Výcvik pro Mrs. Pear

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Korriban, následující den.

Zdar všichni, uvidíme se až se vrátíme a uděláme tam pořádek!
Zakřičím, a všichni skandujou "hurá". Já stojím na stupínku, a rukama všechny zdravím.
To celé trvá dvacet minut blahoželání, a poté mám deset minut na meditaci, kterou naberu xtra síly!
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Transport na Ruusan.

Nasedl si společně s ostatnímy do transportu a odletěli jste. Poté v galaxii si mohl vidět jak se připojujete k mohutné flotile, kterou si předtím neviděl.
V naprostém tichu promluví jeden ze sithů.
To je nádhera, vidět tak mocnou flotilu bojových lodí.
A prolomí tím ticho, ani si nevšímá Vás a sleduje jen to co se děje venku do té doby, než pilot upozorní v komlinku že vstupujete do hyperprostoru. Takže se všichni, včetně tebe připoutali, protože starty bývají ošklivé.
Přibližně za 10 minut se všichni odpoutávají a klábosí mezi sebou. V transportu je asi 15 sithů společně tak se stovkou vojáků. Podle nejnovějších zpráv Republika nedostává posily kvůli úplné blokádě Ruusanu, takže nemají ani přísun zásob, za to vy ano.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Transport na Ruusan.

Whoho, tohle vyhrajeme, s tak obrovskou flotilou to bude hračka. Zde nasbírám potřebné zkušenosti, abych pak mohl převzít kontorlu nad akademií a dokončit tak svůj plán! Je zlý! Je zákeřný! Pro takové plány by mělo být nové slovo. Něco jako "zlozákeřný, nebo zákeřnozlý"!
Přemýšlím cestou, a prohlížím si vojáky, kteří jsou tu spolu s náma.
Všichni víé, jak je na tom republika špatně, a že jsou na tom s posilami špatně. Nemůžeme prohrát. Já nemůžu prohrát! S novýma zkušenostma ze mně bude nejsilěnšjí sith! Až vniknu na planetu, konečně nakrmím svojí zlou a špatnou chu´t vraždit.
Hmm, pro to by taky mělo být nový slovo. Jako "Zlošpatno"!
Už se vidím, jak se koupu v krvi nepřátel, proto se pouze usadím, a čekám než nastane akce...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Transport na Ruusan.


Najednou narazíte na republikovou flotilu, která také miřila na Ruusan, okamžitě vystoupíte z hyperprostoru a ty vidíš, jak většina flotily míří do boje proti nepřátelské flotile. Naštěstí republika už neměla ani tolik lodí, takže jste měli značnou přesilu. Přibližně po dvou hodinách byl opět klid. Republika byla smetena a vy jste ztratili jen jeden křižník. A opět vstupujete do hyperprostoru.

O dva dny později..

Je ráno. Mohl si to poznat podle vycházejícího slunce na Ruusanu a vy jste akorát dorazily. Všude kolem byla obrovská flotila, kolem celé planety, ještě 3x více než s kterou jste vyrazili od Korribanu. Přibližně za hodinu by jste měli být na planetě, takže sbalit věci a hlásit se v menších transportních lodích, které Vás měli bezpečně dopravit do boje.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Ruusan.

Už nadchází náš čas! Dnes to tady vybijeme, a vyhrajeme tuhle dlouho se táhnoucí bitvu! Jednu bitvu proti republice sme vyhráli, a rozprášily naprosto republikovou flotilu.
Průzorem sem sledoval naši flotilu, která byla několirktá větší. Podle odhadu, za hodinu budeme na planetě! Konečně přichází očekávaná chvíle!
Sbalil sem si svůj meč a vydal sem se k transportním lodím najít tu, kam patřím já.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Ruusan.


