výcvik pro Jazena Korra

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

výcvik pro Jazena Korra

Příspěvek od Mandalorian »

Coruscant, orbita

Seděl jsi na místě střelce v dvojmístné stíhačce a zíral jsi na uskupení loďstva k němuž vás tvůj mistr naváděl svoji stíhačku.Letěli jste k flotile sedmi bojových lodí, netečně se vznášejících na svých oběžných draháhách okolo planeny, okolo kterých se míhali zásobovací lodě a ve kterých se konaly poslední přípravy k odletu. Tvůj mistr naváděl stroj do hangáru jedné ze dvou největších lodí, co ve flotile byly.

K céle této akci jsi přišel doslova jako slepý k houslím. Před pár hodinami jsi byl ještě youngling a čekal, zda ti přidělí nějakého mistra. Čekal jsi v chrámu před místnosti rady a čekal, zda se rozhodnou přiřadit ti mistra. 4ekání bylo dlouhé a nudné a jediným vyržením z nudy byl rychlý příchod jednoho jediho, kterého jsi nikdy neviděl a jeho vstup do místnosti rady byl tak nápadný, že už nápadnější být nemohl. Aniž by jej napadlo zastavit před dveřmi, rozrazil je rukama a notnou pomocí síly tak mocně, že vrazili do stěny. Ale jedi tomu nevěnoval pozornost a zastavil se až před radou.
Jsem zde, jak jste si přáli.
řekl schormážděným členům rady
Horke, nač ten spěch?
zeptal se jej z členů rady
Nač ten spěch? Firestorm za pár hodin vyráží a nerad bych zmeškal její odlet. Proto bych ocenil, kdybyste mi stručně řekli co si přejete.
Netrpělivě odvětil Hork a twielcký člen rady před ním mu odpověděl
Stručně? Nu dobrá, ještě jsme od tebe nedostali odpověď na to, koho si vybereš za svého padawana.
Hork sebou při zmínce o padawanovi lehce trhnul
Jen kvůli padawanovi jste si mě vyžádali?
zeptal se Hork rady
"Jen? Vždyť předávaní zkušeností mladším generacím je jedním z našich poslání a ..."
"Dobrá, dobrá. Kde je tedy máte?"

přerušil Hork twielka, ještě před tím, než se rozpovídal. Twielk na to neodpověděl, jen ukázal na stůl za Horkem, kde ležel štos datakaret. A co datakarta, to padawan. Horkovi poklesla čelist, když uviděl tu hromadu a uvědomil si, že odlet asi nestihne a obrátil se k radě s prosbou.
Jak jistě víte, republika a řád v nezáviděhodné situaci a ač bych rád strávil čas pročítáním všech datakaret, přece jen jsem v časové tísni a v tomto ohledu se zcela podřídím vůli rady. Mám jen jedno přání, aby se můj padawan trošku vyznal v technice.
A aby dodal svým slovům o podřízeni se radě, hluboce se uklonil.
"Zdrž se svých gest, Horku. Můžeš jít a vem si sebou Jazena Korra."
"Kohože?"
zeptal se Hork
Toho mladého muže, co stojí před místnosti rady.
odpověděl mu twielk a Hork se otočil a prohlédnul si tě, načež poděkoval radě
"Dobrá, děkuji radě za vyslyšení mého přání."
"Rada ti děkuje, za to, že sis konečně vybral padawana."

odvětil mu jeden Ithorian a Horn se na patě otočil a zamířil si to k tobě. Zastavil s těsně před tobou a prohlásil
Z blízka vypadáš líp. Já jsem Hork, tvůj nový mistr. Tak představování máme za sebou a teď si bež sbalit, setkáme se v hangáru.
A odešel k hangárům. O zhruba deset minut jsi vešel do hangáru a hleděl jsi na původně mandalorianský stíhač třídy Davaab, před kterým stál Hork.
Pěkný stroj co?
zeptal se tě a pohladil jej.
Přestaň zírat a posaď se na místo střelce.
řekl ti a ukázal ti, kde v kokpitu místo střelce je. Když ses usadil, sám se posadil na místo pilota a odletěl z hangáru směr orbita.

