Žádná legrace - výcvik pro Rehma Kalefa (joemandel)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Coruscant - dopravní špička

Tvoje artistické a mnohdy až nebezpečené kousky na projíždějících dopravních prostředcích byla místy až obdivuhodná. Ovšem řidiči si to zřejmě nemysleli, neboť několikrát jsi slyšel za jízdy vystrašené hlasy, vzrušené výkřiky, či zlostné klení majitelů vozidel. Holt nikdo nebyl běžně zvyklý na to, aby mu kdosi skočil na kapotu a za několik vteřin přesedlal na protijedoucí speedr...

Ovšem Tobě takovýto způsob dopravy vyhovoval, díky svým schopnostem jsi znovu získal dobrou pozici při sledování aerotaxíku.
Ten nyní zamířil rovnou k medicentru.

Coruscant, čtvrť Fobosi, medicentrum

Doskočil jsi na pevnou zem, přesněji na jednu z přistávacích ploch u nemocnice a čekal jsi. Ortolan zajel svým plavidlem až ke vchodu do medicentra a zastavil. Ze dveří se vyvalil objemný muž středního věku, otočil se k řidiči taxíku a něco mu gestikuloval, načež vytáhl z kapsy kreditní kartu a podal jí řidiči. Ten mu jí po chvilce vrátil a odjel...
Teď zbývala druhá část úkolu mistra Vose - zjsitit, kdo je onen kulatý muž.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

Coruscant - dopravní špička

Neprekvapovali ma reakcie tých šoférov, ktorých vozidlá som "využíval" pri sledovaní. Navyše ten taxík si ma nevšimol a tak šlo všetko viac-menej hladko. Netrvalo dlho a dostal som sa na miesto, ako som predpokladal.

Coruscant, čtvrť Fobosi, medicentrum

Prenasledovanie bola extrémna fuška, ale nakoniec som skončil na pristávacej ploche, kde som sa skryl za jeden z kontajnerov. Aerotaxík tú osobu vysadil rovno pred vchodom. Bol to objemnejší chlapík, vyzeral ako niekto z lepšej spoločnosti. No mohol to byť len pacient. Nech je ako chce, musím zistiť, kto to je. Ako náhle vošiel dnu, čo najopatrnejšie som ho nasledoval.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Coruscant, čtvrť Fobosi, medicentrum

Rozhodl jsi se nemeškat a co nejdříve zjistit totožnost sledovaného muže. Vešel jsi do nemocnice, ve které to poměrně "žilo".
Muž přešel přes vrátnici, u které se ani nezastavoval - pouze kývnul na ženu rasy Xexto, které stála za pultem a svými dvěma páry rukou zvládala ovládat komunikátor, zapisovat příchozí a další běžné úkony. Na jdoucího muže jen kývla, zdvořile pozdravila a něco nahlásila do komunikátoru. Evidentně jej znala a proto jej vpustila dovnitř.

Chlap zmizel v turbovýtahu za vrátnicí a Tobě nezbylo, než se vydat za ním, pokud jsi chtěl vědět, co je zač. Jenže vnímavá zaměstnankyně nemocnice si Tě všimla ještě dřív, než bys potřeboval a pokynula na Tebe rukou: "Promiňte, pane! Hledáte někoho? Potřebujete pomoci?"
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

Coruscant, čtvrť Fobosi, medicentrum

Preplížil som sa do medicentra. Bolo tam pomerne živo a tak som dúfal, že sa stratím v dave, ale nemal som také šťastie. Všimla si ma recepčná, ktorá to tam zvládala ľavou zadnou. Musel som sa dostať k tomu chlapíkovi. Musel som si za pár sekúnd premyslieť čo poviem. Napadlo ma, že si asi všimla svetelný meč na mojom páse a tak som sa nechcel vydávať za niekoho, kým niesom.
"No...viete, ako ste si mohli všimnúť som padawan a môj majster mi rozkázal, že tu mám počkať, kým si on niečo vybavuje. Viete, keď vám niekto povie "chlapče, na to nie si ešte dosť starý" a pošle vás preč. No a keď som už tu, napadlo mi, že prídem navštíviť môjho strýka. Bol by som vám veľmi povďačný, keby ste ma radšej neregistrovali, lebo ak sa to dozvie môj majster, dostal by som sa do problémov. Iste ma chápete."
Dokončil som jeden zo svojích nablbších prejavov svojho života s tým, že mi to recepčná zhltne. Som to ja ale blbec.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Coruscant, čtvrť Fobosi, medicentrum

Xextoanka na vrátnici na Tebe vyvalila svá černá očka, protože takhle slabě se jí zřejmě ještě nikdo nesnažil obalamutit, přesto ale nasadila profesionální výraz a snažila se o vysvětlení situace.
Ovšem spíše to znělo jako hnidopišské poučení o předpisech a nemocničním řádu:
"Ehm, jistě mladý muži. Nicméně vás musím upozornit, že bez propustky podepsané nejvyšším představitelem této nemocnice se nedostanete nikam! Ledaže byste byl příbuzný někoho z pacientů nebo zaměstnanec nemocnice. Což ovšem, jak vidno, nejste! Proto prosím vyčkejte v prostorech k tomu uzpůsobených, které se nalézají před hlavní budovou. Pokud máte nějaké další přání...?" zeptala se a horlivě začala vyťukávat cosi na veliké klávesnici, zřejmě přizpůsobené jejím čtyřem rukám.

