Trénik pro uživatele Wade Fox

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV-soubojová místnost
Musíme zjistit co v tobě je. Napadni mně.Neboj se a zautoč na mně
A mistr Katarn zappl meč a zaujal bojový postoj

Fox

Příspěvek od Fox »

Yavin IV-soubojová místnost

Cože mám udělat? V ruce sem svíral svůj světelný meč a koukal sem na mistra jedi tázavým pohledem, ale přesto sem svůj meč zapnul. Zelené světlo vyřazující z meče mi zalilo obličej. Takže? Řekl sem pomalu. Vy opravdu chcete abych na vás zaútočil?

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV-soubojová místnost
Ano, ikdyž mně pravděpodobně neporazíš ale chchi vědět co v tobě je chlapče a abych nezapoměl,na měči nastav nejmenší výkon at se nikomu nic nestane a neboj se ,bude tě šetřit
při poslední větě se mistr pousměje

Fox

Příspěvek od Fox »

Yavin IV-soubojová místnost

Rozumím. Nastavil sem na meči nejmenší výkon podle pokynů mistra. Pomalu sem zdvihl svůj meč nad hlavu a začal sem pomalu postupovat blíže k jedimu. Proti němu nemám šanci to je jasný, ale když ukážu co dovedu třeba bude spokojen. Když sem byl dost blízko seknul sem ze shora na jediho.

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV-soubojová místnost
jdeš přímo proti mně a sekneš? čekal sem něco výc. Skus to znovu a tentokrát víc pohybu.Poskakuj, skákej a podobně. Jinak proti sithovy takhle nemáš šanci

Fox

Příspěvek od Fox »

Yavin IV-soubojová místnost

Ano mistře rozumím. V tu ránu sem udělal salto vzad a rozeběhnul se mu vstříc když sem byl v dostatečné v blízkosti vyskočil sem za použití síly a ve vzduchu udělal salto a skočil přímo za jediho rychle sem stačil udělat kotoul přimo k němu a bodnul sem mečem jeho směrem.

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV-soubojová místnost
Tohle ránu mistr Katarn vykryl s velkýmy obtížemy
Tohle už bylo lepší ale díky tomu kotoulu by rychlí nepřítel udělal protiutok dokud by si byl u země a vtéto nevýhodné pozici by tě udolal ale tento utok už byl hodný padawana. TAkže skusíme jak budeš bojovat s jyným padawanem
a zavolal nějakého s okolních padawanů
a pamatuj,on tě nebude šetřit stejně jako já,souboj může začít
pak se mistr vzdálil aby vám při souboji nepřekážel

Fox

Příspěvek od Fox »

Yavin IV-soubojová místnost

Podíval sem se na padawana v ruce sem stále držel svůj světelný meč. Nesmim ho podceňovat vůbec nevim jak bojuje musim být obezřetný. Mávnul sem na něj. Zdravim jmenuju se Wade. Meč sem měl před sebou v obrané pozici a čekal sem.

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV-soubojová místnost
Jmenuji se Rinter řekl padawan a pak se na tebe vrhl.

Fox

Příspěvek od Fox »

Yavin IV-soubojová místnost

Asi si moc nepopovídáme. Vyrazil sem proti němu vyskočil a dopadl u jeho pravého boku a seknul sem po něm.

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV-soubojová místnost
Padawan ten utok vykryl a sám začal vlastní sérii uderů.
nebojoval sice tak dobře jako mistr Katarn ale léta cvičení na něm byly znát

Fox

Příspěvek od Fox »

Yavin IV-soubojová místnost

Pokoušim se každou ránu vykrýt. Pak rychle začnu utočit (bojem mečem nad hlavou) utočim jak nejrychleji mohu a snažim se každou jeho ránu vykrýt.

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV-soubojová místnost
Když už začínáš mýt nad padawanem mírnou převahu tak tě silou odmrští a ty spadenš na zem.on ktobě ihned přiskakuje a utočí na tebe dokud si na zemi.

Fox

Příspěvek od Fox »

Yavin IV-soubojová místnost

Takže se používá i síla no dobře. Mrštil sem po něm pomocí síly mečem a pokusil sem se rychle zvednout.

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV-soubojová místnost
Meč v klidu odrazil a sám si jho přitáhl.
Mistr katarn přerušil souboj pamatuj si že nikdy ale nikdy neházej po Jediovy meč.Určitě ho vykryje a někdo to ho jako tady Rinter sebere.
pak se podívá na Rintera Vrat mu meč,dejte si souboj znovu ale tentokrát bez používání síly.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“