Endar Line, křižník třídy Hammerhead klidně kroužil nad hlavní planetou Republiky, Coruscantem i se svojí sesterskou lodí Endar Spire a okolo nich byla rozmístěna pětice korvet třídy Foray(Badi Dea, Kolos, Crynyd, Entor a Hammer). Těchto sedm lodí tvořilo flotilu "Firestorm", která měla pod vedením několika Jediů osvobodit Taris od sithské nadvlády. Většina Jediů byla umístněna na Endar Spire, vlajkové lodi flotily, ale tvůj mistr si spolu s dalšími třemi Jedii vybral Endar Line jako svůj dočasný domov. Mistr posadil svůj stroj do hangáru Endar Line, což u některých starších vojáků způsobilo grimasy, které by se daly nazvat všelijak jen ne přátelskými. Místr po přistání doslova vyskočil z kokpitu a ohlásil službu konajícícmu důstojníku, že se na palubu Endar Line dostavil jedi Horn a padawan Korr. Důstojník si to zapsal a mistr se k tobě vrátil a podal ti tvé věci z nákladového prostoru stíhačky.
Nu, Jazene, vítej na palubě Endar Line. Tato loď bude po nějakou dobu naším domovem, takže se l vojákům chovej pěkně a mile, přece jen jsme na stejné lodi a straně. Jak sis nepochybně všiml, toto je válečná loď která za krátkou dobu odstartuje k Tarisu, planetě kdesi na okraji galaxie,kterou nedávno dobyli Sithové. Plán akce je jednoduchý. Přiletět, dobýt orbit, pak planetu a do večera se na večeři do chrámu.
usmál se na tebe Hork a přátelsky tě plácl do ramene.
Nyní pojď, ukážu ti, kde máme pokoj
ukázal ti ať jej následuješ a dovedl tě do místnosti na pravoboku lodě, kde byly tři dvoupatrové postele, všechny až na jednu rozestlané, ale prázdné a další bytové doplňky a po tvé levici byly dveře do hygienického bloku.
No, naši spolubydící se nám zde již zabydleli a na tebe zbývá ta ustlaná postel. Dobře si tuto kajutu zapamatuj, abys zbytečně nebloudil po lodi a nehledal to. Hmmm...
nevěděl Hor co ještě dodat
Takže si vybal své věci a pověz mi něco o sobě.
dodal nakonec a sedl si k jednomu ze dvou stolků co zde v kajutě byly.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Endar Line, kajuta:

Pozrel som na majstra a hovorím
Moje meno je Jazen Korr, meno ktoré už síce poznáte ale rád by som ho zopakoval.
pousmejem sa a pokračujem v konverzácii
Pochádzam z Coruscantu z chudobnej rodiny. Mám osemnásť rokov a docela ma zaujíma technika a veci s tým spojené. Rád sa vzdelávam a rozširujem svoje zručnosti so svetelným mečom.
Rád rozmýšlam a meditujem a veľmi rád by som sa chcel naučiť pilotovať loď, škoda, že k tomu nebolo dostatok času počas môjho pôsobenia na akadémii.

skloním zrak a hovorím majstrovi
Ďakujem, že ste si ma vybrali majster, dúfam, že vás nesklamem. Len tak mimochodom, čo bude našou úlohou na tejto zložitej misii?
Dopoviem a netrpezlivo čakám na odpoveď

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Endar Line, kajuta:

A to je vše? Jedi musí znát sám sebe a z tvé dosti krátké odpovědi začínám tušit, že to u tebe nebude tak horké jak by mělo.
odvětil ti mistr a zlehka, jak kdyby se bal že jej dotek může zničit, si pohladil svůj vous
Tak za prvé, co to bylo za hlášení. Členem řádu nejsi kvůli svému původu, ale kvůli svým schopnostem, o kterých ses mi tu ani nezmínil. Z tvé odpovědi jsem se nedověděl zhola nic, co bych už nevěděl a mělo to nějaký význam! S takovou odpovědí by ti v armádě tvůj nadřízený urval hlavu a nas... ehm, plivl do krku. Teda pokud nejseš charismatický mluvčí, který by svého nadřízeného, či nepřátele udolal nudným vyprávěním o svém dětství, či něčem podobným. Pak tedy všechna čest, bo věřím že ses na dobré cestě.
odvětil, postavil se a přešel k oknu a dívaje se ven nehybně pozoroval mizející slunce nad Coruscantem. Až slunce zmizelo, řekl ti
Dám ti tedy druhou šanci. Takže si vybal své věci a pověz mi něco o sobě.
trošku netrpělivě a zcela ignoroval tvoji otázku o vaší misi.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Endar Line, kajuta:

