenou.
Ostatní začnou postupně opouštět hangár.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Příspěvek od Gwendolin »

Hyperprostor

Velitel letky k nám promlouvá a povzbuzuje v nás bojového ducha. Při zmínce o učednici lorda Malaka Bastile a její bitevní meditaci všem stoupne nálada. Jsme lépe připraveni, vyzbrojeni, máme Bastilu. Vítězství je naše! Okolo se ozývají nadšené hlasy. Každý se těší do boje. Každý věří, že je nepřemožitelný. I já se tak cítím.
Velitel zavelí a my začneme nalézat do našich strojů. Skočím do kokpitu a prohlédnu si přístrojovou desku. Hlásí, že je vše v pořádku a připraveno. Žádné červené světlo, které by znamenalo závadu. Připoutám se pásy a nasadím si přilbu.
Zaznamenám drobný pohyb. Vystoupili jsme z hyperprostoru.
Stíhači, máte zelenou.
Ozve se hlas z reproduktoru v kokpitu. Sáhnu na řadu spínačů před sebou a zmáčknu je.
Jdeme do boje!
Vyletím z hangáru do temnoty vesmíru. Pode mnou je planeta, přede mnou Star Forge a obrovská bitva. Lodě létají všude okolo. Černou tmu prořezává svit hvězd, laserových střel a vybuchující stíhačky. Řídím svou stíhačku ve formaci spolu s ostatními k tomu neuvěřitelnému obrazu přede mnou.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Systém Lehon

Vylétneš z hangáru, zorientovat se trvá jen chvilku. Stíhači se rozlétavají na své pozice, či se drží poblíž lodi jako stráž.
Jeden interceptor se zařadí za tebe, to je Xyl.
Situace vypadá celkem dobře. Republiku držíte od něčeho obrovského.
Vypadá to jako obrovská koule s něčím jako čyřmi vysokými křídly, symetricky rozmístněnými.
Vyrazili jste k jednomu Interdictoru který držel hlavní nápor. Počítač ho označil jako Leviathan.
Když jste se blížili dostali jste se za trojici stíhačů, kteří právě provedli základní chybu a neopatrně se odpojili od hlavní skupiny.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Příspěvek od Gwendolin »

Systém Lehon

Přesouvám se na svou pozici k Leviathanu. Těsně za mnou letí Xyl. Řízení obstarává automatický pilot. Já zatím kontroluji všechny budíky a informace od počítače.
Raději zkontrolovat vše dvakrát, než potom v bitvě zjistit chybu a mít za zadkem pár stíhačů.
Spokojeně se vrátím k řízení. Najednou se před nás dostanou tři nepřátelské stíhačky. Odpojili se od své skupiny a zkouší své štěstí. Nejspíše o nás neví, jinak by neletěli na sobě přilepený jako při styku. Musí si sebou být velice jistí. Hlupáci!
Černý 5, slyšíš mě Xyle? Tady Černý 4. Vidíš ty tři tupce před námi? Ukážeme jim, komu tohle hřiště patří!
Pevně uchopím knipl a vypnu autopilota. Vedu svou stíhačku ke skupince stíhačů a vyberu si toho úplně nalevo. Letí v těsné formaci. Pokud se mi ho povede zasáhnout do křídla možná se srazí se svým kolegou. Zamířím.
Pípípípí...
Ozve se počítač. Cíl je v dostatečné vzdálenosti a na mušce. Vystřelím.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Systém Lehon

