Trénink pro uživatele Petros

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Kapitan.Solo

Trénink pro uživatele Petros

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Akademie Jedi
Luke šel chodbou, pospíchal, jeho plášť mu vlál... Snažil se totiž dohnat svou ženu - Maru Jade. Před několika minutama došlo mezi nimi k mírné hádce. Luke cestou odpověděl několika padawanům a rytířům na pozdrav, než Maru dohnal.
Luke: Maro, zastav se. Já tvou pomoc potřebuju, Tar Ke Di jí potřebuje. Ty jsi člověk, který by mu mohl být vzorem.
Mara se zastavila a s opadajícím vzdorem vydechla.
Mara: Dobrá, zkusím to. Ať se za dvě hodiny připraví k výcviku, podívám se, jestli vůbec stojí za to.
Druhý konec věty dodala žertovným tonem.
Luke s neskrývanou radostí přikývl a odkráčel do ubikace, kterou obýval padawan Tar Ke Di.

Petros

Příspěvek od Petros »

Akademie Jedi

Seděl jsem na zemi a meditoval. Občas mi v mysli proběhla myšlenka. Nejvíce se mi vracela jedna, Kdo mě bude cvičit?. Najednou mě vythrhlo z meditace lehké zaklepání. Dále řekl jsem. Do místnosti vešel samotný Luk Skywalker. Pozdravil jsem ho a zeptal jsem se ho, Co se děje mistře?

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Ubikace padawana - Akademie Jedi, Yavin IV.
Než Luke obeznámil padawana o novince, přešel k posteli a posadil se. Nasál vzduch, který byl pro Yavin IV. typický - svěží, vonný... a na meditujícího učedníka promluvil.
Luke: Vidím, že medituješ. Řekl zcela nezávazně.
Je třeba nalézt duševní rovnováhu a rozeznat mezi světlem a temnotou, která tě mnohdy dovede do míst, odkud není návratu.
Při této větě se ponořil do myšlenek nad dosavadní situací, kdy právě kvůli temné straně opustilo Řád několik jeho padawanů.

Petros

Příspěvek od Petros »

Ubikace padawana - Akademie Jedi, Yavin IV.

Pohlédl jsem na Luka a řekl jsem: Mistře mužete si myslet, že jsem najivní, když vám řeknu že už jsem si cestu vybral. Samozřejmě že chci kračet ve světle, pousmál jsem se na Luka. Ale chápu vaše obavy. Nedivil jsem se, jelikož vím o situaci okolo padawanů které temná strana zlákala. Nikdy nevíme co nás potká. Hned se mi vybavili studenti kteří Luka zklamali. Pohledem jsem přejel svůj pokoj a oči mi zase spočinuly na Lukovi. Mistře cítím že mi chcete něco zdělit, že ano?[/b]

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Ubikace padawana - Akademie Jedi, Yavin IV.
Luke se zadíval na učedníka a udivila ho jeho bystrost a vnímavost k Síle.
Luke: Ano, to máš pravdu.
Přiznal nenuceně. Při těchto slovech vstal z postele a přešel blíže ke dveřím. Bylo poledne a Akademie kypěla obvyklým životem.
U dveří se Luke otočil.
Luke: Ano, zdá se, že tvým mistrem bude Mara Jade.
Dodal jakoby v očekávání reakce.

Petros

Příspěvek od Petros »

Ubikace padawana - Akademie Jedi, Yavin IV.


Zarazil jsem se. Mara Jade bude mím mistrem? Nemohl jsem tomu uvěřit. Rychle jsem se uklidnil a kouknul na Luka, To bude pro mě veliká čest mistře Byl jsem zaskočen touto novinou, ani né tak že budu mít mistra, ale v to kdo to bude. Byl jsem ohromen. Natěšen z této noviny, jsem se zeptal Mistře. Kdy a kde se mám hlásit?

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Ubikace padawana - Akademi Jedi, Yavin IV.

Luke: Za necelé dvě hodiny buď v tréninkové oblasti. Mara si tě již najde.
Z Lukova pohledu bylo zřejmé, že chce ještě dodat, avšak nakonec jen s lehkým úsměvem přikývl a tiše odešel.
Luke odcházel a byl ponořený ve svých myšlenkách. Nevěřil, že by se Mara totiž ujala tréninku. Chtěl, ale bylo to příliš nejasné.

_________________________________________________________________


Btw: musím tě pochválit za to, jak si vedeš, musím uznat, že je to skutečně kvalitní nadání a taky jsem rád, že dodržuješ edit. Jde vidět, že sis četl pravidla.
Ehm, abych jen tak dodal, doufám, že zatím nejsi vývojem děje zklamaný, ale jedná se o to, že tady toto je skutečný trénink, přičemž Darth_Coconut tě již rovnou nasadil do pořádné bojové mise. My se k akci teprve dostáváme...