Preboha, čo odo mňa chce? pomyslím si a upravím si róbu

No tak to skúsim ešte raz. Ak chcete vedieť niečo v čom som dobrý, tak to jedine tak v šerme ale to je asi všetko. Nemám žiadne bojové skúsenosti, pretože som sa nezúčastnil žiadnych bojových misíí, mám síce odbojovaných niekoľko stoviek duelov s inými padawanmi preto podľa mojej mienky ovládam formy Ataru a Shien. Rád bojujem so svetelným mečom a používam pri tom rôzne akrobatické fintičky. Nie že by som chcel machrovať, robím to len tak , aby mal súboj šmrnc. Rád útočím zo zálohy pričom si pomôžem silou. Používam predovšetkým vysoké skoky a vlnu ale nieje to žiadna sláva, pretože to je ešte na slabej úrovni. Aj keď niesom moc skúsený bojovník, dúfam, že vám aspoň trochu pomôžem.

Super, tak som mu vymenoval všetky svoje nedostatky. Juchúú tak som klesol hlboko pod úroveň schopného padawana. povie si v duchu pre seba a odvráti svoj pohľad od majstra

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Endar Line, kajuta:

Tvůj mistr se k tobě pomalu otočil a řekl
To už bylo lepší. O hodně lepší. Už sem si udělal obrázek o tom co dokážeš. A řeknu ti jedno. S klidným svědomím můžeš zapomenout většinu toho, co ses prozatím naučil. To je dobrý, tak akorát pro jediho v době míru, ale ne v době války. Žádný sebelepší padawan, co kdy vyšel z chrámu nebyl dokonale připraven na to, co jej čeká.
Mistr udělal dramatickou pauzu
Naštěstí pro nás, není tomu zas tak dlouho, od vypuknutí předešlých válek, takže naši mistři nám mohli předat něco ze svých zkušeností z války. Bohužel, mnoho našich řádových bratří a sester se po poslední válce rozhodlo obrátit proti řádu a to je ztráta co mě mrzí nejvíce. Sebelepší padawan se nevyrovná průměrnému temnému jedimu z bojovými zkušenostmi. Avšak věřím, že když na tebe dám pozor, brzo nějaké zkušenosti získáš a přežiješ dost dlouhou dobu, aby jsi stihl zapsat kladně do dějin řádu.
když to říkal, procházel kajutou zpátky ke stolku a zase zpátky k oknu.
Ha, ale pokud se chceš naučit lítat, není lepší místo, než vojenská loď. Stáčí nam jen dojít do hangáru a můžeme ....
loď sebou krátce trhla a Coruscant v okně nahradil jakýsi modrý vír. Mistr na to krátce koukal a pak suše dodal
Aha, takže nic. To co vidíš za oknem, je hyperprostor. To značí dvě věci. Za prvé už letíme na místo a za druhé se tu vykecávam nějak dlouho. Takže dost keců a přikročíme k výuce. Pokud sis vybalil, vyrážíme na můstek, kde tě trošku zasvětím do hyperprostorové navigace. Věci můžeš nechat zde, vezmi si jen světelný meč a drž se blízko mě.
pohlédl na tvé, ještě nevybalené věci a oznámil ti
Počkám na tebe přede dveřmi kajuty. Pospěš si.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Endar Line, kajuta:

Hm....tak to musím vypakovať. pomyslím sa a začnem vykladať veci z batohu
Dve róby, datapad, hygienické veci, jeden plášť. Tak to by bolo asi všetko.
zoberiem vak a hodím ho do rohu kajuty.
Tak hurá na mostík.
Ešte pre istotu skontrolujem svoj svetelný meč a vykračujem na chodbu, kde uvidím majstra netrpezlivo postávať.
Majster, som pripravený vyraziť na mostík.
poviem svojrázne a vykročím smerom k mostíku

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Endar Line, kajuta:

Vyrazil jsi k můstku, když ti z ničeho nic dopadla něčí ruka na rameno.
Tudy
řekl mistr a otočil tě o 180° a vyrazil.