Po dvou hodinách si se za ranního slunce objevil na planetě. Z výšky vypadala vcelku krásně a nepoškozená, ale na pevnině už tak nevypadala.
Vystoupil jsi z lodi kde čekal kapitán.
Vítejte na Ruusanu, vítejte v pekle. Já jsem kapitán Rick a seznámím Vás se zdejšíma podmínkama. Takže abychom začali. Situace je následující, republika je asi 70 kilometrů od naší základny, vidět můžete za tím velkým kopcem.
Řekne a ujdete pár metrů.
Zde je Vaše ubikace, budete bydlet po 10ti lidech, pět sithů, pět vojáků. Denní strava není nic extra a není jí ani přilíš hodně, takže denní dávka je půlka chleba a 150g masa, plus samozřejmně voda a nějaké blbosti. Bitvě velí mistr Ra-Van, mnozí z Vás ho znají, mnozí ne. To bude asi tak všechno.
Dořekne a odejde někam pryč. Ty můžeš jít do Vašeho stanu a zabrat si postel. Jak si zaslechnul, už nespíte dva, nýbrž deset pohromadě a jídlo není také nic extra.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Ruusan.

Tak pěkný, de to se mnou do hajzlu, horší než na Akademii, tam sme byly aspoň po dvouch! Ale kdo do psí prdele sem, abych si tady stěžoval. Radši si du zabrat kanape, abyhc měl na čem spát!
Vlezu dobnitř, a pomůžu si sílou "speed", abych všechny předběhl, a zabral si takticky místo ve středu, kde to nemám daleko nikam.
Tak tohle je moje místo chlapy, jasný?
Otočím se a všem oznámým, poté si vyndám pytlík...bonbonů.
Mám čokosithy, chce někdo?
Nabídnu všem lahůdku, která mně stála většinu nakradených kreditů. Takže jeden kredit.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Ruusan.


Já bych si rád vzal.
Řekne a přijde k tobě dvoumetrová hora, pořádný kus chlapa, ale nebyl to sith, ale voják. Nabral si menší hrstku a odešel na svou postel, měl jí vedle tebe.
Díky.
Řekl a sednul si. Vypadal děsivě, ale v nitru si mohl vidět, že je dobrý chlap. Poté k tobě přišli asi ještě dva a také si pár vzali. Opět přišel Váš kapitán.
Takže, vybalte si, vyčurejte se a za 3 hodiny se hlašte na nástupišti, pro ty kdo neví co to je, je to přímo uprostřed. Jdete do boje.
A odejde. Konečně, tvůj první boj, doufej, že bude úspěšný.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Ruusan.

Ach, vyčůrat, už sem nečůral od doby, co sem našel ten artefakt. Měl bych to nahradit.
Du chčít chlapi, držte mi tady místo...
Oznámím a vydám se k latrínám.
Tam rozepnu poklopec u rocha, chytnu penis a půl hodiny ho tahám ven. Poté si ho pověsím na háček nad toaletou, protože mně bolí ruka, a močím a močím a močím a močím a močím a močím a močím a močím a močím a močím a močím a močím a močím a močím a močím a močím a močím a močím a močím a močím a močím a močím a močím a močím a močím a močím a močím a až domočím, vydám se zpět do pokoje. Po dvouch hodinách stání si konečně sednu a odpočinu si.
Tak, ještě hodina.
Řeknu trochu víc nahlas.
Tak co chlapi, co na to říkáte, jak to jde?
Rozproudím trochu rozhovor, pač je tady ticho.
A máme tady i nejáký ženy, nebo je to pokoj jenom pro majitele kulí?
Ujistím se ještě.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Ruusan.


Opět ten velký voják se na tebe podívá a spustí.
Docela dobře, ale zlatej můj domov, bylo tam tepleji a co ty? Určitě si přiletěl z Korribanu, další nadějný sith, cítím v tobě totiž sílu, možná se budeš ptát jakto že nejsem sith když rozpoznám sílu, ale mám raději blastery než meče.
Řekne a lehce se zasměje. Zvedne se a protáhne si páteř a opět si sedne. V tom další reaguje na tvé "kule".
Ženy? Máš nějakej časopis o slečnách? Jestli jo, pujčíš mi ho prosímtě, už dlouho sem ne to, víš co..
Dokváká a zastydí se.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Ruusan.