Xyl dvakrát cvakne vysílačkou že rozumí a zaujal pozici za tebou, díky které ti mohl nejsnáze krýt záda.
Ustřelíš zaměřenému Aureku křídlo. Počítač zasaženého letounu na to v mžiku zareaguje a druhé přitiskne k lodi. Přesto energie zásahu ho neovladatelně roztočí, což vzhledem k faktu že se nacházíte ve vakuu jediný způsob jak ho roztočit.
Druhé dva sice nezasáhne, ale ti změní kurz tak se jeden přímo nabídne Xylovi, který se zvedne z tvého chránění.
Poslední se opěl lekne skusí to vzít dolů kde si ho najdou tvé zbraně.
Díky tomuto manévru se s Xylem vyměníte. Obletíte společně můstek interdictoru a vrátíte se zpět do svých původních pozic.
Celý manévr provedete tak jako byste byste ho měli snad stokrát nacvičen a ne že jste se poprvé setkali.
Stáli jste čelem k republikovým silám.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Příspěvek od Gwendolin »

Systém Lehon

První stíhačka přijde po zásahu o křídlo. Bohužel můj plán nevyjde a ostatní nepřátelské stroje včas provedou úhybné manévry. Jednoho z nich zasáhne Xyl, který na okamžik opustí pozici za mnou.
Druhé se snaží uniknout. Zaměřím ho a vystřelím. Výbuch.
Dětsky snadné!
Směji se. Cítím se nepřemožitelná. Nic mě nemůže zastavit. Žádný z mých soupeřů nemá sebemenší šanci mě zaskočit.
Skvělá práce Xyle! Pořádně jsme ty ubožáky rozprášily. Teď se vrátíme na svá místa.
Stočím knipl a stíhačku vedu okolo můstku interdictoru. Na určené pozici uvedeme oba stroje do klidu, tak aby jsme měli výhled na lodě republiky. Oba ovládáme lodě, jako zkušení piloti, kteří mají za sebou už mnoho bitev.
Je to zvláštní. Měla bych být rozrušená, ale já jsem naprosto v klidu. Připadám si, jak po dávce stymulantu.
Zavřu oči, vyčistím mysl a soustředím se na své pocity. Nejdříve nic nenacházím, jenom stopy drobných záchvěvů, pak to ale ucítím. Mocné proudění Síly.
To musí být Bastila!

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Systém Lehon

Opět jste vyrazili do boje.
Černý 4, černý 5 napravo od vás si pár S-250 našlo cestu. Sundejte je!
Ozve se vám z vysílačky velitel letky.
Oba odpovíte dvojím cvaknutím vysílačky a stočíte se za nimi.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Příspěvek od Gwendolin »

Systém Lehon

Podívám se udaným směrem. Nejprve nemám vizuální kontakt, ale to se změní, když S-250 rychle proletí směrem ke Star Forge.
Zamířím jejich směrem, Xyl mě následuje.
Lov začíná.
Ohodnotím situaci.
Skutečně to lov připomíná. Ze zadu se dotahujeme na šest nepřátelských stíhaček. Vše hraje pro nás. Moment překvapení, naše poloha, Bastila. Nemůžeme prohrát. Vystřelím...

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Systém Lehon

První letoun se roztříští. Xyl rozstřílel druhý.
Ostatní se rozprchnou na všechny strany.
Republika se najednou vzpamatovala a přestala se chovat zcela chaoticky, navíc vaše jednotky přestali být tak sehrané efektivní. Bastila přestala používat Bitevní meditaci.
Přesto vaše početní převaha vám dala dostatečnouz výhodu abyste to dotáhli do vítězného konce.
Vezmem je jednoho po druhym. Nemaj kam utéct.
Ozval se ti Xyl z vysílačky a opět zaujal krycí pozici
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Příspěvek od Gwendolin »

Systém Lehon

Dvě stíhačky zničeny, čtyři zbývají.
Ostatní letouny se rozletí do všech stran, aby nebylo jednoduché je zaměřit. Jejich kroky jsou najednou jistější a synchronizovanější. To se ale nedalo říct o našich jednotkách. Nicméně stále jsme byly v přesile 4 ku 1.
Bastila už nepoužívá Bitevní meditaci, přesto můžeme vyhrát!
Z reproduktoru se ozve Xylův hlas.
Dobrý nápad. Asi to je jediná možnost. Támhle ten nalevo od nás, to je náš první terč!
Odpovím.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Systém Lehon

