Výcvik pro Gnost Kohn

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Korriban, jeskyně

Pokračoval jsi labyryntem dělaje si šipky mečem, kudy jdeš. Pravda, když ses někdy musel vracet, tak kapku mátlo jejich přemazávání, a tvorba nových. Nalezení ohlodané kostry ti také na morálce nepřidalo, nehledě na to že vypadala dosti staře.
Nicméně jsi po několika desítkách minut dbloudil na druhou stranu a nalezl obrovskou místnost, kterou světlo z tvého meče nemohlo obsáhnout.
Ústí tunelu, v kterém jsi stál, bylo asi v polovině její výšky. Takže se temnota rozrostírala nad tebou i pod tebou, jen v blízkosti tebe bylo trochu vidět od světla tvého meče.
Chvíli jsi tam jen tak stál v temnotě a tichosti. Pak se ale zezdola z temnoty ozvalo temné vrčení. Evidentně něco opravdu velkého. Protože zne nebyll žádný ochoz, vypadalo to že musíš seskočit k onomu vrčení dolů.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Korriban, jeskyně

Hm…. Kostra, ani nechci vědět co tě zabilo, nechám si to jako překvapení.
Když dojdu do obrovské místnosti,chvíli zírám okolo sebe.
Achjo že jsem si nevzal nějakou lepší svítílnu než meč.Temnota pode mnou, temnota nade mnou.Temnota,temnota temnota.Co jiného jsem mohl čekat.
Chvíle ticha a najednou se zezdola ozve vrčení.Nevidím co to je,ale asi nic přátelského.
Přemýšlím co by to mohlo být.Kanibal,další Shyrack ne ten ne ,to na ně nevypadá.Co bys mohl být.Už to mám Tuk'ata.Sithští psi citliví na Sílu.
No co, nic jiného mi nezbývá a chci vědět co to je.
Skočím dolů do tmy a doufám ať je to cokoliv tak ať to není velké.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Korriban, jeskyně

V jedné věci jsi měl pravdu, byla to Tuk'ata. Dozvěděl jsi se to ve chvíli kdy jsi seskočil dolů a tato bestie k tobě přišla tak blýzko že ji osvětlil tvůj meč.
V čem ti to nevyšlo, byla touha aby se jednalo o něco malého, Sitský pes měl totiž rozměry landspeederu, co se šířky týče, a výška dosti přesahovala tu tvou, podle svalnatých ramen a předních tlap byla ve skvělé kondici.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Korriban, jeskyně

Dopadnu a co nevidím, Tuk'ata.
Moje touha po malém stvoření byla tu tam.Pes se tyčil nade mnou a já na něj nečinně zíral.
Nevypadá jako umírající, naopak jedna rána tlapou do hlavy a je po mé milé osobnosti.
Mávl jsem rukou a řekl hlubokým hlasem Já nejsem ten, kterého chceš sníst.Pokus o myšlenkový trik, o který jsem se doposud téměř nepokoušel mi nezabral.Spíše jsem se pokoušel přesvědčit psa aby mě nechal na pokoji.
Plus pro mě, že jsem se po pochodu pouští a boje se Shyracky pokoušel alespoň na chvíli odpočívat.
Cítil jsem dech bestie a snažil se ,jako obvykle vymyslet plán.
Fáze jedna, zběsilý útok!Zařvu a několikrát seknu mečem po hlavě tohoto obřího stvoření.
Bleskově oznámím:Fáze dva, ústup!
Ukročím o dva kroky zpět a piruetou se dostanu ještě dál od Tuk'aty, připraven uskočit či jinou věc.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Korriban, jeskyně

Tvých několik seků Tuk'atě nijak neublížilo, její rohy byly natolik odplné, a hlavně nastavené tvým ranám, že jsi nic několika seky nedokázal.
Sama Tuk'ata se naopak pokusila tě spolknout rovnou, a jen taktak jsi uskočil. Další rána packou naštěstí zasáhla jen tvůj plášť, a efektivně ti ho zkrátila.
Ač jsi odpočíval, než jsi vstoupil do bludiště, tak bylo jasný že snaha utahat toto stvoření bude neúpěšná, měla mnohem vís energie než ty.
Obyčejný přímý útok, navíc ohlašovaný, také nebyl nejvhodnější, musel jsi něco vymslet.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Korriban, jeskyně

Ten plášť byl novej.
Vyhnu se několika dalším výpadům a znovu se podívám na bestii.
Takže,vypadá to, že budeš moje smrt.Silné tlapy, skvělá kondice, energie na to, aby mě zabila několikrát.
Hlavou se mi honilo tisíc myšlenek.
Až tě zabiju, useknu ti hlavu a vystavím si ji. Pomyslím si a ještě jednou zvážím plán, který jsem zavrhl z důvodu 70ti procentní pravděpodobnosti že ho nepřežiju.
Shodím ze sebe plášť, pak si ho vezmu.
Takže, pod Tuk'atu se dostanu kotoulem až uhne tlapou, co nejdřív jí rozseknu břicho a nadělám co nejvíc škody.Samozřejmě během několika vteřin zmizím z dosahu.
Nic jiného mě nenapadá, tak se dám do díla.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Korriban, jeskyně

