Mike Charge (výcvik pro Dufka)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Elinor Yall

Mike Charge (výcvik pro Dufka)

Příspěvek od Elinor Yall »

vesmír, frachťák MC 18 "Loreta"

Před několika hodinami si vás - tebe a tvou mistryni Aritu Waen - předvolal mistr Skywalker a požádal vás o cestu na Nar Shaddaa. Vaším úkolem bylo se setkat s důležitým informátorem, který mohl řádu poskytnout stěžejní informace o kontaktech mezi Ramou Huttem a Yuzhaan Vongy, neznámou rasou, která se zjevně pouštěla do rozsáhlé válečné kampaně proti Nové Republice - a ještě zjevněji s ní nehodlala v brzké době přestat.

Neuplynulo ani pět minut od chvíle, co Loreta vstoupila do hyperprostoru; měli jste před sebou perspektivu dobrých šesti hodin cesty - a přestože pilotování frachťáku spočívalo zcela na vás, nyní nastala pauza využitelná k podrobnějšímu brainstormingu o celé misi či k meditaci.
Arita seděla v pilotním křesle, ruce překřížené za hlavou, a mlčky sledovala rozmazané čárky hvězd. Pohled to byl pro ni vcelku banální; věděl jsi, že před příchodem k řádu měla slibně nakročenou kariéru v republikovém námořnictvu. Vlastně na svých osmadvacet toho měla za sebou dost, v různých směrech. Působila výjimečně zamyšleným dojmem.

Krom vás se na palubě nacházel ještě jeden astromech a cosi, co před lety bývalo konfederačním bitevním droidem - před třemi lety, byl jsi zrovna čerstvě jmenovaný Aritiným padawanem, si ho mistryně dotáhla na Yavin sith ví odkud, a s nadšením sobě vlastním se pustila do sith ví jakých oprav a modifikací. Díky tomu získala Loreta volně pohyblivé příslušenství, nad nímž se velké části seriózních mistrů obracely oči v sloup, zvlášť, když to bylo nazváno "protokolárním droidem".
Obě "plechovky" však měly víc než dost svých starostí a úkolů na jiných částech lodě, takže nijak rušivě nepůsobily.

--------------------------------------------------------------
Co po tobě budu chtít? - myšlenky, pocity, dojmy, popisy...
Prostě se zkus vžít do svého padawana a posuň tu scénu kousek dál (ale dej si pozor, abys mi nejednal za jiné charaktery :P)

Dufek56

Příspěvek od Dufek56 »

vesmír,frachťák MC 18 "Loreta"

Nepamatoval jsem si,jestli jsem někdy vůbec letěl mimo Akademii.Asi
čtvrt hodiny jsem jsem se koukal z okna na čáry představující měsíce,
planety a hvězdy.O takovém pohledu mi už povídal Anakin Solo,padawan,který se na Akademii dostal,protože mistr Skywalker je jeho strýc.Setkání s imformátorem,to nezní nijak jako těžký úkol.Myslel jsem si,že mi mistr Skywalker věří trochu víc.Myslel jsem,že mě pošle na
alespoň trochu nebezpečnou misi.
Proti mistrově přání se bránit nedá.
Šel jsem do pokoje meditovat.Navázat kontakt se Sílou mi vždycky trvalo
trochu déle než jiným padawanům.Po nějaké chvíli jsem s meditací skončil.Takovéto rozjímání mě povětšinou částečně vysílí,tentokrát ne.
Nepřemýšlel jsem nad tím.Vzal jsem si plášť a šel se podívat zpátky
do pilotní kabiny.Vypadalo to,že si mě mistrině ani nevšimla a dále
sledovala blikající kontrolky na palubní desce. Mistrině,co si myslíte o mistru Skywalkerovi?Myslíte,že nám dal tuto misi,protože si o mě myslí,že jsem slabý?I ten mladší Solo už byl na nebezpečnější misi.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

vesmír,frachťák MC 18 "Loreta"