Tady narazila kosa na kámen! Ta žena evidentně nechápala, kdo že to je padawan a nebo jí to bylo upřímně jedno. Trvala si na svém a dodržení nemocničního řádu pro ní bylo asi to, co pro Tebe lpění na kodexu...

Tak či tak jsi se nepohnul z místa a pokud bude na vrátnici tahle úřednice, nepohneš se ještě pěkně dlouho...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

Coruscant, čtvrť Fobosi, medicentrum

Videl som, že musím opäť niečo zahrať.
"No jasné! Majster ma pred týmto informoval. Povedal, že na to, aby som tu mohol byť potrebujem priepustku. A už som vám povedal, že tu leží môj strýko. Ale chcem ho prekvapiť. Nevideli sme sa už skoro 7 rokov."
Neodbytne som pokračoval v mojom presviedčaní.
"A kde teda nájdem toho pána, u ktorého sa dá vybaviť tá priepustka?"
Dodal som.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Coruscant, čtvrť Fobosi, medicentrum

Žena za pultem se zatvářila, jako Hutt při snídani a stejně nuceným tónem Ti odpověděla: "Šéfa téhle nemocnice najdete přirozeně v jeho kanceláři a to je v prvním patře. Ovšem počítám, že vás nepříjme, má mnoho práce."

Poté si usrkla stimkávy, kterou měla na pulítku před sebou a pokračovala: "A pokud zde skutečně leží vás strýc, tak to je maličkost. Řekněte mi jeho jméno a já vám vyhledám, kde leží..." řekla Ti jasně a srozumitelně. Ovšem háček byl v tom, že žádný tvůj strejda tu nebyl nahlášený...

Najednou se rozezněl signál komunikačního přístroje a Xextoanka jej aktivovala. Ozval se přísný hlas: "Slečno Quariosová, budu teď ve své kanceláři až do oběda. Kdyby přišel můj společník Weam, pošlete jej prosím za mnou!"
"Ano šéfe, jak si přejete!" zaševelila recepční a vypnula port. Poté se zadívala znovu na Tebe a mile se usmála: "Takže, jak je to s tím vaším strýčkem?"
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

Coruscant, čtvrť Fobosi, medicentrum

"No...problém je v tom, že niekoho poslal, aby mu zmenil meno. Vraj je tu kvôli tomu, že sa ho niekto pokúsil zabiť."
Pokračoval som v zahýbaní, ale už som mal toho dosť. Ale za prvé: nechcel som spôsobiť rozruch a za druhé: jedisky trik na ošialenie mysle som až tak dobre neovládal. Musel som holt klamať.
"Volá sa Zinnan Endras, ale tu je asi registrovaný pod iným menom. Ale nebojte sa. Ja ho nájdem. Tak si idem vybaviť tú priepustku."
Využil som hustotu davu a zmizol som za chrbtom jedného pauanca. Mieril som na prvé poschodie. Ten chlapík z taxíku musel byť nejaký vysoký predstaviteľ. Ak to nevýjde, ešte stále sa na neho môžem spýtať na recepcií. Ale jednal som dosť inštinktívne, takže to asi nie je veľmi dobré.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Coruscant, čtvrť Fobosi, medicentrum

Xextoanská recepční vypadala, že by ještě chtěla podotknout několik detailů s provozního řádu nemocnice, ale Tys už nechtěl marnit čas a raději jsi zvolil plán "B" - pokusit se získat propustku a dostat se tak konečně k neznámému muži.

Prodral jsi se přes davy až ke schodišti do prvního patra.
Když jsi překonal i poslední schody, které nebyly tak nezdolatelné, jako ta slečna tam dole, stanul jsi před víceméně opuštěnou chodbou. Což byla proti mumraji v přízemí docela změna.
Když jsi k tomu spatřil dvě dlouhé řady dveří po obou stranách chodby, nedodalo Ti to na klidu. Jmenovky chyběly, žádné označení kanceláře šéfa nemocnice.

