Garth Devilman

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Kapitan.Solo

Garth Devilman

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Mos Eisley

Zrovna prošel jeden Trandoshan, který do něj strčil. Bylo to již po druhé, co se něco takového stalo. Garth byl v přestrojení a čekal na jednoho z pašeráků, jehož konexe sahaly od Coruscantu až po Kessel, odkud pocházelo. Jeho mistr, který za to zaplatil životem, se zasloužil, aby jeho učedník mohl jednat přímo s tímto člověkem, který jinak vždy místo sebe posílal zástupce. Garth však netušil, že pašerák o jeho utajení ví.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Mos Eisley

Příspěvek od Garth Devilman »

Stál jsem opodál v mísnosti a čekal na Na onoho pašeráka. Z toho co Jsem o něm slyšel jsem neměl vůbec dobrý pocit vůbec ne... Kolem mně procházeli příslušníci ras všeho druhu. Jeden Trandoshan, který zrovna procházel kolem mne do mně strčil. Vypadalo to celkem nevině, nebýt toho, že asi před deseti minutami udělal to samé člověk, který se o mne otřel. Jen klid. Několika nadechnutími jsem se uklidnil. Zastyděl jsem se Tvůj Mistr za tebe položil život, no tak klid...

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Kantýna - Mos Eisley

Mrzuté bylo, že padawan nestihl dokončit svůj výcvik, než mistr zemřel. Byl vlákán do pasti a jeho učedník si to stále vyčítal. Rukou přejel svůj meč, který mu visel u pasu. Kdyby alespoň věděl, jak vypadá ten pašerák...

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Kantýna - Mos Eisley

Příspěvek od Garth Devilman »

Bylo to mrzuté... Jestli ten pašerák nepříjde do deseti minut, tak to dám asi brzo inzerát do republikových zpráv! Zasmál jsem se v duchu tomu to vtipu. Jedi nikdy neztrácí hlavu a snaží se myslet pozitivně. učil mne Mistr. Tak dobře neztratit hlavu. Ale co když mně ten pašerák sleduje? No ty jsi na to kápnul, jasně že tě sleduje! A kruci... ujelo mi.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

______________________________
*Přebírám teď tvůj výcvik padawane
Kapitan.Solo si to přál


Kantýna - Mos Eisley

A najednou ti to došlo, ten Trandoshan, který se o tebe několikrát otřel ti dával znamení.Teš seděl (Trandoshan) u stolu v jednom zapadlém koutě.Vydat se za ním nebo né?Co když je to léčka, ale co když zase né?




_______________________________
Nezapomínej na lokaci.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Kantýna

Příspěvek od Garth Devilman »

Tohle je zvolíčkaření! napomenul jsem se. Z novým odhodláním jsem se vydal k místu, kde seděl Trandoshan.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Kantýna - Mos Eisley

Šel jsi k místu obezřetně, a přisedl sis.
Trandoshan: Takže jste si konečně všimnul mých znamení co?

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Kantýna

Příspěvek od Garth Devilman »

Máte velmi zajimavé způsoby komunikace... odpověděl jsem a podíval se mu zpříma do očí. Dal jste si opravdu práci.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Kantýna - Mos Eisley

Trandoshan: Muselo to být nenápadné.Tak co odemne potřebujete? Mám pouze málo času takže mluvte rychle.

___________________________________________________________
Zase jste zapoměl na lokaci, prosím doplňte si jí

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Mos Esley - kantýna

Příspěvek od Garth Devilman »

Před nějakou dobou jsme dostali zprávu, že jeden pašerák pravděpodobně váš přítel má pro republiku důležíté zdělení.[/b] Jediné co nám stihl na Coruscantu říct bylo, že se to týká finačních podvodů a jiných machinací. Když ho zabili... Odmlčel jsem se. Moje židle zavrzala, jak jsem poposedl. Viděl jsem před sebou svého Mistra, jak umirá... Ne, teď ne... Než ho zabili stihl nám ještě říci jméno osoby, která k tomu bude mít co říct. Snažil jsem se, abych mluvil klidně, ale nemohl jsem zabránit občasnému přeskočení hlasu. Tou osobou jste vy. Nedělo se poslední dobou na Tatooine něco zvláštního?

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Kantýna - Mos Eisley

Trandoshan: Já zabil tvého mistra.Střelil jsem ho dozad tím bleastrem.Já nastražil tu léčku.A nastražil jsem jí teď i na tebe.Copak chceš se mi pomstít?
Najednou vytáhl z oblečení bleaster a chystal se vystřelit.Musíš se rychle rozhodnout, buď se mu pomstít a zabít ho, nebo ho zajmout.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Mos Esley - kantýna

Příspěvek od Garth Devilman »

Velmi... Přesekl jsem mu blaster. ...důmyslné, máte štěstí že si nelibuju v chirurgii. A teď půjdete se mnou! řekl jsem s odporem a se vším sebeovládáním jsem zadržel slzy. Potřebuju už být v chrámu, aspoň chvíli sám... Už nemám sílu. Jsi sám kvůli své pošetilosti, kdybys tak nechtěl na tu misi nic by se nestalo ... Vyvedl jsem lumpa ven před kantýnu a pak se vydal i s přírěží ke své lodi.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Corusant

Doletěl jsi na Corusant, a předal zločince radě.
Windiu: Výborně mladý padawane.Zachoval jsi klid, to byla tvoje skouška.My celou dobu věděli že to udělal on, pouze jsme tě chtěli vyzkoušet, jak se budeš chovat.Prošel jsi.Taky jsme ti přidělili nového mistra, jsem to já.Teď si běž odpočinout, cítím v tobě silné výření emocí.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Chrám Jediů

Příspěvek od Garth Devilman »

Uklonil jsem se. a odešel hlavou mi výřily myšlenky. Došel jsem do svého pokoje a lehl si na postel. Mace Windu můj Mistr, no dobrá snad ho nezklamu. Ne neudělám stejnou chybu, nezklamu ho...

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Corusant

Druhý den za tebou přišel mistr Windu.Máš misi.
Windu: Máme úkol najít jednu bandu pašeráků na Mannanu.Je to parta asi 10 čelnů.Pašují zbraně pro odpůrce republiky a pro Obchodní federaci.Odlítáme hned na Mannan.Poď za mnou do hangáru.
Mistr vyšel z tvé místnosti a vydal se směrem k hangárům, a ty za ním.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“