výcvik pro uživatele Lumik Polni

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Kapitan.Solo

výcvik pro uživatele Lumik Polni

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Coruscant
Byl jeden z těch běžných dnů, kdy se Lumik procházel městem s jistotou v podobě světelného meče, který mu visel u pasu. Okolí ho obdarovávalo uctivými pohledy a nad jeho hlavou se vznášely stovky speederů. V řádu byl již několik let a dnes ho měl jeho Twilecký mistr jménem Kar - Te - Di vyslat na jeho první misi. Cítil trochu nervozity, ale pomocí Síly se mu jí dařilo potlačovat. Už mu zbývala jen chvíle a musel se vrátit zpět do chrámu.

Uživatelský avatar
Lumik Polni
Učedník
Učedník
Příspěvky: 285
Registrován: 25.8.2007 20:41:33
Bydliště: Zapadlý statek na Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lumik Polni »

Coruscant

Nenápadně sem si hrál se svým světelným mečem, pozoroval stvoření která sem míjel a přemýšlel o mém prvním úkolu. Konečně, po letech cvičení s droidy a jinými učni, po hodinách meditace můj první úkol. Už se těším. Kolik padouchů asi pochytám? Ale asi žádného, vždyť když sem se bavil se staršími padawany, říkaly že ze začátku to jsou jednoduché ůkoly. Ale to mi nevadí, ikdyby to bylo čistění latrín, tak je mi to jedno. Vždyť je to můj první ůkol. Můj časoměřič zapípal. Měl bych se vrátit do chrámu.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Coruscant
Cesta zpět mu trvala jen chvíli a mnoho z ní si nepamatoval. Jakoby jí viděl jen ve snu. V uších mu přitom zněl hlas jeho mistra, který mu neustále opakoval: Buď trpělivý, učedníku, trpělivý...
Když dorazil do chrámu, pozdravil několik bytostí různých ras, mezi nimiž poznal nautolana, kterým nebyl nikdo jiný než Kit Fisto. Spěchal, za chvíli mě l předstoupit před radu.

Uživatelský avatar
Lumik Polni
Učedník
Učedník
Příspěvky: 285
Registrován: 25.8.2007 20:41:33
Bydliště: Zapadlý statek na Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lumik Polni »

Coruscant - Chrám Jedi

Ve vstupní hale jsem se pozdravil s pár přáteli, při cestě k výtahu jsem potkal Mistra Fisto, který se na mne spiklenecky usmál. Určitě ví jaký úkol dostanu a nic mi neřekne. Ale nemohl sem se na něj za to zlobit, předpis je předpis a navíc Mistr Fisto byl vždy přátelský.
Nastoupil jsem do prázdného výtahu a vyjel do nejvyššího patra, tam kde sídlí Rada Jedi. Z místnosti zrovna vycházel mladší padawan, kterého sem znal jen od vidění, nevypadal příliš šťastně. Sedl sem si do křesla a při čekání než mě Rada předvolá sem se snažil uklidnit. Jen klid

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Coruscant - Jedi Temple

Když seděl padawan na chodbě a snažil se uklidnit, uslyšel hlas, který mu byl povědomý. Byl to káravý hlas Obi-Wan Kenobiho rozmlouvající s Anakinem. Prošli kolem něj, aniž by si jej všimli. Anakin byl 14 - ti letý padawan projevující neobvyklé schopnosti, Lumíkovým přítelem však nebyl. Zdál se mu příliš sebevědomý. Z myšlenek ho vytrhl hlas Jediho, který jej zval dovnitř místnosti.

Uživatelský avatar
Lumik Polni
Učedník
Učedník
Příspěvky: 285
Registrován: 25.8.2007 20:41:33
Bydliště: Zapadlý statek na Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lumik Polni »

Coruscant - Chrám Jedi

Uslyšel jsem známý hlas. Za chvíli vyšli z pozarohu Mistr Kenobi a jeho učedník Anakin Skywalker. Znal jsem Anakina, párkrát sme se spolu bavily, ale nevypadal že by mou společnost vyhledával. Také sem o něm slyšel že prý je Vyvolený, který navrátí rovnováhu Síle a že způsobuje svému mistrovi velké problémy.
Už by mne mohli zavolat. Sotva jsem si to domyslel ozval se hlas zvoucí mne dovnitř. Šel jsem doprostřed místnosti, snažil sem se aby můj krok vypadal sebejistě. V místnosti bylo dvanáct křesel, avšak jen pět jich bylo obsazených. Byl zde mistr Yoda, kterého mám rád, Mistr Windu, černoch působíci trochu arogantně, Mistr Ki-Adi-Mundi, který byl měl vysokou hlavu, Mistr Koon, keldor s dýchací maskou a Mistrině Yaddle, stejné rasy jako Mistr Yoda.
Když jsem došel namísto uklonil jsem se. I přes všechny snahy jsem byl nervozní. Tak teď se ukáže co mne čeká

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Coruscant - Jedi Temple

ADI GALLIA, DEPA BILLABA, EETH KOTH, EVEN PIELL
KI - ADI MUNDI, MACE WINDU, OPPO RANCISIS, SAESEE TIIN, PLO KOON, YADDLE, YARAEL POOF, YODA. Byli tam přítomni všichni a jejich zrak se upíral právě na Lumika. Čekal, že první promluví představený rady - Mace Windu, ale Yoda ho opět jako vždy překvapil.
Yoda: Ty nervozní jsi, mladý padawane?
Yodu následoval mistr Mundi.
Mundi: Kde máš svého mistra?