Arita na tvé dvě otázky jen udiveně zvedla obočí.
No... původně jsem si myslela, že nás posílá na Nar Shaddaa proto, to tam znám jen o něco málo hůř než vlastní loď, ale jak tě tak poslouchám - něco by na tom mohlo být.
V koutcích jí potměšile cuklo.
Ale teď vážně. Nějak nechápu, proč by tohle měla být nějak zvlášť bezpečná mise. Rama Hutt je, s prominutím, mazaný parchant a jestli něco nesnáší, tak když se někdo zajímá o jeho obchody. Zvlášť ty choulostivé. Pokud zjistí, že nějaký informátor existuje, asi se to pokusí změnit. Jinak Nar Shaddaa sama o sobě taky není zrovna louka posetá kytičkami plná cvrlikajících ptáčků. A nevylučuj Darth Murphyho a jeho pravidla... tohle je PŘESNĚ ten typ mise, co když vyjde, je všechno v pořádku, ale stačí udělat nějakou chybu a člověk stojí až po kolena v žumpě.
Na chvíli se odmlčela a pokračovala: Na tvém místě bych si to vysvětlila takhle - mistr Skywalker tě považuje za rozvážnou, zodpovědnou osobu s mimořádnou schopností nezazkatovat, ale naopak schopnou zachovat si chladnou hlavu.
V kabině se rozhostilo ticho narušené jen vplutím astromecha a jeho pohvizdováním.
Miku...? Proč se vůbec poměřuješ s Anakinem? ozvala se po chvíli Arita výchovněji znějícím tónem.

Dufek56

Příspěvek od Dufek56 »

vesmír,frachťák MC 18 "Loreta"

Protože je stejný jako já.Myslím má stejné nadání dá-li se to tak říct.S mečem toho umím víc.On je jenom oblíbenější.Kyp říkal, že je v Akademii, protože to mistr Skywalker slíbil senátorce Solo.Dlouhou chvíli jsem nic neříkal.Vlastně jusem nevěděl co mám říct nebo jestli mám vůbect něco říci.Přemýšlel jsem o tom, jestli má mistrině prvdu.Vždy jsem jí věřil, ale nemyslel jsem si, že by nás poslal na takovou misi,protože mi věří.Potom se objevilo další téma, které mě nutilo k přýšlení.Je Nar Shaddaa vůbec ve známé části galaxie?Neleží v Neznámých oblastech?Z přemýšlení mě probrala série zvuků vydávaná astromechem a doprovázená pípáním kontrolek na palubní desce.V lodích jsem se nevyznal,ale byl jsem si téměř jistý, že nějaký systém selhal.Podíval jsem se na mistrini,která byla znovu zaujatá sledováním kontrolek.Mám se jít podívat na droidy,mistrině?Upravil jsem si plášť a byl jsem připraven odejít.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

vesmír,frachťák MC 18 "Loreta"

Kyp... říkala jsem si, že až to tady vyřídíme, tak bychom se mohli připojit k jeho eskadře. Je na tom teď dost mizerně, co přišel o padawana, dodala zamyšleně Arita, ale měl jsi pocit, jako by její myšlenky spíš než k mistru Durronovi odbíhaly k někomu úplně jinému. Než sis mohl udělat přesnější obrázek, o koho by mohlo jít, mistryně se zasmála.
Ale k tobě a Anakinovi. Hlavní rozdíl mezi vámi bych viděla v tom, že Anakin je se sebou mnohem víc srovnaný. I teď, po Sernpidalu. Tebe strašně zajímá, jestli si o tobě náhodou někdo nemyslí něco negativního. A Jedi by se měl řídit zejména vedením Síly a svým svědomím. Náhledy druhých lidí... nejsou nejspolehlivější kompas.
Upřímně? Nevím, co bys dělal, Miku, kdybys ztratil někoho blízkého a trpěl kvůli tomu výčitkami svědomí.
Potřebuješ poznat galaxii, trochu se otrkat... mít čas a prostor se rozvinout, tak, jak tě Síla povede. Mladý Solo měl to pomyslné štěstí, že si spoustu vnitřních bojů už prošel jako mladší na akademii. V tomhle mi připomíná jednoho kamaráda, oba jeho rodiče byli odbojáři, dětství prožil po povstaleckých základnách, ještě mu nebylo ani čtrnáct, co se propašoval do armády a ani ne o dva roky později lítal v rámci Rogue Squadron. A byl jeden ze zakládajících wraithů. A podobně je na tom taky Kyp, že.
Nicméně tenhle urychlený růst není žádná výhra. Dost se bojím toho, až se Anakin dostane prostor zastavit - a být skutečně sám se sebou, mimo akci. U takovýchhle lidí stačí najít slabé místo a zlomíš je až obdivuhodně snadno. Tedy, zlomíš... spíš nakopneš k temné straně.