Tvůj plán se ti, k tvému překvapení, více méně podařil. Podařilo se ti udělat kotol pod sithského psa a seknout ho mečem. Na to, aby ho to však vyřadilo, to zdaleka nestačilo.
Byl nyní raněný a krvácel, ale do poraženého měl ještě daleko.
Začal natebe svými zuby dělat nebezpečné rychlé výpady.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Korriban, jeskyně

Uskakuju dozadu a na strany před výpady.
Do hlavy ti nechci sekat, tu bych chtěl jako suvenýr, ale to neznamená že tě neseknu.
Na Tuk'atu udělám pár výpadů, klamný zleva poté slabý zespodu, uskočím a silný z hora.
Tak snad tady už nepotkám nic horšího než psa.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Korriban, jeskyně

Tuk'ata projeví snahu tvůj meč, kterým na ní útočíš, skousnout což se jí příliš nedaří.
Když na ni zhora zaútočíš, opěs se pokusí čepel skousnout. Skončí to tak že několik jejích zubů mohutně kouří, a line se značně nepříjemný zápach.
Tuk'ata je zralá k zubaři, to ji rozlítí na nejvyšší úrověň, začne na tebe útočit celou svou živou vahou, útoky začne brát s rozběhěm a nenechává se ničím zarazit.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Korriban, jeskyně

S radostí ti vypálím další zoubky, chceš?
Po každé když se ke mě Tuk'ata přiblíží se pokusím nastavit meč do dráhy po které půjde a včas uskočím co nejdál.
Pořád koutkem oka hlídám, kde jsem a kam byl položen můj batoh.
Stajně jako Tuk'ata už i já začínám zuřit nad tím, že ji nedokážu dorazit.
Však se unavíš, neboj. Hned po této myšlence mi došlo, že to spíš se unavím já, ale alespoň mi to dodávalo sílu, abych vytrval.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Korriban, jeskyně

Bylo ti jasné, že současný postup je dlouhodobě neudržitelný.
To se ti potvrdilo, když tě Tuk'ata povalila do rohu, odkud ses nemohl dostat nikudy jinudy než přes ni, a ta na tebe dosti silně dorážela.
Zatím se ti taktak dařilo odrážet její útoky, ale nevěděl jsi jak dlouho.
Po chvilce Tuk'atě došla trpělivost a zaútočila na tebe útokem do kterého dala vše. Řítila se na tebe s doširoka otevřenou tlamou, chtěje tě překousnout.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Korriban, jeskyně

Tuk'ata se na mě řítí s otevřenou tlamou a já vypadám podobně.
Kousek a jsem večeře.
Bleskově se rozhlížím co bych mohl udělat.Několik sekund mi stačilo na plán.
Rozběhnu se proti Tuk'atě, odrazím se co nejsilněji mi současný stav dovoluje a pokusím se přeskočit Tuk'atu.Při přeskoku seknu pod sebe.



Nic moc, ale víc teď nevymyslím.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Korriban, jeskyně

Co nejrychleji jsi vstal a ještě více zkrátil vzdálenost mezi vámi.
Výskok ti příliš nevyšel. Neměl jsi příliš času, a výskok skončil na zádech Tuk'aty.
Chytil ses jejích zad, sek ti nevyšel prakticky vůbec.
Obluda se začala zmítat, ve snaze setřást tě dolů.
Pak se rozhodla že bude válet sudy, a zalehne tě.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Korriban, jeskyně

Velice žertovný tvor,ale chytřejší než někteří lidé, které jsem v galaxii potkal.
Snažím se držet něčeho na zádech Tuk'aty a neupustit meč.
Cože?....Sudy?....Blbá sranda.
Kouknu se na kterou stranu se Tuk'ata naklání,aby se převrátila a vzápětí se bleskově podívám na tu druhou.
No.... tak nic lepšího mě nenapadá.
Přiložím meč Tuk'atě na místo, kte by měla být podle mě páteř.Jakmile se nakloní víc, aktivuji ho,vytáhnu a zároveň skákám na opačnou stranu než se valí Tuk'ata a nechám ji pokračovat ve válení sudů.
Tolik zábavy jsem už dlouho nezažil.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Korriban, jeskyně

Hrubě jsi podcenil rychlost s jakou se Tuk'ata převalovala.
Podařilo se ti jí sice přerušit páteř, ale na druhou stranu se ti již nepodařilo odskočit.
Byl jsi zalehnut několika metrákovou bestií.
Sil, ani sil, jsi již moc neměl, jelikož jsi měl za sebou velmi dlouhý den. Dýchat jsi zatím stěží mohl.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“