Uživatelský avatar
Lumik Polni
Učedník
Učedník
Příspěvky: 285
Registrován: 25.8.2007 20:41:33
Bydliště: Zapadlý statek na Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lumik Polni »

Coruscat - Chrám Jedi

Ah, co jsem to měl za vlčí mlhu? Jakto že jsem je neviděl? Nedokázal jsem si odpovědět na tyto otázky. No zahoďme to za hlavu. Otočil jsem se na Mistra Windu, jako představitel Rady měl mluvit první. Ale místo něj zaskřehotal Mistr Yoda: Ty nervozní jsi, mladý padawane?
Ano jsem nervozní, jak jinak.
Teď promluvil Mistr Mundi: Kde máš svého mistra?
Mistr, ano dobrá otázka kde je můj mistr?
Ano jsem malinko nervozní Mistře Yodo, dostanu svůj první úkol, že? A můj mistr je, je... já nevím kde je Mistře Mundi.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Coruscant - Jedi Temple

Po Lumíkově odpovědi, která nepřinesla žádnou informaci, která by zdůvodnila nepřítomnost jeho mistra, si několik mistrů mezi sebou vyměnilo záhadné pohledy. Opět promluvil Yoda.

Yoda: Takže mistra, ty ztratil jsi, hmm? Kvůli tomu, ty nervozní jsi?
Yoda pokládal otázky, ačkoliv nebyly třeba odpovědi. Všechny padawanovy myšlenky byl schopen - stejně jako ostatní rozeznat.

__________________________________________________________________

Promiň za ty zmatky s počtem přítomných mistrů. Nějak jsem přehlédnul počet tebou uvedený a předtím jsem měl už v plánu uvést všech 12.

Uživatelský avatar
Lumik Polni
Učedník
Učedník
Příspěvky: 285
Registrován: 25.8.2007 20:41:33
Bydliště: Zapadlý statek na Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lumik Polni »

Coruscant - Chrám Jedi

Já Mistře, jsem nervozní kvůli mému prvnímu úkolu, ale teď když vidím že zde není Mistr Kar - Te - Di mám o něj obavy. Řekl mi že se sejdeme zde u Rady. Myslel sem že bude tady s vámi.
Kde jenom je můj mist, je to muž slova, a sám má nerad nedochvilnost. Že by se mu něco stalo? Snad ne.
Pohled mistrů mi byl nepříjemný, podíval sem se ven na zářicí Coruscantské slunce.
Prosím ať je v pořídku, ať už je tady.

_________________________________________________________________

To nevadí. aspoň mám novou vlastnost moji postava: Občasné halušky, nebo Početní vidiny

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Coruscant

Konečně promluvil představený rady Mace Windu.
Mace Windu: Tvůj mistr má svůj úkol, není ho zde pro tuto chvíli třeba.
Yoda: Tak tak, sám svou počáteční misi dostaneš, padawane, tvůj mistr již o misi ví... zaskřehotal stařičký mistr.
Po těchto slovech se učedníkovi zjevně ulevilo, nervozita ho však neopouštěla.

________________________________________________________________________

Nemusíš mít hned negativní vlastnosti. Stačilo dát v minulém příspěvku edit a pozměnit, co jsi napsal :wink:

Uživatelský avatar
Lumik Polni
Učedník
Učedník
Příspěvky: 285
Registrován: 25.8.2007 20:41:33
Bydliště: Zapadlý statek na Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lumik Polni »

Coruscant - Crám Jedi

Uf, ještě že je v pořádku.
Stál jsem tam tak uprostřed místnosti a čekal zda někdo nepromluví. Stál jsem tam poměrně dlouho, možná zkouší mou trpělivost. Zavzpomínal jsem na slova mého mistra: ,,Jedi je trpělivý, nikam nespěchá." Ale už to trvá docela dlouho. Musím promluvit, nebo mě to čekání, za spolupráce nervozity zabije
Uh, řeknete mi jaký bude můj první úkol Mistře Yodo?

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Coruscant - Jedi Temple
Yoda: Hmmm, nedočkavý ty jsi? Hm? Na mě svůj zrak upři, já již 9 století zde jsem, spěchám snad někam? Hm?
Mace Windů: Je to již nějakou dobu, co jsme vyslali na Alderaan dva z našich Jediů, aby přinesli odpovědi. V této oblasti se mělo údajně objevit několik proroků Síly, kteří násilím unášeli malé děti, které byly citlivé k Síle. Dlouho jsme od nedostali žádnou zprávu.

Uživatelský avatar
Lumik Polni
Učedník
Učedník
Příspěvky: 285
Registrován: 25.8.2007 20:41:33
Bydliště: Zapadlý statek na Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lumik Polni »

Coruscant - Chrám Jedi

Ano, slyšel jsem pár mistrů jak se o tom bavily, prorokové Síly se jim říkalo, ale s Jedai nemněli nic společného, Jedi by nikdy neunesl díte, byť by bylo citlivé na Sílu.
Takže toto bude můj první úkol, možná dojde i na boj. A letět na Alderaan, sice je to planeta Jádra, ale přece jenom je to něco jiného než Coruscant.
Podíval jsem se na Mistra Windu. Mám letět na Alderaan a prošetřit to Mistře?

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Coruscant - Jedi Temple

Mace Windu: Tvůj mistr již na tebe čeká v hangáru.
Rukou přitom pokynul, což znamenalo, že padawan může tuto místnost opustit a jít za svým mistrem. Lumík tak učinil.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“