Jo jasně, já sem drandil červa už než na Korribanu, takže vím o čem mluvíš. Mám nový vydání Big Lekku! Spešl vydání pro lidi, takže žádný obludy který maj chapadla kde být nemaj! Poctivý ženský a twi'lečky!
Podám mu časopis, který vypadá jako nový, protože se o něj starám líp než o meč!
Jo jasně, Korriban, je tam pěkně, na horko sem si už zvykl. Na meč bych nedal dopustit, ale takovej blaster by nemusel bejt k zahození, přece nebudu ke všem dobíhat a sekat do nich. Asi si nějákej seženu.
Odpovím mu, a sním další bonbon. Dívám se, jak si prohlíží časák a já si ho prohlížím s ní.
No WoW, ta má ale obrovský... LEKKU!
Vykřiku, když uvidím opravdu povedenou fotku.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Ruusan.


Můžu ti dát můj, mám dva. Je to, vlastně byl můj první blaster, dostal sem ho k desátým narozeninám, protože sem žil na planetě, kde není moc bezpečno. Takže teď je tvůj, daruji ti ho na důkaz přátelství.
Vytáhne z batohu menší blaster a dá ti ho. Takový si neviděl, šlo vidět, že je po domácku vyrobený a má obrovskou kadenci a sílu. V tom jak si zařval s "kozama" se všichni k tobě zběhli a začali se rvát kdo se na ní udělá první.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Ruusan.

Děkuji ti, vážím si tvého daru, já sem přijel s holou prdelí, my sithové sme nefasovali baťohy jako vy. Ale na oplátku ti daruji tenhle pytlík gumových vojáčků a tohle vydání časáku!
Jak se na nás začali všichni cpát, zvedl sem se a zařval hrubým a drsným hlasem, až sem se sebe sám lekl. Po chvilce sem se odvážl opět promluvit, už né tak drsným hlasem, protože sem se sebe stále bál.
Chlapi, do dámského přirození, jestli se sem budete takhle tlačit, tak vás všechny nahážu na jednu hromadu! První se na nu kurvu udělá tady kámoš, a pak až vy, je to jasný!?!?
Zařvu na ně a všichni sou hodní jak andílci. Jako varování zbiju polštář na posteli a síla je mi svědkem, že sem použil i pár zakázaných chvatů!!
Počkám ještě tu hodinu, budu diskutovat se spolubydlícími, a poté se vydám ven na nástupiště.
Blaster si připonu vedle meče, takže mám tu nejdivnější kombinaci ze všech. Já si ale připadám drsně!
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Ruusan.


Všichni raději přikývnou a kámoš s radostí vytrhne časopis z ruky, zaleze na hajzlík a slyšíte jenom hekání. V tom přijde opět Váš kapitán a řekne.
Takže pánové, je čas, nástup, vemte všechno potřebné. Zbraně, věci, jídlo a vodu. Utvořte si dvojce a jeden z tý dvojce ponese batoh, nejlepší by bylo, kdyby to nebyl ten se světelným mečem, protože s ním by se mu blbě bojovalo.
Dořekl a všichni se začali balit. Ty by sis měl najít druhýho parťáka..

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Ruusan.

Hej, chlape, už musíme jít! Vypusť svoje zásoby a dem...
Zaťukám a křiknu na hajzlík.
Máš doufám všechno sbaleno? Radši to pudu zkontorloval, a dobalím vodu a jídlo!
Dodám a vydám se k jeho baťohu, kam vložím vodu a potraviny navíc. Já vytáhnu meč, a pro jistotu ho aktivuju. Čirá energie rozsvítí čepel a já se cítím připravený jak nikdy. Deaktivuju meč, a uložím ho za opasek. Stejnou proceduru udělám i s blasterem, jen ten nepoužívám, pouze zkušebně zamířím. Na ukazováku s ním udělám pár desítek triků, různý spiny, načež ho luxusně uklidím do pouzdra jak pistolník z divokýho Huttskýho sektoru!
Vezmu baťoh, a počkám před toaletou, než vyjde můj parťák.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“