Trénink pro uživatele Petros

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Petros

Příspěvek od Petros »

Výcvikový areál - Akademie Jedi, Yavin IV.

Pomyslel jsem si, Je opravdu rychlá. Musím jednat velmi rychle. Rozhlédl jsem se po cvičišti, abych našel lepší pozici, ale marně nejlepší pozice byla tam kde jsem stál. Opět jsem se uklidnil a natáhl po síle. Pokusil jsem se vystopovat další krok Mary. Připraven rychle se přesunout k ní až se objeví, abych jí donutil k boji.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Cvičiště - Akademie Jedi, Yavin IV.

Zničeho nic se opět objevila přicházející Mara. Tentokrát měla svůj meč deaktivovaný. Posadila se na kámen a upírala zrak na svůj meč.
Mara: Není lehké bojovat, když příliš dlouho přemýšlíš. Z jednání toho druhého se můžeš lehce poučit, každý dělá chyby, pro začátek by však nebylo hloupé se sám o něco pokusit.
Mara upustila zrak od svého lightsaberu.
Mara: Ale musím uznat, že jsi pro začátek nebyl nejhorší. Někdo tě již musel učit... Luke? Zkoušela to na něj Mara.

Petros

Příspěvek od Petros »

Cvičiště - Akademie Jedi, Yavin IV.

Deaktivoval jsem svůj meč, ale pořád jsem ho měl v ruce. Děkuji mistře, řekl jsem. Chvíli jsem poslochal šelest větru, který pohyboval trávou. Zrak mi spočinul na Maře. Většinou jsem cvičil sám. Jen když jsem potřeboval pomoct tak jsem vyhledal mistra Skywalkera, který mi hodně pomohl v otázkách síly. Hodně jsem se toho naučil díky sledování jiných studentů. Ty jsem sledoval když bojovali.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Výcvikový areál - Akademi Jedi, Yavin IV.

Mara si povzdechla.
Mara: Promiň, že ti to říkám, ale tohle je nejlepší cesta k temnés straně. Pozorování a samotný výcvik může vést ke špatnému pochopení Síly a jejímu následnému špatnému užívání. Tahle akademie trpí velkým nedostatkem mistrů, kteří by vedli padawany.

Pohlédla na padawanův meč.
Mara: Ten meč sis sestrojil podle návodu v holocronu, nebo ti s ním někdo pomáhal?
Napřáhla ruku, aby jí meč půjčil.

Petros

Příspěvek od Petros »

Výcvikový areál - Akademi Jedi, Yavin IV.

Mistře. Podal jsem jí meč a pokračoval. Skoro jako každý student jsem si udělal svůj meč podle holocornu. I mistr Skywalker si ho udělál sám sice ne podle holocornu, ale podle Obiwanovi knihy. Já myslel že meč si musí každý jedi udělat sám.? Zrak jsem odvrátil.

Trošku mě ranilo, když mě Mara trochu pokáral za mé učení. Ale nemůžu se divit. V této době je hodně studentů co přešlo na temnou stranu. Vždyť mě varoval i Luk. Mám říci Maře o rozhovoru s Lukem? Ne to nemůžu to bylo jen mezi námi. Oči mi znovu spočinuli na Maře. Já vím že v učení bychom neměli pokračovat sami a chápu vaše obavi, ale já se chci stát opravdovím jedim a nechci propadnout temné straně. Ale s vámi mistře bych mohl sílu chapat tak abych šel ve světlu.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Výcvikový areál - Akademie Jedi, Yavin IV.
Mara se pousmála. Vstala a meč opět podala svému budoucímu padawanovi.
Mara: Musím ještě něco zařídit. V tréninku budeme ještě pokračovat, až se vrátím.
Tvářila se, jako by chtěla ještě něco dodat, ale rozmyslela si to a s krátkým úsměvem opustila výcvikový areál.

Petros

Příspěvek od Petros »

Výcvikový areál - Akademie Jedi, Yavin IV.

Chvíli jsem se díval směrem kterým odešla. Pak jsem si připnul meč zpátky na opasek.
Rozhodl jsem se vrátit do svého pokoje. Po cestě jsem potkal pár studentů a pár zaneprázdněných mistrů, všechny jsem pozdravil. V pokoji bylo šero, ani jsem netušil kolik je hodin. Už se nemůžu dočkat na pokračování tréninku. Měl jsem ze všeho smíšené pocity. Rychle jsem se uklidnil a všechny pocity vytlačil z hlavy. Sedl jsem si na zem a chvíli meditoval. Když jsem skončil byla tma. Dnes jsem měl perný den musím si odpočimout. Ulehl jsem na postel a hned usnul.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Akademie Jedi - Yavin IV.