Petros

Příspěvek od Petros »

Ubikace padawana - Akademi Jedi, Yavin IV.

Ještě chvíli jsem se díval na dveře, kterými Luk odešel měl jsem smíšené pocity. V mysli mi proběhlo, Musím si zkontrolovat výbavu, abych byl připraven na sto procent. Chvíli budu meditovat, abych našel klid. Když uběhl čas vydal jsem se do tréninkové oblasti. Cestou jsem potkal pár přatel a mistrů všechny jsem pozdravil. Do místnosti jsem dorazil v čas. Pln očekávání jsem čekal než dorazí Mara.

_______________________________________________________

Btw: Velmi děkuji za pochvalu a neboj zklamaný nejsem. Připadá mi to velmi záživné a hodně se bavím. Je to paráda.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Výcvikový areál - Akademie Jedi, Yavin IV.

Výcvikový areál sestával z několika kamenných zdí, za každou z nich se nacházely rozdílné faktory, ať již tráva, voda či opět kamenní, které stěžovalo padawanům záměrně trénink. Tam, kde se nacházel, byla jen tráva. Vrchem prosvítalo Slunce. Bylo to zajímavé místo. Během chvíle pocítil přítomnost v Síle ještě další osoby, otočil se, aby spatřil přicházející postavu Mary Jade.
Mara: Jsi tu dřív, než jsem čekala. Poznamenala ledabyle. U pasu jí visel světelný meč, bylo zřejmé, že ví, jak ho použít.

Petros

Příspěvek od Petros »

Výcvikový areál - Akademie Jedi, Yavin IV.

Podíval jsem se na Maru pozdravil a řekl: Mistře. Nechci aby jste si myslela, že mám k výcviku laksní přístup. Tento výcvikový areál byl hezký, klidný. Očima jsem přejel celí areál, aby mě na jednou něco nepřekvapilo. Když jsem dokončil očiní průzkum. Vratil jsem se pohledem na Maru. Tak kdy začneme?. Byl jsem nabuzen. V hlavě jsem hodně přemýšlel, Musím ukázat že za to stojím. Musím Maře ukazat že mám schopnosti se stát jejím učencem.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Výcvikový areál - Akademie Jedi, Yavin IV.

Maře se na tváři objevil lehký úsměv.
Mara: Vše je trénink, celý život Jediho je jedním velkým výcvikem...
Po těchto slovech se vymrštila a za pomocí Síly odskočila vysoko vzhůru. Padawan s ní ztratil kontakt v Síle. Neviděl jí ani necítil...

Petros

Příspěvek od Petros »

Výcvikový areál - Akademie Jedi, Yavin IV.


Překvapen jsem udělal krok zpátky. Co teď ?. Hned jsem použil techniku na uklidnění. Odepl jsem si světelný meč. Prst jsem měl na tlačítku a ponořil jsem se do síly, jestli Maru znovu neucítím. A nejednou přišelo varování od síly.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Výcvikový areál - Akademie Jedi, Yavin IV.

Varování bylo krátké, jen pouhý záblesk toho, co se stane, padawan uskočil a přitom podvědomě zapnul svůj meč. Udělal to právě čas, aby se vyhnul letícímu meči. Předokládal, že jeho intenzita je snížená na minimum, tedy kdyby neuhnul, byl by pouze popálen. Sledoval, kam meč odlétnul, aby věděl, odkud má opět přijít další útok.

Mara mezitím proběhla po jedné ze zdí, zachytla se bodu v podobě vyčnívajícího kusu kamene a odrazila se naprosto opačným směrem, odkud padawan očekával útok. Dopadla do trávy a přitom si opět odepnula svůj meč. Byla několik metrů za zády svého soupeře.

Petros

Příspěvek od Petros »

Výcvikový areál - Akademie Jedi, Yavin IV.


Rychle jsem se otočil a natáhl se posíle. Uklidněn jsem pohlédl na Maru a pousmál jsem se na ní.V mysli jsem řešil rychle dvě otázky. Mám zaútočit a nebo vyčkat? Neměl jsem dost času to jsem věděl. Na konec jsem dosáhl rozhodnutí, že ukvapéné jednání by mohlo vést k rychlému konci, pro mě. Řekl jsem si, Musíš počkat s čím na tebe přijde. Zaujmul jsem obraný postoj a vyčkával co Mara udělá.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Výcvikový areál - Akademie Jedi, Yavin IV.

Mara se však neusmívala příliš dlouho. Na tváři se jí objevilo soustředění a pak pocítil opět další záblesk Síly, otočil se právě včas, aby spatřil letící kus dřeva, který na něj mířil. Napřáhl meč, aby dříví přetnul, když se ovšem otočil zpět, Mara tam již nebyla. Není divu, slyšel o ní hodně. V prvé řadě to, jak dokázala zabít šíleného klona mistr C´Baotha.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“