Trénink pro uživatele Petros

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Potan

Příspěvek od Potan »

Corusant-vladní budova-Leina pracovna
Když jsi ohledával tělo najednou tě síla varovala. Ucukl si na nad hlavou ti proletěla šipka. Vypadalo to že jsi další cíl ty.

Petros

Příspěvek od Petros »

Corusant-vladní budova-Leina pracovna

Aktivoval jsem svůj meč.Rychle jsem získal soustředění a nechal se prostoupit silou, abych našel toho zabijáka. Tentokrát tohodle musím dostat živého. Musím zjistit co se tady děje. Vyčkával jsem jelikož nebyl vidět pátral jsem po něm stále v síle.

Potan

Příspěvek od Potan »

Corusant-vladní budova-Leina pracovna
Podle všeho byl ten zabiják asi 500 metrů směrem od budovy vlády.

Petros

Příspěvek od Petros »

Corusant-vladní budova-Leina pracovna

Musím se dostat k tomu útočníkovi, ale rychle a na jednou mě napadlo.
Vždyť jsem ve druhém patře to nemůže být nějak vysoko. Skočím z okna pomocí síly zbrzdím pád. A rychle se vydám zneškodnit toho útočníka.

Potan

Příspěvek od Potan »

Corusant-vladní budova-Leina pracovna
Dopadneš na zem před budovou a dostaneš šipkou do nohy.

Petros

Příspěvek od Petros »

Corusant-vladní budova-Leina pracovna

Použil jsem jediskou techniku abych jed zrány vytlačil, ale byl to jíný jed né tak účinný jako ten co dostal toho rodiana. Povedlo se ale musel jsem se rychle schovat. Nejblíž byl sloup u budovi ze které jsem skočil. Rychle jsem se za něj schoval. A najednou jsem si uvědomil. Teď už ho necítím v síle. Asi jsem ho ztratil když jsem se snažil dostat ven z těla ten jed. Co teď? Chvíli jsem netušil co se děje ale pak jsem si v duchu řekl. Uklidni se nech ať tě síla vede.

Potan

Příspěvek od Potan »

Corusant-vladní budova-Leina pracovna
Lea pryč, zabiják pryč, jediné co ti zbývalo byly ty dokumenty a půl hodiny než ti odletí X-wyngy

Petros

Příspěvek od Petros »

Corusant-vladní budova-Leina pracovna

Musím získat nějakou stopu. Ale kde jí mám hledat? Pár sekund jsem stál jak zaražený. Pak mě to napadlo.
Musím se podívat do těch dokumentů. Nedá se nic dělat musím je otevřít. V nich snad najdu něajké vodítko. Začal jsem je pomalu otevírat.

Potan

Příspěvek od Potan »

Corusant-vladní budova-Leina pracovna
V dokumentech stálo
Dokumenty jsou dobře schované na bezúečném místě. Už si o ně nemusíš Leio dělat starosti. Luke

Petros

Příspěvek od Petros »

Corusant-vladní budova-Leina pracovna

Takže toto je velmi špatné, musím kontaktovat mistra Skywalkera.
Ale jak. Přemýšlel jsem za chůze jelikož jsem se vracel zpátky do pracovny. Musím ještě prohledat to tělo jestli něco nenajdu musí tam být vodítko a když nic. Tak co? A pak mi došlo. Vždyť má Leila v pracovně soukromý vysílač. Když nic nenajdu kontaktuji Mistra Skywalkera.

Potan

Příspěvek od Potan »

Corusant-vladní budova-Leina pracovna
Nic si nenašel, ani vysílač

Petros

Příspěvek od Petros »

Corusant-vladní budova-Leina pracovna

To už není možné. Už mi docházeli nápady byl jsem na pokraji zoufalstvií ale pak jsem si v duchu řekl. Uklidni se nech ať tě síla pro stoupí. A pak najednou mě to napadlo. Ten twilek rychle za ním ten byl určitě s nimi. Pospíchal jsem do recepce jak nejrychleji jsem mohl.

Potan

Příspěvek od Potan »

Corusant-vladní budova-Leina pracovna
Na recepsi byl pořád ten samý twi'elk jaký byl když si sem vstupoval

Petros

Příspěvek od Petros »

Corusant-vladní budova

Přiběhl jsem k pultu nahromadil co nejvíce síly co jsem mohl a doufal že ho přinutím aby mi odpověděl. Takže mi teď řekněte co se stalo paní Organě Solo a kdo vás podplatil.!!!

Potan

Příspěvek od Potan »

Corusant-vladní budova
Já nic nevím a neječte na mně nebo zavolám ochranku

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“