Astromech se patrně cítil být zanedbávaný, protože jeho hvízdání zesílilo na hlasitosti i intenzitě.
Arita obrátila oči v sloup.
Ticho, Šrote. Miku, pokud na droidy dohlídneš, budeš ten nejhodnější Jedi v celé galaxii. Pro jistotu prohlídni nákladní prostory, Šrotovi se tam něco nezdá... a než přistaneme, kdyžtak tam zavři B-11. Vypnout by bylo ideální, ale to se nenechá a nechci ho příliš pacifikovat.
Já zatím promyslím postup v misi, nechci, aby došlo k nějakým nečekaným komplikacím. Ale kdyby se něco vážného dělo, skoč pro mě. V hyperprostoru nepotřebuju sedět v pilotním křesle.

Měl jsi z ní pocit, že nečeká nic než nějaké únavné prohlídky a banální kontroly, a má opravdu radost, že ses jich dobrovolně ujmul ty.

Dufek56

Příspěvek od Dufek56 »

vesmír,frachťák MC 18 "Loreta"

K Sithu!Každej starej hutt by byl chytřejší.Teď abych se staral i o toho "protokolárního" droida.Mistrině to žádá,tak na ty krifský droidy dojdu podívat.Šel jsem na záď lodi.Astromech se motal pořád dokola a vydával směsici prapodivných a hodně hlasitých zvuků.Mám použít Sílu,abych ho uklidnil nebo mu stačí meč?Klekl jsem si k droidovi.Klid,ukidni se.Nějakou dobu se nic nedělo.Občas ještě astromech zavřískal,ale za další pět minut standartního času byl zticha.Vidíš,že to jde ty hromado plachu.Podíval jsem se kolem sebe,ale ten rádobyprotokolární droid nikde.Pohledem jsem sjel z protějších dveří k astromechovi.Kde je B-11?Astromech stál na místě.Tos ho rozválcoval nebo co?Kde je ten droid R2?astromech stál na místě.Asi patnáct minut jsem hledal B-11,ale droid nikde.Neměl jsem na další hledání chuť a tak jsem šel do pilotní kabiny.Astromech jel za mnou až do pilotní kabiny.Zůstaň tady.Já najdu mistrini.Opustil jsem místnost a šel chodbou až ke kajutě mistrině.
Naposledy upravil(a) Dufek56 dne 10.10.2009 15:08:03, celkem upraveno 1 x.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

vesmír,frachťák MC 18 "Loreta"

Zdálo se, že od droidí otázka je stručně a rázně vyřešena.
Astromech se většinu té doby coural za tebou, nicméně na pár chvil se přece jen vzdálil - a ta pauza ti připadala velmi úlevná. Po chvíli tě však stejně dohnal, a v jeho pohvizdování bylo cosi... škodolibého.
Přesně podle tvého rozkazu zůstal u vstupu do pilotní kabiny.
Hned, jak mistryně zaslechla tvé kroky, vyskočila z křesla - stála přímo proti dveřím, takže měla skvělý výhled na chodbu.
Vyřídil jsi to rychle, konstatovala Arita se spokojeným úsměvem, asi by mne mělo znepokojit, že padawan má u mých droidů víc autority než já. Jaký úžasný argument to na B-11 zabral...?

