Trénink pro uživatele Petros

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Petros

Příspěvek od Petros »

Corusant-vladní budova

Začal jsem zhluboka dýchat aby jsem se uklidnil. A řekl jsem vyrovnaným a klidným hlasem. Tak kolik chcete za tuto informaci? Stráže můžete klidně zavolat. Já jim řeknu co se stalo na hoře. A hádejte koho obviní. Vás, protože jste nahoru pustil toho útočníka. A když jse zjistí že paní Organa Solo byla unesena tak to pro vás bude ještě horší. Hm to vypadá pro vás špatně. Musel jsem na něj zatlačit, aby jsem se hnul z místa.

Potan

Příspěvek od Potan »

Corusant-vladní budova
Stráže, je tu sith!!!!!

Petros

Příspěvek od Petros »

Corusant-vladní budova

Podíval jsem se ke dveřím a stráže ke mě blížili. Co teď nechají si to vysvětlit nebo né ale musím to zkusit. Už na dálku jsem na ně začal mluvit. To není pravda jsem padawan Tar Ke Di. Někdo asi unesl paní Organu Solo. A rozmlátil jí kancelář a tento twilek určitě ví kdo, jelikož ho tam musel pustit. Ruku jsem měl pod tunikou na meči kdyby začali střílet, ale musel bych si dát pozor na odrážení paprsků bylo tady dost lidu.

Potan

Příspěvek od Potan »

Corusant-vladní budova
Máte nějaký důkaz že jste jedi?
Zeptal se velitel stráže

Petros

Příspěvek od Petros »

Corusant-vladní budova

Jen svůj meč a loď v hangáru. A tyto dokumenty které jsem měl předat paní Organě Solo. Tomuto recepčnímu jsem musel dát krediti aby mě řekl kde je. Přišel jsem do její kanceláře a ta je celá zničená. A abych nezapoměl na hoře je mrtví Rodian, který se mě pokusil zabít. Když jsem ho přemohl a on se rozhodl mi všechno povědět tak ho zabil další zabiják, který se pak pokusil zabít i mě. Ale ten mi bohužel unikl. Nadechl jsem se a dodal. Pak jsem seběhl dolů abych dostal od tohoto recepčního odpovědi. No a pak vás zavolal. Mělo by to být v pohodě, jelikož je loď registrována na akádemii.

Potan

Příspěvek od Potan »

Corusant-vladní budova
Budete s námy muset jít do podzemí. Půjdete dobrovolně nebo budeme muset použít donucovací prostředky? řekl velitel stráže

Petros

Příspěvek od Petros »

Corusant-vladní budova

Než pudu co se stane s tímto recepčním potřeboval bych sním na chvíli ještě mluvit. Otočil jsem se na něj a pak spátky na velitele stráží. A kam přesně půjdeme?
Už jsem pomalu nevěřil vlastním uším. Co se tady sevšemi děje. Vypadáto že jsem se dostal do nějakého vélkého problému. Nadechl jsem se a ponořil do síli jestli mi nenaznačí co se tu děje.

Potan

Příspěvek od Potan »

Corusant-vladní budova
S recepčním si promluvíme samy. Vy prostě půjdete s námy do sklepů. Je o tak těšké pochopit. stráže na tebe namířily zbraně
Půjdete s námy ted a dobrovolně nebo ne?

Petros

Příspěvek od Petros »

Corusant-vladní budova

Nevěděl jsem jestli je to opravdická stráž nebo další bouda. V hlavě jsem se snažil přemýšlet. Co mám dělatl.? Nemůžu na ně vytasit meč. To prostě nejde. V tomto prostoru bych je mohl klidně zranit nebo zabít. Půjdu s nimi možná budu mít chvíli klid abych se pokusil spojit pomocí síly z mistrem Skywalkerem.

Dobře půjdu s vámi ale skloňte své zbraně nic vám neudělám.

Potan

Příspěvek od Potan »

Corusant-vladní budova
Zbraně neskloníme dokud nám nevydáte ty dokumenty.
A natáhne pro ně ruku

Petros

Příspěvek od Petros »

Corusant-vladní budova

V duchu jsem se pousmál. V těchto dokumentech nic není. A už mi to dávalo jasno. Oni chtějí taky ty dokumenty. HM tak to vypadá na falešnou ochranku. Budu spolupracovat, aby si mysleli že mají na vrch. Dokumenty jim můžu dát. Nic důležitého v nich není.
Dobře tady jsou. Musím něco zkusit. Když jsem je zavíral naaranžoval jsem to tak aby to vypadalo že ještě nebyli otevřené. Ale nesmíte je otevřít mistr Skywalker tam dal pojistku aby se zničili. Pokud je otevře neoprávněná osoba.

Potan

Příspěvek od Potan »

Corusant-vladní budova
Velitel se na ně podívá a otevře je.
Zastřelteho zaječí a začne vytahovat zbran

Petros

Příspěvek od Petros »

Corusant-vladní budova

Odhodil jsem je pomocí síly. Vytáhl meč a aktivoval. Musím se pokusit jim pomocí síly sebrat zbraně. Byli by bezmocný a já by se konečně mohl dozvědět co se tady děje. Připraven s mečem v obrané pozici. Pokud mi nevýjde s těmi zbraněmi budu muset předvést jak umím odrážet střely.

Potan

Příspěvek od Potan »

Corusant-vladní budova
Zbraně jim vytrhneš ale hned vytáhnou záložní blastery.

Petros

Příspěvek od Petros »

Corusant-vladní budova

Začal jsem se soustředit. Nahromadil jsem rychle sílu. Abych přesně odrážel střely. Měl by jsém se pokusit ještě jednou jim vytrhnouty ty zbraně. Když se to nepovede tak se budu muset rychle pohybovyt odrážet střeli a postupně je odzbrojovat. Ale ještě jedno zkusim. Odložte ty zbraně. A řekněte mi proč to děláte? Může me si promluvit v klidu.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“