Trénink pro uživatele Petros

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Potan

Příspěvek od Potan »

Corusant-vladní budova-Leina pracovna
Venku jsi nic nevyděl.najednou jsi ucítil záchvěv síly, otočil si se a uvíděl za sebou rodiana jak na tebe míří blasterem.
-----------
Na tom lešení si byl kde? :roll: :roll:

Petros

Příspěvek od Petros »

Corusant-vladní budova-Leina pracovna

Copak vy jste ochranka nebo co? Pousmál jsem se. Co odemě chcete? Hm tohle začíná být zajímavé. Dostávám se do něčeho zajímavého. V ruce jsem měl stále meč, ale neaktivoval jsem ho, aby si rodian myslel že má navrch. Soustředil jsem se, aby jsem byl se sílou spojen co nejvíce. A vyčkával jsem co řekne.

Petros

Příspěvek od Petros »

------------------------------------

To jsem byl pořád v pracovně, ale popisoval jsem co bylo venku, co jsem vyděl z okna. Promin jestli jsem tě zmátl :wink:

Potan

Příspěvek od Potan »

Corusant-vladní budova-Leina pracovna
Můj pán předpokládal že když ty papíry nebyly tady že je teprve někdo přinese. Dej my jedii nebo tě zastřelím
---------
OK :wink: já to pochopil :D Jen kdes byl na tom že tam mají lešení. :wink:

Petros

Příspěvek od Petros »

Corusant-vladní budova-Leina pracovna

Zajímavé takže někdo chce mermomocí tyto dokumenty. Musím zjistit kdo. Najednou mě napadl nápad. Musím odvést jeho pozornost. Použil jsem rychle sílu, aby se otočil směrem ke dveřím. Jestli se to povede tak ho odhodím silou, zapnu meč a rychle se přesunu k němu mělo by to vyjít.

Potan

Příspěvek od Potan »

Corusant-vladní budova-Leina pracovna
Ladně a s eleganví jedie si se k němu rychle dostal.
Vypadalo to že je bez šance ale najednou ti pohybem hlavy naznačil at se mu podíváš na ruku.
Držel vní thermální detonátor
Odstup jedii nebo oba vybouchneme

Petros

Příspěvek od Petros »

Corusant-vladní budova-Leina pracovna

Takže to nebude tak snadné. Musím získat čas.
Začal jsem pomalu odstupovat. Tak dobře, ale řeknimi pro koho pracuješ a kde je paní Organa Solo. Použil jsem sílu, aby mi odpověděl. Mezitím jsem přemýšlel co udělat. Jedna věc mě napadla. Zkusím pomocí síly zablokovat detonátor, aby ho nemohl spustit. Jelikož jsem cítil jak jeho napětí polevuje, když jsem začal ustupovat.
Ale než na něj vyrukuji musím zkusit z něj dostat co nejvíce.

Potan

Příspěvek od Potan »

Corusant-vladní budova-Leina pracovna
Na mně ty tvé jedijské fígle nefungují. Takže my radši dej ty dokumenty

Petros

Příspěvek od Petros »

Corusant-vladní budova-Leina pracovna

Odstoupil jsem až k oknu. Najednou mě napadlo. Když na mě hodí ten detonátor mohl bych uskočit a pomocí síly přidat na rychlosti, takže by vybuchl venku ve výšce kde by nikoho nezranil. Musím ho nějak donutit, aby ho hodil. Zvedl jsem aktivovaný meč a řekl. Dokumenty ti nikdy nedám. Na to rovnou zapomeň. Mistra Skywalkera nikdy nezklamu.

Potan

Příspěvek od Potan »

Corusant-vladní budova-Leina pracovna
Vezmu si je z tvé mrtvoly jadijská špíno !
a oak po tobě hodil detonátor a vytáhl blaster

Petros

Příspěvek od Petros »

Corusant-vladní budova-Leina pracovna

Rychle jsem uskočil a detonátoru jsem přidal na rychlosti sílou, takže vybuchl ve vzduchu venku.
Začal jsem odrážet výstřeli. Musím se rychle přesunout k němu. Rozhlédl jsem se v rychlosti po místnosti na zemi bylo kus poničené poličky. Hlavou mi probleska myšlenka. Hodím po něm ten kus pomocí síly a rychle se k němu přesunu a odzbrojím ho.

Potan

Příspěvek od Potan »

Corusant-vladní budova-Leina pracovna
Tvůj plán vyšel. Kud ho trefil do hlavy a z ruky mu valétl blaster.

Petros

Příspěvek od Petros »

Corusant-vladní budova-Leina pracovna

Byl jsem uněj tak rychle že nestačil reagovat. Blaster jsem odkopl. Meč jsem mu dal před obličej. A řekl: Teď mi odpovíš na mé otázky. Použil jsem sílu aby to znělo hrozivě. Pro koho pracuješ a kde je paní Organa Solo? Musím to zjisti asi bude ve velkém nebezpečí. Musím jí zachránit.

Potan

Příspěvek od Potan »

Corusant-vladní budova-Leina pracovna
Dobře dobře najal mně a najednou rodian zemře.V krku má otrávenou šipku

Petros

Příspěvek od Petros »

Corusant-vladní budova-Leina pracovna

Rychle jsem se otočil, ale nikdo tam už nebyl. Začal jsem prohledávat tělo. Musí tady být nějaká stopa.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“