-------------------------------------------------------------------
hraješ za droidy... čímž jsi mi trochu zkomplikoval tvé seznámení se specifickými vlastnostmi upravené B-11. Edit nevyžaduji, jen v tom prosím nepokračuj
Jinak jsem s tvými odpověďmi více než spokojená. :) ;)

Dufek56

Příspěvek od Dufek56 »

vesmír,frachťák MC 18 "Loreta"

No,co mám teď mistrini říct.B-11 má radši než mistra Skywalkera,téměř radši než svůj život.Ať mi Síla pomůže.Popravdě řečeno.... nemohl jsem ho najít.Díval jsem se na mistrini.Každá vteřina byla pro mě hodinou.Snad nenasadí ten přísný pohled,co ho nemůže vystát ani mistr Durron. Sklopil jsem hlavu.Ža na něco takového myslím.Pokaždé,když takhle myslím se něco stane,něco dost zlýho.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
S tím editem to vypadá hůř,myslim.Jako omluva za hraní za droida asi nestačí argument:astromech přítel Jediho,že?

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

vesmír,frachťák MC 18 "Loreta"

Mistryně zlehka zvedla obočí.
Aha.
Kupodivu nepůsobila nijak zvlášť udiveně ani naštvaně, což tě muselo určitě pozitivně překvapit. Její pohled se upíral na jakýsi bod za tvými zády a zdálo se, že si není zcela jistá, jestli se má začít smát, nebo se naopak zlobit - ale ne na tebe.
Nemohl najít... otoč se. Na chodbu.
Tak tak jsi zahlédl siluetu onoho pochybného protokolárního droida (do nějž by "protokolárnost" tipoval opravdu jen málokdo) mizející zase směrem k lodi.
Takže ulovit a vypnout. Vezmi si na pomoc šrotka, ju? usmála se na tebe.

-------------------------------------------------------
teď máš R2 k ruce, tedy můžeš hrát i za něj :)

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

vesmír,frachťák MC 18 "Loreta"

Mistryně zlehka zvedla obočí.
Aha.
Kupodivu nepůsobila nijak zvlášť udiveně ani naštvaně, což tě muselo určitě pozitivně překvapit. Její pohled se upíral na jakýsi bod za tvými zády a zdálo se, že si není zcela jistá, jestli se má začít smát, nebo se naopak zlobit - ale ne na tebe.
Nemohl najít... otoč se. Na chodbu.
Tak tak jsi zahlédl siluetu onoho pochybného protokolárního droida (do nějž by "protokolárnost" tipoval opravdu jen málokdo) mizející zase směrem k lodi.
Takže ulovit a vypnout. Vezmi si na pomoc šrotka, ju? usmála se na tebe.

-------------------------------------------------------
teď máš R2 k ruce, tedy můžeš hrát i za něj :)

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

vesmír,frachťák MC 18 "Loreta"

Mistryně zlehka zvedla obočí.
Aha.
Kupodivu nepůsobila nijak zvlášť udiveně ani naštvaně, což tě muselo určitě pozitivně překvapit. Její pohled se upíral na jakýsi bod za tvými zády a zdálo se, že si není zcela jistá, jestli se má začít smát, nebo se naopak zlobit - ale ne na tebe.
Nemohl najít... otoč se. Na chodbu.
Tak tak jsi zahlédl siluetu onoho pochybného protokolárního droida (do nějž by "protokolárnost" tipoval opravdu jen málokdo) mizející zase směrem k lodi.
Takže ulovit a vypnout. Vezmi si na pomoc šrotka, ju? usmála se na tebe.

-------------------------------------------------------
teď máš R2 k ruce, tedy můžeš hrát i za něj :)

Dufek56

Příspěvek od Dufek56 »

vesmír,frachťák MC 18 "Loreta"

Za mnou R2.Na tohle asi nebudu stačit.Podíval jsem se do míst,kde jsem před chvílí zahlédl droida.To má zabudovaný trysky?Takhle rychlýho droida jsem nikdy neviděl.Pomysleljsem si,když jsem droida v chodbě nenašel.Astromech se za mnou loudal.No loudal,kdoví jestli se vůbec pohyboval.Dal jsem do běhu,protože asi jiná šance na dostižení droida nebyla.B-11,Křičel jsem za běhu,stůj.Mistrině si přeje,abych tě vypnul.To sem tak pomalej nebo on tak rychlej?Snažil jsem ho dostihnout,ale každá snaha byla marná.R2,sakra pohni!Po asi deseti minutách jsem ho konečně zahlédl.B-11,musím tě vypnout!Proboha stůj!Ten má snad hyperpohon!Zastavil jsem,vydýchal a sledoval droida.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

vesmír,frachťák MC 18 "Loreta"