Xyl ti odpověděl dvojím cvaknutím vysílačky že rozumí.
Váš obrat za vyhlédnutým cílem již nebyl tak přesný jako předchozí pokusy, ale dalo se to.
Snaha letoun sestřelit také stále nepřinášela své ovoce. Pilotovi se stále dařilo uhýbat.
Tak sakra dělej, nemáme celej den.
Popohnal tě Xyl.
_____________
1000 příspěvek!!!!!!!!!!!!!
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Příspěvek od Gwendolin »

Systém Lehon

Někdo by řekl, že to byla chyba ve spojení. Já ale vím, že to Xyl pochopil má předchozí slova. Obrátím stroj, abych byla ve správné poloze pro výstřel. Dlouho nečekám, ozve se zvuk informující o zaměření a já vypálím první salvu. Nevede se. Xyl mi rychle přijde na pomoc, ale ani jeho rány nepřinášejí ovoce.
Tak sakra dělej, nemáme celej den.
Ozve se Xylův rozčílený hlas. Znovu vystřelím. Ani nyní nezasáhnu. Nepřítel provádí bezchybné manévry a pro mě je stále těžší se soustředit.
To není možné! I když Bastila přestala používat bitevní meditaci, tak stále jsem sakra dobrej pilot. Tohle by měla být hračka! Něco není v pořádku.
Na okamžik mou pozornost přitáhne výbuch jedné větší lodi na pravé straně. Znervózním ještě více, když si uvědomím, že to byla naše loď. Republika se zchopila příliš rychle!

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Systém Lehon

Sakra co se to dě... Bacha na čtřech hodinách!
Vykřikne na tebe Xyl.
Otočíš se a spatříš jak se na tebe žene Aurek kterému se také podřilo prorazit a mířil na pomoc S-250kám, které jste pronásledovali.
Tak tak se ti podařilo uhnout. Xyl mezitím vyřídil, aby se to již neopakovalo a sestřelil ho.
To je jako by Bastila používala Bitecní meditaci proti nám. Ale proč?
Nechápal příliš situaci Xyl.
Všichni stíhači okamžitě se vraťte k křižníkům a chraňte je!
Zazněl rozkaz z vysílačky.
Sithské síly se zdály dost chaotická a nervózní, stíhači dělali chyby a platili za ně. Ra to republikové síly chytli druhý dech a hnali se k Star Forge. Vaše křižníky se tomu snažili zabránit, ale moc jim to nešlo.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Příspěvek od Gwendolin »

Systém Lehon

Dík, neviděla jsem ho.
Odpovím Xylovi poté co mě varuje. S velkými obtížemi se mi povede uniknout Aurekově palbě. Xyl mezitím využije situace, dostane se za něj a několika dobře mířenými ranami ho pošle na onen svět. Znovu se ozve Xylův hlas. Tentokrát zní velice zmateně. Neodpovím mu, naopak sama přemýšlím nad touto možností. Skutečně to tak vypadá. Republika začala postupovat, její kroky byli mnohem jistější a přesnější. Zato naše síly se chovali velice zmateně.
Zazní rozkaz. Vracíme se zpět ke křižníkům, které chrání Star Forge. Prvotní převaha vzala za své. Teď je to skoro 1 na 1. A jestli bude Bastila používat Bitevní meditaci proti nám...
Nemysli na to! Soustřeď se na boj.
Nečekám dlouho. Dřív než se stačím dostat na svou pozici u křižníku přilepí se mi na zadek dvě stíhačky.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Systém Lehon

Tvá rada Xylovi je poněkud zbytečná, nejde to. I tvé myšlenky se toulají všude možně, nemůžeš se zcela soustředit a máš značné obavy.
Víš že je to jen působením Bitevní meditace, ale to na faktu že na tebe působí nic nemění.
Několika heamerheadů byla již téměř u vršku Star forge a vaše křižníky byly decimovány zbytkem.
Moc času jste neměli.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“