Ale měl jsi štěstí, z jedné z nich právě vyšel obyčejně oblečený člověk, postarší a zšedivělý muž, za sebou vlekl uklízecí nádobíčko a šinul se k dalším dveřím. Evidentně měl napilno, ale pranic jej to netěšilo...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

Coruscant, čtvrť Fobosi, medicentrum

Po ťažkých schodoch som sa predral až na prvé poschodie. Bolo tu celkom pusto. Nikde ani duše, akurát rady dverí bez jediného náznaku menovky. Keby som vedel lepšie ovládať Silu, určite by som zistil, kde tá osoba, ktorú hľadám, je. Mohol som akurát stáť na chodbe a škriabať sa za hlavou, ale v tom sa na chodbe objavil postarší muž s vozíkom. Vyzeral ako dosť nespokojný upratovač. Vyzeral, že mal dosť naponáhlo. Napriek tomu som sa ho rozhodol osloviť.
"Hej, pane?"
Oslovil som ho.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Coruscant, čtvrť Fobosi, medicentrum

Chlap se na Tebe doslova nerudně ohlédl, upustil nádobíčko na zem, došel k Tobě a odfrkl si: "Přejete si, pane?"
Od uklízeče jsi ztěží mohl čekat gentlemanské chování a zvláště, když měl zcela jistě před sebou dlouhou směnu a úklidové droidy zde zřejmě nepoužívali...

Každopádně kolem nebylo stále ani živáčka, jen sem tam projel někde ve vedlejších chodbách zdravotnický robot. Z kanceláří naopak nepřicházely žádné zvuky, zřejmě se tam "těžce a urputně" pracovalo...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

Coruscant, čtvrť Fobosi, medicentrum

"Ne...neviete náhodou, kde je kancelária riaditeľa nemocnice?"
Spýtal som sa ho, hoci to slovo "náhodou" som asi nezvolil dobre. Je to starý muž s kýblikom a navyše dosť naštvaný. Určite do tej kancelárie vstupoval najmenej miliónkrát. Povedal som si, že mu snáď môžem pomôcť.
"Nepotrebujete s tým náhodou pomôcť? Myslel som, že túto prácu robia droidi, ale vidím, že..."
Nestihol som dokončiť vetu.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Coruscant, čtvrť Fobosi, medicentrum

"Tak poslyšte, mladej pane!" nenechal Tě domluvit chlapík od úklidové čety a zvedl výhrůžně svůj mop.
Došel k Tobě, zastavil tak v metrové vzdálenosti a zle se na Tebe podíval: "Abyste věděl, já tady jako vůl dřu od rána do večera, aby páni medici i ti zpropadení droidi, kteří notabene jen doktorujou a aby za mě někdo vzal úklid, to né... Tak aby tihle tu měli čisťounko jako v královském paláci, já tady vypustím duši! Takže pokud chcete informace, kde kdo z těch páprdů sedí, to musíte na informace, od toho já tu nejsem!!! Těšilo mě!!!" dodal popuzeně a šel si po své práci...

Pokud jsi čekal trochu střízlivější odpověď nebo nějakou úctu k návštěvníkům nemocnice, tady bys jí nedostal.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

Coruscant, čtvrť Fobosi, medicentrum

Nakrivil som trochu obočie po tom citovom výleve, ktorý na mňa ten chlapík spustil. Nezískal som z toho vonkoncom nič. Jeho neochota ma ani veľmi neprekvapovala. Uvedomil som si však, že na to nemám celý deň. Ako upratovač sa dostane všade. Keby som sa mu ponúkol, že mu pomôžem, mohol by som vstúpiť do týchto miestností a tam nájsť toho, koho sledujem.
"Mohol by som vám s tým nejako pomôcť? Akokoľvek."
Predložil som mu.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Coruscant, čtvrť Fobosi, medicentrum

Ochota pomoci se cení, ne každý jí ovšem umí příjmout...

Uklízeč se napřímil a výhrůžně zamával svým nástrojem před Tvým obličejem: "Pokud mi chceš pomoct, chlapče, jdi bokem, ať mi tu nenašlapeš!!!" zněl jeho 'pokyn' a nedal Ti ani šanci odpovědět, protože začal jako naschvál vytírat podlahu před Tvýma nohama tak zběsile, že voda stříkala kolem...

Za moment se rozezněl nemocniční rozhlas: "Doktor Werass, doktor Werass, nechť se okamžitě dostaví do kanceláře ředitele!"
Najednou kolem Tebe profičel zdravotnický droid a za ním utíkal mladý lékař, udýchaný a zmatený. Když Tě míjel, nedopatřením Tě srazil a na zem se rozsypala i složka dokumentů, které nesl v podpaží.
Lékař se omluvně uklonil a poklekl na zem, aby mohl posbírat papíry ze země: "Promiňte, pane!" hlesl a klekl na kolena.

Mohl jsi si všimnout jeho lesklé jmenovky na klopě bílé uniformy - dr. Quentin Werass...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“