Při rozvažování možných technických úprav B-11 (které musely být, vzhledem k jeho původu coby separatistického bitevního droida značné) jsi náhle slyšel kovové cvak.
Z lodní stěny se odklopil jeden díl a odhalil nákladový prostor, o němž jsi nevěděl. Tedy, odklopil... zadrhl v půli otvírání a zavírání, a cvak bylo dáno podkluzujícím B-11. Sotva droid zachytil tvůj pohled, zaujal pózu notně podobnou kocourovi z animovaných holovizních grotesek - který se "nenápadně" plíží po špičkách do nejdál z místa činu.
R-2 nezaváhal ani chvíli. V plné rychlosti vyrazil za B-11 a asi by jej rozvalchoval na plech, kdyby se pronásledovaný protokolární droid nevymrštil a astromecha de fakto nepřeskočil.
Pak se pomalu, vědom si obklíčení, vydal k tobě.
Nemůžete mě vypnout! Všude v galaxii jsou vongové a ti vám půjdou po krku. A já vás před nimi ochráním!
Astromech zaregistroval vaše vyjednávání a tak zbrzdil své nájezdnické tendence a se spokojeným houkáním se pustil do opravování rozbitých tajných dveří.

Dufek56

Příspěvek od Dufek56 »

vesmír,frachťák MC 18 "Loreta"

B-11,vongové nemají rádi droidy.Nemají rádi nic mechanického.Půjdou po tobě.Já i mistrině se o sebe postaráme, ale ty nebudeš mít šanci, když tě najdou.B-11, je to pro tvoje dobro.Váhavě jsem přistoupil blíž k droidovi.Astromech jel stejným tempem a snažil se schovat za mé nohy.B-11,mistrině si to žádá a ty ji přeci nechceš sklamat, že?Vypnu tě a postarám se, aby tě vongové nenašli.Neboj, až tě zapneme, budeš vcelku.Astromech ze strachu vydal sérii souhlasného hvízdání, protože se mu ulevilo při pomyšlení, že vypnutý mu B-11 neublíží.Odhrnul jsem plášť a významě poklepal na meč.B-11,nic se ti nestane,slibuji.Udělal jsem dalších pár kroků.Astromech odjel do pilotní kabiny.Pomocí Síly jsem se vymrštil do vzduchu a přiszál u droida.B-11,prosím.Kam R2 zmizel?Zatracenej astromech.Teď abych ho hledal.Pomalu jsem natáhl ruku.Snad to vyjde.

Dufek56

Příspěvek od Dufek56 »

vesmír,frachťák MC 18 "Loreta"

B-11,vongové nemají rádi droidy.Nemají rádi nic mechanického.Půjdou po tobě.Já i mistrině se o sebe postaráme, ale ty nebudeš mít šanci, když tě najdou.B-11, je to pro tvoje dobro.Váhavě jsem přistoupil blíž k droidovi.Astromech jel stejným tempem a snažil se schovat za mé nohy.B-11,mistrině si to žádá a ty ji přeci nechceš sklamat, že?Vypnu tě a postarám se, aby tě vongové nenašli.Neboj, až tě zapneme, budeš vcelku.Astromech ze strachu vydal sérii souhlasného hvízdání, protože se mu ulevilo při pomyšlení, že vypnutý mu B-11 neublíží.Odhrnul jsem plášť a významě poklepal na meč.B-11,nic se ti nestane,slibuji.Udělal jsem dalších pár kroků.Astromech odjel do pilotní kabiny.Pomocí Síly jsem se vymrštil do vzduchu a přiszál u droida.B-11,prosím.Kam R2 zmizel?Zatracenej astromech.Teď abych ho hledal.Pomalu jsem natáhl ruku.Snad to vyjde.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“