Endar Line, můstek:

Na můstku panoval čilý ruch a kapitán lodě byl zabrán do hovoru se dvěma jinými Jedii, rodianskou ženou a zabrackým mužem a jejich debatu pozorně sledoval velitel stíhačů. První důstojník na můstku nebyl, zřejmě si šel lehnout, když měl momentálně volno.
Hork okamžitě zamířil k jednomu pultu u něhož seděl jeden muž a ledabyle sledoval obrazovku.
Toto, můj milý Jazene astronavigační úsek. Zde se zadávají hyperprostorové souřadnice a podobně. Tedy zde se ovládá kam loď cestuje. Jak vidíš, při hyperprostorovém cestování není třeba nějakého většího dohledu
Řekl tvůj mistr a námořní důstojník, který měl úsek na starosti a zaslechl jej, vás spražil ne zrovna přátelským pohledem.
Toho si nevšímej, ale kdybys na něj chtěl vypláznout jazyk, moc bych se nezlobil.
řekl ti šeptem
No, co bych ti řekl k hyperpohonu. Umožňuje nám cestovat nadsvětelnou rychlostí a dělí se do několika rychlostních tříd, kde čím menší číslo, tím rychleji letíš. Žádný hyperpohon nedokáže proletět přes nějaké pevné těleso, jako planeta, asteroid či černá díra. Proto se hyperprostorové souřadnice pečlivě počítají, protože to nejlepší co se ti může stát je že tě to jen vyhodí z hyperprostoru. Pokud tě však vyhodí příliš blízko, nestihneš upravit směr a BUM! Je po tobě. A protože galaxie je plná všelijakých planet, nejde přeletět celou galaxii jen tak, musíme se spokojit s cestovaním pomocí série hyperprostorových letů.
Zabrán do svého vysvětlování přešel k mapě a zobrazil si část galaxie ve které se pohybujete.
Ano, tady to je. Z Coruscnatu jsme vyrazili po tzv. Perlemianské obchodní cestě a o pár desítek světelných let, odbočíme na Hydianskou cestu, která nás dovede přímo k Tarisu. Když jsem nakousl obchodní cesty, jsou to nejvíce zmapované hyperprostorové trasy, kde by mělo být cestování nejbezpečnější. Ono cestovat přes nezmapovanou oblast, je jako, jako ... teď mě nic nenapadá, ale je to blbý nápad. Hodně blbý.
Naposledy se zakoukal na mapu a tiše řekl
Takže bude zapotřebí minimálně jedné zastávky. Pokud chceš a přesvědčíš velitele stíhačů.
ukázal ti jej, jak debatuje se zabrackým jediem, či spíše padawanem
Budeme si moci střihnout pár cvičných soubojů. Teda pokud chceš.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Endar Line, můstek:

Pristúpim ku galaktickej mape a pečlivo si ju poobzerám.
Hm....ten Taris je pekne ďaleko.
poviem si v podstate sám pre seba, pretože majster je zaujatý niečim iným
Pôjdem ja predsa za tým velitelom.
pomyslím si a idem smerom k veliteľovi
Dobrý deň veliteľ. Volám sa Jazen Korr a som padawanom tamtoho majstra.
predstavím sa a ukážem na majstra, ktorý stojí pri galaktickej mape.
Chcel by som sa vás spýtať, že či by som si pri zastávke počas hyperpriestorovej cesty mohol skúsiť zapilotovať stíhačku? zdvorilo sa spýtam
Dúfam, že bude súhlasiť, chcem sa to naučiť aspoň budem o čosi máličko schopnejší.
poviem si v hlave a otočím sa na majstra a potom naspäť na veliteľa

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Endar Line, můstek:

Pfff
byla první rekace velitele na tvou žádost. Tento zvukový efekt však netrval dlouho, než ze sebe vypustil všechen vzduch. Pak se velitel nadechl a ty se konečně dočkal nějaké odpovědi
Aaa, nevidím důvod proč ne. Takový cvičný souboj mým pilotům jen prospěje. A budeš se souboje účastnit sám, nebo i s mistrem? Nebo se k tobě přidá i jiný jedi? A s jakým strojem? Přinejhorším ti pučíme nějaký Aurek. A už si se dostal do stíhačkového souboje?
Rychle na tebe vychrlil sérii otázek a čekal co odpovíš.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Endar Line, můstek:

Preboha čo to bolo za reakciu?
Zostal som trochu zaskočený
Rád by som sa súboju zúčastnil s mojím majstrom, síce neviem či bude súhlasiť. A na otázku s akým strojom by som síce najradšej odpovedal: S najlepším čo tu máte, ale bude stačit aj Aurek, kedže som ešte na stíhačke neletel.
odpoviem a trochu sa zakokcem
N N n nie ešte som sa nedostal do súboja.
odkašlem si pozrem sa von oknom z lodi a potom zase naspäť na velitela

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Endar Line, můstek:

Velitel zpražil pohledem tebe a pak tvého mistra a chtěl dodat něco peprného, ale svoji odpoveď spolkl a nakonec se na tebe i usmál.
Dobře
odpověděl a podíval se na palubní chronometr
Ani ne za dvě hodiny opustíme hyperprostor a před zadáním nových oordinátů budeme mít okno asi třičtvrtě hodiny, kdy si budeme moci zalétat.
Jdi si teď zjistit, zda s tebou mistr poletí a jakým stojem poletíš a do hodiny mi řekni, jak ses rozhodl. Budu pořád na můstku.
a obrátil se na patě vydal se k oknu můstku,kdeněco zadával do konzole.
Ahoj, jsem Arek Matras
oslovil tě zabracký jedi
Jesli bys měl ve své skvadroně místo, rád bych si zalítal.
a nabídl možnost spolupráce.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Endar Line, můstek:

Pozrem na zabraka a usmejem sa
Ahoj Arek ja som Jazen Korr. Samozrejme, že mám miesto ešte sa musím spýtať majstra či s nami poletí. Poď so mnou ak chceš.
Vykročím smerom k majstrovi
Majster chcem sa vás spýtať či by ste s nami išli lietať, pôjde aj tuna Arek.
Poviem majstrovi a ukážem na Areka
Veliteľ sa pýta aké chceme stroje?
spýtam sa majstra
Kto vie či majú na palube Star Saber XC-01 alebo tie S 100?
Zamyslím sa a čakám na majstrovu odpoveď

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Endar Line, můstek:

Hork nevěřícně zavrtěl hlavou
S tebou se člověk nenudí. Říkal jsem let, né souboj a navíc sem přitáhneš ještě Areka.
Podívá se na Areka a zeptá se jej
"Co tvůj mistr? Nebude mít výhrady?"
"Ne, můj mistr by byl zcela jistě rád.
"
nadšeně mu Arek odpověděl
No, jen aby ...
zchladil jeho nadšení Hork
Jazene, víš že my dva jsme sem přiletěli dvoj místnou stíhačkou? To nebude pro trénink asi to pravé ořechové, takže to vypadá na Aureky. A co vůbec mají Arek a Sarpe, jeho mistr?
stočil Hork hovor na stroje, které může Endar Line nést.
Endar Line nese standartně jednu letku Aureků, ale také další jednu letku Aureků, jednu letku S-250 Chel. Jediiský kontingent na Endar Line má 2x S-100, 1x Aurek a 1x S-250, plus ten váš mandaloriánský vehikl. Ovšem nenese prakticky žádné zásoby. Endar Line ve flotile totiž plní úlohu protistíhačkové lodě, kdy byly některé z jejích turbolaserů nahrazeny laserovými děly. Takže myslím, že si máme z čeho vybrat.
uzavřel Arek svůj výklad a ještě se na Horka zazubil, jenž to komentoval jen povytaženým obočím.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Endar Line, můstek:

Pozrem na majstra a hovorím
Tak ja beriem Aurek a vy si vyberte niečo z ponúkaného. Tak majster čo to bude?
spýtam sa majstra a otočím sa na Areka
Arek čo si vyberieš ty?
Som zvedavý čo si vyberie majster. Aj tak to bude debakel. Myslím, že nemáme šancu proti skúseným pilotom.
Pomyslím si a pousmejem sa

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Endar Line, můstek:

Aurek, Aurek ... všeci chtěji Aurek. Není to špatný stroj, ale myslím že se jeh schopnosti přeceňují. Lítám s Davaabem a sem s ním naprosto spokojen. Bohužel si budu muset vyzkoušet jiný stroj, protože nebudu mít střelce, takže ti Jazene moc děkuju. Než si prolezu manuál budu mít pár hodin co dělat.
povzdechl si Hork a Arek se usmíval jak měsíček na hnoji
Já zůstanu věrný své S-100. Už je to sice překonaná stíhačka, ale v rukou schopného pilota je to stále velmi smrtící stroj.
Hork se zamračil a řekl ti jaký stroj si vybral
Já si vezmu S-250, to je to pravé ořechové. Teda snad.
pokrčil rameny
Tak sme si asi vybrali. Běž za velitelem a oznam mu to a ještě se s ním dohodni na dalších detailech. Konec konců je to tvá akce, tak si užij trošku byrokracie.
dodal tvůj mistr a odešel z můstku si sehnat manuál k S-250 a Arek jej brzy následoval. Ten si však šel zkontrolovat svůj stroj.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“