Ráno, ještě když byl ponořen ve snu, ozvalo se zaklepání. Dal pokyn ke vstupu a dovnitř vešel sám Luke. Zdálo se, že je trochu v rozpacích.
Luke: Promiň, že jsem tě vzbudil. Něco od tebe totiž potřebuju.
Vypadalo to, jako by se ostýchal říct, oč se jedná, nakonec však přiznal, že potřebuje doručit spis své sestře a vzhledem k utajení by bylo lepší, zda by ho nedoručil on, namísto šifrovaného spojení.

Petros

Příspěvek od Petros »

Akademie Jedi - Yavin IV.

Samozřejmě mistře, že ho doručím a nemusíte se omlouvat. Hlavně mi musíte říc kam.
Pousmál jsem se na Luka. A zeptal se ho. A půjde se mnou ještě někdo?
Váhavě ale přesto jsem ještě dodal. Můžu vědět o co jde v tom spise mistře?

Hm řekl bych že to možná bude i nebezpečné, ale to mě nezastaví ve splnění úkolu. Byl jsem strašně šťasten, že Luk mě věří.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Akademie Jedi, Yavin IV.

Luke: Jistě, že ti vše povím, buď bez obav. Pousmál se Luke.
Luke: Jsou to dokumenty, které obsahují cenné údaje a jsou pro mou sestru - Leiu Organu Solo, která je v této chvíli v jedné z vládních budov. Měla by tam být celý den, takže když vyrazíš teď, měl bys tam být za standartní 4 hodiny. V té době už bude na Coruscantu noc.
Když se už Luke zvedal a byl očividně na odchodu, vzpomněl si, že ještě neřekl dvě podstatné věci.
Luke: Málem bych zapomněl, stíhačku máš připravenou v hangáru, takže poletíš sám. Povzbudivě se pousmál.

Petros

Příspěvek od Petros »

Akademie Jedi, Yavin IV.

Děkuji mistře a nebojte ty dokumenty doručím. Když Luk odešel vzal jsem si výbavu a zkontroval jí. Měl jsem všechno vzal jsem spisy a ještě než jsem se vydal ke dveřím porozhlídl jsem se po pokoji, abych opravdu něco nezapoměl. Když jsem byl ujištěn tak jsem vyrazil do hangáru.
Cestou jsem v duchu rozmlouval. Můj opravdu první velký úkol. Na Corusantu jsem ještě nebyl, ale hodně se těším. Byl jsem opravdu šťastný.
Dorazil jsem do hángáru našel svoji stíhačku a vyrazil.
Po čtyřech hodinách letu jsem byl u planety Corusant. Cestou sem jsem meditoval, abych využil čas. Zapnul jsem vysílačku a řekl: Tady Padawan Tar Ke Di z Akademie Jedi mám důležité poslání a potřebuji povolení k přistání.

Potan

Příspěvek od Potan »

Akademie Jedi, Yavin IV.
Z vysílačky se ozvalo
už k vám posílám stíhačky na doprovod ale řekněte my dvě věci. Za jakým účelem a na jak dlouho chcete přistát?
Mezitím jsi z dálky uviděl letět k tobě 3 X-wingy.
-----------
přebírám tvůj výcvik :wink: :Trooper:

Petros

Příspěvek od Petros »

Corusant

Mám doručit spisy paní Leie Organě Solo. Na druhou otázku vám nemůžu přesně odpovědět ta se vyvine podle situace. Čekal jsem na odpověď a sledoval jak tři X-wingy śe přibližují.

Potan

Příspěvek od Potan »

Corusant
Dobrá tedy, máte povolení na 3 hodiny
pak vysílačka utichla ale za chvíly se spustila znovu
Tady Lex Redmont. Velitel letky X-wingů, máme vás doprovodit na Coruscant, kde přesně přistanete?

Petros

Příspěvek od Petros »

Corusant

Tady padawan Tar Ke Di. Musím přistát poblíž jedné z vladních budov kde je paní Leia Organa Solo. Čekal jsem na odpověď a pohled mi spočinul na planetě.
Tak velká planeta a je celá posetá budovami. Je to jedno velké město. Odvrátil jsem zrak a začal se soustředit na přítomnost.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“